Biofinity Multifocal (3 šošovky)

26.99 €

Skladom > 700 ks

attributesPrimary

Utorok 28. 2.

cleaner
blank
Biofinity Multifocal (3 šošovky) - Cooper Vision
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 155 x

Biofinity Multifocal

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Multifocal od spoločnosti CooperVision určené pre nositeľov kontaktných šošoviek trpiacich presbyopiou.

Biofinity Multifocal ponúkame tiež v balení po 6-tich kusoch.

Technológia Aquaform ® Comfort Science ™

Vďaka tejto technológii si Biofinity Multifocal udržujú vysokú vlhkosť a pôsobia proti vysychaniu očí, ktoré s vekom prichádza. Šošovky navyše zostávajú vlhké aj bez zvlhčujúcich kvapiek a viažu na seba vodu, čím minimalizujú dehydratáciu.

Jasný pohľad na všetky vzdialenosti

Základným parametrom kvalitných viacohniskových kontaktných šošoviek je ostrý zrak na všetky vzdialenosti. Táto technológia vyvinutá spoločnosťou CooperVision uplatňuje dve rôzne optické konštrukcie, ktoré zaručujú neobyčajne ostré videnie na všetky vzdialenosti.

Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Comfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Obsah vody: 48%
Priepustnosť O2: 142 Dk/t
Priemer (DIA): 14.0
V balení: 3 šošovky
Výrobca: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

marietka

Dobry den, neviem ake parametre zadat ak mam na pravom oku +6,00 a -2,25 a na lavom +6.00 a -1,75. dakujem velmi pekne za odpoved.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, poprosíme vás o upresnenie parametrov. Pokiaľ máte v parametroch zadanie os, budete potrebovať astigmatické šošovky. Ak ADD Power, bude sa jednať o šošovky multifokálne. S výberom vám radi pomôžeme po upresnení vašich hodnôt. Ďakujeme.

Lucia

Dobrý deň, chcem sa informovať, chcem si objednať multifokálne šošovky len neviem aké dioptrie mám zadať: moje parametre sú: pravé oko do diaľky 4,25 , ľavé oko do diaľky 3,0 pravé oko do blízka 2,5 , ľavé oko do blízka 1,25. Za skorú odpoveď vopred ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, hodnoty pre vaše PO: dioptria +4,00 adícia 1,75. Hodnoty pre ľavé oko dioptria: +3,00 a adícia 1,75. Keďže ste nezadali hodnoty pri dioptriách, či sa jedná o plusové alebo mínusové, počítali sme s plusovými. Keby sú vaše hodnoty mínusové zašlite nám dotaz ešte raz a prepočítame adíciu pre mínusové dioptrie.

Zuzana

Dobrý deň, prosím Vás, mám dioptrie : OL do diaľky +1,5 a do blízka +3,5 cylinder všade +0,5 OP do diaľky +3,0 a do blízka +5,0 cylinder všade +0,5 Obidve oči mám dominantné. Môžete mi prosím Vás poradiť aké multifokálne kontaktné šošovky by som si mala objednať na ľavé oko a aké na pravé oko. Mám dobrú skúsenosť so šošovkami Biofinity Multifocal. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pre vaše pravé oko potrebujete šošovky s dioptriou OP:+3,0 a ADD: +2,0 pre oko ľavé šošovky s dioptriou +1,50 a ADD: +2,0. Odporúčame vám šošovky TopVue Air Multifocal, ktoré sú vysoko kvalitné a tešia sa veľkému množstvu spokojných nositeľov.

Peter Cuninka

Dobrý deň. Používam multifocálne šošovky dioptria +1.25 add +2D pre jedno oko a pre druhe oko +1.25 add +2N. Cítim že videnie do diaľky aj na čítanie začalo byť trocha slabšie, tak sa chcem spýtať či si mám zvýšiť dioptrie na +1.50 a zachovať adiciu alebo zvýšiť adiciu na +2.5 a zachovať dioptrie. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, odporúčame vám premerať vaše hodnoty u očného lekára, ktorý vám najlepšie poradí či je vhodné zvýšiť dioptriu alebo adíciu a hlavne o koľko. Bohužiaľ Vám v tomto prípade nevieme povedať presnú hodnotu dioptrie, ktorú potrebujete.

Anna Tichá

Dobrý deň. Doposiaľ som používala šošovky air optix. Chcela som vyskúšať aj iné. Pri týchto šošovkách mám pocit, že sa mi točí hlava a ľavé oko zle zaostruje. Majú tieto šošovky iný systém zaostrovania a treba si na ne zvyknúť?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pokiaľ ste dlhšiu dobu nikde na premeranie zraku nebola, tak v prvom rade odporúčame návštevu očného lekára, či sa Vám hodnoty zraku nezmenili. Šošovky iný systém zaostrovania nemajú, takže keby sa pokúšate o zvyknutie si na ne, mohli by ste si poškodiť zrak. Za nás Vám odporúčame šošovky TopVue Air Multifocal, ktoré môžete vyskúšať a pokiaľ by Vám nevyhovovali tak nám ich môžete po vyskúšaní prvého páru vrátiť a my Vám vrátime celú sumu, ktorú ste za ne zaplatili.

Anastazia

Ake si mam obiednat ked na dialku mam + 3.25 a na blizko +1.75 a zkrivenie mam ,8.4 .dotera som mala Acuvue Oasys a len na dialku +3.25 Dakujem za odpovet

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ak si nie ste istá aký typ šošoviek je pre Vás vhodný, poraďte sa so svojim očným špecialistom, ktorý Vám s výberom určite pomôže.

Karol Šutovský

Dobrý deň, aké šošovky si mám objednať, keď do diaľky okuliare nepotrebujem a na čítanie mám 1,5 dioptrie na obe oči? Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v tomto prípade by bolo najlepšie ísť na vyšetrenie k očnému špecialistovi, ktorý Vám presne odmeria a poradí, aké šošovky sú pre Vás najvhodnejšie.

Daniela Halásová

veľmi pekne ďakujem za radu

Daniela Halásová

Dobrý deň, prosím Vás mám dioptrie L oko do diaľky -2,5 a do blízka +2,5 a pravé oko -3,25 do diaľky a do blízka +2,5. Môžete mi prosím Vás poradiť aké multifokálne kontaktné šošovky by som si mala objednať na ľavé oko a aké na pravé oko. Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, odporúčame objedať tieto hodnoty – OP:-2,50 ADD:+2,50; OL: –3,25 ADD:+2,50.

darina

dobrzyden neviem ako si mam objednat multifokalne sosovkey ked na recepte mam L oko do dialky +2,0 a do blizka +4,0 vie mi niekto poradit doteraz som mala do blizka 2,5 a to mi bolo povedane ze mam dat ako add,no neviem ci to bolo spravne kedze add je max.2.5 dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v tomto prípade by ste si mali objednať svoje hodnoty do diaľky (+2,0) a ako adíciu tiež +2,0 (dohromady to je +4,0 čo máte na recepte).

csilla

Co znamená add. power?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, add power je prídavok, dioptrický rozdiel medzi diaľkou a čítaním, vyjadruje súhrn dioptrií. Používa sa pri multifokálnych šošovkách.

Peter Cuninka

Ďakujem za odpoveď. Ešte sa spytam. Aký je rozdiel v sosovke pre dominantné oko a nedominantné oko. Pri add. +2.00D a +2.00N. Mám to chápať že tá označená písmenom N je o niečo slabšia ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, rozdiel je v konštrukcii týchto šošoviek. Šošovka pre dominantné oko má centrálnu časť do diaľky, na periférii je blízko a kontaktná šošovka pre nedominantné oko má centrálnu časť na blízko a na periférii je diaľka.

Peter, Trnava

Ešte k tým sosovkám. Lekár mi povedal že aj napriek tomu že používam rovnaké dioptrie na obidve oči tak dominatné oko mám pravé. Ďakujem za odpoveď.

Peter, Trnava

Dobrý deň. chcem sa spýtať. Používam teraz AirOptix multifokálne šošovky pre obidve oči rovnaké parametre a to +1,25 add: MED, zakrivenie 8,6, priemer 14.0. Chcel by som si objednať tieto šošovky ale neviem presne akú adiciu,či +2,00N alebo +2,00D. Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v tomto prípade by ste si mali objednať dve krabičky – jednu s adíciou +2.00D pre Vaše dominatné pravé oko a druhú +2.00N a pre ľavé oko.

Pozor len 3 ks v baleni

Miloš

Dík, tak dokúpim jedno balenie pre dominantné oko a vyskúšam to ešte raz.

Poradňa

Skúste nám prosím zavolať na tel. 0918314227, alebo napíšte tel. číslo, zavoláme my Vám.

Miloš

Ešte k tej Vašej odpovedi z 11.10. - oči si nechávam pravidelne vyšetriť v očnej klinike Neovizia Brno, posledne v máji tento rok. A podľa toho si presne objednávam u Vás šošovky. Ak ste si pozorne prečítali všetko čo som napísal, tak Vy mi vlastne tiež potvrdzujete, že tieto nové šošovky budú asi dosť NEVYDARENÉ..

Poradňa

Tieto šošovky patria medzi najlepšie na trhu. No správne by bolo, aby Vám odborník určil, ktoré budú pre Vás najlepšie a dal Vám vyskúšať skúšobný pár, aby ste neprišli o zmarenú investíciu. Žiadne šošovky nemusia vyhovovať každému, aj keď sú skutočne veľmi kvalitné.

Miloš

Viete mi aspoň poradiť, že čo znamená pri objednávaní u "Add Power" to D a N?

Poradňa

Označenie D znamená dominantné oko a N nedominantné oko.

Miloš

Dík za odpoveď. Keď som si tieto šošovky u Vás objednával, pri "Add Power" ešte neboli možnosti napr. 2,5D alebo 2,5N - čo to znamená prosím? A keď vidím z týmito šošovkami na diaľku rozostrene, mal by som ubrať na dioptriach alebo na adícii? Kupoval som Ľ.oko 2,5+2,5N a P.oko 3,0+2,5N /to "N" je na krabičke, ale pri objednávaní ešte neboli možnosti N alebo D/. Ďakujem za odpoveď.

Poradňa

Dôležité je vedieť aké dioptrie potrebujete, nie čo ste si kupoval, keď dobre nevidíte.

Miloš

Na čítanie a vzdialenosť paže lepšie ako AirOptix. Ale na vzdialenosť od cca 7 metrov výrazne horšie ako AirOptix - videnie na väčšiu vzdialenosť je neostré a rozmazané. Napr. pri šoférovaní sa dá ŠPZ prichádzajôceho auta rozoznať až v poslednej chvíli.

Poradňa

Záleží skutočne na správnom určení dioptrií a tiež na správnej adícii. Čo je pre Vás správne pri jednom dodávateľovi nemusí presne odpovedať u druhého.