Air Optix Aqua Multifocal (3 šošovky)

22.29 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 28.9.

cleaner
blank

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua Multifocal

Air Optix Aqua Multifocal ponúkame tiež v balení po 6 kusoch.

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua Multifocal od výrobcu Alcon umožňujú pohodlné a zdravé videnie ľuďom s presbyopiou čiže slabozrakosťou, ktorá okolo 40tého roku života začne postihovať takmer každého. Ide o mesačné kontaktné šošovky s denným režimom nosenia. Air Optix Aqua Multifocal umožňujú vďaka novej technológii Precision Transition Design ostré videnie na všetky vzdialenosti. Technológia spočíva v meniacej sa dioptrickej sile šošovky od jej stredu k okraju. Ľudský mozok sa, zjednodušene povedané, naučí používať rôzne dioptrické hodnoty naraz.

Možnosť kontinuálneho nosenia

Air Optix Aqua Multifocal sú vybavené zvlhčujúcim systémom AQUA, ktorý zvyšuje zmáčavosť šošovky, čím dochádza aj k zvýšenému zvlhčeniu jej povrchu. Vďaka tejto skutočnosti je možné šošovky nosiť v režime predĺženého nosenia, ale iba po dobu 6 dní a nocí. Túto variantu je nutné vopred konzultovať s očným špecialistom.

O šošovkách Air Optix Aqua Multifocal


Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Lotrafilcon B
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Obsah vody: 33%
Priepustnosť O2: 110 Dk
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
V balení: 3 šošovky
Výrobca: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Viliam

Dobry den. Mam dioptrie - 1,75 na blizko a do dialky -3,50. Pre objednanie multifokalnych sosoviek mam urcit hodnotu na blizko s addiciou +1,5 alebo +2?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaša adícia je +1,5.