Vividrin ectoin 10 ml

attributesPrimary

Pondelok 26.8.

blank

7.69 €

Dopravcovia

Slovenská pošta Slovenská pošta – doručenie na adresu:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
1.99 €
2.49 €
ZADARMO
kurýr GLS Doručenie na adresu kuriérskou službou GLS:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
2.49 €
2.99 €
ZADARMO

Výdajné miesta

Zasielkovna.sk Osobné vyzdvihnutie:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Výdajné miesta po celom Slovensku – Zobraziť výdajné miesta
Platba vopred
Hotovosť
Objednávky nad 10 €
0.70 €
1.70 €
ZADARMO

On-line platby

Platobné (kreditné) karty:

Pri online platbe môžete v našom e-shope využiť karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a platobný portál PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou PayPal
 

Hodnotené 37 x

Očné kvapky Gelone 10 ml

Najlepšia alternatíva!

Kvapky Gelone poskytujú okamžitú ukľudňujúcu úľavu unaveným a podráždeným očiam. Nosenie šošoviek sa vďaka nim stáva podstatne komfortnejšie.

Cena: 4.10 €
Ušetríte: 3.59 €
Prejsť na produkt
TOP kvapky
Gelone drops 10 ml sú vďaka svojím vlastnostiam a priaznivej cene najpredávanejšími kvapkami v našom e-shope.

Komentáre

Pridať komentár

Peter

Dobrý deň,, chcel by som uviesť jednu poznámku k očným kvapkám Vividrin ectoin. Na doporučenie očného lekára som si kúpil Vividrin ectoin na prevenciu proti suchým očiam. No ukazuje sa, že tieto kvapky mi ako pacientovi, ktorý má diagnostikovaný aj slabšiu formu Glaukómu začali robiť problémy. Prvýkrát sa silné bolesti v očiach (došlo k výraznému zvýšeniu vnútorného očného tlaku) objavili po 6 dňoch užívania. Preto som prestal s užívaním a konzultoval som túto vec s lekárom. Lekár mi doporučil iné kvapky na suché oči a tie nerobia žiadny problém. Teraz som znovu odskúšal užívať Vividrin ectoin po 3 mesiacoch a problém sa zopakoval už po 3 dňoch. Objavili sa vedľajšie účinky kvapiek. Výrazne sa objavili bolesti očí z dôvodu zvýšenia vnútroočného tlaku. Nastali bolesti spôsobené silným tlakom v očiach, ktoré následne spôsobujú aj výrazne bolesti v okolí očí a dutín v oblasti čela. Preto som znovu vysadil tieto kvapky a začal užívať iné, ktoré mi nerobia žiadny problém. Chcel by som preto upozorniť na skutočnosť, že tieto kvapky nie sú vhodné pre každého pacienta a pravdepodobne nepriaznivo pôsobia na pacientov s Glaukómom. Podotýkam, že u mňa sa jedná len o Glaukóm s tlakom na úplne spodnej hranici 18-24mm/Hg. Ako asi vplýva na pacientov s tlakom nad 25mm/Hg som sa nikde zatiaľ nedočítal. Bolo by vhodné upozorniť na to aj ŠÚKL-SR, aby preveril vedľajšie účinky týchto kvapiek . S pozdravom. Peter.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, ďakujeme za komentár. Mrzia nás Vaše ťažkosti s kvapkami. Tieto očné kvapky sú primárne používané na prevenciu a liečbu zápalu spojiviek. Je veľmi ťažké takto na diaľku definovať, prečo Vám očné kvapky spôsobili také nepríjemnosti. Hoci sú kvapky prírodné a neobsahujú konzervanty, môže nejaká zložka očných kvapiek vo výnimočných prípadoch spôsobiť vedľajšie účinky. Tie majú viac-menej všetky prípravky a každý na ne reaguje individuálne. Je dobré, že používanie očných kvapiek prebiehalo pod dohľadom očného lekára, ktorý na vedľajšie účinky reagoval a odporučil Vám iné. Pekný deň.

Martina

Dobrý deň.môžu sa kvapky používať pri ťažšom syndróme suchého oka v kombinácii s optive plus? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tieto očné kvapky neobsahujú konzervanty a odporúčajú sa pri prejavoch alergickej reakcie. Kombinované užívanie s ďalším prípravkom budete musieť konzultovať s Vaším očným lekárom. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Kristína

Dobrý deň, kvapky je možné aplikovať do očí aj keď sú v nich šošovky?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Áno, kvapky môžete použiť, aj keď budete mať nasadené kontaktné šošovky. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Laura

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či tieto kvapky sú vhodné aj pri nosení kontaktných šošoviek.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dopyt. Áno, kvapky je možné použiť aj pri nosení kontaktných šošoviek. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, určite nám napíšte. Prajeme pekný deň.

Očné kvapky Vividrin ectoin

Kvapky Vividrin ectoin majú prírodné zloženie a neobsahujú konzervanty, takže sú vhodné aj pre ľudí s citlivými očami. Kvapky vytvárajú na oku ochrannú vrstvu, ktorá zabráni preniknutiu alergénov k oku. Vividrin ectoin sú skvelou voľbou aj pri liečbe alergických zápalov spojiviek. Účinnými látkami v kvapkách sú ektoín a kyselina hyalurónová vo forme hyaluronátu sodného.

Aplikácia

Kvapky sa aplikujú klasickým spôsobom – medzi spodné očné viečko a oko. Obyčajne stačí použiť 1 – 2 kvapky.

Kvapky je možné používať najdlhšie 6 týždňov od prvého otvorenia.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Obsah: 10 ml
Expirácia: 6 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 6 týždňov
Hyaluronát sodný: Áno