TopVue Daily (30 šošoviek)

12.99 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

Streda 22. 2.

cleaner
blank
TopVue Daily (30 šošoviek) - TopVue
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 219 x

Popis šošoviek TopVue Daily

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Okrem kĺbov a iných miest je obsiahnutá aj v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue Daily sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom mrknutí. Ak okraj šošovky vytvára „schod“, môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci sa bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue Daily sa pýši veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue Daily sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, ale nemožno sa spoľahnúť len na neho, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva vystavená UV žiareniu, je teda potrebné ochranu zaistiť slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX používa nový postup pri aplikácii UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na jej vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue Daily tým získali lepšie mechanické vlastnosti ako pre aplikáciu do očí (lepšia manipulácia), tak aj pre ich komfort.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Nie sú určené na prespávanie. Nie je potrebné čistenie kontaktných šošoviek, teda neutrácate za roztoky a prípadná strata či poškodenie nie je tak finančne bolestivá.

Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily ponúkame tiež v balení 2 x 30 šošoviek, 90 šošoviek a 2 x 90 šošoviek.

Manipulácia so šošovkami TopVue Daily

O jednodenných šošovkách TopVue Daily

Vlastnosti

Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Expirácia: 48 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Hyaluronát sodný: Áno
Materiál: Etafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 58 %
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Áno
V balení: 30 šošoviek
Zakrivenie (BC): 8.5

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 26 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku.
Viac informácií.

Komentáre

Pridať komentár

jolana Binovská

len importer Kontaktní cocky s.r.o. Praque, Cech Republic (hlavne že sú levné)

jolana Binovská

Chcem upozorniť na jednodňové šošovky TopVue kde nie je uvedený výrobca na obale. Takéto šošovky nepatria na trh ani do očí ale do koša.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, výrobca je uvedený na bočnej strane krabičky.

Viera Šotkovská

Dobry den, nosim nepravidelne jednodnove sosovky TopVue Daily, ale ked citam s nimi nieco do blizka, nevidim dobre. Je to v poriadku?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, odporúčame vám ísť na premeranie očí k vašemu očnému lekárovi, aby ste si bola istá tým, že máte správne dioptrie. Počas čítania by ste mali vidieť bez problémov a nie rozmazane.

Lubica

Dobry den, pouzivam mesacne sosovky Frequency 55, ktore maju BC 8,9. S tymto zakrivenim vsak ziadne denne sosovky nie su. Tak skusim aj ine, myslie, ze by mi mohli aj tieto TopVue zapasovat, ci ten rozdiel v BC je velky? Cenovo su prima a vidim fajn referencie. Iba toho zakrivenia sa bojim, ja si to neviem predstavit. Vdaka.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, menšia odchýlka v zakrivení by nemala spôsobiť žiaden problém. Konkrétne na šošovky TopVue Daily platí garancia vrátenia peňazí, takže keby Vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú, môžete nám ich vrátiť a my Vám vrátime celú sumu, ktorú za ne zaplatíte.

R,C,

Objednal som si tieto šošovky tak som zvedavý aké budú, Chcem sa spýtať je tam nejá horná limitácia kolko hodín sa môžu nemôžu nosiť. ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri týchto šošovkách nie je žiadne výrazné hodinové obmedzenie. Dôležité je, aby ste si ich večer pred spánkom vybrali z očí. Prajeme príjemné nosenie.

Mária Hoštáková

dobrý deň,používam šošovky Acuvue oasys hydraclear a mám zakrivenie 8.4 a priemer 14.0 a chcela by som vyskúšať jednodňové len tieto nemajú moje parametre nebude to vadiť? dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, mierna zmena v parametroch by nemal byť žiaden problém. Taktiež na šošovky TopVue Daily platí garancia vrátenia peňazí a to v prípade, keď pošlete 26 nepoškodených šošoviek naspäť, keby Vám šošovky nevyhovujú.

Silvia Galandáková

Dobry den.nosim nepravidelne mesacne sosovky biofinity ale chcela by som vyskusat jednodnove.tak by som chcela poradit ktoru znacku by ste mi doporucili.?dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, výber jednodňových šošoviek je veľký ale odporúčame vyskúšať TopVue Daily u ktorých platí aj garancia vrátenia peňazí po použití jedného páru, pokiaľ by Vám šošovky nevyhovovali.

Viera

Dobry den, nosievam nepravidelne mesacne sosovky Frequency 55 ,BC 8,6 DIA 14,2 PWR -1,5. Chcela by som preto vyskusat jednodnove Top Vue Daily, ale zakrivenie je 8,6, tak neviem do akej miery mozu byt ine. Vdaka

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v súčasnosti parameter zakrivenie až taký významný, u nových výrobkov je čoraz častejší asférický design zadnej plochy šošovky, čo znamená, že šošovka ma v každom mieste iné zakrivenie a teda lepšie sa prispôsobuje oku. Preto by malá zmena zakrivenia nemala mať žiadny vplyv na pohodlie.

Dominika

Dobrý deň, už dlhšie nosím denné kontaktné šošovky Acuvue Moist, ktoré mi odporučila moja očná lekárka a nikdy som ani neuvažovala o iných. Zaujali ma však tieto kontaktné šošovky Top Vue Daily, najmä svojimi tenkými okrajmi, nakoľko ma po asi 8 hodinách nosenia šošoviek začnú v oku rezať, resp. ich začnem v oku viac cítiť - ako píšete, začnem cítiť ten ,,schod". Preto sa chcem spýtať, či sa tieto šošovky dajú kvalitou porovnať so šošovkami Acuvue Moist a ak áno, prečo sú o toľko lacnejšie? A majú väčšiu priepustnosť O2 alebo menšiu? Ďakujem pekne za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky TopVue Daily sú kvalitatívne porovnateľné so šošovkami Acuvue Moist, každému užívateľovi však vyhovuje niečo iné. Cena šošoviek TopVue Daily je nižšia vďaka tomu, že patria medzi najpredávanejšie a teda aj cena od výrobcu je výhodnejšia. Čo sa týka priepustnosti kyslíka, TopVue Daily majú priepustnosť o niečo nižšiu (26 Dk/t).

Miroslav Doložinski

Dobrý deň. Používal som tieto šošovky a bol som s nimi vcelku spokojný, ibaže s nimi neviem čítať, čo s dioptrickými okuliarmi nie je problém. Preto som prestal. Existuje na toto nejaká rada ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, odporúčame poradiť sa o tomto probléme s očným špecialistom, ktorý Vám odporučí pre Vás vhodnejší typ šošoviek.

Zdenka

Ďakujem za odpoveď. Skúsim šošovky TopVue Dailych.

Zdenka

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať, či by ste mi doporučili vyskúšať tento typ šošoviek. Už niekoľko rokov používam šošovky Johnson – posledné 1 DAY ACUVUE MOIST: BC 8,5 ,DIA 14,2 diop. -3,25 a -1,75. Ak nie tento typ, tak aký. Ďakujem Zdenka

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, šošovky TopVue Daily si môžete vyskúšať bez obáv – garantujeme u nich vrátenie peňazí pri nespokojnosti, takže ak Vám nebudú vyhovovať, môžete nám ich zaslať späť a my Vám vrátime plnú sumu.

Zuzana

Dobrý deň prajem, ak nisím zakrivenie 8,6 bol by to veľký problém, chcela by som ich len na dovolenku :)

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň Zuzana, malý rozdiel v zakrivení by nemal byť žiadny problém. U moderných asférických šošoviek nie je už tento parameter taký dôležitý, pretože je zakrivenie v každom bode šošoviek iné.

Oľga Pacoltová

Chcela by som sa opytať koľko je šošoviek za cenu 12.99€

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, balenie obsahuje 30 šošoviek.

Ľubica Ladicsová

Dobry den, tieto sosovky nemaju zakrivenie? Dakujem. Luba

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, zakrivenie týchto šošoviek je 8.50.

Lucia Novakova

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či by ste mi doporučili vyskúšať tento typ šošoviek v prípade že mám po použití šošovky vždy preukázané začervenanie oko. Už niekoľko rokov používam šošovky Johnson -2,5...no v poslednom čase vždy po vložení šošovky mi oko začervenanie resp sa zapáli a trvá to aj 2-3dni pokiaľ to prejde. Dovtedy som nemala žiaden problém a aj teraz šošovka nerez len oko začervenanie. Ďakujem Lucia

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vzhľadom na to, že každé oko má rozdielnu citlivosť, nemôžeme zaručiť, že Vám budú tieto šošovky vyhovovať. Avšak výhodou je, že si ich môžete vyskúšať a ak s nimi nebudete spokojná, pošlete nám ich späť a my Vám vrátime celú sumu.

Kristína

Dobrý deň, už veľmi dlho používam klasické šošovky Acuvue oasys, ktoré kupujem vždy v optike (1prár nositeľný na 2 mesiace). Chcela by som vyskúšať práve tieto šošovky, len neviem, či je v nich nejaký rozdiel. Hlavne v obsahu kyseliny hyaluronovej. Neviem, či aj acuvue oasys ju obsahujú a či mi nebudú vadiť. Tak isto roztok, treba na ne len roztok s touto kyselinou? Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky TopVue Daily a Acuvue Oasys sú rozdielne v materiály, z ktorého sú vyrobené, v priepustnosti kyslíka aj obsahu vody. Acuvue Oasys neobsahujú kyselinu hyaluronóvu a roztok s obsahom tejto látky nie je potrebný. Kyselina hyaluronová je látka ľudskému organizmu úplne vlastná, teda jej používanie nespôsobuje žiadne negatívne reakcie a vedľajšie účinky.

Karolína

Medzi všetkými jednodennými šošovkami čo som skúšala sú pre mňa najlepšie. Lacné, pohodlné a dobre sedia.

Anna

Ja tieto šošovky kupujem a som veľmi spokojná, nemám žiadny problém.

Šošovky som dostala zadarmo vo výhodnom balíčku ako vzorka a prechádzam na ne, sú svojou kvalitou porovnateľné s drahšími šošovkami, tak prečo platiť viac?

Alena

Zatiaľ spokojnosť. Pomer kvalita-cena výborná!

maja

Zdravim, sosovky su uplne v pohode, necitila som ziadne rezanie. Fajn riesenie (pomer kvalita/cena) ak potrebujete "jednorazovky". Jedine, co by som vytkla je horsie trhanie blistrov so sosovkami.

Martin

Zdravim, chcel by som sa spytat, ze na aku adresu mam poslat tych 28 nepouzitych sosoviek a ako mam oznacit zasielku aby ste mi pripisali sumu naspat. Hladal som to vsade ale jedine co som nasiel je: "Pokiaľ nebudete so šošovkami spokojný, pošlite nám 28 ks šošoviek späť do 60-tich dní od doručenia. Pripíšeme Vám kredit na budúci nákup v plnej výške (bez poštovného)." Vdaka.

Poradňa

Dobrý deň, šošovky môžete poslať na adresu: Alensa, s.r.o., 90611 Prietrž 100. Bude Vám pripísaný kredit na ďalší nákup v cene zaplatených šošoviek.

Andrej

Dobrý deň, zmizli z vašej ponuky tieto šošovky v balení 30+6 zadarmo? Neplánujete ich znovu zaradiť do ponuky? Ďakujem

Poradňa

Dobrý deň, zatiaľ nie.

Robert

Zdravím, chcel by som vyskúšať tieto nové šošovky, ktoré ma zaujali nielen cenou. Používam Dailies All Day Comfort. Musím kvôli tomu navštíviť svojho očaře? Prosím o odpoveď. ďakujem

Poradňa

Dobrý deň, posielame šošovky na vyskúšanie naviac /30+6/. Preto nemusíte isť k lekárovi. Ak by Vám nesedeli, celé balenie môžete vrátiť, pripíšeme Vám kredit v plnej výške nerozbalených, vrátených šošoviek.