TopVue Premium for Astigmatism (3 šošovky)

11.90 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Utorok 28. 2.

cleaner
blank
TopVue Premium for Astigmatism (3 šošovky) - TopVue
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 18 x

Popis šošoviek TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Vysoko priedušné

Schopnosť prenosu kyslíka činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk/t. Tento transport kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Blister, v ktorom sú TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplnený roztokom obohateným zvlhčujúcou látkou – hyaluronátom sodným. Je to látka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom organizme, ktorá vďaka svojim vlastnostiam dodáva šošovkám potrebné zvlhčenie bez toho, aby akokoľvek dráždila oko. Šošovky sú preto pohodlné počas celej dĺžky nosenia.

Účinná pomoc pri astigmatizme

Astigmatizmus je refrakčná vada, ktorá je spôsobená odchýlkou rohovky od pravidelného asferického tvaru. Pre dosiahnutie správnej korekcie oka postihnutého astigmatizmom je potrebné určenie cylindra a stupňa osi.

Stabilné na oku

Vďaka špeciálnemu tvaru a rozloženiu hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachovaný prirodzený pohyb očného viečka po šošovke a jej stabilita je pozitívne ovplyvňovaná žmurkaním. Stabilnou polohou šošovky na oku je zaistené, že cylinder a os šošovky sú na mieste, ktoré je potrebné korigovať.

Vlastnosti

Dioptrie: od +6.00 do -12.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 14 dní
Hyaluronát sodný: Áno
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 104 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
V balení: 3 šošovky
Zakrivenie (BC): 8.6

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 2 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku.
Viac informácií.

Komentáre

Pridať komentár

Lukáš

Dobrý deň, je potrebné meniť šošovky po 2 týždňoch aj v prípade, že sú nosené iba 1-2x do týždňa ? Či v takom prípade šošovky vydržia správne uchované v roztoku mesiac či viac ? Ďakujem za odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, dvojtýždňová doba sa počíta od otvorenia blistru, takže neodporúčame dvojtýždňovú dobu predlžovať, aby sa vaše oči nepoškodili.

Zuzana Štecová

Dobry den, potrebovala by som si objednat sosovky s rozdielnymi parametrami pre prave a lave oko. Prave oko: DIOPTRIE -3 CYLINDER -0,75 OS 170 Lave oko: DIOPTRIE -3 CYLINDER ziaden OS ziaden Viete mi poradit, ako mam zadat objednavku? Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pre vaše pravé oko si vyberte šošovky TopVue Premium for Astigmatism, a pre oko ľavé odporúčame šošovky TopVue Premium. Čiže na každé oko potrebujete iný druh šošoviek.

michaela

dobrý su tieto sosovky mesačné?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, TopVue Premium for Astigmatism sú dvojtýždenné šošovky, ak hľadáte mesačné astigmatické šošovky alternatívou sú TopVue Air for Astigmatism.

Vilo

Dobrý deň, je možné s týmito šošovkami spať? Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism nie sú určené na prespávanie.

Katarína Spurná

Super šošovky, veľmi som spokojná. V oku ich ani necítim, dokonca, aj keď zaspím pri telke.