Acuvue Oasys with Transitions (6 šošoviek)

30.99 €
95% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 18.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
30.99 €

Výhodné balíčky

Popis kontaktných šošoviek Acuvue Oasys with Transitions

Spoločnosť Johnson & Johnson prišla ako prvá na trh so silikón-hydrogélovými dvojtýždňovými šošovkami ACUVUE Oasys with Transitions ™, ktoré plynulo reagujú na meniace sa svetlo.

Materiál a technológia

Acuvue Oasys with Transitions sú vyrobené z overeného materiálu senofilconu A z ktorého sú vyrobené aj Acuvue Oasys.
Transitions™ Light Intelligent Technology™ umožňuje prispôsobenie okolitým svetelným podmienkam. Automaticky sa sfarbí zo svetlej na tmavú. Intenzita stmavenia závisí od jasu okolitého svetla. Fotochromná technológia šošovky sa aktivuje veľmi rýchlo - stmaví sa za menej ako 60 sekúnd a zosvetlí sa za cca 90 sekúnd.

UV ochrana a ďalšie výhody

Šošovky blokujú škodlivé UV žiarenie. Plocha šošovky poskytuje 100% ochranu pred UVB žiarením. Veľkým benefitom šošoviek je, že filtrujú aj modré svetlo, ktoré vnímame z digitálnych zariadení či umelého osvetlenia. Veľkou výhodou je zníženie intenzity nepríjemného oslnenia, čím sa zlepší kontrastné videnie a to dokonca aj v noci.

Vhodné pre športovcov

Johnson & Johnson Vision spolupracovala s profesionálnym hráčom baseballu Bryce Harperem, ktorý zdieľal svoje skúsenosti so šošovkami prostredníctvom série videí. Ako profesionálny hráč musí mať veľmi pohotové reakcie pri všetkých typoch svetelných podmienok. Vďaka kontaktným šošovkám Acuvue Oasys with Transitions boli reakcie Bryce Harpera rýchlejšie a presnejšie.

Manipulácia

Pre ľahšiu manipuláciu majú šošovky ľahké sfarbenie a indikátor rub-líc. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Transitions majú 14dennú periódu výmeny a výrobca ich neodporúča pre kontinuálny spôsob nosenia. Balenie obsahuje 6 ks šošoviek.

Vlastnosti - Acuvue Oasys with Transitions (6 šošoviek)

Výrobcovia: Johnson and Johnson
Zakrivenie (BC): 8.40
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Ako často meniť?: 14 dní
Obsah vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys with Transitions
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV filter: Áno
Blue Blocker: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Premium (6 šošoviek)

  • ideálne pre citlivé oči
  • Celodenný komfort nosenia
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 16.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Veronika

Dobry den prosim chcem sa spytat co znamena vo vasom popise toto "výrobca ich neodporúča pre kontinuálny spôsob nosenia", ci je to ze by sa nemali pouzivat kazdy den, alebo co tym myslite dakujem pekne a ako dlho ich mozem cez den nosit prosim

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Veronika, ďakujeme za Váš komentár. Nepretržitý režim nosenia umožňuje so šošovkami prespávať. Jednoducho povedané, šošovky sú v oku nasadené neustále po dobu niekoľkých za sebou idúcich dní a nocí. Tento režim nosenia Vám musí schváliť očný špecialista. Výrobca teda odporúča tieto šošovky nosiť v dennom režime, tzn. šošovky sa ráno nasadia a každý večer z očí vyberú, podľa roztoku (univerzálny alebo peroxidový) je potrebné šošovkám dopriať čistenie a regeneráciu. Ráno sa šošovky opäť nasadia. Po 14 dňoch je potrebné šošovky vymeniť za nové. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme.