TopVue Premium for Astigmatism (6 šošoviek)

22.90 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 28.9.

cleaner
blank
TopVue Premium for Astigmatism (6 šošoviek) - TopVue
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 23 x

Popis šošoviek TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Vysoko priedušné

Schopnosť prenosu kyslíka činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Blister, v ktorom sú TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplnený roztokom obohateným zvlhčujúcou látkou – hyaluronátom sodným. Je to látka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom organizme, ktorá vďaka svojim vlastnostiam dodáva šošovkám potrebné zvlhčenie bez toho, aby akokoľvek dráždila oko. Šošovky sú preto pohodlné počas celej dĺžky nosenia.

Účinná pomoc pri astigmatizme

Astigmatizmus je refrakčná vada, ktorá je spôsobená odchýlkou rohovky od pravidelného asferického tvaru. Pre dosiahnutie správnej korekcie oka postihnutého astigmatizmom je potrebné určenie cylindra a stupňa osi.

Stabilné na oku

Vďaka špeciálnemu tvaru a rozloženiu hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachovaný prirodzený pohyb očného viečka po šošovke a jej stabilita je pozitívne ovplyvňovaná žmurkaním. Stabilnou polohou šošovky na oku je zaistené, že cylinder a os šošovky sú na mieste, ktoré je potrebné korigovať.

Vlastnosti

Dioptrie: od +6.00 do -12.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 14 dní
Hyaluronát sodný: Áno
Materiál: Innofilcon A
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 104 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
V balení: 6 šošoviek
Zakrivenie (BC): 8.6

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 4 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku.
Viac informácií...

Komentáre

Pridať komentár

Soňa Ferková

Dobry den, sosovky sa nosia 14D vkuse alebo sa na noc maju vyberat?

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky nejsou určeny pro prodloužené ani kontinuální nošení. Je tedy nutné je každý večer z očí vyjmout, vyčistit a uložit k regeneraci do pouzdra s čerstvým roztokem. Pokud máte další otázky, napište nám. Přejeme Vám krásný den.

Miloš Hudec

Dobry den, je pri tychto sosovkach nejaky specialny postup pri nasadzovani, alebo je to jedno ako ich dam do oka a neovplivni to videnie.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Premium for Astigmatism jsou vybaveny stabilizační technologií, která je ovlivněna mrkáním. Čočky tedy mohou být do oka nasazeny libovolně a díky mrkání se dostanou do správné pozice, ve které pak vydrží po celou dobu nošení. Přejeme hezký den.

Jozef

dobry den, minuly tyzden som si objednal tieto sosovky a stale cakam na potvrdenie o prijati objednavky. vdaka

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaša objednávka je spracovaná, keďže sa ale jedná o astigmatické šošovky, nachádzali sa v danej dobe na externom sklade. Vo štvrtok vám bude zásielka odoslaná a v piatok vám ju doručí poštový kuriér. Moc sa ospravedlňujeme za spôsobené problémy.

Dobrý deň, prosím Vás aká je hrúbka týchto šošoviek? v súčastnosti nosím air optic a veľmi ma škriabu v oku, tak by som chcela vyskúšat tieto

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, hrúbka šošoviek je približne 0,08 mm.

michaela zamkovská

dobrý ako dlho sa daju nosiť tieto šošovky ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto šošovky sú určené na dobu používania 14 dní.

Andrea Zabovská

Super šošovky, aj keď mám problém so suchými očami, tak v nich vydržím v pohode celý deň bez problémov

Dobrý deň, aký roztok je k týmto šošovkám najlepší,??

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vhodné sú všetky roztoky určené na mäkké kontaktné šošovky, odporúčame napr. Gelone.