TopVue Premium for Astigmatism (1 šošovka)

attributesPrimary

Pondelok 23.9.

cleaner
blank
Pridajte si výhodne roztok:
9,89 €

4.24 €

Dopravcovia

Slovenská pošta Slovenská pošta – doručenie na adresu:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
1.99 €
2.49 €
ZADARMO
kurýr GLS Doručenie na adresu kuriérskou službou GLS:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
2.49 €
2.99 €
ZADARMO

Výdajné miesta

Zasielkovna.sk Osobné vyzdvihnutie:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Výdajné miesta po celom Slovensku – Zobraziť výdajné miesta
Platba vopred
Hotovosť
Objednávky nad 10 €
0.70 €
1.70 €
ZADARMO

On-line platby

Platobné (kreditné) karty:

Pri online platbe môžete v našom e-shope využiť karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a platobný portál PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou PayPal
 

Hodnotené 16 x

Komentáre

Pridať komentár

Marián

Dobrý deň, prosím aké šošovky by ste mi doporučili na občasné nosenie pri dioptriách PO -0,25 cylinder dioptria -0,75 os 180° a ĽO plan -1,5 cylinder dioptria os 180° Ďakujem za odpoveď, dúfam že som to napísal správne.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Na občasné nosenie sú najvhodnejšie jednodenné kontaktné šošovky. Ak máte hodnoty pre pravé oko dioptriu –0,25, cylinder –0,75 a os 180 °, potom sa podľa prepočtových tabuliek hodnoty nezmenia. A ak máte hodnoty pre ľavé oko dioptriu 0, cylinder –1,5 a os 180 °, tak sa podľa kurzových tabuliek hodnota nepatrne zmení na dioptriu 0, cylinder –1,25 a os zostane 180 °. Avšak ak so šošovkami začínate, mali by ste pred prvou aplikáciou navštíviť kontaktológa, ktorý Vám s výberom vhodných kontaktných šošoviek pomôže. Potom budete môcť bez obáv zo straty investície nakupovať na internete šošovky, ktoré máte vyskúšané a vyhovujú Vám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

zuzana

prosim ake si mam zakupit pri paramentroch PO -2,5 cylinder -0,5 a os 180 LO -2,00 cylinder - 0,5 a os 180 kedze cylinder s danym cislom vponuke nieje dakujem krasne zuzy

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Ako sme už odpovedali na Vašu predchádzajúcu otázku, cylinder 0,50 sa väčšinou prevádza na dioptriu. Vo Vašom prípade by to znamenalo pre ľavé oko dioptriu –2,25 a pre pravé oko –2,75. Z mesačných šošoviek by sme Vám odporučili šošovky TopVue Air a z dvojtýždňových TopVue Premium. U oboch týchto typov je zavedená služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Viktor

pre mňa najlepšie šošovky aké som kedy vyskúšal

Dita

Prvé astigmatické šošovky, ktoré mojim očiam naozaj vyhovujú a v očiach je necítim po čas celého dňa.

Roman

dobry den potreboval by som sosovky ktore budem vyuzivat len ked pojdem na snowboard v inom pripade nosim okuliare, viete mi aj doporucit os?Lave oko -2, cylinder -1.25 , ax 175 a Prave oko -1.25, cylinder -1,50 ax 005 . Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pre občasné nosenie by boli najlepšie jednodňové šošovky. Pre korekciu Vašej chyby sú potrebné tórické šošovky s dioptriou –2,00 cylindrom –1,25 a osou 170° pre ľavé oko a pre pravé oko dioptria –1,25 cylinder –1,25 a os 180°. Zaujímavé by pre Vás mohli byť napríklad šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric, ale bolo by ideálne, keby ste šošovky prvýkrát vyskúšal u kontaktológa. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Karol

Dobrý deň, mál by som dotaz ohľadom šošoviek, aké by ste mi doporučili na skúšku. pravé oko SPH -0,5, Cyl -0,5, AX 140, ľavé oko SPH -0,00, cyl 0,75, AX 60. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pre pravé oko by sme Vám odporučili šošovky iba s dioptriou. Napríklad TopVue Premium s dioptriou –0,75. Pre ľavé oko by to boli tieto TopVue Premium for Astigmatism s dioptriou 0,00, cylindrom –0,75 a osou 60 °. Na ľavom okuchýba pri cylindry znamienko, ale predpokladáme, že je tiež mínusové. Vyskúšajte šošovky TopVue, pretože je u nich možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak by ste sa chcel opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Petra Brezániová

Dobrý deň prajem, ja som si nedávno od vás objednala na skúšku tieto šošovky a bola som veľmi spokojná. Teraz som bola na meraní zraku, zmenili sa mi hodnoty na obe oči, tak by som Vás chcela poprosiť o odporúčané hodnoty pre objednanie šošoviek. Moje namerané hodnoty pre okuliare: PO: dioptria: - 3,5, cyl.: - 1,25, os: 155 ĽO: dioptria: - 3,75, cyl.: - 1,50, os: 20. Ďakujem pekne, Petra

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Odporučili by sme Vám dioptriu –3,50 cylinder –1,25 a os 150 ° pre pravé oko. Pre ľavé oko dioptriu –3,75 cylinder –1,25 a os 20 °. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Pauli

Dobry den, chcela by som vyskusat toricke sosovky, nakolko mi pri vysetreni dali aj cylinder prave oko mam -3.50 cyl. -0.50, ax 169, lave oko mam -2.5,cyl. -0.50, ax 5, vedeli by ste mi prosim Vas poradit ? dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. My by sme Vám zatiaľ odporučili šošovky iba s dioptriou. U tórických šošoviek sú dostupné cylindre až od –0,75 a –0,50 sa prepočítavajú na dioptrie. Pre pravé oko by to teda znamenalo dioptriu –3,50 a pre ľavé oko –2,75. Šošovky môžete vyskúšať TopVue Premium. V prípade potreby u nich môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Mária

Dobrý deň, mohla by som vás poprosiť o radu aké šošovky by som si mala objednať ? Predpísané okuliare mám PO : -2,0 dioptria, cylinder -0,5 a os 90° ,ĽO -1,5 dioptria, cylinder -0,75 a os 50° Vopred Vám ďakujem za odpoveď , Mária

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pre výber kontaktných šošoviek zďaleka nie sú najdôležitejšie namerané dioptrie. Oči vyžadujú rôzne vlastnosti materiálov šošoviek. Pre niektoré oči je dôležitejší obsah vody, iné oči dajú prednosť vysokej priepustnosti kyslíka. Šošovky je vždy nutné vyskúšať a až potom sa rozhodovať. Vy budete potrebovať pre pravé oko šošovky s dioptriou –2,25. U ľavého oka zostanú namerané hodnoty nezmenené. Odporúčame Vám vyskúšať štrnásťdňové šošovky TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism. Pri oboch typoch je prípadne možno využiť služby Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Petra

Dobrý deň prajem, prosím vás, keď mám predpis na dioptrické okuliare s nasledovnými hodnotami: P: dioptria: -2,75, cylinder: -1,25, osa: 155.00 Ľ: dioptria: -3,25, cylinder: -1,25, osa: 20.00, môžem si presne s uvedenými parametrami objednať aj šošovky, alebo treba trošku tieto parametre pre dioptrické okuliare upraviť? A keď os 155.00 nie je v ponuke šošoviek, treba objednať os 160.00? Ďakujem pekne za odpoveď, Petra

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Dioptrie aj cylindre zostanú u kontaktných šošoviek rovnaké. Či upraviť os na 150 ° alebo na 160 ° je veľmi individuálne a nie sme schopní Vám s istotou povedať, ktorá hodnota bude 100% vyhovujúca práve pre Vás. Odporúčame Vám vyskúšať šošovky prostredníctvom tohto jednokusového balenia a prípadne objednať obidva parametre osi. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Tomi P.

So šošovkami sa mi veľmi dobre manipuluje, nasadenie a vybratí z očí je rýchle a pohodlné. Cez celý deň šošovky necítim. Som spokojný ..

Lucia

Ďakujem za odpoveď. Nameraná os pri okuliaroch je 180 stupňov. Platí táto os aj pri kontaktných šošovkách? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno, u šošoviek si tiež zvolíte os 180 °. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Lucia

Dobrý deň. V okuliaroch mám dioptrie ĽO: +3 a cylinder +1, PO: +4, bez cylindra. Skúsila som šošovky podľa dioptrií okuliarov, avšak bez cylindra na ĽO. No musím neustálne akoby "zaostrovať", po hodine nosenia som musela šošovky vybrať, mala som veľmi unavené oči. Takže asi ten cylinder tam musí byť. Prosím o radu, aké šošovky by boli pre mňa najvhodnejšie a či výpočet podľa dioptrií okuliarov je správny. Ešte by som sa chcela opýtať, či šošovky pomôžu aj pri strabisme, pri okuliaroch mi ho takmer nevidno, bez okuliarov viac.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Pre ľavé oko budete potrebovať tórické kontaktné šošovky s dioptriou +4,25 cylindrom –0,75 a nameranú os. Či sú hodnoty vhodné, môžete vyskúšať práve na týchto TopVue Premium for Astigmatism. Môžete objednať toto jednokusové balenie, alebo objednať základné balenie a prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Pre pravé oko potom zvoľte sférické šošovky TopVue Premium s dioptriou +4,25. Aj tieto šošovky sú dostupné v balení po jednom kuse. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Katarína

dobrý deň, prosím vás keď mám cylinder -0,50 aký mám vybrať keď v ponuke je od 0,75. ďakujem pekne

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za vašu otázku. Cylinder 0,50 sa u kontaktných šošoviek štandardne nevyrába a v úplnej väčšine prípadov sa hodnoty prepočítavajú iba na sférickú dioptriu. Ak chcete, napíšte nám Vaše namerané dioptrie, cylinder a os a my Vám hodnoty prepočítame. Pri dioptrii a cylindri prosím nezabudnite na plusové / mínusové znamienka. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, ak potrebujem os 155 vybrať 150 alebo 160, keďže 155 nieje v ponuke? ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Toto je veľmi individuálne a je vždy lepšie vyskúšať obidve hodnoty a posúdiť, ktorá je pre vás lepšia. Pokiaľ by sme mohli pre vás urobiť niečo ďaľšie, napište nám. Prajeme pekný deň.

Horňáková Denisa

Super kontaktné šošovky pre korekciu astigmatizmu.

Olga

Pohodlné.

Kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Prejsť na základné balenie 
TopVue Premium for Astigmatism 3 šošovky.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 1 šošovka
Priepustnosť O2: 104 Dk/t
Ako často meniť?: 14 dní
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie