Garancia vrátenia peňazí

TopVue Premium (6 šošoviek)

16.99 €
96% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Premium (12 šošoviek) - 30.59 € (ušetríte 3.39 €)
Kedy odošleme? utorok 21.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
16.99 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek TopVue Premium

TopVue Premium predstavujú novinku rady TopVue - štrnásťdňové kontaktné šošovky vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu najnovšej generácie, ktorý je špeciálne upravený tak, aby šošovky poskytovali svojmu nositeľovi čo najväčší pocit komfortu po celú dobu, čo sú nasadené, a zároveň bolo eliminované ich vysušovanie, ktoré môže spôsobiť podráždenie očí.

Denný spôsob nosenia

Kontaktné šošovky TopVue Premium sú určené ku každodennému noseniu s periódou výmeny 14 dní. Dvojtýždenný cyklus výmeny oproti mesačnému značne znižuje riziko očných infekcií spôsobených nahromadenými proteinovými a lipidovými usadeninami, ktoré ani pri dôkladnom a pravidelnom čistení nie je možné počas mesačného užívania úplne odstrániť.

Najvyšší stupeň komfortu

Kontaktné šošovky TopVue Premium sú už pri výrobe obohatené zvlhčujúcou látkou hyaluronátom sodným, ktorý sa potom zo šošoviek postupne uvoľňuje v priebehu nosenia, udržiava ich v oku príjemné a zabraňuje ich nežiadúcemu vyschýnaniu. Hyaluronát sodný patrí k najefektívnejším lubrikačným látkam a jeho nespornou výhodou je úplna kompatibilita s fyziologickým prostredím oka - nespôsobuje teda žiadne nepríjemné pocity, ani nežiadúce komplikácie (ako to môže byť u iných zvlhčujúcich prostriedkov). Hyaluronát sodný je látka telu vlastná, je súčasťou niektorých telesných tekutín (napr. kĺbové tekutiny) a sklovca vyplňujúceho očnú guľu.

Celodenná hydratácia

hydratácia šošoviek topvue premium Inovatívny materiál kontaktných šošoviek TopVue Premium obsahuje vysoký podiel vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvoľňoavaním zvlhčujúcej látky hyaluronátu sodného tvorí dokonalý hydratačný systém, ktorý prepožičiava šošovkám potrebnú vlhkosť po celý deň a zachováva pocit komfortu počas nosenia. Veľké množstvo obsiahnutej vody naviac značne eliminuje zachytávanie depozít na povrchu šošoviek a prispieva k zachovávaniu zdravia Vašich očí.

Pre zachovanie zdravia očí

Moderné metódy spracovania silikón-hydrogélového materiálu šošoviek počas výroby zaisťuje TopVue Premium vysokú priedušnosť. Transport vzdušného kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov v silikónovom materiále, ktorého transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogélová zložka materiálu potom dodáva oku kyslík prostredníctvom obsiahnutej vody. Vysoká priedušnosť šošoviek spolu so značným obsahom vody zaisťuje, že TopVue Premium zásobujú oko potrebným množstvom kyslíka, ktorý je dôležitý pre udriavanie zdravia Vašich očí a ich správneho fungovania.

Vlastnosti - TopVue Premium (6 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 104 Dk/t
Ako často meniť?: 14 dní
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Názov produktu: TopVue Premium
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (55)

Máte nejaké otázky?
Sylvia Kvasnovská

Dobrý deň, tieto šošovky nosím dlhší čas. Prešla som k nim,lebo aquve oasys, ktoré som tiež dlhšie nosila, začali mať inú štruktúru, boli zrazu akoby jemnejšie a rýchlo strácali priľnavosť. Teraz som otvorila nový balíček TopVue Premium a žiaľ hneď prvá bola úplne mäkká a neudržala sa namieste v oku...otvorila som ďalšie a tak isto sú veľmi jemne, štruktúra je úplne iná ako boli predchádzajúce balíčky, stratila sa tá pevnosť tvaru, rýchla priľnavosť k oku a pôvodné mali jemne bledo modrý nádych. Tieto nové sú úplne číre. Proste nie sú to tie šošovky. Prosím o vyjadrenie. Ďakujem pekne.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Sylvia, ďakujeme Vám za komentár. Je nám ľúto, že máte so šošovkami problémy a už Vám nevyhovujú. Rádi by sme Vás požiadali, aby ste e-mailom kontaktovali náš Zákaznícky servis. S radosťou Vám pomôžeme s riešením. Do e-mailu prosím popíšte situáciu a priložte aj fotografiu krabičky šošoviek s číslom šarže (LOT). Ďakujeme vám za pochopenie. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Barbora Bencová

Dobrý večer, chcela by som sa informovať ak je napísané že balenie obsahuje 6 šošoviek - myslíte tým 6 párov šošoviek alebo 6ks šošoviek (teda 3 páry). Ďakujem, so šošovkami začínam, tak sa chcem informovať :-)

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Barbora, ďakujeme Vám za otázku. Balenie obsahuje 6 ks šošoviek, to znamená 3 páry. Tieto šošovky sú štrnásťdenné a majú denný režim nosenia, to znamená, že v nich nie je možné spať. K šošovkám ďalej budete potrebovať aj roztok, s ktorým sa budete o šošovky starať napr. Gelone. V prípade, že by Vám šošovky TopVue z nejakého dôvodu nesadli, môžete využiť službu Garancie vrátenia peňazí, ktorou značka disponuje. Vaša investícia sa Vám tak vráti. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Beata

Dobry den, potrebovala by som Vasu radu, dlhe roky pouzivam acuvue oasys, doteraz velmi spokojna avsak v poslednej dobe mam casto pocit ze ma rezu a vysychaju... Vedeli by ste mi prosim ponuknut alternativu na zakryvenie 8.8 a DIA 14.0? Dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Beáta, ďakujeme Vám za komentár. Podľa popisu situácie pripadajú k úvahe 3 možnosti. Buď máte destabilizovaný slzný film a máte nejakú formu syndrómu suchého oka, alebo Vaše oči začínajú vyžadovať iné potreby, pretože oči starnú rovnako ako akýkoľvek iný orgán v tele alebo si Vaše oči za dlhodobé nosenie vypestovali averziu na materiál. Ak Vám vysychajú oči, môžu Vám pomôcť vhodné očné kvapky napr. Hylo Care alebo Hylo Parin, ktorými si môžete zvlhčovať šošovky a zároveň priebežne stabilizovať slzný film v priebehu dňa. Pre ešte efektívnejší účinok môžete cez noc používať očnú masť VitA POS, ktorá pomáhá stabilizovať slzný film. Stabilizácia slzného filmu je dlhodobejší proces. Ak chcete vyskúšať iné kontaktné šošovky, odporučili by sme Vám z hľadiska veľkostných parametrov skôr šošovky Bausch + Lomb ULTRA so zakrivením 8,70 mm alebo šošovky Contact Life spheric so zakrivením 8,80 mm a priemerom 14,20 mm. Šošovky TopVue Premium môžete rovnako vyskúšať, ale takto na diaľku nedokážeme povedať, či pre Vás zakrivenie 8,60 mm bude komfortné. Avšak pri značke TopVue funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Katarina Jagelkova

Dobrý deň. Momentálne používam Topvue Prémium. Skúšala som aj Topvue Daily, Plus, Monthly. V podstate vyhovovali všetky, avšak jeden spoločný problém bol: popoludní mi už šošovky začínajú v oku vadiť, musím častejšie prezmurkavat, obraz je sem-tam neostry. Doobeda v poriadku. Myslíte že by pomohla zmena na iný druh? Viete mi poradiť aký?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Katarína, ďakujeme Vám za otázku. Podľa popisu situácie Vašim očiam pravdepodobne úplne nevyhovuje materiál šošoviek. Šošovka je stále "cudzím" predmetom v oku a oko ju po nejakej dobe alebo okamžite začne "odmietať". Pokiaľ ste skúšali viac typov šošoviek a stále to nie je ono, zvážte prosím odbornú aplikáciu šošoviek u očného špecialistu. A keď s jeho pomocou nájdete šošovky, ktoré Vám bez akýchkoľvek výhrad sadnú, budete si môcť ďalšie šošovky kupovať na internete bez obáv zo straty investície. Pokiaľ chcete hľadať vhodné šošovky sama, môžeme Vám z nášho sortimentu odporučiť mesačné šošovky Biofinity. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Lucia

Prosim vas maju sosovky topvue premium UV ochranu?

Zákaznícky servis - Pavla

Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky TopVue Premium, bohužiaľ, UV filter nemajú. Pekný deň.

Mária Balogová

Dobrý deŇ, rada by som vyskúšala tento druh šošoviek nakolko čítam že majú vyšší obsah vody a ja trpím suchým okom. Doteraz som používala Acuvue Qasys. Ak by ste mali na skúšku mi poslať aspoň 1 pár kont šošoviek tohto druhu bola by som rada. Podľa toho by som si následne objednala väčšie balenie. Z druhu Qasys potrebujem +3 , zakr 8,4 a + 2,75 zakr 8,4 Ďakujem za ústretovosť

Zákaznícky servis
Dobrý deň Mária, ďakujeme Vám za komentár. Áno, obsah vody je pri týchto šošovkách rovnaký ako u hydrogélových materiálov a súčasne má veľmi vysokú priedušnosť. Oko je teda veľmi dobre okysličené a hydratované. Skúšobné kontaktné šošovky, bohužiaľ, neposkytujeme. Túto výsadu umožňujú výrobcovia len kamenným optikám. Môžete si buď kúpiť TopVue Premium po 1 ks alebo si môžete zakúpiť celé toto balenie. Pokiaľ si kúpite balenie po 6 ks a kontaktné šošovky Vám z nejakého dôvodu nesadnú, môžete využiť službu Garancie vrátenia peňazí, ktorú táto značka poskytuje. V prípade, že sa u Vás začína prejavovať syndróm suchého oka, odporúčame Vám zakúpiť si očné kvapky, ktoré cielia na tento problém. Ide o to, že stabilita Vášho slzného filmu je narušená a je potrebné ju "opraviť". Očné kvapky obsahujú látky (napr. hyaluronát sodný), ktorý slzný film cielene regeneruje. Ďalším benefitom očných kvapiek je, že kedykoľvek pocítite nepohodlie, očné kvapky prinášajú okamžitú úľavu. Odporúčame ich kvapnúť do očí napr. aj pred spaním, kedy na očiach nie sú šošovky a oči sú v pokoji celú noc. Celý sortiment očných kvapiek si môžete prehliadnuť TU, ale môžeme Vám odporučiť očné kvapky Gelone alebo HYLO Comod. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Nikola Dánaiová

Dobrý deň, keď som začínala so šošovkami, nosila som jednodňové. Po takmer dvoch rokoch som sa rozhodla dať šancu dvojtýždňovým, konkrétne týmto. Rada by som však vyskúšala mesačne, vedeli by ste mi poradiť ktoré by boli najvhodnejšie alebo podobne týmto topvue? Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Nikola, ďakujeme Vám za otázku. Mesačné šošovky, ktoré sú veľmi podobné TopVue Premium, sú TopVue Air. Tieto šošovky sa zhodujú vo všetkých kľúčových vlastnostiach, a preto by bol prechod na mesačné šošovky bez starostí. Navyše u značky TopVue funguje služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť. Ak by ste chceli vyskúšať iné kontaktné šošovky, môžete si prezrieť celú ponuku našich silikón-hydrogélových mesačný kontaktných šošoviek TU. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Gabriela Simonova

Dobrý deň,prosím Vás,doteraz som používala šošovky Soflens 59,skúsila som po rokoch zmeniť značku a objednala som si u Vás TopVue premium s tou istou dioptriou,zakkruvenim aj priemerom,lenže keď som si ich vložila do očí,absolútne som na blízko nevedela s nimi nič prečítať, šošovky nosím +4 Viete mi povedať,čím to môže byť? Je pri tých sosovkach garancia vrátenia peňazí,len neviem ako mám postupovať,nikde som to nenašla.vietemi poradiť? Ďakujem pekne.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Gabriela, ďakujeme Vám za otázku. Šošovky Soflens patria k mesačným hydrogélovým šošovkám tradičného typu. Šošovky TopVue premium sú zo silikón-hydrogélového materiálu. Je možné, že súvislosť so zlým videním môže byť práve vo veľmi rozdielnych typoch materiálov. Služba Garancia vrátenia peňazí funguje na rovnakom princípe ako reklamácia. Rozbalené balenie šošoviek musí však obsahovať príslušný počet neotvorených šošoviek. Načaté balenie starostlivo zabaľte, priložte faktúru a sprievodný list a odošlite na adresu: Zásielkovňa.sk, ID 9269368, Kopčianska 92 / A, 851 01 Bratislava. Pekný deň.
Angela Mózesová

Naozaj prémiové kontaktné šošovky, vôbec ich necítim na očiach. Skvelá voľba, len a len odporúčam! :)

Angela Mózesová

Dobrý deň! Dobrý deň! Chcela by som objednať šošovky dvojtýždňové. Teraz nosím 1-dňové s parametrami: Dioptrie: -1,25, BC 8.5 a DIA 14,2. Tieto šošovky TopVue Premium 14 denné ale majú BC 8,6 . Nie som si istá, že mi budú vhodné, kedže zakrivenie je tam iné. Poraďte mi prosím Vás. Vopred ďakujem za odpoveď! Angela

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Angela, ďakujeme Vám za otázku. Povolené medzné odchýlky v priemere a zakrivení sú 0,20 mm. Rozdiel 0,10 mm, o ktorý ide vo Vašom prípade, by oči mali bez problémov spracovať. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí, ktorú umožňuje značka TopVue. Pekný deň.
Ľubor

Vôbec je necítim v očiach. Mám ich rád.

Anonymous

Naozaj prémiové kontaktné šošovky :-)

Bruno Ornst

Veľmi komfortné a cenovo výhodné šošovky pre astigmatikov!

Mirka Smetanová

Objednala som ich na odporúčanie kamaratky a som spokojná. Šošovky sú skvele, pohodlne , nesusia sa mi z nich oči, neštipu. Pracujem veľa s PC .

veronika

Dobrý deň, chcela by som sa spytat ked som mala prvé šošovky s priemerom 14.00 bude velky problem ked si objednám s priemerom 14.20?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Rozdiel 0,20 by nemal pri nosení predstavovať problém. Všeobecne sa vždy odporúčalo dodržať v priemere rozdiel do 0,20. Dnes sú ale materiály šošoviek už tak prispôsobivé, že pre pohodlie pri nosení sú za najdôležitejšie považované obsah vody a priepustnosť kyslíka. Ak chcete vyskúšať tieto TopVue Premium, nemusíte mať z nákupu vôbec strach. Keby Vám šošovky nevyhovovali, je možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Monika Loskotová

Vydrzia naozaj cely den bez toho aby oku zacali po par hodinach nejak vadit.

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ak mám PO: -2,75; CYL: -0,5; OS: 155°; LO: -3,25; CYL: -0,5; OS: 160° tak aké si mám zvoliť dioptrie, zakrivenie a priemer?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, vďaka za Váš dopyt. Cylinder sa prevedie na dioptriu a u šošoviek si zvolíte dioptriu -3,00 pre pravé oko a -3,25 pre ľavé oko. Z týchto uvedených parametrov nie je možné zistiť priemer a zakrivenie. Ide o hodnoty, ktoré sú merané zvlášť. Tieto šošovky TopVue Premium môžete bez obáv vyskúšať, pretože keby Vám nesedeli, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade ďalších otázok sa na nás obráťte. Prajeme pekný deň.
Alex

Veľmi veľmi pohodlné šošovky..

Oľga Siekelová

dobrý deň prajem, chcela by som vyskúšať tieto kontaktné. šošovky. ale zakrivenie mám 8.3 alebo 8.4 a tieto majú až 8.6 máte prosím aj moje parametre aké potrebujem? Ďakujem Oľga

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. TopVue Premium sa vyrába iba v zakrivenie 8,60. Vyskúšať ich ale aj tak bez problému môžete. Šošovky majú asférický dizajn a zakrivenie u nich teda nie je podstatným parametrom a navyše je u šošoviek možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám.
David N.

TopVue Premium sú šošovky ktoré sú príjemné celý deň.

Hana

Moje oblúbené!

Justina

Dobrý deň, doteraz som používala 2-týždňové Acuvue Oasys, ale keďže ma už dlhší čas škriabu v oku už po pár hodinách, chcela by som vyskúšať šošovky TopVue. Chcela by som sa opýtať, či vadí rozdiel zakrivenia a priemeru medzi nimi.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Rozdiel v zakrivení by nemal predstavovať problém. Oči sú v úplnej väčšine taký rozdiel schopné prijať. Ak by tomu u Vás tak nebolo, môžete u TopVue Premium využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Prajeme pekný deň.
Benková

Pohodlné šošovky, celý deň som ich nosila a oči ma vôbec nebolia.

Erika

Tenke, obsahuju vela vody, nepalia z nich oci, som spokojna :)

Helena

Kupujem uz iba tieto. Dobre sedia na oku a nerezu.

Barbora

Dobrý deň, na papieri od lekárky mam napísane že si mám kúpiť šošovky so zakrivením 8.4 a s priemerom 16/17mm. Mohli by ste mi nejaké odporučiť? Pretože tu vidím len s menším priemerom no a ja sa veľmi do toho nerozumiem. Ďakujem za odpoveď. :)

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pokiaľ Vám lekárka vykonala merania, mala by Vám aj odporučiť vhodné kontaktné šošovky. Bohužiaľ pre nás nie je možné na základe týchto parametrov odporučiť Vám konkrétne šošovky. Neuvádzate ani namerané dioptrické hodnoty, takže netušíme akú očnú vadu potrebujete korigovať. Kontaktné šošovky s priemerom 16/17 nenájdete v štandardnej ponuke. Klasické kontaktné šošovky sa s priemerom pohybujú zhruba v rozpätí 13,80 - 14,50. Väčšie priemery sú dostupné väčšinou u farebných kontaktných šošoviek. Odporúčame Vám znovu navštíviť lekárku či kontaktológa a nechať si odporučiť konkrétne kontaktné šošovky s ohľadom na individuality očí. Špecialista by Vám mal oznámiť z akého materiálu by mali byť šošovky vyrobené a či je pre Vaše oči dôležitejší vysoký obsah vody, alebo či budete potrebovať vyššiu priedušnosť kyslíka. Radi by sme Vám poradili viac, ale nie je to pre nás bohužiaľ možné. Ďakujeme za pochopenie a ak budete mať viac informácií, určite sa na nás obráťte. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Adela

Dobrý deň, chcela by som si objednať kontaktné šošovky Avaira Vitality (2-týždňové). Potrebovala by som priemer 14,0 ale v ponuke je len priemer 14.2. Bude to mojim očiam vadiť, alebo je to v poriadku? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Odborníci uvádí, že oko by mělo bez problémů tolerovat rozdíl do 0,20 v průměru a zakřivení čoček. Je to ovšem velmi individuální a nedokážeme předem posoudit, jak rozdíl přijmou Vaše oči. Zakřivení 8,40 a průměr 14,00 nabízí například kontaktní čočky Acuvue Oasys. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.
Lucia

Dobrý deň, objednavala som si šošovky Acuvue Advance PLUS a ako nahradu mi vyhodilo tieto šošovky. Chcem sa opýtať v čom spočívajú ine hodnoty zakrivenia a priemeru ak doteraz som mala 8,3 a 14,00. Dakujem

Zákaznícky servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Průměr a zakřivení čočky jsou důležité parametry pro zajištění správného usazení kontaktní čočky na oku. V těchto parametrech by měl ale být akceptovatelný rozdíl do 0,20. TopVue Premium by tedy byly vhodnou náhradou pro nositele Acuvue Advance PLUS, kteří nosí průměr 8,70 a zakřivení 14,00. Rozdíl 0,30 by byl zřejmě již příliš velký. Můžete ale čočky vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, obraťte se na nás. Přejeme krásný den.
Matúš Javorský

Výborné šošovky, predtým som mal raz johnsons Oasys a furt som mal pocit v oku ako keby mam smeti, tak som šošovky ani nenosil ale teraz ako mam tieto tak parada ani neviem ze mam nieco v oku.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, sme radi, že ste so šošovkami spokojný a pevne veríme, že s nimi budete spokojní aj naďalej.

Henrieta Banásová

Dobrý deň chcela by som sa spýtať doteraz som nosila len okuliare ale ako som bola na prehliadke u očného ponúkol mi či nechcem vyskúšať kont.šošovky.Okuliare mám -0,75 na obe oči ale šošovku mi dal len do pravého oka že to využívame na ďiaľku a že to pravé budem používať na blízko je to možné?Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň je to možné, pokiaľ sa nachádzate v presbyopickom veku, čo je vek približne nad 43 rokov. V tomto prípade niektorí oční doktori vykonávajú korekciu, ktorá sa nazýva monovision, kedy je vaše dominantné oko korigované do diaľky a vaše nedominantné oko do blízka. Hlavný faktor pri takomto nosení šošoviek je ten, že si na tento druh nosenia šošoviek musíte zvyknúť. Keby vám ale takéto nosenie spôsobovalo problémy, môžete skúsiť nosenie multifokálnych kontaktných šošoviek.

Veronik Školníková

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, či by vadili tie odchýlky v priemere a zakryvení.. Pred tým som používala acuvue advance plus, ale prestali mi ich vyrábať, čo je škoda, pretože nosím šošovky 4 roky a zatiaľ boli najlepšie.. ako náhrada mi vyskočili tieto... tak by som sa chcela opýtať to, že keď mám daný priemer 14 a zakryvenie 8.7, či by mi to nejako nevadilo na oku ten priemer 14.2 a zakryvenie 8.6

Zákaznícky servis

Dobrý deň, menšia zmena v zakrivení a v priemere by vám nemala spôsobiť žiadny problém. Šošovky sú už v dnešnej dobe vyrábané tak, aby lepšie priľahli k očiam aj keď je priemer a zakrivenie trochu iné ako by malo byť podľa parametrov pre vaše oči. Na tieto šošovky taktiež platí garancia vrátenia peňazí, keby vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú.

Annamária Zíšková

Dobry den. Používala som kontaktné šošovky a iným zakrivenim ako sú tieto. Čo ak mi nebudú vyhovovať? V krabičke je 6 samostatne zabalených šošoviek. Môžem použiť jednu a ostatné vrátiť? Či ako tomu mám rozumieť? Dakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, na tieto šošovky platí garancia vrátenia peňazí. Stačí keď nám naspäť zašlete 4 nepoškodené šošovky a my vám vrátime plnú sumu, ktorú za šošovky zaplatíte. Pevne veríme, že vám budú šošovky vyhovovať.

Michala Fecková

Dobrý deň, používala som šošovky acuvue advance plus kde bolo zakrivenie 8,3 a priemer 14. Tieto majú zakrivenie 8,6 a priemer 14,2 je to problém? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, menší rozdiel v zakrivení by nemal spôsobiť žiaden problém. Výhodou šošoviek TopVue Premium, je taktiež aj to, že na ne platí garancia vrátenia peňazí, keby vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú.

Marcela

Dobrý deň, chcem sa spýtať doteraz som používala kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Hydraclear plus ale v porovnaní s týmito je tam ine zakrivenie a priemer. ja mám zakrivenie 14 a priemer 8,40. môže to by problém? Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, nemal by to byť príliš veľký problém, šošovky si môžete objednať a keby Vám po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú, môžete nám ich vrátiť a my Vám vrátime peniaze, ktoré ste za ne zaplatili.

Zuzana

Dobrý ďeň... Chcela by som Vás poprosiť o radu... Nosím šošovký 2-týždňové ACUVE OASYS HYDRACLEAR PLUS ale v poslednom čase mám s nimi problém...Škriabu, zahlmievaju oči a nedaju sa nosiť v oku dlho.... Chcela by som ich vymeniť za mesačné, alebo denne, ale zakryvenie mám 8,80 a takých šošoviek skoro ani niet.... Je zakrývenie až tak dôležite? nemohla by som napr. skusiť iba 8,60? Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, parameter zakrivenie už nie je v dnešných dobách až tak dôležitý. Vďaka sferickému zahnutiu šošoviek ľahšie priliehajú k očiam, tým pádom by Vám zakrivenie 8,6 nemalo robiť problém.

Eva Jakubčiakova

Dobrý deň,možem použivať pri týchto šošovkách roztok aj OPTI FREE?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno roztok OPTI FREE môžete používať.

Zuzana

Chcem sa opytat na Vas nazor. Pouzivam Acuvue Oasys (6 šošoviek) Dioptrie +7.00 , Zakrivenie 8.40 , Priemer 14.00 mysliste, ze by som mohol vyskusat tieto sosovky, ktore maju ine zakrivenie a priemer?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto šošovky určite odporúčame, zakrivenie a priemer by nemali byť žiaden problém. Na tieto šošovky platí taktiež garancia vrátenia peňazí, keď Vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nebudú vyhovovať, môžete nám ich zaslať naspäť a mi Vám vrátime plnú sumu, ktorú ste za ne zaplatili.

Lucia

Maximálna spokojnosť, šošovky som kúpila už tretí krát a nemám v pláne ich vymeniť za iné.

Patrik Turošák

Prosím Vás nie som si istý aké som na minulých šošovkách zakrivenie.Ale šošovky ho majú podobný ak by bol o niečo vačší je to problém?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, nemal by to byť problém, keďže nové typy šošoviek majú zakrivenie v každom bode iné, lepšie sa prispôsobujú oku.

Alexandra Stražovcová

prosim vas tieto maju priemer 14,2 predtym som pouzivala top vue s priemerom 14 celych ej to velky rodziel?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri prechádzaní na iné šošovky sa väčšinou mení hodnota zakrivenia a priemeru, nemal by to byť problém. U týchto šošoviek garantujeme vrátenie peňazí pri nespokojnosti, takže sa nemusíte obávať premrhanej investície.

Miriama

Dobrý deň, Roky som používala šošovky Johnson & Johnson Surevue, ale moje dioptrie sa už nenachádzajú na sklade (zakrivenie 8,8, priemer 14,0). Rozmýšľam nad kúpou šošoviek TopVue Premium, ale mám obavy zo zakrivenia a priemeru. Mohol by to byť problém? Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, zvyčajne to problém nie je, väčšina šošoviek je vyrábaná len v jednom zakrivení a priemere, preto je pravdepodobné, že ak prechádzate na nové šošovky budú tieto parametre odlišné. Výhodou u TopVue Premium je, že poskytujeme garanciu vrátenia peňazí pri nespokojnosti, takže neriskujete stratu investície.

Lenka

Dobry den, mozem v tych to sosovkach aj spat?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto šošovky nie sú určené na predĺžené nosenie, takže neodporúčame v nich spať.

tamara

Tieto sosvky pouzivam uz mesiac a su fakt super! Doteraz som pouzivala Air optix night and day a biofinity. Ked ich porovnam s biofinity, ktore uz po 2 tyzdnoch rezali a zahmlievali sa, tak su ovela pohodlnejsie, lepsie sa s nimi manipuluje a zda sa mi ze nevysusuju oko az tak velmi. Podla mna su tieto sosvky na urovni air optix. odporucam

Silvia Zelova

Dobry den, pouzivam sosovky s priemerom 14.00, tieto maju priemer 14.2. Mohol by to byt problem? Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, malý rozdiel by nemal byť problém. V súčasnosti nie je tento parameter už až taký významný ako v minulosti, pretože u nových výrobkov je čoraz častejší asférický design zadnej plochy šošovky, čo znamená, že šošovka ma v každom mieste iné zakrivenie a teda lepšie sa prispôsobuje oku.

Jozef

A ak mam aj na jednom oku cilindrické šošovky ???

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v tom prípade potrebuje astigmatické šošovky. Môžete vyskúšať nové astigmatické šošovky TopVue Premium for Astigmatism, u ktorých garantujeme vrátenie peňazí pri nespokojnosti.

ondrej

kvalitne, nemam s nimi problem

Radka

Veľmi príjemné, na chvíľku som v nich dokonca zaspala a úplne bez problémov.

Dana

dobrý deň, neuvádzate tam obsah vody ako u TopVue Air.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, podiel vody je rovnako ako u TopVue Air 45%.

Martin Kovalčík

Dobrý deň, mám dioptrie -1,75 a -3.25 na druhom oku, ako si objednám rozdielne diotrie pre každé oko?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri rozdielnych dioptriách je potrebné si objednať dve balenia - pre každé oko zvlášť.

Alex

Majú prosím vás tieto šošovky UV filter?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto kontaktné šošovky UV filter nemajú, to však nijako neovplyvňuje ich kvalitu. Aj pri šošovkách s UV filtrom je potrebné sa chrániť slnečnými okuliarmi, keďže šošovka pokryje iba dúhovku a zvyšok oka zostáva nechránený.

Petra Vencelová

Máte aj skúšobný pár?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, skúšobný pár k dispozícii nemáme, ale poskytujeme garanciu vrátenia peňazí, čo znamená, že ak Vám šošovky nebudú vyhovovať, vrátime Vám celú sumu naspäť.

Tomáš

Používam tieto šošovky pomerne krátko, ale osvedčili sa mi, sú veľmi pohodlné.

Martin Janeček

Dobrý deň, používam už veľa rokov kontaktné šošovky Acuvue Oasys Hydraclear Plus. Tie si objednávam so zakrivením 8,4. Môžem vyskúšať tieto nové šošovky TopVue, ktoré majú zakrivenie 8,6? Má to nejaký veľký vplyv na ich nosenie a funkčnosť? Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, rozdiel v zakrivení 0,1-0,2 by nemal byť zásadný, keďže tento parameter už nie je taký podstatný ako v minulosti. Každé šošovky však sedia na oku trocha inak. Keďže pri šošovkách TopVue Premium garantujeme vrátenie peňazí pri nespokojnosti, môžete si ich objednať na skúšku a ak Vám nebudú vyhovovať, zašlete ich naspäť a my Vám vrátime plnú čiastku.

Eva

Dobry den. Daju sa tieto porovnat kvalitou so sosovkami ACUVUE OASYS? dakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky TopVue Premium aj Acuvue Oasys sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, teda aj ich kvalita je porovnateľná.

Juraj

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať aký roztok je vhodný k týmto šošovkám?

info@sosovky-kontaktne.sk
Dobrý deň, odporúčame roztok Gelone, ale vhodné sú všetky roztoky na mäkké kontaktné šošovky.