Garancia vrátenia peňazí

TopVue One+ (30 šošoviek)

17.49 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
17.49 €

Popis šošoviek TopVue One+

TopVue One+ sú výnimočne prispôsobivé jednodňové šošovky, ktoré spoľahlivo korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Vďaka ich modernému silikón-hydrogélovému materiálu budú mať vaše oči bohatý prísun kyslíka po celý deň. Vysoká priedušnosť materiálu Unifilcon B v kombinácii s 53% obsahom vody vám poskytne pohodlné nosenie za všetkých okolností.

Jednodňové šošovky TopVue One+ sú dostupné v:

balenie 5 kusov šošoviek
balenie 90 kusov šošoviek

Priedušný a hydratovaný materiál

Unifilcon B je pokrokový materiál, ktorý patrí do skupiny silikón-hydrogélov. Tento kombinovaný materiál vám tak môže ponúknuť to najlepšie z oboch skupín - ako vysokú priepustnosť kyslíka (silikón), tak nadpriemerný obsah vody (hydrogél).

Dostatočný prísun kyslíka je nevyhnutný pre bezproblémové nosenie šošoviek a zdravý vzhľad oka. V materiáli šošoviek TopVue One+ sú milióny mikroskopických kanálikov, ktorými sa kyslík dostane až k oku. Vysoký obsah vody materiál zjemňuje a šošovky TopVue One+ sa potom lepšie prispôsobia a usadia na oku.

Aby ste TopVue One+ ľahko našli v blistri a lepšie sa vám s nimi zaobchádzalo, má materiál šošoviek veľmi jemné manipulačné zafarbenie.

Čo ďalšie vám TopVue One+ ponúknu?

Nadštandardná lubrikácia šošovky

Šošovky TopVue One+ sú uložené v blistri s roztokom, ktorý obsahuje hyaluronát sodný. Ide o extrémne účinný lubrikant, ktorý sa v ľudskom tele vyskytuje prirodzene. Hyaluronát sodný obsiahnutý v roztoku zabraňuje vysychaniu šošoviek, podporuje pohodlie pri nosení a tiež znášanlivosť šošoviek.

Šošovky v oku vôbec nepocítite

Aby bolo nosenie skutočne úplne bezproblémové, majú kontaktné šošovky TopVue One+ špeciálne upravené okraje. Ich dizajn Smooth Ski Shape sa postará o to, že očné viečka budú cez šošovku pri žmurkaní prechádzať bez akéhokoľvek nepríjemného pocitu. Tvar okrajov šošovky je tiež ideálny pre správnu a prirodzenú výmenu sĺz a slzného filmu pod šošovkou.

Moderný dizajn šošovky

Šošovky TopVue One+ majú asférický dizajn. V praxi to znamená, že šošovka má lepšie optické vlastnosti - zabraňuje skreslenému videniu (sférické aberácie), ktoré môže vzniknúť pri pohľade cez okraj šošovky. S TopVue One+ uvidíte pri práci na PC, pri športe aj riadenie vždy 100%.
Asférická kontaktná šošovka nie je klasicky guľovitá, ale postupne sa splošťuje. Takáto konštrukcia šošovky má pozitívny vplyv na usadenie šošovky na oku.
Vďaka kombinácii všetkých týchto skvelých vlastností nebudete o šošovkách vedieť, nech budete robiť čokoľvek!

Každodenná výmena páru šošoviek

Často cestujete? Venujete sa športom? Chcete šošovky striedať s módnymi okuliarmi? TopVue One+ sú presne pre vás.
TopVue One+ sú jednodenné kontaktné šošovky, takže si nemusíte robiť žiadne starosti so starostlivosťou o šošovky a ani s príslušenstvom. K jednodňovým šošovkám nepotrebujete puzdro ani roztok. Šošovky TopVue One+ si ráno nasadíte a večer ich vyhodíte. Takýto spôsob nosenia je perfektný pre všetkých nositeľov, ktorí majú náročný a veľmi aktívny životný štýl.

Vlastnosti - TopVue One+ (30 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 53%
Priepustnosť O2: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Názov produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

  • Filtrujú modré svetlo z obrazoviek
  • Predchádzajú digitálnej únave zraku
  • Chráni pred syndrómom suchého oka
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (10)

Máte nejaké otázky?
Katarina Genzorova

Cylinder-0,75. Na pravom oku mám dioptriu -4,00. Aj tak mám objednať šošovku -3,75? Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Katarina, ďakujeme Vám za doplnenie informácií. Predpis na okuliare je potrebné pred nákupom šošoviek upraviť. Pokiaľ ide o sférické šošovky, upravuje sa nameraná hodnota dioptrií od -3.50, resp. +3.25. Vo Vašom prípade je teda naozaj úprava dioptrie potrebná a pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3.75. V prípade tórických šošoviek sa často upravuje celý predpis. Pre pravé oko budete potrebovať teda tórickú (astigmatickú) šošovku s hodnotou dioptrie -4.75, cylindra -0.75 a osi 180° (0°). Podľa veľkostných parametrov, ktoré ste uviedli v prvej otázke, by sme Vám z nášho sortimentu vedeli ponúknuť napr. Biomedics 1 Day Extra, resp. Biomedics 1 Day Extra Toric od spoločnosti Coopervision. Ak chcete mať istotu, že Vám budú vyhovovať šošovky aj ich parametre, odporúčame Vám návštevu očného špecialistu. Napr. TU si môžete vybrať najbližšieho odborníka, ktorý spolupracuje s výrobcom uvedených šošoviek. Keď budete mať šošovky odborne aplikované, môžete bez obáv nakupovať cez internet. Pokiaľ si však šošovky vyberiete sama, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek či ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii. Pekný deň.
Katarina Genzorova

Ktoré jednodenné šošovky mi odporučíte? ľavé oko: -4, zakrivenie 8,6, priemer 14. pravé oko: dioptrie -5, cylinder 0,75, os 180 stupňov, zakrivenie 8,70, priemer 14,50. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Katarina, ďakujeme Vám za otázku. Podľa uvedeného predpisu budete potrebovať pre každé oko iný typ kontaktnej šošovky. Pre ľavé oko klasickú sférickú šošovku s hodnotou dioptrie -3.75. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku astigmatickú (tórickú). Aby sme Vám vedeli vypočítať vhodné dioptrické hodnoty, potrebujeme doplniť znamienko k cylindrickej hodnote pravého oka (+, - alebo =). Akonáhle budeme znamienko poznať, radi Vám poradíme. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Daniela Straková

Dobry den, používam od vas dlhodobo šošovky TopVue Plus 30 dňové dioptrie -4 mam obcas pocit suchého oka , ale vyhovujú mi . Objednala som si teraz tieto jednodňové , taktiež -4 a musim povedat , ze som s nimi nevidela vobec dobre do diaľky , napriklad pri šoférovaní sa mi rozmazavali svetla , nevidela som dobre . Pri bežnej činnosti doma teda na blizko boli fajn aj sa skvele vyberajú . Neviete aky bol problem? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Daniela, ďakujeme Vám za otázku. Pocit suchého oka je u nositeľov kontaktných šošoviek veľmi častý. Kontaktné šošovky mechanicky namáhajú oko a môžu dlhodobo narušovať slzný film. Z tohto dôvodu je dobré pri sebe mať očné kvapky, ktoré prípadné nepohodlie odstránia. Ďalej spomínate rozdielny komfort korekcie. Pri jednotlivých modeloch šošoviek býva odlišne riešený design či optika šošoviek. To všetko má vplyv na ostrosť zraku. Či vo Vašom prípade hrala rolu optika, alebo stavba šošovky, takto na diaľku nedokážeme jednoznačne určiť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám môžete napísať, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Adriana Drevenakova

Dobry den chxem sa spytat nosím dioptrické okuliare -1.75 a druhe oko -1.50 chcem sa spytat aky tym dioptrii mam zvolit pri kupe kontaktných šošoviek .. dakujem za odpoved

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Adriana, ďakujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrií sa upravujú až od hodnôt -3,50 resp. +3,25. Vo Vašom prípade teda nedôjde k žiadnej zmene. Pre jedno oko budete objednávať šošovky s hodnotou dioptrie -1,75, pre druhé -1,50. Tieto šošovky disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám náhodou nevyhovovali, môžete ich vrátiť a neprídete tak o svoje financie. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Hana

Dobry den, tak doplnam PO: -3, cylinder = 0,5, osa 65 LO: -3, cylinder = 0,75, osa 150 Dakujem, Hana

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Hana, ďakujeme Vám za doplnenie. Aj keď máte nameranú cylindrickú hodnotu pri oboch očiach, pri pravom oku je hodnota cylindra zatiaľ príliš nízka a bude potrebné ju previesť na sféru. Pre každé oko tak budete používať iný typ kontaktných šošoviek. Značka TopVue však, bohužiaľ, nie je v jednodennej, tórickéj (astigmatickej) variante. Ponúkli by sme Vám teda mesačné šošovky od rovnakej značky. Pre pravé oko by sme Vám odporučili mesačné, silikón-hydrogélové TopVue Air s hodnotou dioptrie -3,25. Pre ľavé oko potom budete potrebovať tórickú (astigmatickú) variantu TopVue Air for Astigmatism s hodnotou dioptrie -3,00, cylindra -0,75 a osou 150°. Značka TopVue ponúka službu Garancie vrátenia peňazí. Ak nebudete so šošovkami spokojná, môžete ju vrátiť a neprídete tak o svoje peniaze. Kedže ide o mesačné šošovky, budete k nim potrebovať aj roztok k ich starostlivosti. Z nášho sortimentu by sme Vám mohli ponúknuť napr. Gelone. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Hana

Dobry den, mam okuliare: prave oko -3, cylinder 0,5 osa 65; lave oko -3, cylinder 0,75 osa 150. Vedeli by ste mi poradit ake sosovky si mam kupit? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Hana, ďakujeme Vám za otázku. Radi by sme Vás požiadali o doplnenie znamienok pri hodnotách cylindrov (teda +, - alebo =). Pokiaľ by naozaj išlo o kladné hodnoty, bol by prepočet odlišný a ovplynil by všetky hodnoty zápisu. Vopred Vám ďakujeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Matej

Dobry den, Okuliare mam - P: -3,25, -0,75 cylinder, 180 stupnov - L: -3,35, -0,5 cylinder, 174 stupnov Viete mi poradit ake dioptrie sosoviek mam zvolit? Pripadne ci mi stacia klasicke alebo potrebujem astigmaticke? Sosovky nosim len prilezitostne na sport. Dakujem, M.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Matej, ďakujeme Vám za otázku. Pre pravé oko budete potrebovať astigmatickú (tórickú) šošovku. Na ľavom oku je hodnota cylindra zatiaľ nízka a bude stačiť sférická šošovka. Pre pravé oko sa hodnoty nezmenia a budete tak potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie -3,25, cylindra -0,75 a osou 180°. Pri ľavom oku si nie sme istí hodnotou dioptrie, pravdepodobne ste se preklepli. Pokiaľ je hodnota nameranej dioptrie -3,25, budete potrebovať sféricku šošovku s hodnotou -3,25. Ak je hodnota nameranej dioptrie -3,50, bude hodnota dioptrie pre nákup šošoviek -3,50. Vzhľadom k tomu, že budete mať pre každé oko iný typ šošovky a značka TopVue bohužiaľ neponúka jednodennú, tóricku variantu, odporučili by sme Vám šošovky 1 Day Acuvue Moist a 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Prajeme krásny deň.
Juliana

Dobrý deň, okuliare mám dioptrie -3,75 a -4,5. Prosím o radu pri výbere šošoviek TOP VUE DAILY, TOP VUE ONE+ a TOP VUE BLUE BLOCKER. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Po prevode budete potrebovať pre 1. oko z Vášho zápisu kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -3,50, pre druhé oko bude hodnota dioptrie -4,25. Všetky šošovky, ktoré spomínate sú jednodenné a zhodujú sa s jednou odchýlkou aj vo veľkostných parametroch. Šošovky TopVue One+ sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu a poskytujú výbornú priepustnosť kyslíka aj vysoký obsah vody. Šošovky naviac obsahujú hyaluronát sodný, čo je výborný lubrikant. TopVue Daily sú hydrogélové šošovky, taktiež obsahujú hyaluronát sodný a ďalej UV filter. Posledné zmieňované šošovky TopVue Blue Blocker sú taktiež hydrogélové a obsahujú UV filter. Disponujú aj filtrom modrého svetla, ktoré vyžarujú všetky digitálne zariadenia. Ak trávite veľa času pri obrazovkách (TV, monitor počítače, mobilné telefóny), mohli by byť tieto šošovky vhodnou voľbou, pretože predchádzajú digitálnej únave očí. Výrobca všetkých zmieňovaných kontaktných šošoviek TopVue ponúka službu Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nebudú vyhovovať, službu môžete využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Nemusíte sa preto báť vyskúšať viac druhov šošoviek. Ak budete mať ďalšiu otázku, sme Vám k dispozícii. Pekný deň.
Jana

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Nosim dioptrie P-1 a Ľ-0,5 na diaľku. Aké dioptrie by boli pre mňa vhodné. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň Jana, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové hodnoty sa pre nákup šošoviek upravujú až od hodnoty dioptrie -3,50. Pre nákup šošoviek zadáte dioptrie tak ako sú. Pekný deň.

Michaela Zacharová

Dobry deň, chcela by som vás poprosiť o radu.Nosim okuliare s dioptriami -6.00 obe oči,šošovky s akou diptriou pri tomto druhu šošoviek TopVue one+ mi odporucite? Ďakujem za odpoveď MICHAELA

Zákaznícky servis

Dobrý deň Michaela, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové dioptrické hodnoty sa musia pre nákup kontaktných šošoviek prepočítať podľa sférickej vrcholovej lámavosti. Pre nákup kontaktných šošoviek zvoľte hodnotu dioptrie -5,50. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.