Gelone 2 x 360 ml

17.59 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 26.9. Vyberte si parametre
17.59 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €

Roztok na kontaktné šošovky Gelone

Gelone vyniká svojou kvalitou najmä vďaka hyaluronátu sodnému (čiže sodnej soli kyseliny hyalurónovej). Táto látka je pre ľudské telo prirodzená. Nachádza sa napríklad v kĺbovej tekutine, v sklovci oka či v tkanive kože.

Gelone je svojim zložením veľmi šetrný k oku a vďaka vynikajúcej lubrikácii znateľne zvyšuje komfort pri nosení kontaktných šošoviek.

Hyaluronát sódny - vysoký stupeň lubrikácie

Dokáže na seba naviazať približne tisícnásobok vody, čo z nej robí unikátny lubrikant. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, hlavne schopnosti podporovať regeneráciu buniek, je kyselina často používaná v očnej chirurgii - pôsobí protizápalovo, podporuje bezjazvové hojenie tkaniva a je používanie má antibakteriálny a antivirotický účinok.

Vhodný pre citlivé oči

Roztok Gelone je vhodný pre všechny typy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových a farebných. Je k očiam veľmi šetrný a zvyšuje lubrikáciu šošoviek, preto je vhodný aj pre citlivé oči, ocenia to najmä alergici a ľudia trpiaci pocitom suchých očí. Roztok tiež znižuje začervenanie očí vzniknuté v dôsledku dlhej prítomnosti šošovky na oku. Pri jeho používaní zostávajú šošovky príjemne vlhké a pohodlné i na konci dňa.

Efektívny systém čistenia

Kombinácia čistiacich zložiek a antibakteriálneho púzdra s ionizačnou úpravou činí z Gelone dokonalý dezinfekčný roztok, ktorý efektívne odstraňuje všetky typy usadenín. Táto kombinácia poskytuje najsterilnejšiu variantu uchovávania kontaktných šošoviek - roztok odstráni nečistoty a baktérie, ktoré sa vďaka antibakteriálnej úprave nemôžu v púzdre ďalej šíriť.

Antibakteriálne púzdro

Antibakteriálne púzdro, ktoré je opatrené špeciálnou úpravou, pri ktorej sú ióny striebra aplikované do materiálu vnútorných stien púzdra, a to činí jeho povrch rezistentným voči usadzovaniu baktérií. Používaná šošovka prirodzene obsahuje baktérie nahromadené behom nosenia. Roztok v púzdre tieto baktérie odstráni a ióny striebra zabránia ich následnému prilepeniu k povrchu púzdra.

Vlastnosti - Gelone 2 x 360 ml

Výrobcovia: Soleko
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 2x360 ml
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Áno
Konzervanty: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (20)

Oľga

Prima roztok! Je fajn, že je k nemu aj púzdro na šošovky.

Andrej

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či tento roztok môžem použiť aj na hybridné šošovky SynergEyes ? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Tento roztok sa radí do kategórie viacúčelových roztokov a je vhodný pre mäkké kontaktné šošovky z hydrogélových a silikón-hydrogélových materiálov. Bohužiaľ so šošovkami SynergEyes nemáme žiadne skúsenosti a nevieme, či je roztok vhodný aj pre tento typ šošoviek. Na stránkach výrobcu šošoviek sme vyhľadali, že sa šošovky majú najprv opláchnuť fyziologickým roztokom a následne uložiť do peroxidového roztoku. Konzultujte prosím výber roztoku s očným špecialistom, ktorý Vám šošovky aplikoval. Ak by sme pre Vás mohli ešte niečo urobiť, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Denisa

super cena a rýchle dodanie

Karel

tento roztok už mám vyskúšaný, viem že mi vyhovuje apreto kupujem toto výhodné balenie

Anonymous

Cenovo výhodné balenie. Roztok je k očiam aj šošovkám šetrný.

Marcela Pirohova

Dobrý deň, používame šošovky Acuvue Oasys. Je roztok vhodný aj pre túto značku?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za dotaz. Áno, roztok je vhodný pre všetky mäkké kontaktné šošovky a teda aj pre Vaše Acuvue Oasys. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Petra Odrobiňáková

Dobrý deň, doteraz som používala Opti Free PureMoist. Chcem sa opýtať či medzi týmito roztokmi je nejaký zásadný rozdiel , prípadne ktorý je lepši pre šošovky top vue plus .

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. V oboch prípadoch ide o viacúčelové roztoky, ktoré sú určené pre starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky. Roztok Gelone obsahuje hyaluronást sodný, ktorý zvyšuje pohodlie pri nosení kontaktných šošoviek. Hyaluronát funguje v roztoku ako lubrikant. K šošovkám TopVue zákazníkom vždy odporúčame roztok Gelone. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Schimmerová E.

Celá rodina používame roztok Gelone pretože je jednoducho najlepší zo všetkých..

Lilian

Kvalitný roztok, ktorý veľmi dobre lubrikuje šošovky a regeneruje ich.

Timea Plachá

Tento roztok používam na farebné šošovky TopVue a som s ním veľmi spokojná.

Patrik P.

Veľmi šetrný roztok, ktorý skvele čistí.

Oľga

S tymto roztokom som dlhodobo velmi spokojna a nemam k nemu ziadne vyhrady.

Hana

Používala som viaceré a tieto sa mi osvedčili pre komfortný pocit počas celého dňa.

Muchová J.

Šošovky sú vždy dobre hydratované a čisté a vydržia aj viac ako je určená doba používania.Som veľmi spokojná.

Daniela Palková

Je tento rozotok vhodny aj pre farebne sosovky? Pouzivam aj priesvitne aj farebne obe dioptricke

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, Gelone je vhodný na všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek.

Nela

Roztok mi nespôsobil žiadne problémy, znášam ho dobre, preto odporúčam.

Janko

Tento roztok je úplna bomba, vždy mi šošovky spôsobovali nejaké problémy - dreli, mal som červené oči, alebo ma pálili. Lekárka mi stále radila, že pre moje oči nie sú zrjeme šošovky vhodné a nech radšej uvažuje o okuliaroch, čo som nechcel, pretože aktívne športujem a okuliare mi prekážajú. Riskol som teda vyskúšanie tohto roztoku (iné som snáď vyskúšal už všetky) a zabralo to! Takže môžem šošovky nosiť veselo ďalej.

Erika

Dobre čistí, nedráždi oči, priaznivá cena - žiadne komplikácie, takže spokojnosť.

Marika

Predtým som používala Opti Free PureMoist, ale tento je lepší, lacnejší a navyše má antibakteriálne puzdro, nie len obyčajné, takže teraz je mojím favoritom Gelone.

Anonymous

- kvalitný roztok za nízku cenu