TopVue Elite (30 šošoviek)

16.89 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

Utorok 28. 2.

cleaner
blank
TopVue Elite (30 šošoviek) - TopVue
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 204 x

Popis šošoviek TopVue Elite

Kontaktné šošovky TopVue Elite sú najnovšie denné šošovky z obľúbenej rady TopVue. Vylepšený design, kombinácia Radial technológie EDGE a pokrokového materiálu Biomoist Gelflex poskytujú vynikajúce celodenné pohodlie. TopVue Elite sú hydrogélové šošovky vyrobené z materiálu Methafilcon B s vysokým obsahom vody (57 %). Pre lepšiu manipuláciu sú kontaktné šošovky jemne zafarbené do modra a obsahujú UV filter, ktorý chráni Vaše oči. Tieto mäkké šošovky sú veľmi pohodlné, a preto vyhovujú 99 % nositeľom kontaktných šošoviek.

TopVue Elite ponúkame tiež v balení 90 šošoviek.

Radial Edge technológia

Vďaka špeciálnej výrobnej technológii Radial Edge, majú kontaktné šošovky TopVue Elite rovnomerne tenké okraje, čo minimalizuje kontakt šošovky s očným viečkom a zvyšuje tak pohodlie nositeľa kontaktných šošoviek TopVue Elite.

Biomoist Gelflex materiál

Biomoist, ktorý TopVue Elite obsahujú, je zložený z kombinácie dvoch kvalitných zvlhčovadiel hydroxypropyl methylcellulose (HPMC) a polyethylene glycol (PEG), ktoré sa podobajú prirodzenému očnému slznému filmu. Materiál bol vyvinutý tak, aby zabránil vysúšaniu oka v situáciách, kedy je to najviac potreba. Vďaka tomu kontaktné šošovky TopVue Elite poskytujú celodenné pohodlie.

Biomoist tiež obsahuje unikátne čistiace látky, ktoré znižujú vznik bielkovín a lipidov na povrchu šošovky. Tieto čistiace látky v kombinácii s jednodennými šošovkami, ktorých nosenie je najzdravšie, výrazne zvyšujú pohodlie pri ich nosení.

Špeciálna ochrana s UV filtrom

Denné šošovky TopVue Elite tiež obsahujú ochranný UV filter, ktorý zachytáva škodlivé UVA a UVB žiarenie. Ale keďže kontaktné šošovky zakrývajú, a teda chránia, len časť oka, je stále dôležité nosiť slnečné okuliare, aby bola zaistená ochrana celého oka.

Doporučený spôsob nosenia

TopVue Elite sú jednodenné kontaktné šošovky, a preto je nutné ich každý den meniť. Vďaka tomu samozrejme nepotrebujete žiadne roztoky ani púzdra. Jednoducho si ráno nasadíte novú šošovku a večer ju vyhodíte.

Vlastnosti

Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Methafilcon B
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 57%
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Áno
V balení: 30 šošoviek
Zakrivenie (BC): 8.6

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 26 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku.
Viac informácií.

Komentáre

Pridať komentár

Diana

Dobrý deň, rada by som sa spýtala koľko cca hodín môžem mať šošovky v oku?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky môžete mať v očiach počas celého dňa. Pokiaľ vám začnú v oku prekážať je potrebné si ich vybrať. Inak nie sú obmedzené na presný počet hodín. Prajeme príjemné nosenie.

Marika

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sú pre mňa vhodné šošovky s týmto zakrivením - 8,6, keď predtým som nosila vždy šošovky so zakrivením 8,4 a priemerom 13,8. Vopred ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, mierny rozdiel v zakrivení šošoviek by vám nemal spôsobiť žiadny problém. Na tieto šošovky platí taktiež garancia vrátenia peňazí, keby vám po vyskúšaní prvých dvoch párov nevyhovujú.

Veronika

Dobrý deň, platí u týchto šošovkách garancia vrátenia peňazí?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno na tieto šošovky platí garancia vrátenia peňazí. Viacej o garancii si môžete prečítať na našich stránkach TU: Garancia vrátenia peňazí.

Luboš Hluchý

Nosieval som Air Optix, ale rozhodol som sa prejsť na jednodňové kontaktné šošovky, pretože sú zdravšie pre oči a som spokojný. Odporúčam ich aj ostatným. Fakt dobré.

Ondrej Petruška

V nosení šošoviek som začiatočník. Po prvých, ktoré som mal od mojej očnej lekárky som si objednal TopVue Daily ale ti mi vôbec nesadli, veľmi ťažko sa mi vkladali a rezali ma v očiach. Asi príliš malé zakrivenie (8,5). Vrátil som ich s garanciou vrátenia peňazí. Po vrátení mi bol ihneď pripísaný kredit na účet a objednal som si tieto (8,6), ktoré mi padli ako uliate. Sú veľmi pohodlné ani neviem, že ich mám.

Ivana Vančová

Aká je priepustnosť kyslíka pri týchto šošovkách, prosím?

Zákaznícky servis- Dominika

Dobrý deň, priepustnosť týchto šošoviek je 27 Dk/t.

Monika Horká

Šošovky mi včera dorazili a mala som ich v očiach celý deň, môžem povedať že som s nimi maximálne spokojná. Vyhovujú mojim očiam a najlepšie je že na ne nepotrebujem žiadne púzdro pretože na druhý deň si nasadím opäť nové šošovky.