Dailies AquaComfort Plus (30 šošoviek)

15.39 €
97% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
15.39 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Nové Dailies s novými parametrami

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus sú jednodenné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon. Oproti svojmu predchodcovi, tradičným jednodenným šošovkám Focus Dailies All Day Comfort, sa líšia vyššou úrovňou zvlhčenia, čo robí ich užívanie znateľne príjemnejším. Alcon sa tiež rozhodla opustiť zabehaný priemer 13.8 (DIA), ktorý nevyhovoval veľkému percentu užívateľov. Došlo tiež k menej dôležitej zmene zakrivenie z 8.6 na 8.7 (BC).

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC , ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok - hydrofilného PEG (Polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (Polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiáli šošovky, ktorý sa po celý deň s každým žmurknutím uvoľňuje. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Prechod z Focus Dailies All Day na kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus je podľa vyjadrenia výrobcu Alcon úspešný v 95% pokusov a je možné ho realizovať bez návštevy kontaktológa.

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Priemer (DIA): 14.00
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus
Dioptrie: od -15.00 do +8.00
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Elite+ (30 šošoviek)

  • UV filter
  • komfortné a zdravé nosenie
  • intenzívna lubrikácia šošovky
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 14.89 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (18)

Máte nejaké otázky?
Katarina

Dobry den, je mozne si objednat iba vzorku na vyskusanie? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Katarina, ďakujeme Vám za otázku. Skúšobné vzorky šošoviek bohužiaľ nemáme k dispozícii. Šošovky na skúšku Vám môže poskytnúť očný špecialista, ktorý spolupracuje s výrobcom týchto šošoviek. Napr. TU si môžete nájsť najbližšieho odborníka, ktorý so spoločnosťou Alcon spolupracuje. Ďakujeme za pochopenie. V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii. Pekný deň.

Karina

Dobrý deň,prosím vás poradili by ste mi.používam jednodňové kontaktné šošovky Dailies Aqua comfort plus,ale trošku ma pichajú v oku.ľavé oko mám dioptrie -1.5 cyl -1,25x100, pravé oko -1,5 cyl -1,25x080.Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Karina, ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, podľa Vášho predpisu potrebujete iný druh šošoviek. Nakoľko máte v predpise uvedený cylinder a os, trpíte astigmatizmom, ktorý korigujú tórické (astigmatické) šošovky. Avšak či je to príčinou nepohodlia, ktoré opisujete, nedokážeme s istotou povedať. Môže Vám prekážať materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, prípadne aj veľkostné parametre. Z toho dôvodu by ste mali mať šošovky odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám vyberie vhodné šošovky, vyskúšate si ich a prípadne Vám korekciu upraví alebo zvolí iné šošovky. Pokiaľ si šošovky vyberiete sama, nezabúdajte, že ich nemožno reklamovať z dôvodu nevhodného výberu alebo nevyhovujúcich parametrov. Z nášho sortimentu Vám vieme ponúknuť napr. jednodňové hydrogélové torické šošovky SofLens Daily Disposable Toric. Šošovky majú síce odlišné veľkostné parametre, avšak tento rozdiel je minimálny. Pokiaľ Vaše veľkostné parametre namerané očným špecialistom teraz zodpovedajú šošovkám, ktoré nosíte, rozdiel je v rámci tolerovanej odchýlky ±0,20 mm. Prípadne by sme Vám vedeli ponúknuť mesačné silikón-hydrogélové šošovky TopVue Air for Astigmatism. Značka TopVue, bohužiaľ, neponúka jednodňový variant tórických šošoviek. Táto značka však poskytuje na vybrané balenia službu Garancia vrátenia peňazí. Môžete teda bez obáv šošovky vyskúšať. Pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, jednoducho ich vrátite a neprídete tak o svoje peniaze. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Adam

Dobrý deň, prosím vás poradili by ste mi nejakú mesačnú variantu k týmto šošovkám (Dailies AquaComfort Plus). Tieto šošovky mi sedia najlepšie, ale neviem nájsť nejaké mesačné šošovky, ktoré by mi sedeli. Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Adam, ďakujeme Vám za otázku. Z nášho sortimentu sférických mesačných hydrogélových šošoviek by sme Vám mohli ponúknuť napr. SofLens 38. Zakrivenie vyberiete také, aké ste nosil doposiaľ. Kedže sa veľkostné parametre zhodujú, šošovky by Vám teoreticky nemali robiť problémy. Každý je však na zmenu inak citlivý a s istotou nedokážeme povedať, či Vám šošovky sadnú. Správne by ste preto mali mať šošovky pred nákupom na internete vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám na základe parametrov očí, preferencií, a potrieb vyberie vyhovujúce šošovky. Ak sa rozhodnete vybrať si šošovky sám, bez odbornej pomoci, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť TopVue Monthly. Vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Ak by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete ich v rámci tejto služby vrátiť a neprídete tak o svoje peniaze. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Jana

Dobrý deň ,objednala som si u Vás kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus. Mám dotaz - nebolo uvedené ADD ak mam +2 bude to v poriadku? Ďakujem za odpoveď Jana

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Jana, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ potrebujete mať kontaktné šošovky s adíciou, potrebujete multifokálne šošovky - Dailies AquaComfort Plus Multifocal. Pretože sme zásielku ešte nespracovali, dovolili sme si priebeh objednávky zastaviť. Prosím, kontaktujte naše zákaznícke oddelenie Po-Pia: 8:00 – 16:00 na telefónnom čísle +421 220 570 792, kde Vám pomôžu prípadne objednávku upraviť tak, aby Vám prišli správne šošovky. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Simona

Dobrý deň, nosím mesačné kontaktnè šošovky Biofinity cooper vision, avšak šošovky mi sedia najlepšie v prvý deň nasadenia, preto by som chcela jednodňové kontakné šošovky vedeli by ste mi poradiť, ktoré sú priblizné ako tieto Biofinity. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky, ktoré by mohli byť adekvátnou alternatívou za kontaktné šošovky Biofinity sú šošovky Live Daily Disposable. Tieto kontaktné šošovky sú od rovnakého výrobcu a majú úplne rovnaké veľkostné parametre. Druh materiálu je rovnaký. Šošovky sa lišia len typom použitého silikón-hydrogélu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Juraj Cicholes

Dobrý deň. 1. viete poradiť najlepšiu alternatívu k týmto šošovkám? Topvue Elite, ktoré uvádzate, boli podľa mňa ešte horšie. 2. neviem či tu vedia odpovedať aj užívatelia, asi nie, čo je škoda, ale pri týchto šošovkách som postrehol že sú niekedy "pretočené", resp. nevedel som zvoliť správne pretočenie kvôli nejasnému rozdielu "mištička-tanierik". Bolo by super mať nejakú FB skupinu o kontaktných šošovkách, kde by sme si vedeli užívatelia pokecať :D

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Ak sa Vám nedarí nájsť vhodné šošovky, mal by ste navštíviť kontaktológa. Značka TopVue má zavedenú službu Garancia vrátenia peňazí, a aj preto ju zákazníkom odporúčame ako alternatívu. Vďaka špeciálnej službe pre nich nie je skúšanie nových šošoviek riziko zbytočnej investície. Môžete vyskúšať ešte šošovky TopVue Daily. Sú v rade síce staršie ako TopVue Elite+, ale medzi zákazníkmi stále veľmi obľúbené. Na Facebooku máme stránku Sosovky-kontaktne.sk. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Veronika Špirengová

Som s nimi spokojná, pekne sedia, nesvrbia, na oku ich necítim. Jeden maličký problém, dá mi zabrať ich vybrať z oka. Asi to chce len cvik.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Sme radi, že sa Vám šošovky dobre nosia. Problémy s vyberaním šošoviek by mohli eliminovať zvlhčujúce očné kvapky. V našej ponuke nájdete veľké množstvo očných kvapiek aj sprejov, z ktorých si iste vyberiete. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Miška

Dobrý večer,moja 13.ročná dcérka dostala lekársky poukaz na šošovku do pravého oka dioptriu +8 do diaľky a nevieme čo a ako kde si ju môžeme vybrať.Sme s Dunajskej stredy a zatiaľ nám v optike bolo povedané že také nemajú a nevedeli nám ani poradiť.ďakujem za pomoc

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Sme radi, že ste sa na nás obrátila, ale s tým Vám musí pomôcť Váš očný lekár. Ak vám lekár predpíše kontaktné šošovky, mal by Vás odkázať na konkrétne aplikačné stredisko, alebo dcére šošovky priamo aplikovať. Bez vyskúšania šošovky nekupujte. Plusové dioptrie sú väčšinou používané pre korekciu videnia do blízka a mínusové dioptrie korigujú videnie do diaľky. Sú samozrejme aj výnimky, ale aj z tohto dôvodu navštívte osobne kontaktológa a prvú aplikáciu šošoviek nechajte na ňom. Potom budete vedieť, aké šošovky sú pre dcéru vhodné a môžete ich nakupovať online. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Katarína

Dobrý deň, používam mesačné šošovky Alcon Air Optix Plus Hydroglyde, hodnoty očí mám - 1.50 obe. Chcela by som vyskúšať jednodňové šošovky. Ktoré by ste mi najviac odporučili? vopred ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Môžeme Vám ponúknuť šošovky z radu TopVue, pri ktorých je možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Sú to šošovky TopVue Elite. Viac by Vám ale pravdepodobne vyhovovali šošovky zo silikón-hydrogélového materiálu. Veľmi obľúbené sú šošovky Dailies TOTAL1, ktoré majú výnimočné vlastnosti materiálu. Kombinujú hydrogél a silikón-hydrogél. Vzhľadom k ich finančných nákladov by sme Vám ale odporúčali Dailies TOTAL1 vopred vyskúšať v aplikačnom stredisku. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Andrej Kostolanský

Chcel by som sa Vam velmi pekne podakovat za radu pri vybere vhodnych kontaktnych sosoviek pre mna...poradili ste mi uplne presne toricke sosovky ktore mi uplne presne sadli a vidim v nich uplne super....boli to toricke sosovky na lave oko s hodnotami -1.50 cylinder -1.25 a os 70...na prave oko som pouzival klasicke sosovky s dioptriou -3.0 a teraz som si ich objednal tiez...vidim s nimi celkom dobre no ale kedze momentalne sa to s lavym okom neda porovnat tak by som bol rad keby som aj na prave videl tak super....mam sklicka na okuliaroch s hodnotami -2.75 cylinder -0.5 a os 105...dalo by sa prosim Vas od tejto znacky obhednat toricke sosovky s ktorymi by som videl lepsie ako z tou -3.0 dioptriou...hoci viem ze nepasuje mi pri vybere hodnota cylindru a ani osi kedze cylinder zacina az od hodnoty -0.75 a osi su na vyber 100 a potom az 110 bol by som velmi rad ak by ste mi poradili prosim ake hodnoty by som si mal vybrat aby som videl aj na to prave oko tak super a lepsie ako ked tam mam tu klasicku -3.0...Objednaval som si potom tuto znacku torickych sosoviek Dailies Aqua comfort plus na lave oko a na prave som si objednaval klasicke -3.0 tiez od tejto istej znacky kedze ju uz pouzivam dlhe roky a som s nimi spokojny....vopred dakujem za odpoved a za rady ktore ste mi zatial poskytli...vrelo odporucam kazdemu kto nema skusenosti a chce poradit ohladom kontaktnych sosoviek tuto skvelu stranku.

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste boli so šošovkami špokojný. Bohužiaľ, torické šošovky sa vyrábajú s cylindrickými hodnotami od -0,75, takže -0,50 určite nenájdeme. Avšak podľa hodnôt, ktoré ste uviedli, by mala byť dioptria -3,00 optimálna. Nevieme, kedy ste naposledy podstúpili kontrolu u očného lekára a meranie zraku, ale je možné, že sa cylindrické hodnoty zvýšili. Ak si budete objednávať šošovky bez konkrétnej znalosti hodnôt korekcie, bude to zrejme drahé hľadanie. Je nám ľúto, že Vám v tejto situácii nebudeme nápomocní, ale verte nám, že kontrola u lekára bude najistejšia. Samozrejme, kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s akýmikoľvek ďalšími otázkami. Prajeme Vám krásny deň.

Andej

Chcel by som sa spytat ci ked nosim tieto sosovky a na lave oko som zacal slabsie v nich vidiet ci mam zvysit objednanu dioptriu z -1.75 na 2.0....rozmyslam aj nad presnymi sosovkami no teraz akutne potrebujem objednat pretoze uz sa mi minuli...poradte mi prosim ci zvysit danu hodnotu na 2.0 a ak budete tak dobry tak na zaver mo mozte napisat aj ake presne by som si mal potom objednat...nosim okuliare z tymito parametrami: PO : -2.75 cylinder mam -0.5 a os mam 105 ...pri tomto oku nosim sosovku -3.0 a je to v pohode vidim dobre cez nu....LO: -1.5 cylinder mam -1.25 a os mam 70 ...tam nosim tu -1.75 sosovku a nie je to uz take dobre videnie preto by som rad vedel ze ci ta -2.0 by bola lepsia....vopred pekne dakujem za odpoved a poprosim aj napisat presne udaje ake sosovky by som si mal dobuducna objednat cize zo vsetkym aj s tymi cylindrami a tak dalej....dakujem

Zákaznícky servis - Jozef
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S hodnotami, které máte naměřeny pro dioptrické brýle budete potřebovat pro kontaktní čočky následující parametry. Pro pravé oko je nutné udělat přepočet, protože takto nízké cylindrické hodnoty čočkami korigovat nelze - zvolíte si tedy čočky s dioptrií -3,00. Pro oko levé budete ale potřebovat torické kontaktní čočky s dioptrií -1,50 cylindrem -1,25 a osou 70°. V případě, že chcete dále na pravém oku nosit čočky Dailies AquaComfort Plus, pro levé oko s astigmatismem si můžete zvolit čočky Dailies AquaComfort Plus Toric. Můžeme Vám také nabídnout čočky TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism. Na čočkách TopVue si můžete ověřit, zda jsou tyto hodnoty korekce odpovídající a vidění je konečně ostré. V případě, že by TopVue nevyhovovaly, je možné využít služby Garance vrácení peněz a čočky vrátit. V každém případě byste měl dodržovat pravidelné kontroly u lékaře či kontaktologa, který pak může včas odhalit případnou změnu parametrů. Sám si upravovat dioptrie není ideální a korekce pak není dokonalá. Pokud budete mít jakékoli další otázky, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Zuzana

Dobry den, bohuzial musim skonstatovat, ze zakazdym ako Dailies zmenia obal, zmenia aj kvalitu - k horsiemu. Sosovky sa nedaju porovnat s tymi, co som kupovala cca pred 2 - 3 rokmi v inom obale. Casto sa stava, ze uz v baleni su potrhane, odliepaju sa z oci uprostred dna a po 4 hodinach nosenia viete ze mate "nieco" v oku, pri soferovani na dlhsej ceste ich musite vyhodit a dat si okuliare.

Marek Rusnák

zdravim, pouzivam tieto denne sosovky ale chcel by som prejst na mesacne..tak by som chcel vediet na ake sosoky mam prejst ..co je nahrada za tieto.dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk
Dobrý deň, v tejto konkrétnej rade výrobkov sú len jednodenné šošovky. Ak chcete šošovky od rovnakého výrobcu, pozrite sa do sekcie Alcon. Odporúčame vyskúšať mesačné šošovky TopVue Air, u ktorých garantujeme vrátenie peňazí pri nespokojnosti.
Monika

Testujem uz par dni a dobre su, v oku v pohode aj po dlhsej dobe. Zatial spokojnost.

viera lukčová

zdravim, teraz mam mesacne surevue,diopt. -3,5 a -3,75, zakr. 8,8 a 14,00, chcela by som prejst na denne, ktore by boli podla vas vhodne, dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri zmene šošoviek je lepšie poradiť sa s očným špecialistom, pretože Vám nové šošovky nemusia sedieť a riskujete stratu investície.

Darina

Dobry vecer ja som so sosovkami dailes aqua comfort plus velmi spokojna ale chcela by som prejst na neake mesacne aby ma to tolko nestalo nemohli by ste mi poradit ktore maju taketo neake zlozenie? Predtym som pouzivala jonson aqua plus hydrogelove ale mala som furt vposlednej dobe zapalene oci dakujem

Poradňa

Dobrý deň, najlepšie pri zmene šošoviek je, ak máte možnosť vyskúšať skúšobný pár šošoviek a presvedčiť sa, či Vám skutočne vyhovujú. Skúste prosím vyskúšať šošovky TopVue Monthly. Predávame aj po 1 ks.

mil

Dobry den, momentalne pouzivam sosovky ciba vision dailies aqua comfort plus, avsak mam s nimi problem, nakolko na konci dna ich neviem v oku najst. Je to pomerne stresujuce. Neviem cim to je, pretoze predtym som tiez pouzivala sosovky ciba vision, ale focus dailies. S nimi som tento problem nemala. Potrebovala by som si opat kupis sosovky, avsak neviem ktore. Moze to byt sposobone tym, ze aqua plus su viac vlhcene?? Ktore sosovky by ste mi odporucili? Dakujem.

Poradňa

Dobrý deň, medzi šošovkami, ktoré spomínate by nemal byť rozdiel, no ak Vám sedia lepšie focus dailies/ Z 8,6/ ostaňte pri týchto.

Jana

Dobry den, Momentalne mam 3mesacne sosovky a chcela by som prejst na jednondnove. Zakrivenie mam 8.7. Musim si vybrat presne toho zakrivenie alebo v akom rozsahu by to malo byt?

Poradňa

Dobrý deň, zakriveniu 8,7 majú jednodenné šošovky Dailies Aqua Comfort Plus. No pri zmene šošoviek odporúčame konzultáciu s odborníkom a vyskúšanie skúšobného páru, aby ste predišli prípadnej zmarenej investícii.