TopVue Plus (1 šošovka)

2.45 €
98% odporúčaní
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Plus (6 šošoviek) - 11,99 € (ušetríte 2,71 €)
Kedy odošleme? Streda 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. december Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridať
9.69 €
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1159x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / packeta
Packeta na adresu od 1.99 €
2.45 €

Kontaktné šošovky TopVue Plus

TopVue Plus sú mesačné kontaktné šošovky vyrobené z hydrogélového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahom vody a tiež ochranným UV filtrom. Šošovky sú pre lepšiu manipuláciu jemne zafarbené.

Prejsť na základné balenie TopVue Plus 6 šošoviek.
Vlastnosti
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 1 šošovka
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Plus
UV filter: Áno

Komentáre (13)

Comments: Do you have any questions?

Martina

Dobrý deň. Prosím Vás aké si mám vybrať šošovky, keď mám v lekárskej správe napísané tieto údaje? -0.50dcyl ax 180 a -0.25ds -0.50dcyl ax 10 Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martina, ďakujeme Vám za otázku. Podľa zápisu sa u Vás rozvíja astigmatizmus, ale ku korekcii zraku Vám zatiaľ budú stačiť sférické šošovky. Pri prvom oku z Vášho zápisu však chýba jeden údaj. Prosím, doplňte nám dioptrický zápis aj za predpokladu, že je tam hodnota 0 alebo planno. Bez tohto údaju Vám nemôžeme vypočítať hodnotu pre prvé oko z Vášho zápisu. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Erika Mudráková

Dobrý deň, môžem k týmto šošovkami použiť roztok opti free replenish (Alkon)?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Erika, ďakujeme Vám za otázku. Áno, univerzálny roztok Opti free repleniSH môžete na tieto kontaktné šošovky použiť. Pekný deň.

Andre

DObry den, dakujem za odpoved. Posielam udaje z vysetrenia: VOD -3,0Dsph=5/5 VOS -3,5Dsph=5/5 Keratometria 8,00/8,00mm

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za doplnenie informácií. Pokiaľ sú hodnoty od očného špecialistu namerané pre okuliare, Vaša hodnota pre ľavé oko sa pre nákup kontaktných šošoviek zmení na dioptriu -3,25 a hodnota dioptrie pre pravé oko zostane -3,00. Zakrivenie šošovky vníma každý nositeľ úplne individuálne. Preto nemôžeme s istotou povedať, že príčinou rozšíreného a skresleného obrazu, je práve zakrivenie šošovky. Je možné, že Vám obraz skresľuje začínajúci astigmatizmus. Môžete vyskúšať nakúpiť tieto kontaktné šošovky v balení po 6 ks. V prípade, že by obraz stále nebol v poriadku, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí, ktorú táto značka ponúka. Alebo môžete navštíviť očného špecialistu, nechať si premerať zrak a s jeho pomocou vybrať kontaktné šošovky, ktoré budú pre Vás ideálne. Ďalšie nákupy potom môžete vykonávať online bez obáv z nevhodnej investície. Ak pre Vás môžeme urobiť ešte niečo ďalšie, napíšte nám. Pekný deň.

Andrea

Kupene na skusku nakolko nosim dlhe roky okuliare do dialky. Po nasadeni vidim vsetko rozsirene a zvacsene. Je to sposobene zlym zakrivenim sosovky? Dakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Andrea, ďakujeme za otázku. Mrzí nás, že kvôli kontaktným šošovkám nevidíte dobre. S vhodne zvolenou dioptriou by pohľad cez kontaktné šošovky mal byť jasný, ostrý a neskreslený. Zakrivenie šošovky tiež hrá svoju rolu, ale u každého nositeľa je to veľmi individuálne. Prosím, napíšte nám Vaše dioptrické hodnoty pre okuliare a hodnoty, ktoré ste zadali pri nákupe kontaktných šošoviek. Budeme tak môcť lepšie vyhodnotiť príčinu ťažkostí. Alebo môžete navštíviť svojho očného špecialistu, oznámiť mu svoje ťažkosti a on Vám na základe zistených informácií okamžite pomôže. Pekný deň.

Oto

Výborné balenie na skúšku. Šošovky sú dobré. Už kupujem väčšie balenie.

Tom

Tieto šošovky budem objednávať aj naďalej.

Jana

Dobry den, ako je to s priepustnostou kyslika, prosim Vas? Tieto maju 27DK/t, pozerala som, ze do 20Dk/t sa uz nevyrabaju a od 21-49 je hodnota pre denne sosovky, kde nehrozi zanesenie usadeninami. Je teda prisun kyslika pre oko dostatocny? Ovplyvnuje sa navzajom priepustnust kyslika a obsah vody? Alebo obsah vody je len pre komfort? Vdaka

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Na Vaše otázky sa bohužiaľ nedá odpovedať všeobecne. Vždy záleží na konkrétnom nositeľmi a na citlivosti a potrebách jeho očí. Pre niekoho je táto priepustnosť kyslíka dostatočná, pre niekoho nie. Vďaka vysokému obsahu vody môže kyslík prechádzať molekulami vody. Kontaktné šošovky je nutné každý deň čistiť, takže usadeniny každý deň odstránite. Šošovky môžete vyskúšať buď v tomto balení po 1 šošovke, alebo v klasickom balení, u ktorého je možnosť využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Lucia

Dobrý deň,používam šošovky avaira vitality,ale ma po pár hodinách začnú rezat, myslíte že by si mohla skúsiť tieto?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Vaše kontaktné šošovky sú zo silikón-hydrogélového materiálu a tieto TopVue Plus z hydrogélového. Nedokážeme posúdiť, čo presne Vám na kontaktných šošovkách nevyhovuje, ale TopVue Plus určite vyskúšať môžete. Balenie po 1 kontaktnej šošovke je práve na vyskúšanie ideálne. Pokiaľ Vám šošovky Avaira Vitality odporučil Váš očný špecialista, problémy s ním určite konzultujte. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Michal Solčiansky

Pouzivam ich vyse 4 rokov, som velmi spokojny :)

Anonymous

Užasné šošovky, s ktorými sa vďaka sfarbenie veľmi dobre manipuluje :)

Grausamová B.

pohodlné nosenie

Dave

Príjemné v očiach.

Vincent

Tovar zodpovedá mojim očakávaniam, budem ho objednávať aj naďalej.