SoloCare Aqua 360 ml

9.39 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 22.4. Vyberte si parametre
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Roztok na kontaktné šošovky SoloCare AQUA

SoloCare AQUA je viacúčelový roztok určený k čisteniu, dezinfekcii, hydratácii a uchovávaniu všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Umožňuje čistenie šošoviek bez nutnosti ich trenia. Vďaka použitiu šetrných, aktívne čistiacich látok je roztok vhodný aj pre citlivé oči.

Hydratačná technológia a systém dezinfekcie

Technológia Hydrolock udržuje kontaktné šošovky vlhké, a tým zaisťuje vyšší komfort pri ich užívaní. Účinné čistiace zložky roztoku ničia škodlivé mikroorganizmy. SoloCare AQUA je dodávaný spolu s originálnym plochým antibakteriálnym puzdrom, ktoré zabraňuje vstupu baktérií a udržuje šošovky čistejšie a sviežejšie.

Čistenie aj bez trenia

Doba pôsobnosti roztoku k správnemu vyčisteniu v ňom uložených šošoviek sa odvíja od použitej varianty čistenia - s trením, alebo bez. V prvom prípade, je nutné šošovky ponechať v puzdre naplnenom roztokom po dobu minimálne 5 minút. Pri použití druhej varianty čistenia (bez trenia) musia byť šošovky vystavené pôsobeniu roztoku po dobu minimálne 4 hodín. Roztok SoloCare AQUA musí byť spotrebovaný do 3 mesiacov odo dňa prvého otvorenia.

Roztok SoloCare AQUA ponúkame tiež v baleniach 90 ml, 2 x 360 ml a 3 x 360 ml.

Roztok Solocare AQUA má nový bezpečnostný uzáver. Sterilita roztoku je zaistená zapečateným hrdlom, ktoré otvoríte úplným dotiahnutím uzáveru.

Viac informácii o výrobku SoloCare AQUA nájdete na www.menicon.cz.

Vlastnosti - SoloCare Aqua 360 ml

Výrobcovia: Menicon
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 360 ml
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Roztok AQ Pure 360 ml

  • Perfektné zvlhčenie šošoviek
  • Pre citlivé oči alebo osoby trpiace alergiami
  • Vyvážené pH
  • puzdro na šošovky súčasťou balenia
Cena: 7.89 €

Komentáre (7)

Máte nejaké otázky?
Vlado

Dobrý deň, tiež ma rozčulovalo, že na nových baleniach nebol otvor na fľaši, až kým som neskúsil najprv vrchnák silno zakrútiť - otvor sa tam spravil sám.

Martina Mikulcová

Dobrý deň, tiež mi moc nevyhovuje, že otvor si musím urobiť sama :(

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme za komentár. Mrzí nás, že Vám nový bezpečnostný uzáver roztoku Solocare AQUA nevyhovuje. Výrobca uvádza, že roztok sa otvorí úplným dotiahnutím uzáveru a sterilita roztoku je zaistená. Pokiaľ Vám týmto spôsobom nešlo fľašu otvoriť, potom sa môžete obrátiť na zákaznícke oddelenie. Pekný deň.

Ivana Martinkovičová

Je veľmi nepraktické, že nie urobený otvor na roztokovej fľaši, mohol by výrobca pouvažovať nad tým, že nie každá zmena je k lepšiemu a vrátiť sa späť k starej verzii.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám nové balenie nevyhovuje. Zatiaľ sa nám viac negatívnych reakcií neobjavilo. Ak by sa tak ale stalo, budeme výrobcu kontaktovať. Vďaka za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

Jaro

Sú najnovšie obaly opäť bez otvoru? Pretože cca. pred pol rokom bola fľaška s dierkou, čo bolo super. No posledne ma nepríjemne na ceste prekvapilo, že bolo potrebné si spraviť otvor sám, čo som musel riešiť veľmi alternatívne a teraz pri používaní väčšinou polovicu roztoku vystriekam (vykvapkám) mimo.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, nová verzia obalov je bez dierky na kvapkanie, je potrebné si otvor vytvoriť.

Anonymous

vyhovujúci, žiadne výhrady

tom89

Velmi dobry produkt,doteraz som pouzival Opti Free a tento je podla mna lepsi. Nezanechava chemicky pocit v oku, Solocare a Biotrue su pre mna najlepsie roztoky

Poradňa

Ďakujeme za komentár.

Daniela

Dobrý deň, mala by som jednu otázočku. Objednala som si od Vás tento roztok Solo Care Aqua. Zvyčajne býval v zelenej fľaši, no teraz mi bol doručený v bielej fľaši. Zmenil sa len obal, alebo aj roztok je iného zloženia?

Poradňa

Dobrý deň, zmenil sa len obal, roztok je rovnaký.