Očné kvapky Gelone Drops 10 ml

5.79 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Očné kvapky Gelone Drops 10 ml

Očné kvapky Gelone Drops 10 ml poskytujú okamžitú úľavu unaveným a podráždeným očiam a nosenie kontaktných šošoviek sa vďaka nim stáva poznateľne komfortnejšie. Kvapky Gelone Drops vytvárajú na povrchu oka umelý ochranný film, ktorý je svojimi vlastnosťami porovnateľný prirodzenej slznej vrstve. Očiam je tak poskytnutá maximálna a účinná ochrana pred škodlivými vonkajšími vplyvmi - prachom, smogom a vetrom.

Ako kvapky Gelone fungujú?

Kvapky Gelone zabraňujú vysušovaniu povrchu očí a podieľajú sa (spolu so slzami) na odplavovaní prachových častíc a drobných nečistôt. Môžu byť používané aj bez lekárskeho predpisu.
Vlastnosti kvapiek Gelone ocenia hlavne ľudia pohybujúci sa často v prašnom, suchom, či klimatizovanom prostredí, a tiež alergici, ktorým sú schopné poskytnúť okamžitú úľavu od pálenia očí a eliminujú začervenanie vzniknuté podráždením sliznice alergénmi.
Kvapky Gelone sa môžu aplikovať aj pri vložených kontaktných šošovkách.

Kvapky Gelone - rýchle riešenie syndrómu suchého oka

Syndróm suchého oka patrí medzi najčastejšie možné nežiadúce účinky, ktoré môžu byť v niektorých prípadoch vyvolávané užívaním kontaktných šošoviek. Táto komplikácia môže mať rôzne príčiny, avšak spoločným menovateľom často býva nedostatok prirodzených sĺz. Očné kvapky Gelone predstavujú v takom prípade rýchle a účinné riešenie.

Pozn.: Doba použiteľnosti kvapiek Gelone je po ich otvorení 30 dní.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Gelone 10 ml pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti - Očné kvapky Gelone Drops 10 ml

Výrobcovia: Stericon Pharma
Použiteľnosť po otvorení: 1 mesiac
Obsah: 10 ml
Konzervanty: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (33)

Máte nejaké otázky?
Eva

Dobry den, mozem tieto kvapky pouzivat dlhodobo? Ja ich pouzivam na vyberanie sosoviek. Kvapnem pred vybratim sosoviek do oci. A sosovky krasne z oci idu dole.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Eva, ďakujeme Vám za otázku. Túto informáciu výrobca v príbalovom letáku neuvádza. Je tam však uvedené, že sa očné kvapky Gelone používajú pri nedostatočnej tvorbe sĺz a dajú sa taktiež použiť ako lubrikant pre lepšiu kĺzavosť kontaktných šošoviek. S najväčšou pravdepodobnosťou teda ide o tzv. umelé slzy, ktoré je možné používať aj dlhodobo. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Iva

Dobrý deň, sú prosím vhodné tieto kvapky i pri nosení hybridných kontaktných šošoviek, pripadne ktoré by ste mi prosim odporučili? Ďakujem moc za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Iva, ďakujeme Vám za otázku. Podľa informácií od výrobcu je možné tieto kvapky aplikovať len na mäkké kontaktné šošovky. Ak potrebujete očné kvapky, ktoré je možné aplikovať na mäkké aj tvrdé kontaktné šošovky, mohli by sme Vám ponúknuť napr. Vismed Gel Multi, prípadne môžete vyskúšať produkt z rady HYLO Eye Care - napr. HYLO Comod alebo HYLO Fresh. Odporučili by sme Vám avšak Vaše nepríjmenosti konzultovať s ošetrujúcím lekárom, ktorý pozná Vašu anamnézu kompletne, a má skúsenosti s Vašíi typom kontaktných šošoviek a odporučí Vám vhodný produkt. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Lenka

Dobrý deň, je vhodné používať kvapky aj keď je žena tehotná nemôže uškodiť plodu ? Lebo nikde som to zatiaľ nenašla, vďaka za odpoveď

Zákaznícky servis - Pavla
Dobrý deň, Lenka, ďakujeme Vám za otázku. V príbalovom letáku výrobca, bohužiaľ, tento konkrétny údaj nespomína. Pokiaľ hľadáte šetrné očné kvapky, odporúčali by sme Vám očné kvapky Hylo Care alebo Hylo Fresh. Pokiaľ Vás trápia zápaly v očiach potom by boli najvhodnejšie kvapky Vividrin Ectoin. Všetky uvedené kvapky sú vhodné pre deti a tehotné a kojace ženy. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Jozef

Sú tieto kvapky vhodné pre deti?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Výrobca v príbalovom letáku použitie pri deťoch nezmieňuje. Ak má Vaše dieťa nejaké problémy, konzultujte situácii s pediatrom. Pokiaľ hľadáte šetrné a zároveň účinné očné kvapky, odporúčame Vám očné kvapky Vividrin ectoin. Tieto kvapky neobsahujú konzervačné látky a sú skvelou voľbou pre liečenie alergických zápalov spojiviek. Vividrin ectoin je možné používať dlhodobo a je vhodný aj pre malé deti a tehotné a kojace ženy. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Martina Vargová

Dobrý deň. Možno kvapky Gelone drops kvapkat aj na kontaktnú šošovku ešte pred vložením do oka?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme Vám za otázku. Očné kvapky Gelone možno kvapkať do očí alebo na nasadené kontaktné šošovky. Ak si kvapkami chcete zvlhčiť šošovku bezprostredne pred aplikáciou, potom môžete kvapky naniesť aj na šošovku pred nasadením. Pekný deň.

Katarina Monika Meszarosova

dobry den prajem, su prosim tieto kvapky vhodne aj pre ludi ktori hoci nenosia sosovky ale trpia pocitom suchych oci? dakujem, Monika

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Monika, ďakujeme za otázku. Áno, tieto očné kvapky sú vhodné aj pre oči, ktoré trpia ľahším syndrómom suchého oka. U komplikovanejších prípadov môžu pomôcť očné kvapky z rady Hylo eyecare, ktoré sú cielené na rôzne štádiá syndrómu suchého oka. Pokiaľ nepomáhajú dostupné prípravky musí pomôcť očný lekár. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Kristína

Dobry den. Mozem pouzivat tieto kvapky pri sosovkach znacky Cooper Vision Biofinity? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Áno, tieto kvapky môžete používať na ľubovoľné kontaktné šošovky. Teda aj na Biofinity. V prípade, že budete mať ďalšie otázky, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Martin

Kvalitný produkt, výborná cena

Eva

Vynikajúci na suché oči.

Nina

Perfektne zvlhčuje oči a uľaví hlavne pri dlhej práci pri počítači

Kamila M.

moje obľúbené

Lucia Olearova

Dobry den, prosim Vas tieto kvapky neobsahuju ziadnu konzervacnu latku? Dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Bohužiaľ tieto kvapky konzervačné látky obsahujú. Bez konzervantov sú napríklad kvapky Artelac Tripleaction, Hylo COMOD, Artelac UNO a Vividrin Ectoin. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
super kvapky

:-)

Draho Piok

Očné kvapky perfektné pre moje oči.

Karol

Spokojné sú najmä moje oči.

Patrícia Záňová

Môžu tieto kvapky používať aj deti? napr. po podráždení oči z bazéna/mora. ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Výrobca neuvádza žiadne obmedzenia používania s ohľadom na vek. Deti by mali kvapky používať s pomocou či dohľadom dospelej osoby. Záleží na veku dieťaťa. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Kršák Jaro

Spokojné sú najmä moje oči.

Anonymous

Tieto kvapky nosím stále pri sebe, som s nimi veľmi spokojná.

Ivan Bárta

Dostal som ich ako darček k nákupu a veľmi milo ma prekvapili.

Bert

Gelone kvapky zmierňujú pocit suchého oka.

Vilma

Dobrá kvalita, výborná aplikácia.

Klára B.

Poniekolkych sekundach je oko vlacne ciste proste take pohladene :)

Richard

Dobre uľavia unaveným očiam.

Miroslava

Dobrý deň, prosím Vás kvapky, ktoré predávate sú kompatibilné so všetkými šošovkami, ktoré máte?. resp. teraz používam od Vás TopVue Air. Keď nosím šošovky mám niekedy pocit podráždenia a tažkosti, tak hádam kvapky pomôžu plus, keď si ich dávam von z oka tak idú ťažšie, akokeby sa o oko príliš pricucli :) Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis – Jozef
Dobrý deň, vďaka za opýtanie. Nemáme informácie o tom, že by niektoré kontaktné šošovky prejavili akúkoľvek intoleranciu na niektoré z týchto kvapiek. Tieto kvapky Gelone navyše môžete aplikovať aj s nasadenými kontaktnými šošovkami. Takisto Vám môžeme odporučiť aj očné kvapky Laim-Care. Keby ste mali ďalšie otázky, pokojne nám znova napíšte. Želáme krásny deň.
Michaela Jančová

Dobrý deň, sú tieto kvapky lepšie ako tie, ktoré ponúkate formou spreja? (názvy si teraz nespomeniem). Systane Ultra mi už moc nezaberajú a zisťujem, že podráždené oči citim aj pri novom pare šošoviek a viac v teple. Dakujem za odpoveď :-)

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň Michaela, ďakujeme za opýtanie. V našej ponuke môžete nájsť dva očné spreje – LAIM Moisture a Tears Again. Uvedené očné spreje sú obľúbené predovšetkým vďaka jednoduchšej a príjemnejšej aplikácii, keďže ich stačí nastriekať na zatvorené očné viečko. Tieto očné kvapky Gelone Drops zasa potešia gélovým zložením, vďaka čomu pôsobia dlhodobejšie a možno ich aplikovať aj na nasadené kontaktné šošovky. Každopádne, Vaše nároky by mali splniť ako kvapky, tak aj sprej. Očné kvapky je však vhodné z času na čas zmeniť. Ak totiž používate stále rovnaký typ kvapiek, oko si môže na účinné látky zvyknúť a kvapky strácajú svoj pôvodný efekt. A to je možno aj Váš prípad s kvapkami Systane Ultra. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte kedykoľvek obrátiť. Želáme krásny deň.

Veronika Horváthová

Dobry den, kolko kvapiek si mozem nakvapkat do oka za cely den? dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, maximálny počet kvapiek, ktoré si za deň môžete dať do oka je 12. Prajeme maximálnu spokojnosť a príjemné nosenie.

Silvia Kučeničová

Kvalitne kvapky za primeranu cenu. Som velmi spokojna :)

Lenka

Dobrý deň, prečo musia byť kvapky spotrebované do 30 dní od otvorenia? Čo sa stane ak niekto používa kvapky dlhšie? A všimla som si, že Systane Ultra majú až pol ročnú lehotu. Ako je to možné? Prečo nepíšete zloženie kvapiek? Ďakujem za odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, doba použiteľnosti je daná výrobcom a odporúčame ju dodržiavať. Každé kvapky sú iné, majú rozdielne zloženie, preto majú rozdielnu aj dĺžku doby používania. Zloženie kvapiek Gelone je nasledovné: sterilný izotonický roztok, chlorid sodný, chlorid draselný, boritan sodný, hydroxypropyl­methylcelulosa.

Tamara

Gelone používam aj roztok a som s nim veľmi spokojná a ani kvapky nesklamali.

Gabika

Super kvapky - keď citím, že oči začínajú byť suché, nakvapkám si pár kvapiek a takmer hneď mi pomôžu.

Jana

Dobrý deň. Môžem tieto kvapky používať aj v prípade, ak používam roztok na šošovky inej značky? (konkrétne ReNu MultiPlus)?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, samozrejme môžete. Kvapky a roztok na šošovky môžu byť rozdielne.

Ivana

Dobry den, mozu sa tieto kvapky pouzit aj s ocnymi sosovkami zn. Frequency ? Dakujem

Poradňa

Dobrý deň, áno môžu.

Katarina

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci ocne kvapky pouzit pred aplikovanim kontaktnych sosoviek alebo mozem aj ked mam sosovky v oku? dakujem

Poradňa

Dobrý deň, tieto kvapky môžete použiť aj keď máte šošovky v oku.