FreshLook Dimensions - dioptrické (6 šošoviek)


Hodnotené 108 x

Komentáre

Pridať komentár

Gyongyi Vigodova

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že či by bolo možné z každého odtieňa po dva kusy objednať v jednom balíku čo obsahuje 6 šošoviek, lebo podľa ponuky je možné len šesť kusov rovnakého odtieňa. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, táto možnosť bohužiaľ nie je možná. Ďakujeme za pochopenie.

Ivana Kopáleková

Doby den, chcem sa opytat ci nebude vadit ked mam zakrivenie 8,4 a pri tycho je 8,6 . Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky sú už v dnešných dobách vyrábané tak, aby lepšie priľahli k oku. Tým pádom by vám menšia zmena v zakrivení nemala spôsobiť žiadny problém.

andrea fajtl

Tieto šošovky používam už niekoľko rokov. Sú super, oceňujem aj UV filter.

Sabína Phanová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by nemolo možné objednať si len skúšobný jeden pár z týchto kontakrných šošoviek, nakolko veľa ľudom nesedeli v oku. Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, u týchto kontaktných šošoviek nie je možné objednať skúšobný pár. Ďakujeme za pochopenie.

Ivana

Dobrý deň, objednala som si šošovky Sea Green, farba pekná, nerežú, ale stále sa mi hýbu v oku a preto cez ne nevidím. Neviem ako je to možné, asi nepriliehajú poriadne. Otvorila som len jednu, ostatné su zabalené, chcela by som ich vrátiť, aký je postup? Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ak si myslíte, že sú šošovky chybné, môžete ich spolu s daňovým dokladom a sprievodným listom poslať na reklamáciu na adresu ALENSA s.r.o., 906 11 Prietrž 100, Slovensko.

Prosím vás ten priemer je pevne stanovený len na 14.50? Nemáte šošovky aj s menšim? Uź som si raz od vás objednávala a šošovky v oku pôsobili strašne velko. Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, priemer kontaktných šošoviek FreshLook Dimension je pevne daný a to 14,50. Pokiaľ hľadáte medzi farebnými šošovkami, napr. Topvue Color – dioptrické majú priemer menší a to 14,2.

Zuzana Koťová

Chcem sa opýtať, ak som si v minulosti objednávala tónovacie dioptrické kontaktné šošovky Johnsons Accuvue Colour E-Blue s priemerom 14,0 a zakrivením 8,3, budú mi tieto parametre v oku sedieť?..a aká farba sa najviac podobá vyššie uvedeným?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vzhľadom na veľký rozdiel v parametroch Vám nedokážeme zaručiť, že Vám tieto šošovky budú v oku sedieť. Najpodobnejšie šošovkám Accuvue Colour sú farebné šošovky TopVue Color , ktoré sú k dispozícii v 3 farbách.

maťa

Chcela by som sa spýtať, že ak nosím bežne šošovky s priemerom 14,2 či mi budú tieto s priemerom 14,5 dobré? dakujem za info

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň,väčšine nositeľov šošoviek, rozdiel v priemere 2 až 3 desatiny nevadia. Je to ale veľmi individuálne. Zaručiť Vám to nemôžeme.

tina

mam kupene sosovky pacific blue, su krasne, ale bohuzial cez ne dobre nevidim a nemozem ich preto nosit. neviem, ako je to mozne..

Poradňa

Dobrý deň, to nám je ľúto, no nie všetky šošovky každému vyhovujú. Bez vyskúšania, nedá sa zaručiť, že šošovky budú každému vyhovovať.

Jana

Naozaj odporúčam, su jediné farebné co mi sadli, krásne cez ne vidieť a nerezu ani na 30-ty deň. A farebný efekt presne ako na obrazku.

Poradňa

Ďakujeme za komentár. Teší nás, že ste spokojná.

Barbora

Odporucam Carribean Aqua, maju krasnu farbu a skvele sa cez ne vidi, ako cez bezfarebne sosovky. Farba je presne ako na uvedenom obrazku.

Poradňa

Sme velmi radi, že ste spokajná.

Kontaktné šošovky FreshLook Dimensions – dioptrické

Farebné kontaktné šošovky FreshLook Dimensions sú farebné mäkké sférické kontaktné šošovky spoločnosti Alcon pre plánovanú mesačnú výmenu určené na každodenné aj príležitostné nosenie. 

Tónovacie šošovky

Farebné šošovky FreshLook Dimensions patria do skupiny tónovacích kontaktných šošoviek, neslúžia teda k prekrývaniu prirodzenej farby očí, ale k jej zvýrazneniu. Tmavší okrajový prstenec opticky zväčšuje dúhovku oka a vnútorne nepravidelný okraj farebnej časti šošovky im dodáva hĺbku a príťažlivosť.

Ponúkané odtiene

Na výber máte z troch odtieňov – Caribbean Aqua, Pacific Blue a Sea Green.

FreshLook Dimensions

Vlastnosti

Výrobcovia: Alcon
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 20 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Expirácia: 48 mesiacov a viac
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -8.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Phemfilcon A
UV filter: Áno