Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

9.39 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 21.6. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Gelone Natural Drops

Jemné očné kvapky s obsahom hyaluronátu sodného prinesú rýchlu úľavu namáhaným či podráždeným očiam. Kvapky naviac neobsahujú konzervačné látky, a preto sú vhodné aj pre citlivé oči.
O zrak sa musíme dobre starať, pretože je našim najdôležitejším zmyslom. Oči sú neustále vystavené vonkajším vplyvom, ktoré ich môžu zaťažovať a spôsobiť nepohodlie. Dym, prach, vietor, ale taktiež klimatizované priestory či práca na počítači - to sú faktory, ktoré môžu oči podráždiť či dehydrovať. V takom prípade Vám kvapky rýchlo a efektívne pomôžu.
Kvapky obsahujú 0,10 % hyaluronátu sodného, ktorý na seba vie viazať veľké množstvo vody. Funguje teda ako úžasná lubrikačná zložka. A pretože môžete Gelone Natural Drops aplikovať aj na kontaktné šošovky môžete s nimi hydratovať nie len oči ale aj Vaše kontaktné šošovky.

Ako očné kvapky Gelone Natural Drops používať?

Kvapky je možné použiť podľa potreby, a to aj na nasadené kontaktné šošovky.
Do každého oka stačí aplikovať 1-2 kvapky.
Kvapky je možné používať počas 6. mesiacov od prvého použitia.

Vlastnosti - Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

Výrobcovia: Omisan
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Ivan

Dobry den, viete mi poradit najvhodnejsie kvapky na regeneraciu po celodennom noseni kontaktnych sosoviek s aspon 3-mesacnou trvanlivostou po otvoreni? Mohli by byt aj tieto? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ivan, ďakujeme Vám za otázku. Kvapky obsahujú 0,10 % hyaluronátu sodného, ktorý na seba vie viazať veľké množstvo vody. Funguje teda ako úžasná lubrikačná zložka. Kvapky je možné použiť podľa potreby, a to aj na nasadené kontaktné šošovky. Doba použiteľnosti kvapiek Gelone Natural Drops je po ich otvorení je 6 mesiacov. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.