Air Optix Aqua Multifocal (3 šošovky)

21.89 €
88% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 18.10. Pondelok 18.10. Pondelok 18.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridať
9.69 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
21.89 €

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua Multifocal

Air Optix Aqua Multifocal ponúkame tiež v balení po 6 kusoch.

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua Multifocal od výrobcu Alcon umožňujú pohodlné a zdravé videnie ľuďom s presbyopiou čiže slabozrakosťou, ktorá okolo 40tého roku života začne postihovať takmer každého. Ide o mesačné kontaktné šošovky s denným režimom nosenia. Air Optix Aqua Multifocal umožňujú vďaka novej technológii Precision Transition Design ostré videnie na všetky vzdialenosti. Technológia spočíva v meniacej sa dioptrickej sile šošovky od jej stredu k okraju. Ľudský mozok sa, zjednodušene povedané, naučí používať rôzne dioptrické hodnoty naraz.

Možnosť kontinuálneho nosenia

Air Optix Aqua Multifocal sú vybavené zvlhčujúcim systémom AQUA, ktorý zvyšuje zmáčavosť šošovky, čím dochádza aj k zvýšenému zvlhčeniu jej povrchu. Vďaka tejto skutočnosti je možné šošovky nosiť v režime predĺženého nosenia, ale iba po dobu 6 dní a nocí. Túto variantu je nutné vopred konzultovať s očným špecialistom.

O šošovkách Air Optix Aqua Multifocal


Vlastnosti
Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Add power: +1.00, +2.00, +2.50
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 138 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Air Optix Aqua Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

  • extrémna priedušnosť
  • vysoký obsah vody
  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
Cena: 17.29 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (5)

Comments: Do you have any questions?

Anna Turacova

Potrebujem aká parametre? Mam do blízka.4.5 ado diaľky 2.5

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Anna, ďakujeme Vám za otázku. Pri nákup multifokálnych kontaktných šošoviek zadáte hodnotu dioptrie +2,50 a hodnotu add power MED (max add +2,00). Pokiaľ s multifokálnymi šošovkami začínate, zvážte prosím odbornú aplikáciu u očného špecialistu. Ide o náročnejšiu korekciu zraku. Alebo Vám môžeme odporučiť kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal, u ktorých funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, žeby Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň.

miloslav

Dobrý deň, bežne nosím šošovky -4,75, ale poto horšie čítam. Kúpil som si u Vás tieto Air Optix Aqua Multifocal, -4,5, ADD +2,00. S čítaním som spokojný, ale mierne sa zhoršilo pozeranie do diaľky.Ktorý parameter by ste mi odporučili zmeniť? Ďakujem.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miloslav, ďakujeme za otázku. Aby sme Vám boli schopní odporučiť vhodné parametre, potrebujeme poznať hodnoty, ktoré Vám nameral očný špecialista do diaľky i na blízko. Preto by sme Vás chceli poprosiť o doplnenie informácií v ďalšom komentári. Bez toho si netrúfame odporučiť nič konkrétne. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

Janka Perichtová

dobrý deň, dioptrie do diaľky mám -5,50 a do blízky -2.00, poprosím akú mám adíciu, keď si chcem objednať multifokálne šošovky. Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Dioptriu do diaľky, ktorá sa zadáva pri objednaní, upravte na -5,25 a adícia vychádza na +3,25. Odporúčali by sme adíciu upraviť na +3,00. Ide o vyššiu hodnotu a tá je dostupná pri kontaktných šošovkách Proclear Multifocal XR. Ide o špeciálne šošovky s extra výberom hodnôt a vzhľadom k ich cene Vám doporučujeme aplikáciu u kontaktológa. Multifokálne šošovky nemusia byť vhodné úplne pre každého a preto bude lepšia osobná konzultácia s kontaktológom. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Eva Bandziova

Ešte neviem, kupujem 1. x. Minule som kúpila SofLens multifocal dioptrie +2 add power Low +1,5. Na čítanie by som potrebovala o 0,5 silnejšie ALE mám pocit suchých očí. Vyskúšam tieto. Len nevieme čo znamená ADD power LI... LOW .. MED... Neviem si s toho vybrať. Na čítanie mám +4 a do diaľky +2.Mám od vás roztok LAIM CARE prémium čisto nový, je vhodný pre tento typ šošoviek? 0905 379 052 Eva

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za dotaz. Adícia Low (LO) je pre adičné hodnoty do maximálne +1,00, Medium (MED) je pre adíciu do +2,00 a High (HI) je pre adíciu do +2,50. Ak si ale nie ste istá hodnotami, odporúčame Vám navštíviť odborníka, ktorý Vám na základe vyšetrenia pomôže vybrať vhodné kontaktné šošovky i vhodné hodnoty. Toto skúšanie bez odborného odporúčania by pre Vás mohlo byť veľmi finančne náročné. Ak pre Vás budeme môcť urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Viliam

Dobry den. Mam dioptrie - 1,75 na blizko a do dialky -3,50. Pre objednanie multifokalnych sosoviek mam urcit hodnotu na blizko s addiciou +1,5 alebo +2?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaša adícia je +1,5.