TopVue Premium for Astigmatism (1 šošovka)

4.24 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Utorok 26.9.

cleaner
blank

Hodnotené 22 x

Kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Prejsť na základné balenie 
TopVue Premium for Astigmatism 3 šošovky.

Vlastnosti

Dioptrie: od +6.00 do -12.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 14 dní
Hyaluronát sodný: Áno
Materiál: Innofilcon A
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 104 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
V balení: 1 šošovka
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Jana

Dobry den, prosim Vas, preco nie je moznost vybrat cylinder "-0,25" ale až -,075? Potrebujem objednat dioptriu +1,5 a cylinder -0,25. Dakujem

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. S takýmito nízkymi cylindrickými hodnotami zatiaľ torické kontaktné šošovky nepotrebujete. Tieto hodnoty teda u kontaktných šošoviek ani nenajdete. S uvedenou cylindrickou hodnotou Vám budú stačiť klasické sférické šošovky, napríklad TopVue Premium s dioptriami +1,50. Torické kontaktné šošovky by ste potrebovali až v tom prípade, ak by Vám očný špecialista nameral cylinder minimálne –0,75. Ak by ste mali ďalšie otázky, pokojne nám napíšte. Želáme krásny deň.

Roman Varga

Dobrý deň, ako je možné zadať plusové hodnoty cylindra? (PO: +2, Cyl +0,75, Os 40). dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý den, při naměření plusového cylindru je nutné použít přepočet. Po této korekci parametrů, zvolíte při objednání PO: +2,75 Cyl –0,75 a OS 130°. Přejeme hezký den.

Marcela

Dobrý deň, ako je možné, že s týmito šošovkami vidím chvíľu dobre a o chvíľu je všetko rozmazané? kde môže byť chyba? pri iných som tento problém nemala.Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, to že Vám šošovky pôsobia v očiach problémy, môže mať viacero faktorov. Buď Vám nevyhovujú parametre, ktoré ste pre oči objednali, alebo materiál z ktorého sú šošovky vyrobené, alebo sa Vám zmenili hodnoty zraku. Pokiaľ máte väčšie balenie a použili ste z neho len jeden pár, neváhajte využiť našu garanciu vrátenia peňazí, pokiaľ Vám šošovky nevyhovujú.