Garancia vrátenia peňazí

TopVue Monthly (6 šošoviek)

14.99 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
14.99 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek TopVue Monthly

Kontaktné šošovky TopVue Monthly svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľom. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky
  • hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie

a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Tvorí prirodzenú zložku niektorých telových tkanív (napr. kĺbov) a nachádza sa tiež v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue Monthly majú veľmi tenké okraje. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom žmurknutí. Ak okraj šošovky vytvára "schod", môžeme šošovku v oku nepríjemne cítiť. Hoci ide bohužiaľ o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Stabilná korekcia - kvalitný pohľad

TopVue sa pýšia vysoko stabilnou a precíznou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá vyváženosťou dioptrickej mohutnosti v celej optickej zóne. Šošovky vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera, alebo pri ostrom slnku.

UV filter

TopVue sú ako jedny z mála šošoviek vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, avšak nemožno sa spoľahnúť len na filter v šošovke, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva UV žiareniu vystavená, je teda vhodné ochranu zabezpečiť slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX používa nový postup pri aplikácii UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na jej vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue tým získali lepšie mechanické vlastnosti dôležité pre aplikáciu šošoviek do očí (lepšia manipulácia) a taktiež pre komfort počas ich nosenia.

Spôsob užívania

TopVue sú určené k dennému používaniu s periódou výmeny po 30 dňoch. Nie sú však určené na ponechanie počas spánku. Na konci dňa je potrebné šošovky vybrať, vydezinfikovať a na noc uložiť do roztoku. (Vhodný je roztok Laim-Care obsahujúci hyaluronát sodný.)

Použitým materiálom je Polymacon. Obsah vody je 38% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Monthly (6 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 38%
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Polymacon
Názov produktu: TopVue Monthly
UV filter: Áno
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (69)

Máte nejaké otázky?
Marcela

Dobrý deň. Nosím/nosila som dioptrie -1. V šošovkách vidím dobre,ale v okuliaroch -1 rozmazanejšie. Mala som to tak vždy odkedy nosím aj šošovky,že v okuliaroch vidím horšie ako v šošovkách. Nosím TopVue monthly. Teraz mi lekárka namerala pri kontrole obe oči -1,50. Myslíte že by mi stačilo objednať šošovky -1,25 keď budem okuliare -1,50? Môže byť že cítim takýto rozdiel medzi šošovkami a okuliarmi? Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Marcela, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové dioptrické hodnoty sa upravujú pri mínusových dioptriách až od hodnoty -3.50. Teoreticky by ste tak mali mať rovnakú dioptrickú hodnotu na okuliaroch aj na kontaktných šošovkách. Môže sa stať, že sa aj pri nižších dioptrických hodnotách hodnoty u okuliarov a šošoviek líšia. To však upravuje očný špecialista počas vyšetrenia, pri ktorom šošovky aplikuje alebo re-aplikuje. Takto na diaľku si netrúfame tvrdiť, či Vám bude nižšia hodnota dioptrií stačiť. Môžete to však skúsiť, pretože u značky TopVue funguje služba Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám korekcia zraku nebude vyhovovať a budete spĺňať podmienky služby, môžete ju využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň prajeme!
Tereza

Dobrý deň, chcem sa spýtať ci by ste mi vedeli prosím poradiť aké dioptrie mam zvoliť pri sosovkach, keď mam okuliare: prave oko -2,00; -0,75 cylinder 90st. Ľavé oko -1,75; -0,75 cylinder 2st. Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Tereza, ďakujeme Vám za otázku. Podľa zápisu máte astigmatizmus. Ku korekcii zraku budete teda potrebovať tórické (astigmatické) šošovky. Z kontaktných šošoviek TopVue Vám môžeme ponúknuť šošovky TopVue Air for Astigmatism. Ku korekcii pravého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindra -0,75 a osou 90°. Ku korekcii ľavého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindra -0,75 a osou 180°. Ak ide o mesačné šošovky s denným režimom nosenia, budete k šošovkám potrebovať aj roztok, s ktorým sa budete o šošovky starať napr. Gelone. Značka TopVue navyše zákazníkom ponúka službu - Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a Vaše investície sa Vám vrátia.Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Adriana

Chcela by som sa poradiť že aké šošovky by boli pre mna vhodne rozmýšľam nad kúpou top vue air, mam citlivé oči a dosť často suché , dioptrie mám -2,75, cilynder -0,50 a os 110stu. a druhé oko je - 1,75 cilynder -0,50 a os 98stu., niekde som ale čítala že dioptrie na šošovky majú byt iné ako na okuliare keďže šošovky mame priamo na očiach a okuliare ďalej, viete mi poradiť? Vopred dakujem s pozdravom Adriana

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Adriana, ďakujeme Vám za otázku. Začína sa u Vás prejavovať pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Aj keď máte na oboch očiach namerané hodnoty cylindra, jeho hodnoty sú zatiaľ príliš nízke a bude potrebné previesť ich na sféru. Budete tak zatiaľ potrebovať klasické, sférické kontaktné šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,00. Pri ľavom oku budete mať šošovku s hodnotu -2,00. Správne by ste mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten s Vami vyberie šošovky tak, aby bola korekcia zraku dokonalá. Radi by sme Vás upozornili, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Pokiaľ by ste si chceli šošovky vybrať predsa len sama, je značka TopVue vhodnou voľbou. Pri tejto značke funguje služba Garancie vrátenia peňazí. Ak Vám nebudú šošovky vyhovovať, môžete službu využiť a neprídete o svoje peniaze. Z nášho sortimentu tejto značky by sme Vám mohli ponúknuť tieto mesačné, hydrogélové šošovky alebo silikón-hydrogélové TopVue Air. Kedže ide o viacdenné šošovky, budete k nim potrebovať aj roztok k ich starostlivosti, napr. Gelone. Pokiaľ so šošovkami začínate, odporučili by sme Vám skôr jednodenné šošovky, o ktoré sa nemusíte nijako starať. Ráno si aplikujete dokonale čistú šošovku, večer ju vyjmete a vyhodíte. Značka TopVue ponúka napr. hydrogélové TopVue Daily alebo silikón-hydrogélové TopVue One+. Ak budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Róbert

Objednavam si od Vas pravidelne sosovky, skusil som uz viac druhov ale tieto su zatial TOP. Absolútne ich v ociach necitim. Nosim ich od rana do večera. Pri dlhsom noseni nemam pocit tazkych-uanvenych oci ako pri inych sosovkach.

Petra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, existujú šošovky, ktoré v oku nevidno poprípade úplne minimálne? Vedeli by ste mi nejaké odporučiť? Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň Petra, ďakujeme Vám za otázku. Áno, také kontaktné šošovky existujú. Sú to šošovky bez manipulačného zafarbenia. Sú z číreho materiálu a v očiach ich nie je prakticky vidieť. Z nášho sortimentu by sme Vám odporučili mesačné kontaktné šošovky TopVue Air. Ide sa o silikón-hydrogélové kontaktné šošovky s vysokou priedušnosťou kyslíka 100 Dk/t a obsahom vody 45 %. U týchto kontaktných šošoviek naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí, v prípade, že by Vám kontaktné šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Zuzana Miličková

Dobrý deň, dlhodobo si objednávam od Vás kontaktné šošovky Air Optix Aqua, dioptrie -4,75, zakrivenie 8,60 a priemer 14,2. Teraz si ich idem objednať tiež, no počkám na Vašu odpoveď, či si myslíte, že mi sadnú aj TopVue Monthly. Je tam priemer 14. No neviem ich porovnať s terajšími, Vy áno. Že by som si ich na skúšku objednala k Air Optix Aqua. Hlavne, aby boli tiež maximálne priedušné. Ďakujem, s pozdravom Zuzana

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Zuzana, ďakujeme za komentár. Air Optix Aqua majú vyššiu priepustnosť kyslíka, pretože sú zo silikón-hydrogélového materiálu. TopVue Monthly sú vyrobené z hydrogélového materiálu, ktorý má spravidla nižšiu priepustnosť kyslíka. Takže by Vám tento typ šošoviek pravdepodobne nevyhovoval. Od rovnakej značky Vám však môžeme ponúknuť silikón-hydrogélové kontaktné šošovky TopVue Air, ktoré majú priepustnosť kyslíka 100 Dk/t. Naviac pri tejto značke funguje služba Garancia vrátenia peňazí, takže v prípade, že by Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete túto službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.
Ľudomil

Tieto kontaktné šošovky mi vyhovujú. Okraj šošoviek je veľmi príjemný. Šošovky nosím aj 14 hodín a úplné pohodlie.

Katarina

Dobrý deň , chcem sa opýtať či tieto šošovky zvyknú “vypadávať “ z oka a vysušovať ,pred tým som používala Pure Vision 2 a Biofinity a pri oboch som mala problém že po cca 10 dňoch nosenia začali byt nepohodlne , tvorili sa bielkovinove zrazeniny a vysušovali mi oči tak veľmi až mi niekoľko krát vypadli z oka pri žmurknutí.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Šošovky, ktoré ste doteraz nosili boli vyrobené z materiálu silikón-hydrogélového typu. Je možné, že Vám tento typ materiálu nevyhovuje, a preto sa šošovky správali týmto spôsobom. Šošovky TopVue Monthly sú hydrogélové, takže ich hlavnou vlastnosťou je obsah vody. Šošovky určite vyskúšajte a v prípade potreby môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak by ste potrebovali čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Hana

Tieto šošovky v očiach cítim po celý deň, sú veľmi pohodlné, komfortné a je s nimi ľahká manipulácia.

Škanderová Gabriela

Dobry vecer. Chcela by som objednat pre moju 17 rocnu dceru sosovky. Namerane hodnoty ma - Prave oko - 3, 75 a Ľavé oko - 1, 25 a - 0, 5 cylinder. osa 155. Viete mi nieco odporucit ? Obcas mava aj pocit suchych oci. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Napíšte nám prosím, či má dcéra nejaké skúsenosti s kontaktnými šošovkami a prípadne s akými konkrétnymi. Máte nejakú predstavu napríklad o perióde výmeny šošoviek, ktorú by dcéra preferovala? Napíšte nám prosím viac informácií. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Karin

Dobrý deň. Ako postupovať pri výbere -2,5 cylinder 0,5 os 115 a druhé oko -1,5 cylinder 0,5 os 84. Takú veľkosť cylindra som nenašla. Aké šošovky by ste mi odporučili? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, vďaka za otázku. Takýto cylinder sa u tórických kontaktných šošoviek skutočne nevyrába. Je možné ho previesť na dioptriu sférickú, takže by Vám stačili šošovky iba s dioptriou. Pokiaľ máte cylinder nameraný v plusových hodnotách, potom by ste potrebovala pre jedno oko -2,25 a pre druhé oko -1,25. Ak sú cylindre namerané mínusové, potom to bude pre jedno oko -2,75 a pre druhé oko -1,75. Môžete teda vyskúšať sférické šošovky s rady TopVue , pri ktorých platí služba Garancia vrátenia peňazí. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Jaro N.

Šošovky sú veľmi pohodlné, v oku je necítim po celý deň. Ani nepotrebujem kvapky. Odporúčam ..

Katarína

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o radu. Nosila som kont.šošovky AIR OPTIX s priemerom 13.8 Chcela by som si teraz od Vás objednať šošovky TopVue Monthly, ale uvádza sa len priemer 14.00. Je veľký problém,že by som mala takýto priemer šošoviek? Alebo je to nepatrný rozdiel? Ďakujem vopred za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Problém s priemerom by byť nemal, ale je pravdepodobné, že Vám nebude vyhovovať materiál šošoviek, ktorý je úplne odlišného typu a vlastností než na aký ste bola doteraz zvyknutá. Aj tak ale môžete šošovky vyskúšať, pretože je u nich zavedená služba Garancia vrátenia peňazí. Ak pre Vás budeme môcť niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Tina

moje oči tieto šošovky veľmi dobre znášaju

Gregor Ondrej

Tieto šošovky veľmi dobre znášam aj s citlivými očami.

Nossek

Jemné a poddajné šošovky s ktorými som spokojný od prvého nasadenia..

Kamil Šotola

Super.

Andrea

Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Dcéra má okuliare do diaľky, dioptrie +1,5. Aké kontaktné šošovky sú pre ňu vhodné, a aká dioptrie? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Sme radi, že ste sa obrátila práve na nás, ale bohužiaľ kontaktné šošovky nemožno vyberať len podľa dioptrií. Veľmi záleží na individuálnych vlastnostiach budúceho nositeľa šošoviek. Pre pohodlie počas nosenia je veľmi dôležitý obsah vody šošoviek a ich priepustnosť kyslíka. Samozrejme svoju rolu zohráva aj priemer a zakrivenie. Premyslite tiež, či by pre dcéru boli vhodné viacdenné či jednodňové kontaktné šošovky. Mnoho rodičov vyberá pre svoje deti jednodňové kontaktné šošovky, pretože tento typ šošoviek nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Ráno sa nasadí pár šošoviek a večer sa vyhodí. Prvú aplikáciu šošoviek pre dcéru by sme Vám odporučili u lekára. Ďalšie potom môžete objednávať online. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Edita Hanzelová

Šošovky su kvalitne , nebolia a nestipu oci , vydrzim v nich niekolko hodin aj cely den.

Týna

Mne tieto maximálne vyhovujú a som s nimi maximálne spokojná.

Adrián

Velmi dobry komfort nosenia, absolutne ich necitim v oku a to ani na konci zivotnosti. Nemam problem s vysychanim a so skriabanim v ociach.

Mario

dobrý den, chcel by som poradiť, teraz mam skusobne šošovky ale chcel by som si objednať už normalne len neviem podla čoho to objednavat, na krabicke mam tieto udaje: PWR: -2.00 BC 8.0 DIA 14.4 CYL -0.75 AX 0.60 TOTO JE LAVE OKO PRAVE OKO PWR -2.00 BC 8.8 DIA 14.4 CYL -0.75 AX 100 vopred dakujem za odpoved

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme, že ste sa obrátil práve na nás. Budete musieť vyberať z tórických kontaktných šošoviek. Podľa Vašich paramerov je nutné korigovať astigmatizmus. Pre každé oko máte nameranú inú os, takže bude nutné objednať dve balenia kontaktných šošoviek. Označenie PWR znamená sférickú dioptriu, CYL je diotria cylidrická a AX je os. Tieto parametre budete pri objednaní musieť zadať. BC značí zakrivenie kontaktnej šošovky a DIA je jej priemer. Tieto hodnoty nájdete v tabuľkách vlastností daných kontaktných šošoviek. Ak skúšobné kontaktné šošovky vyhovujú a nájdete na krabičke či blistre údaj o materiáli (Innofilcon A, Senofilcon A, Ocufilcon D...) môžeme Vám doporučiť konkrétne kontaktné šošovky. Napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Simona

Dobrý deň, nosím šošovky TopVue Monthly už niekoľko rokov, zvažujem zmenu na TopVue Air. Odporúčili by ste mi to? Chcela by som šošovky s väčším obsahom vody a vyššou priepustnosťou kyslíka. Ďakujem.

Zákaznícky servis – Jozef
Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Nové šošovky môžete určite vyskúšať. TopVue Monthly sú vyrábané z hydrogélu, zatiaľ čo TopVue Air zo silikón-hydrogélu. Aby ste mali istotu, že vám budú šošovky z nového materiálu vyhovovať, musíte ich jednoducho vyskúšať. V prípade šošoviek značky TopVue je skvelé, že môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí, takže keby ste so šošovkami neboli spokojná, môžete nám ich vrátiť. Z hydrogélových šošoviek, ktoré ste používali doteraz, Vám môžeme doporučiť aj TopVue Plus. Keby ste mali ďalšie otázky, pokojne nám zase napíšte. Želáme Vám pekný deň a aby ste boli s novými šošovkami ešte spokojnejšia než s tými predošlými.
Barbora

Dobrý deň, už niekoľko rokov používam šošovky SofLens 59. Nemám s nimi väčšie problémy, ale chcela by som vyskúšať šošovky s UV filtrom. Myslíte, že by boli pre mňa tieto vhodné? A ak áno, môžem ich kombinovať s roztokom Gelon? Ďakujem.

Zákaznícky servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Monthly se od Vašich SofLens 59 liší v průměru kontaktních čoček. Lepší volbou by byly čočky TopVue Plus, které jsou se SofLesn téměř totožné ve všech vlastnostech. Jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, průměr a zakřivení čoček je shodné a rozdíl v propustnosti kyslíku a obsahu vody je naprosto minimální. Čočky navíc nemusíte mít strach vyzkoušet - případně můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme krásný den.
Denisa

Dakujem za naozaj skoru odpoved. Nie je to ale privelky skok z 2.25 na 3.0? Niekde som pocula, ze sosovky by sa mali objednavat o cosi slabsie ako okuliare. Alebo to tak nie je? Este raz dakujem.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Úprava dioptrií je nutná až při dioptriích vyšších než -3,50 a +3,25. Ve Vašem případě to tedy ještě nutné není. Přejeme hezký den.

Denisa

Dobry den. Vzdy som si objednavala sosovky -2.25 aj LO aj PO. Bola som na premerani a p. doktorka mi napisala nasledovne : PO: -2.5 / - 0.25 55° LO: - 3.0 PD: 63 Viete mi s tym pomoct? Nemam pocit ze by som so sosovkami -2.25 videla az tak zle. Ake sosovky si mam teraz objednat? Velmi pekne dakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, Deniso, děkujeme za Váš dotaz. Parametry se Vám změnily, ale není to nic závažného. Pro pravé oko budete pravděpodobně časem potřebovat torické kontaktní čočky, ale v tuto chvíli máte naměřený cylindr pouze -0,25, což není nutné kontaktními čočkami korigovat. Pokud se cylindr zvýší na -0,50, budete potřeba udělat přepočet a úpravu dioptrií. Při cylindrech -0,75 bude již nutné přejít na torické kontaktní čočky. Dodržujte proto pravidelné kontroly u očního lékaře, aby byla včas zjištěna případná změna parametrů. Kontaktní čočky pro pravé oko by tedy měly být vyhovující s dioptrií -2,50. Pro levé oko si zvolíte dioptrie -3,00. Zkratka PD znamená pupilární distanci, což je vzdálenost očí od sebe. Tento údaj je podstatný pouze v případě, že budete chtít dioptrické brýle. Doufáme, že jsme zodpověděli všechny Vaše otázky. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího. Napište nám. Přejeme krásný den.

Soňa

Dobrý deň, prosím Vás je možné sa so šošovkami kúpať? myslím pri mori a potápať sa s maskou? má nejaký negatívny vplyv morská voda na ne? Ďakujem pekne Soňa

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky nesmú prichádzať do žiadneho kontaktu s vodou, či už sa jedná o vodu morskú alebo klasickú.

Lucia

dobrý deň Mám otázku.. ked si chcem objednat 6 šošoviek, tak stačí ak zadám číslo dioptrií raz a bude to platiť pre všetkých 6 šošoviek v balení? A stále za rovnakú cenu? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, všetkých 6 šošoviek v balení je rovnakých. Keď zadáte veľkosť dioptrie pri 6 šošovkách, budú všetky šošovky v balení rovnaké, za cenu, ktorá je uvedená na našich stránkach. Nie je možné kombinovať dva druhy šošoviek s rôznymi dioptriami v jednom balení.

Božka Ščavnicka

Dobrý deň. Môže mi pri nosení šošoviek príšť z nich nevoľno ? Stalo sa mi to už pár krát,keď som ich mala v očiach viac ako 7 hodín. Točila sa mi hlava. Môže to mať súvis ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň tento úkaz nie je bežný, ale niekedy sa to môže stať. Odporúčame vám skrátiť dobu nosenia šošoviek, poprípade zmeniť materiál. Pokiaľ nevoľnosť neprestane neváhajte navštíviť optiku vo vašom okolí, aby vám odporučili tie správne šošovky pre vaše oči.

Jozef Kristan

Dobry den,som s vami max spokojny zmenili mi dioptrie kt.si mam prosim vas objednat teraz mam taketo: Prave oko: -3,5 cilinder -0,5, os 80, Lave oko: -3,5 cilinder - 0,5, os 80 Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pre obidve oči si vyberte sférické kontaktné šošovky s dioptriou -3,5. Prajeme príjemné nosenie.

Zuzana Paverová

obycajne som so sosovkami velmi spokojna,akurat v poslednom baleni sa mi 3 zo 6 tich mesacnych sosoviek roztrhlli asi po tyzdni nosenia, takze som 3 mesacne balenie minula za mesiac a pol. No hadam dalsie balenie bude lepsie. Ale celkovo, za tych par rokov co ich nosim, som aj v porovnani s inymi, velmi spokojna.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, keď sa vám niečo také stane v budúcnosti, určite neváhajte zaslať šošovky na reklamáciu. Pokiaľ vám bude reklamácia uznaná pošleme vám iný balík alebo zašleme peniaze za šošovky naspäť. Sme radi, že ste so šošovkami spokojná a chceme, aby ste boli s našim e-shopom čo najspokojnejšia.

Eri

Dobrý den,chcela by som sa spytat,doteraz som pouzivala tieto mesacne sosovky TOP VUE a bola som s nimi spokojna rada by som v ich pouzivani pokracovala,ale boli mi zmene dioptrie na PO SPH.=3,00 ; CYL.=1,00 ; AXE.159 LO SPH.=3,25 ; CYL.=0,75 ; AXE 23 Preto by som vas chcela poprosit o spravny vyber kont.sosoviek. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaše hodnoty pre pravé oko sú dioptria -3,00; cylinder -0,75; os 160°. Hodnoty pre ľavé oko sú dioptria -3,25; cylinder -0,75 a os 20°. Prajeme príjemné nosenie.

Dominika

Dobrý deň, ešte by soms a chcla spýtať, či sú tieto šošovky kombinovateľné s roztokom ReNu Multiplus. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno šošovky sú kombinovateľné aj s roztokom ReNu Multiplus.

Dominika

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné kombinovať tieto šošovky s roztokom Zero-Seven Refreshing. Ďakujem veľmi pekne.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, roztok je vhodný pre všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek takže je vhodný aj pre TopVue Monthly.

Michaela

Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadom mesačných šošoviek TOP VUE v ktorom sú po tri páry v balení. Nikdy predtým som nemala skúsenosť s mesačnými šošovkami, preto sa pýtam, či sa jeden pár šošoviek používa na mesiac. A ďalšia otázka znie: je potrebné potierať šošovky pred a po ich vysadení s prstom a roztokom minútu ako píšu v manuály? Nestačí ich iba vložiť do antibakteriálneho puzdra napusteného roztokom?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno je to presne tak ako hovoríte jedna šošovka vydrží mesiac. Takže balenie po 6 šošovkách máte na 3 mesiace. Čo sa čistenia týka, v rámci zachovania tej najlepšej starostlivosti o šošovky je lepšie keď šošovky naozaj triete medzi prstami spolu s roztokom, aby ste odstránili čo najväčšie množstvo usadenín.

Alexandra J

Skúšala som rôzne druhy šošoviek či už lacnejšie, drahšie ale zatiaľ iba tieto vedia zniesť moje oči. Pre mňa najlepšie šošovky, ktoré si už niekoľko rokov objednávam.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tešíme sa s Vami, že Vám šošovky vyhovujú a prajeme ďalšie príjemné nosenie.

Mirka h.

Moje oci neznesu silikon-hydrogelove sosovky. Po dlhom hladani som nasla hydrogelove sosovky TopVue Monthly. Vrelo odporucam. Su perfektne, vobec ich necitim v ociach aj pri dlhom noseni. Urcite vyskusajte! :-)

timea

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, prečo sa nedá vybrať zakrivenie pri sosovkách. Len pri jednom druhu a to Acuvue Oasys (ale tieto šošovky mi uz nesedia). Chcela by som si vyskusať iné, ale vsade inde je len zakrivenie 8,6, co mi nesedi :( Ja potrebujem 8,4. Ďakujem pekne.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, väčšina ponúkaných produktov v kategórii mesačných šošoviek je vyrábaná v jednej hodnote zakrivenia. Ak Vám striktne vyhovujú len šošovky s menším zakrivením, odporúčame sa o zmene poradiť s očným špecialistom.

Veronika

objednala som si skúšobný pár, v oku ich necítiť ale pri nasadzovaní som sa vytrápila..prvý deň sa mi to ani nepodarilo a vložila som ich radšej späť do púzdra...druhý deň som to skusila znova a navela som ich nejako dostala do očí...sú veľmi mäkké a stále sa krčia a prehýbajú :/ che to asi vela cviku...

silvia

dobry den, este sa v tom nevyznam sosovky idem este len skusit, chapem to spravne ze toto balenie mi vydrzi 3 mesiace?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, presne tak. Balenie obsahujé 3 páry, každý s mesačnou periódou výmeny.

Karin Pašeková

V texte je uvedeny obsah vody 58% a v tabulke mate 38% ktora hodnota je spravna. Hladam nove sosvky namiesto surevue s uv ale prametre 8.8 a 14. 0 su vhodnym zamenenim prve tieto sosovky?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, za preklep sa ospravedlňujeme, obsah vody v šošovkách je 38%.

Tomáš Kandráč

Dobry den,chcem sa opytat ci je mozne pouzit tieto sosovky s rozokom OPTI-FREE Express a s roztokom AOSEPT PLUS a ci je mozne tieto roztoky nejakym sposobom striedat?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, s kontaktnými šošovkami TopVue Monthly je možné použiť oba spomínané roztoky. Ak Vám vyhovujú, môžete ich striedať.

Andrea Szkawranioková

Dobrý deň, chcem si ich teda objednať, ale do objednávky sa mi nedá zmeniť zakrivenie a priemer... ako ďalej?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky TopVue Monthly sú v ponuke v jednom prevedení čo sa týka zakrivenia a priemeru, a to zakrivenie 8.6 a priemer 14.00. Pri objednávke teda nemôžete tieto hodnoty zmeniť.

Andrea

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať tieto kontaktné šošovky, mám BC 8,5 DIA 14,2 -1,50

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, takýto malý rozdiel v zakrivení a priemere by nemal byť problém, avšak nemôžeme Vám to zaručiť. Každopádne pri týchto kontaktných šošovkám garantujeme vrátenie celej čiastky pri nespokojnosti, takže si ich môžete vyskúšať a ak Vám nebudú sedieť, tak nám ich pošlete späť.

Mariana Panikova

ja by som potrebovala BC 8,4 a DIA 14,4 pouzivala som precesion uv

Monika

Veľmi dobré šošovky. Konečne šošovky, ktoré nerežú. Oči nie sú po nich unavené, ale samozrejme treba dodržiavať ich dobu používania a po mesiaci vymeniť :)

Michal Solčiansky

toto su asi moje tretie sosovky, skusil som Air Optix Aqua, TopVue Air, no tieto mi sedia asi najlepsie, napriek zapornym hodnoteniam ze su makke a neda s nimi manipulovat si myslim pravy opak, len s nimi treba vediet.. Su makke v oku prijemne, zatial som spokojny :D..

Miriam

Vyskusala som a mne vyhovuju. Je pravda, ze pri vkladani to trva dlhsie, ale inak OK. Nosim ich aj 12h denne a skusobny par mam skoro mesiac (cca 28dni?) a komfort videnia nezmeneny.

Lukas

Dobrý deň, chcem sa spytat, ci je mozne objednat si skusobny par tychto sosoviek, kedze citam velmi rozne reakcie zakaznikov. mam vsak rozdielne dioptrie, daju sa objednat dve skusobne balenia, kazde na jedno oko? Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk
Dobrý deň, TopVue Monthly ponúkame v balení 1 šošovka , takže si môžete objednať dve rôzne, avšak na skúšku si taktiež môžete objednať aj toto balenie 6 šošoviek, pretože pri nespokojnosti garantujeme vrátenie peňazí.
Iveta

Dobrý deň ,mám dotaz : možem prejst na šošovky TopVue Monthly ked tu je BC 8.6 a pri šošovkách Surevue (ukončená výroba)bolo BC 8.4 ? Ďakujem Iveta

Anonymous

v celku dobré šošovky

Anonymous

nizka cena, v pohode sosovky

Anonymous

Dlho som nevedela najst tie spravne sosovky pre mna a s tymito som zatial velmi spokojna. Casto som mala problemy s tym, ze sa mi ine sosovky niekedy aj po tyzdni roztrhli, alebo vznikla mala prasklinka a uz boli nenositelne a tieto drzia. Su pevnejsie, ale v oku prijemne, dobra manipulacia, jednoduche nasadenie aj vyberanie.

Anonymous

Som s nimi spokojná, pretože sa s nimi dobre manipuluje pri vkladaní a vyberaní z očí.

Anonymous

som spokojná

Anonymous

Príjemné na oku, a necítiť šošovku pri dennom nosení.

Anonymous

odporucam kazdemu

Anonymous

nemal som možnosť zatiaľ porovnať s inou značkou

Anonymous

Určite odporúčam na vyskúšanie. Nemám dôvod pre zmenu značky. Bolo treba len trochu precvičiť spôsob nasadenia inak OK.

Anonymous

Produkt som skúsila raz a odvtedy ich nosím stále

Anonymous

s kontaktnými šošovkami som spokojná

Anonymous

Tento produktvrelo doporucam,aspon uz vieme kde mame nakupovat,sosovky su vyborne dobre sedia,rychle dodanie.Supeeeer obchodik

Anonymous

Som maximalne spokojna.

Anonymous

pohodlné používanie

Svetlana Brndiarova

Dobry den, mala by som zaujem o tieto sosovky. Obycajne nosim zakrivenie 8.3, tieto maju zakrivenie 8.6 Je to prosim Vas nejaky problem? Vdaka

Poradňa

Dobrý deň, najlepšie je šošovky vyskúšať a potom sama zistíte, či Vám vyhovujú alebo nie. Možno by bolo pre Vás lepšie vyskúšať TopVue Bi-Weekly, ktoré majú Z 8,5.

Eva

dobry den . Chcela by som sa spytat ci je ktymto sosovkam pribaleny aj roztok a ak nie tak kde si ho mam zakupit a taktiez mam rozlicne dioptrie ... jedno oko ma -2,50 a druhe -2,75 .... je mozne si objednat sosovky aj takto v jednom baleni ??

Poradňa

Ak cena Vašej objednávky bude nad 33 EUR, môžete si vybrať zadarmo aj darček roztok Gelone, alebo niektorý iný darček. V ponuke je možnosť vybrať si z možností 1ks, 1+1, alebo 6+1. Možnosť 3+3 u týchto kontaktných šošoviek neponúkame.

minna

ja som si tiez kupila skusobny par a som s nimi celkom spokojna, super cena a vyhovuju mi (aj ked potrebujem sem tam kvapky do oci ale to aj pri inych 5 typoch sosoviek co som uz vyskusala) takze ja som spokojna aj so sosovkami aj celkovo s touto strankou :)

barchee

tieto šošovky sú úplne v pohode :) zobrala som si ich na skúšku a som spokojná :)

lillyanna

26 Dk/t? prekvapuje ma že na trh sa ešte prinášajú novinky s takýmito parametrami...

Poradňa

Hydrogeové kontaktné šošovky (napríklad TopVue) síce nemajú tak vysokú priepustnosť pre kyslík ako silikón-hydrogélové šošovky, ale to je snáď jediná výhoda, ktorú silikón-hydrogélové šošovky majú. Aj keď je možné rad silikón-hydrogélových šošoviek (Acuvue Oasys, Biofinity, Air Optix Night and Day Aqua, ...) ponechať v oku aj počas spánku, väčšina oftalmológov to aj tak neodporúča (silikón-hydrogél sa rýchlo zanáša usadeninami). Výhodou hydrogelov (a teda aj nových šošoviek TopVue) sú lepšie mechanické vlastnosti, väčšie pohodlie a manipulácia so šošovkou.