Garancia vrátenia peňazí

TopVue Elite+ (180 šošoviek)

75.79 €
98% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
75.79 €

Popis šošoviek TopVue Elite+

Pokrok a inovácie - to sú TopVue Elite+. Jednodňové mäkké kontaktné šošovky z obľúbenej série TopVue, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť.
Kontaktné šošovky TopVue Elite+ vynikajú jemným hydrogélovým materiálom Bioxifilcon A s obsahom vody 58%, ktorý vám zaručí vysoký stupeň pohodlia pri nosení. Asférický dizajn šošovky vám poskytne perfektne ostré videnie bez sférických aberácií a vďaka technológii UltraSoo zostane šošovka po celý deň dokonale lubrikovaná, pre oko príjemne vlhká a pri nosení komfortná.
Pre lepšiu manipuláciu sú kontaktné šošovky jemne sfarbené do modra a obsahujú UV filter, ktorý chráni vaše oči. Tieto šošovky sú veľmi pohodlné, a preto vyhovujú 99% nositeľov kontaktných šošoviek.

Šošovky TopVue Elite+ ponúkame tiež v balení:

Asférický dizajn šošoviek TopVue Elite+

Tieto jednodňové kontaktné šošovky majú zadnú stranu, ktorá je v kontakte s okom, špeciálne upravenú. Nie je zakrivená klasicky guľovito, ale postupne sa splošťuje. Takéto šošovky nielen že vám budú na oku lepšie sedieť, sú ale tiež schopné zabrániť sférickým aberaciam. Tie vznikajú pri pohľade cez okraj sférickej šošovky a môžu vás nepríjemne obmedzovať napríklad pri riadení.
Asférické šošovky TopVue Elite+ sú skvelou voľbou pre korekciu nízkych stupňov astigmatizmu a prekvapia vás lepšími optickými vlastnosťami aj za šera a pri práci na počítači.

Celodenná lubrikácia šošoviek TopVue Elite+

Pri výrobe kontaktných šošoviek je použitá technológia UltraSoo. Táto technológia funguje tak, že do materiálu Bioxifilcon A sa pridáva hyaluronát sodný. Táto zložka zaistí, že šošovky nebudú počas nosenia vysychať. Po celú dobu budú príjemne lubrikované a materiál šošoviek TopVue Elite+ bude pre oči príjemný.

Špeciálna ochrana s UV filtrom

Jednodňové šošovky TopVue Elite+ sú vybavené ochranným UV filtrom, ktorý zachytáva škodlivé UVA a UVB žiarenia. Avšak by ste mali myslieť na to, že kontaktné šošovky zakrývajú, a teda chránia, iba časť oka. Preto je dôležité nosiť aj slnečné okuliare, ktoré ochránia vaše oči komplexne.

Najzdravší spôsob nosenia

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky, a preto je nutné ich každý deň meniť. Vďaka tomu však nepotrebujete žiadne roztoky ani puzdra. Jednoducho si ráno nasadíte nový pár šošoviek a večer ho vyhodíte. Jedná sa o najzdravší a najjednoduchší spôsob nosenia kontaktných šošoviek. Jednodňové šošovky sú jasnou voľbou pre športovcov a všetkých aktívne žijúcich ľudí, ktorí musia riešiť korekciu zraku.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (180 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 180 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Elite+
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (14)

Máte nejaké otázky?
elena

Veľmi príjemné šošovky, treba si zvyknúť pri manipulácii, že sú dosť jemné, ale v oku sú veľmi pohodlné.

Vít

Kedze su jednodnove , su velmi hygienicke , nesposobuju ziadne tazkosti.

Katia

dobrá manipulácia, komfort pri nosení, nedráždia odporúčam aj pre začiatočníkov so šošovkami

Lukas V.

Pohodlné nosenie, neunavuje oči, jednoduché aplikovanie.

Klara

Keď som si kupovala svoje prvé kontaktné šošovky, zvolila som tieto hlavne kvôli garanciu vrátenia peňazí. Túto službu ale využívať nemusím, so šošovkami som spokojná a nebudem ich meniť.

Anonymous

Pohodlné a jemné kontaktné šošovky, ktoré skvele sedia mojim očiam.

Denis Horváth

Najjemnejšie šošovky ktoré som kedy vyskúšal.

Lubos

Vie niekto z vlastnej skusenosti porovnat tieto sosovky s TopVue Daily ?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Šošovky majú veľmi podobný obsah vody a priepustnosť kyslíka. TopVue Elite majú jemné modré manipulačné zafarbenie. Podľa reakcií zákazníkov je materiál TopVue Elite jemnejší. Pocity zákazníkov sú ale subjektívne a nemožno z nich robiť závery. Odporúčame Vám šošovky vyskúšať a prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. TopVue Elite sú dostupné aj v balení 10 kusov. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Nikol

Výborné šošovky na šport.

Dubenská

Tieto šošovky sú až neuveriteľne mäkké, tenké a komfortné!

Milan Kos

Kedze su jednodnove, su velmi hygienicke a nesposobuju ziadne tazkosti.

Daniela

Sosovky mi vyhovuju pre jedorazove pouzitie aj pri dlhodobejsom noseni v ramci dna aj vela hodin. Zatial spokojnost.

Žofia Juránková

Vyhovujúce mojim očiam :)

Ivica S.

Konečne po dlhom hladaní a vyskúšaní vela druhov šošoviek som našla také ktoré mi sedia ako uliate, všetky prednosti ktoré by šošovky mali mať, som u tohto výrobku našla.