TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

19.89 € 15.99 €
89% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Blue Blocker (90 šošoviek) - 42,99 € (ušetríte 4,98 €)
Kedy odošleme? Pondelok 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
19.89 € 15.99 €

Popis šošoviek TopVue Blue Blocker

Tieto jednodenné šošovky obľúbenej značky TopVue si najviac užijete, ak trávite veľa času prácou na počítači a sledovaním obrazoviek digitálnych zariadení. TopVue Blue Blocker sú schopné filtrovať modré svetlo, ktoré vyžarujú displeje digitálnych zariadení. Touto svojou výnimočnou schopnosťou pomáhajú TopVue Blue Blocker predchádzať digitálnej únave zraku.
Ako jednorazové šošovky navyše ponúkajú najzdravšiu a najjednoduchšiu formu nosenia kontaktných šošoviek. Nepotrebujete k nim žiadne ďalšie príslušenstvo.

Jednodenné šošovky TopVue Blue Blocker sú dostupné aj v balení:
TopVue Blue Blocker (5 šošoviek)
TopVue Blue Blocker (90 šošoviek)
TopVue Blue Blocker (180 šošoviek)

Blue Blocker - ochrana pred digitálnou únavou očí

Nadmiera umelého modrého svetla z televízie, displejov smart telefónov a rôznych monitorov či tabletov vedie k narušeniu prirodzeného biorytmu a k tzv. digitálnej únave očí.
Šošovky TopVue Blue Blocker blokujú 16% modrého svetla s vlnovou dĺžkou 380 - 500 nm. Pretože kontaktná šošovka leží priamo na oku, je efekt ochrany pred modrým svetlom vyšší ako u okuliarových šošoviek.

Modré svetlo, ktoré vyžarujú displeje digitálnych zariadení, pôsobí nepriaznivo na fungovanie organizmu a môže vám výrazne narušovať kvalitu spánku.
Je tomu tak preto, že modré svetlo sa prirodzene vyskytuje v ranných hodinách a postupne prechádza do červeného farebného spektra. Ak pracujete s počítačom, tabletom, alebo napríklad sledujete filmy a seriály - toto umelé modré svetlo dáva vášmu telu pokyn, že by malo byť aktívne. Škodlivá časť modrého svetla (380 - 460 nm) naviac tiež zrýchľuje starnutie oka a je tu aj riziko poškodenia sietnice.
Vďaka šošovkám TopVue Blue Blocker sa môžete týmto rizikám vyhnúť a dopriať svojim očiam príjemnú ochranu.

Vždy pohodlný materiál šošoviek TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker sú vyrobené z materiálu hydrogélového typu - Methafilcon A a celých 55% šošovky tvorí voda. Vysoký obsah vody sa stará o to, že sú šošovky po celú dobu nosenia jemné a pre oči komfortné.
Aby bolo zaistené pohodlie počas nosenia aj nositeľom, ktorých oči majú sklon k vysychaniu, sú šošovky ošetrené zvlhčujúcou technológiou ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Popri ochrane pred modrým svetlom majú jednodenné šošovky TopVue Blue Blocker zavedený tiež UV filter. Šošovky teda podporujú aj ochranu očí pred ultrafialovým žiarením.
Aby boli oči pred UVA a UVB lúčmi chránené 100%, kombinujte šošovky TopVue Blue Blocker so svojimi obľúbenými slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Priepustnosť O2: 20 Dk/t
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Blue Blocker
UV filter: Áno
Blue Blocker: Áno

Komentáre (4)

Comments: Do you have any questions?

Nikola Balázsová

Dobrý deň,mohli by ste mi prosím poradiť,ktoré jednodňové šošovky si mám vybrať,ak nosím PureVision? Potrebovala by som ich ku vode,toľko toho tu je že si naozaj neviem vybrať,ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Nikola, ďakujeme Vám za otázku. Pretože sú šošovky PureVision zo silikón-hydrogélového materiálu, odporúčali by sme Vám šošovky z rovnakého druhu materiálu. Veľkostnými parametrami Vašim očiam zodpovedajú šošovky Live Daily Disposable alebo Clariti 1 day. Pekný deň.

Daniela

Vyskusala som prvykrat tieto sosovky, kedze ma zaujala vlastnost filtrovat modre svetlo. Mala som pocit, ze niektore z balicka vobec nesadli. Ale tie,co sadli dobre na oko, tak som bola spokojna. Podobnu recenziu na tieto sosovky som uz niekde citala. Skusim vyskusat aj iny druh z tejto znacky. Ale treba vyskusat a spravit si vlastny nazor.

Michaela Vozarova

Dobrý deň, neviem, z akého dôvodu, ale mne sa šošovka neudrží v oku. Stále mi vypadáva? Vyskúšala som len prvý pár. A neviem, čo s nimi?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Michaela, ďakujeme Vám za otázku. To, že kontaktná šošovka občas nesadne sa stáva. Pokiaľ Vám kontaktná šošovka vypadáva, nesedia Vám veľkostné parametre šošovky. Našťastie, značka TopVue disponuje službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ ste použili len jeden pár, môžete službu využiť a neprídete o vloženú investíciu. Pekný deň.

Boris

Naozaj veľká paráda. Páči sa mi funkčné veci.