FreshLook ColorBlends - nedioptrické (2 šošovky)


Hodnotené 193 x

Komentáre

Pridať komentár

Anna

Dobry den mate obchod v poprade?

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kamenný obchod bohužel nemáme. Jediná možnost je objednávka v eshopu a osobní vyzvednutí. Seznam míst v Popradě najdete zde. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Denisa

Dobrý deň rada by som sa spýtala či tieto šošovky vyrábate aj so zakrivením 8.4 dakujem :)

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto šošovky výrobca ponúka len v zakrivení 8.6.

peter

zahmlievajú veľmi zrak, niesu pohodlné v očiach je ich citit a mierne režú. inak farba je perfektná cez deň a na slnku, prekryjú velmi dobre tmavé oči

Kristína Rozičová

+dnes som ich na sebe mala pár hodín nedá sa cez ne pozerať do diaľky, ako keby mi zhoršujú zrak.

Kristína

Šošovky pôsobia velmi prirodzene, prekrývajú výborne. Na druhej strane sa s nimi ťažko manipuluje pri čistení, sú velmi velmi tenučké, a čo je najhoršie - sú cítiť v oku (a to nosim šošovky každý deň, takže to nie je nezvykom). Škoda, lebo v reále vyzeraju celkom podobne ako na fotke, len čo keď.. :)

Veronika

Dobry večer,chcem sa opytat že aky roztok je najlepši pre Freshlook Colorblends..neviem sa rozhodnut.Dakujem

Poradňa

Dobrý večer, môžete použiť ktorý chcete, napr. Gelone, Laim Care, ReNu…, len nie peroxidový.

Kontaktné šošovky FreshLook ColorBlends – nedioptrické

FreshLook ColorBlends sú sférické mäkké farebné kontaktné šošovky vyrobené spoločnosťou Alcon s trojvrstvovým systémom nanesenia farby. Vďaka tejto technológii dosahujú FreshLook Colorblends pomerne veľkú úspešnosť aj pri prekrývaní tmavších odtieňov dúhovky. Okrajový prstenec šošovky navyše opticky oko zväčší a zároveň prehĺbi. Výsledkom je veľmi príťažlivý pohľad.

Farebné kontaktné šošovky FreshLook ColorBlends obsahujú UV filter a vyrábajú sa v mnohých farebných odtieňoch: Blue (modrá), Green (zelená), Chestnut Brown (hnedá), Honey (medová) , Pure hazel (oriešková), Turquoise (tyrkysová), Grey (sivá), True Sapphire (zafírová), Ametyst, Brilliant Blue (modrá), Gemstone Green (smaragdovo zelená) a Sterling Grey (sivá).

šošovky freshlook colorblends

Výsledný efekt

Dosiahnutý efekt farebných kontaktných šošoviek je veľmi zriedka u 2 užívateľov rovnaký. Sfarbenie ovplyvňuje rad faktorov. Tým najzásadnejším je prirodzená farba dúhovky oka. Tmavšie odtiene sa všeobecne prekrývajú horšie ako svetlé a výsledné zafarbenie potom môže pôsobiť viac „umelo“. Celkový dojem zmeny farby tiež ovplyvňuje farba oblečenia a doplnkov a veľmi znateľne tiež svetelné podmienky – inak vyzerá oko pri umelom osvetlení ako pri svetle dennom.

Spôsob užívania

Kontaktné šošovky FreshLook ColorBlends sú určené ako pre príležitostné, tak pre celodenné nosenie. Nie sú určené pre ponechanie v očiach v dobe spánku. Balenie obsahuje 2 kusy (1 pár).

Vlastnosti

Výrobcovia: Alcon
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Priepustnosť O2: 20 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Expirácia: 48 mesiacov a viac
Obsah vody: 55%
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Phemfilcon A
UV filter: Áno