Očné kvapky Gelone Drops 10 ml

4.10 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Piatok 28.7.

blank

Hodnotené 312 x

Očné kvapky Gelone Drops 10 ml

Očné kvapky Gelone Drops 10 ml poskytujú okamžitú úľavu unaveným a podráždeným očiam a nosenie kontaktných šošoviek sa vďaka nim stáva poznateľne komfortnejšie. Kvapky Gelone Drops vytvárajú na povrchu oka umelý ochranný film, ktorý je svojimi vlastnosťami porovnateľný prirodzenej slznej vrstve. Očiam je tak poskytnutá maximálna a účinná ochrana pred škodlivými vonkajšími vplyvmi – prachom, smogom a vetrom.

Ako kvapky Gelone fungujú?

Kvapky Gelone zabraňujú vysušovaniu povrchu očí a podieľajú sa (spolu so slzami) na odplavovaní prachových častíc a drobných nečistôt. Neobsahujú žiadne konzervačné látky, čo ich činí veľmi šetrnými k citlivému očnému prostrediu, môžu byť teda používané aj bez lekárskeho predpisu.
Vlastnosti kvapiek Gelone ocenia hlavne ľudia pohybujúci sa často v prašnom, suchom, či klimatizovanom prostredí, a tiež alergici, ktorým sú schopné poskytnúť okamžitú úľavu od pálenia očí a eliminujú začervenanie vzniknuté podráždením sliznice alergénmi.

Kvapky Gelone – rýchle riešenie syndríomu suchého oka

Syndróm suchého oka patrí medzi najčastejšie možné nežiadúce účinky, ktoré môžu byť v niektorých prípadoch vyvolávané užívaním kontaktných šošoviek. Táto komplikácia môže mať rôzne príčiny, avšak spoločným menovateľom často býva nedostatok prirodzených sĺz. Očné kvapky Gelone predstavujú v takom prípade rýchle a účinné riešenie.

Pozn.: Doba použiteľnosti kvapiek Gelone je po ich otvorení 30 dní.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Gelone 10 ml pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti

Expirácia: 16 mesiacov a viac
V balení: 10 ml
Výrobca: STERICON PHARMA PVT LTD

Komentáre

Pridať komentár

Veronika Horváthová

Dobry den, kolko kvapiek si mozem nakvapkat do oka za cely den? dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, maximálny počet kvapiek, ktoré si za deň môžete dať do oka je 12. Prajeme maximálnu spokojnosť a príjemné nosenie.

Silvia Kučeničová

Kvalitne kvapky za primeranu cenu. Som velmi spokojna :)

Ivet

Dobry den obsahuju tieto kvapky aj konzervacne latky? Ocna mi kazala si kupit bez konzervacnych latok

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kvapky Gelone neobsahujú žiadne konzervačné látky. Ich presné zloženie je: sterilný izotonický roztok, chlorid sodný, chlorid draselný, boritan sodný, hydroxypropyl­methylcelulosa.

Lenka

Dobrý deň, prečo musia byť kvapky spotrebované do 30 dní od otvorenia? Čo sa stane ak niekto používa kvapky dlhšie? A všimla som si, že Systane Ultra majú až pol ročnú lehotu. Ako je to možné? Prečo nepíšete zloženie kvapiek? Ďakujem za odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, doba použiteľnosti je daná výrobcom a odporúčame ju dodržiavať. Každé kvapky sú iné, majú rozdielne zloženie, preto majú rozdielnu aj dĺžku doby používania. Zloženie kvapiek Gelone je nasledovné: sterilný izotonický roztok, chlorid sodný, chlorid draselný, boritan sodný, hydroxypropyl­methylcelulosa.

Tamara

Gelone používam aj roztok a som s nim veľmi spokojná a ani kvapky nesklamali.

Gabika

Super kvapky - keď citím, že oči začínajú byť suché, nakvapkám si pár kvapiek a takmer hneď mi pomôžu.

Jana

Dobrý deň. Môžem tieto kvapky používať aj v prípade, ak používam roztok na šošovky inej značky? (konkrétne ReNu MultiPlus)?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, samozrejme môžete. Kvapky a roztok na šošovky môžu byť rozdielne.

Ivana

Dobry den, mozu sa tieto kvapky pouzit aj s ocnymi sosovkami zn. Frequency ? Dakujem

Poradňa

Dobrý deň, áno môžu.

Katarina

Dobry den, chcela by som sa informovat, ci ocne kvapky pouzit pred aplikovanim kontaktnych sosoviek alebo mozem aj ked mam sosovky v oku? dakujem

Poradňa

Dobrý deň, tieto kvapky môžete použiť aj keď máte šošovky v oku.