TopVue One+ (5 šošoviek)

3.59 €
95% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Popis šošoviek TopVue One+

TopVue One+ sú výnimočne prispôsobivé jednodňové šošovky, ktoré spoľahlivo korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Vďaka ich modernému silikón-hydrogélovému materiálu budú mať vaše oči bohatý prísun kyslíka po celý deň. Vysoká priedušnosť materiálu Unifilcon B v kombinácii s 53% obsahom vody vám poskytne pohodlné nosenie za všetkých okolností.

Jednodňové šošovky TopVue One+ sú dostupné v:

balenie 30 kusov šošoviek
balenie 90 kusov šošoviek

Priedušný a hydratovaný materiál

Unifilcon B je pokrokový materiál, ktorý patrí do skupiny silikón-hydrogélov. Tento kombinovaný materiál vám tak môže ponúknuť to najlepšie z oboch skupín - ako vysokú priepustnosť kyslíka (silikón), tak nadpriemerný obsah vody (hydrogél).

Dostatočný prísun kyslíka je nevyhnutný pre bezproblémové nosenie šošoviek a zdravý vzhľad oka. V materiáli šošoviek TopVue One+ sú milióny mikroskopických kanálikov, ktorými sa kyslík dostane až k oku. Vysoký obsah vody materiál zjemňuje a šošovky TopVue One+ sa potom lepšie prispôsobia a usadia na oku.

Aby ste TopVue One+ ľahko našli v blistri a lepšie sa vám s nimi zaobchádzalo, má materiál šošoviek veľmi jemné manipulačné zafarbenie.

Čo ďalšie vám TopVue One+ ponúknu?

Nadštandardná lubrikácia šošovky

Šošovky TopVue One+ sú uložené v blistri s roztokom, ktorý obsahuje hyaluronát sodný. Ide o extrémne účinný lubrikant, ktorý sa v ľudskom tele vyskytuje prirodzene. Hyaluronát sodný obsiahnutý v roztoku zabraňuje vysychaniu šošoviek, podporuje pohodlie pri nosení a tiež znášanlivosť šošoviek.

Šošovky v oku vôbec nepocítite

Aby bolo nosenie skutočne úplne bezproblémové, majú kontaktné šošovky TopVue One+ špeciálne upravené okraje. Ich dizajn Smooth Ski Shape sa postará o to, že očné viečka budú cez šošovku pri žmurkaní prechádzať bez akéhokoľvek nepríjemného pocitu. Tvar okrajov šošovky je tiež ideálny pre správnu a prirodzenú výmenu sĺz a slzného filmu pod šošovkou.

Moderný dizajn šošovky

Šošovky TopVue One+ majú asférický dizajn. V praxi to znamená, že šošovka má lepšie optické vlastnosti - zabraňuje skreslenému videniu (sférické aberácie), ktoré môže vzniknúť pri pohľade cez okraj šošovky. S TopVue One+ uvidíte pri práci na PC, pri športe aj riadenie vždy 100%.
Asférická kontaktná šošovka nie je klasicky guľovitá, ale postupne sa splošťuje. Takáto konštrukcia šošovky má pozitívny vplyv na usadenie šošovky na oku.
Vďaka kombinácii všetkých týchto skvelých vlastností nebudete o šošovkách vedieť, nech budete robiť čokoľvek!

Každodenná výmena páru šošoviek

Často cestujete? Venujete sa športom? Chcete šošovky striedať s módnymi okuliarmi? TopVue One+ sú presne pre vás.
TopVue One+ sú jednodenné kontaktné šošovky, takže si nemusíte robiť žiadne starosti so starostlivosťou o šošovky a ani s príslušenstvom. K jednodňovým šošovkám nepotrebujete puzdro ani roztok. Šošovky TopVue One+ si ráno nasadíte a večer ich vyhodíte. Takýto spôsob nosenia je perfektný pre všetkých nositeľov, ktorí majú náročný a veľmi aktívny životný štýl.

Vlastnosti - TopVue One+ (5 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 5 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 53%
Priepustnosť O2: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Názov produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Zuzana

Dobrý deň, mohli by ste mi, prosím, poradiť aké hodnoty šošoviek mám? LO:-1,5 cyl: -0,5 os:160° PO:-1,25 cyl:-0,5 os:120° Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Zuzana, ďakujeme Vám za otázku. Podľa predpisu sa u Vás začína prejavovať astigmatizmus. Na oboch očiach je však zatiaľ hodnota cylindra príliš nízka a na korekciu zraku by Vám mali stačiť klasické sférické šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou -1,50. Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -1,75. Bohužiaľ tieto silikón-hydrogélové šošovky, o ktoré máte záujem, už sa nevyrábajú a iba dopredávame skladové zásoby. Z nášho sortimentu silikón-hydrogélových šošoviek by sme Vám mohli ponúknuť mesačný variant TopVue Air. Značka TopVue pri vybraných baleniach ponúka službu Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky nevyhovovali, môžete ich vrátiť a neprídete tak o svoju investíciu. Ak sa rozhodnete pre mesačný variant, nezabudnite, že budete potrebovať aj roztok na starostlivosť, napr. Gelone. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Barbora

Dobry den, mozete mi poradit pri vybere sosoviek do dialky: PO sph -1,25, cyl -0,25, osa 45 a LO sph -1,25, cyl -0,25, osa 119. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Barbora, ďakujeme Vám za komentár. Podľa zápisu sa u Vás rozvíja pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Cylindrické hodnoty sú však zatiaľ príliš nízke a nie je nutné s nimi počítať. Ku korekcii oboch očí budete potrebovať šošošvky s hodnotou dioptrie -1,25. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

zuzana

Šošovky sú pohodlné a úplne mi sadli, aj keď som mala obavy kvôli parametrom (bežne mám priemer 14.,pri týchto je 14.2 a zakrivenie 8.4,tu je 8.6). Nie sú to síce veľké rozdiely, ale predsa. Odporúčam :)

Jakub Winkler

Skúsil som ich, a sú naozaj pohodlné.