Gelone 2 x 360 ml

17.79 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Utorok 26.9.

blank
Gelone 2 x 360 ml  - Soleko
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 208 x

Roztok na kontaktné šošovky Gelone

Gelone vyniká svojou kvalitou najmä vďaka hyaluronátu sodnému (čiže sodnej soli kyseliny hyalurónovej). Táto látka je pre ľudské telo prirodzená. Nachádza sa napríklad v kĺbovej tekutine, v sklovci oka či v tkanive kože.

Gelone je svojim zložením veľmi šetrný k oku a vďaka vynikajúcej lubrikácii znateľne zvyšuje komfort pri nosení kontaktných šošoviek.

Hyaluronát sódny – vysoký stupeň lubrikácie

Dokáže na seba naviazať približne tisícnásobok vody, čo z nej robí unikátny lubrikant. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, hlavne schopnosti podporovať regeneráciu buniek, je kyselina často používaná v očnej chirurgii – pôsobí protizápalovo, podporuje bezjazvové hojenie tkaniva a je používanie má antibakteriálny a antivirotický účinok.

Vhodný pre citlivé oči

Roztok Gelone je vhodný pre všechny typy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových a farebných. Je k očiam veľmi šetrný a zvyšuje lubrikáciu šošoviek, preto je vhodný aj pre citlivé oči, ocenia to najmä alergici a ľudia trpiaci pocitom suchých očí. Roztok tiež znižuje začervenanie očí vzniknuté v dôsledku dlhej prítomnosti šošovky na oku. Pri jeho používaní zostávajú šošovky príjemne vlhké a pohodlné i na konci dňa.

Efektívny systém čistenia

Kombinácia čistiacich zložiek a antibakteriálneho púzdra s ionizačnou úpravou činí z Gelone dokonalý dezinfekčný roztok, ktorý efektívne odstraňuje všetky typy usadenín. Táto kombinácia poskytuje najsterilnejšiu variantu uchovávania kontaktných šošoviek – roztok odstráni nečistoty a baktérie, ktoré sa vďaka antibakteriálnej úprave nemôžu v púzdre ďalej šíriť.

Antibakteriálne púzdro

Antibakteriálne púzdro, ktoré je opatrené špeciálnou úpravou, pri ktorej sú ióny striebra aplikované do materiálu vnútorných stien púzdra, a to činí jeho povrch rezistentným voči usadzovaniu baktérií. Používaná šošovka prirodzene obsahuje baktérie nahromadené behom nosenia. Roztok v púzdre tieto baktérie odstráni a ióny striebra zabránia ich následnému prilepeniu k povrchu púzdra.

Vlastnosti

Expirácia: 24 mesiacov
Hyaluronát sodný: Áno
Typ roztoku: viacúčelový
V balení: 2 x 360 ml
Výrobca: Soleko

Komentáre

Pridať komentár

Daniela Palková

Je tento rozotok vhodny aj pre farebne sosovky? Pouzivam aj priesvitne aj farebne obe dioptricke

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, Gelone je vhodný na všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek.

Nela

Roztok mi nespôsobil žiadne problémy, znášam ho dobre, preto odporúčam.

Janko

Tento roztok je úplna bomba, vždy mi šošovky spôsobovali nejaké problémy - dreli, mal som červené oči, alebo ma pálili. Lekárka mi stále radila, že pre moje oči nie sú zrjeme šošovky vhodné a nech radšej uvažuje o okuliaroch, čo som nechcel, pretože aktívne športujem a okuliare mi prekážajú. Riskol som teda vyskúšanie tohto roztoku (iné som snáď vyskúšal už všetky) a zabralo to! Takže môžem šošovky nosiť veselo ďalej.

Erika

Dobre čistí, nedráždi oči, priaznivá cena - žiadne komplikácie, takže spokojnosť.

Marika

Predtým som používala Opti Free PureMoist, ale tento je lepší, lacnejší a navyše má antibakteriálne puzdro, nie len obyčajné, takže teraz je mojím favoritom Gelone.

- kvalitný roztok za nízku cenu