TopVue One+ (30 šošoviek)

17.49 €
98% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 27.5. Stock day info: Today 27. máj Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 27. máj Vyberte si parametre
17.49 €
17.49 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €

Popis šošoviek TopVue One+

TopVue One+ sú výnimočne prispôsobivé jednodňové šošovky, ktoré spoľahlivo korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Vďaka ich modernému silikón-hydrogélovému materiálu budú mať vaše oči bohatý prísun kyslíka po celý deň. Vysoká priedušnosť materiálu Unifilcon B v kombinácii s 53% obsahom vody vám poskytne pohodlné nosenie za všetkých okolností.

Jednodňové šošovky TopVue One+ sú dostupné v:

balenie 5 kusov šošoviek
balenie 90 kusov šošoviek

Priedušný a hydratovaný materiál

Unifilcon B je pokrokový materiál, ktorý patrí do skupiny silikón-hydrogélov. Tento kombinovaný materiál vám tak môže ponúknuť to najlepšie z oboch skupín - ako vysokú priepustnosť kyslíka (silikón), tak nadpriemerný obsah vody (hydrogél).

Dostatočný prísun kyslíka je nevyhnutný pre bezproblémové nosenie šošoviek a zdravý vzhľad oka. V materiáli šošoviek TopVue One+ sú milióny mikroskopických kanálikov, ktorými sa kyslík dostane až k oku. Vysoký obsah vody materiál zjemňuje a šošovky TopVue One+ sa potom lepšie prispôsobia a usadia na oku.

Aby ste TopVue One+ ľahko našli v blistri a lepšie sa vám s nimi zaobchádzalo, má materiál šošoviek veľmi jemné manipulačné zafarbenie.

Čo ďalšie vám TopVue One+ ponúknu?

Nadštandardná lubrikácia šošovky

Šošovky TopVue One+ sú uložené v blistri s roztokom, ktorý obsahuje hyaluronát sodný. Ide o extrémne účinný lubrikant, ktorý sa v ľudskom tele vyskytuje prirodzene. Hyaluronát sodný obsiahnutý v roztoku zabraňuje vysychaniu šošoviek, podporuje pohodlie pri nosení a tiež znášanlivosť šošoviek.

Šošovky v oku vôbec nepocítite

Aby bolo nosenie skutočne úplne bezproblémové, majú kontaktné šošovky TopVue One+ špeciálne upravené okraje. Ich dizajn Smooth Ski Shape sa postará o to, že očné viečka budú cez šošovku pri žmurkaní prechádzať bez akéhokoľvek nepríjemného pocitu. Tvar okrajov šošovky je tiež ideálny pre správnu a prirodzenú výmenu sĺz a slzného filmu pod šošovkou.

Moderný dizajn šošovky

Šošovky TopVue One+ majú asférický dizajn. V praxi to znamená, že šošovka má lepšie optické vlastnosti - zabraňuje skreslenému videniu (sférické aberácie), ktoré môže vzniknúť pri pohľade cez okraj šošovky. S TopVue One+ uvidíte pri práci na PC, pri športe aj riadenie vždy 100%.
Asférická kontaktná šošovka nie je klasicky guľovitá, ale postupne sa splošťuje. Takáto konštrukcia šošovky má pozitívny vplyv na usadenie šošovky na oku.
Vďaka kombinácii všetkých týchto skvelých vlastností nebudete o šošovkách vedieť, nech budete robiť čokoľvek!

Každodenná výmena páru šošoviek

Často cestujete? Venujete sa športom? Chcete šošovky striedať s módnymi okuliarmi? TopVue One+ sú presne pre vás.
TopVue One+ sú jednodenné kontaktné šošovky, takže si nemusíte robiť žiadne starosti so starostlivosťou o šošovky a ani s príslušenstvom. K jednodňovým šošovkám nepotrebujete puzdro ani roztok. Šošovky TopVue One+ si ráno nasadíte a večer ich vyhodíte. Takýto spôsob nosenia je perfektný pre všetkých nositeľov, ktorí majú náročný a veľmi aktívny životný štýl.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 53%
Priepustnosť O2: 68 Dk/t
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Názov produktu: TopVue One+
Materiál: Unifilcon B
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

  • filtrujúce modré svetlo z obrazoviek
  • predchádza digitálnej únave zraku
  • ochráni pred syndrómom suchého oka
Cena: 15.99 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (4)

Comments: Do you have any questions?

Matej

Dobry den, Okuliare mam - P: -3,25, -0,75 cylinder, 180 stupnov - L: -3,35, -0,5 cylinder, 174 stupnov Viete mi poradit ake dioptrie sosoviek mam zvolit? Pripadne ci mi stacia klasicke alebo potrebujem astigmaticke? Sosovky nosim len prilezitostne na sport. Dakujem, M.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Matej, ďakujeme Vám za otázku. Pre pravé oko budete potrebovať astigmatickú (tórickú) šošovku. Na ľavom oku je hodnota cylindra zatiaľ nízka a bude stačiť sférická šošovka. Pre pravé oko sa hodnoty nezmenia a budete tak potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie -3,25, cylindra -0,75 a osou 180°. Pri ľavom oku si nie sme istí hodnotou dioptrie, pravdepodobne ste se preklepli. Pokiaľ je hodnota nameranej dioptrie -3,25, budete potrebovať sféricku šošovku s hodnotou -3,25. Ak je hodnota nameranej dioptrie -3,50, bude hodnota dioptrie pre nákup šošoviek -3,50. Vzhľadom k tomu, že budete mať pre každé oko iný typ šošovky a značka TopVue bohužiaľ neponúka jednodennú, tóricku variantu, odporučili by sme Vám šošovky 1 Day Acuvue Moist a 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Prajeme krásny deň.

Juliana

Dobrý deň, okuliare mám dioptrie -3,75 a -4,5. Prosím o radu pri výbere šošoviek TOP VUE DAILY, TOP VUE ONE+ a TOP VUE BLUE BLOCKER. Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Po prevode budete potrebovať pre 1. oko z Vášho zápisu kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -3,50, pre druhé oko bude hodnota dioptrie -4,25. Všetky šošovky, ktoré spomínate sú jednodenné a zhodujú sa s jednou odchýlkou aj vo veľkostných parametroch. Šošovky TopVue One+ sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu a poskytujú výbornú priepustnosť kyslíka aj vysoký obsah vody. Šošovky naviac obsahujú hyaluronát sodný, čo je výborný lubrikant. TopVue Daily sú hydrogélové šošovky, taktiež obsahujú hyaluronát sodný a ďalej UV filter. Posledné zmieňované šošovky TopVue Blue Blocker sú taktiež hydrogélové a obsahujú UV filter. Disponujú aj filtrom modrého svetla, ktoré vyžarujú všetky digitálne zariadenia. Ak trávite veľa času pri obrazovkách (TV, monitor počítače, mobilné telefóny), mohli by byť tieto šošovky vhodnou voľbou, pretože predchádzajú digitálnej únave očí. Výrobca všetkých zmieňovaných kontaktných šošoviek TopVue ponúka službu Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nebudú vyhovovať, službu môžete využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Nemusíte sa preto báť vyskúšať viac druhov šošoviek. Ak budete mať ďalšiu otázku, sme Vám k dispozícii. Pekný deň.

Jana

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Nosim dioptrie P-1 a Ľ-0,5 na diaľku. Aké dioptrie by boli pre mňa vhodné. Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Jana, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové hodnoty sa pre nákup šošoviek upravujú až od hodnoty dioptrie -3,50. Pre nákup šošoviek zadáte dioptrie tak ako sú. Pekný deň.

Michaela Zacharová

Dobry deň, chcela by som vás poprosiť o radu.Nosim okuliare s dioptriami -6.00 obe oči,šošovky s akou diptriou pri tomto druhu šošoviek TopVue one+ mi odporucite? Ďakujem za odpoveď MICHAELA

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Michaela, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové dioptrické hodnoty sa musia pre nákup kontaktných šošoviek prepočítať podľa sférickej vrcholovej lámavosti. Pre nákup kontaktných šošoviek zvoľte hodnotu dioptrie -5,50. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.