Zeiss Contact Day 1 Spheric (32 šošoviek)

16.49 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
16.49 €

Popis šošoviek Zeiss Contact Day 1 Spheric

Zeiss Contact Day 1 Spheric sú jednodňové šošovky zo špeciálneho materiálu Bio-hydrogel. Materiál obsahuje alginát, ktorý je extrahovaný z výťažku z morských rias. Táto látka dáva šošovkám výnimočné schopnosti k uchovaniu vlhkosti.
Ako jednodňové šošovky sú ideálne pre aktívne chvíle, počas ktorých môžu dioptrické okuliare prekážať. Ich pohodlie oceníte pri občasnom nosení na šport i pri každodennom nosení.
Šošovky Zeiss Contact Day 1 Spheric sú dostupné v plusových a mínusových dioptriách pre korekciu krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti. V krabičke je 32 kusov kontaktných šošoviek.

Materiál plný vody

Tieto jednodňové šošovky sú z 58 % tvorené vodou. Materiál šošoviek je naviac obohatený o prírodnú zložku alginát. Ide o látku získanú z extraktu morských rias, ktorý šošovke pomáha viazať vlhkosť a na povrchu šošovky vytvára vodnatú ochrannú vrstvu. Vďaka tomuto ochrannému filmu zo sĺz majú šošovky vysokú odolnosť voči nečistotám.

Šošovky Zeiss Contact Day 1 Spheric sú vďaka vysokému podielu vody a zvlhčujúcim zložkám vhodné aj pre nositeľov, ktorých trápia pocity suchých očí.

Nová konštrukcia kontaktnej šošovky

Vďaka unikátnemu materiálu Bio-hydrogelu bolo možné upraviť konštrukciu šošovky tak, aby bolo nosenie ešte pohodlnejšie. Šošovky majú oproti bežným jednodenným šošovkám o 30 % menšiu hrúbku okrajov. Takto tenké okraje majú pozitívny vplyv na pohodlie pri nosení a tiež na prirodzený pohyb šošovky na oku.

Jednodňové šošovky Zeiss Contact Day 1 Spheric majú UV filter, takže pri nosení podporujú ochranu oka pred škodlivým UV žiarením.

Vlastnosti - Zeiss Contact Day 1 Spheric (32 šošoviek)

Výrobcovia: Carl Zeiss
Zakrivenie (BC): 8.80
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 32 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Obsah vody: 58%
Dioptrie: od -16.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Ocufilcon D
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Názov produktu: Zeiss Contact Day 1 Spheric

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre

Máte nejaké otázky?