Garancia vrátenia peňazí

TopVue Elite+ (10 šošoviek)

6.19 €
95% odporúčaní
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Elite+ (30 šošoviek) - 14.89 € (ušetríte 3.68 €)
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Popis šošoviek TopVue Elite+

Pokrok a inovácie - to sú TopVue Elite+. Jednodňové mäkké kontaktné šošovky z obľúbenej série TopVue, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť.
Kontaktné šošovky TopVue Elite+ vynikajú jemným hydrogélovým materiálom Bioxifilcon A s obsahom vody 58%, ktorý vám zaručí vysoký stupeň pohodlia pri nosení. Asférický dizajn šošovky vám poskytne perfektne ostré videnie bez sférických aberácií a vďaka technológii UltraSoo zostane šošovka po celý deň dokonale lubrikovaná, pre oko príjemne vlhká a pri nosení komfortná.
Pre lepšiu manipuláciu sú kontaktné šošovky jemne sfarbené do modra a obsahujú UV filter, ktorý chráni vaše oči. Tieto šošovky sú veľmi pohodlné, a preto vyhovujú 99% nositeľov kontaktných šošoviek.

Šošovky TopVue Elite+ ponúkame tiež v balení:

Asférický dizajn šošoviek TopVue Elite+

Tieto jednodňové kontaktné šošovky majú zadnú stranu, ktorá je v kontakte s okom, špeciálne upravenú. Nie je zakrivená klasicky guľovito, ale postupne sa splošťuje. Takéto šošovky nielen že vám budú na oku lepšie sedieť, sú ale tiež schopné zabrániť sférickým aberaciam. Tie vznikajú pri pohľade cez okraj sférickej šošovky a môžu vás nepríjemne obmedzovať napríklad pri riadení.
Asférické šošovky TopVue Elite+ sú skvelou voľbou pre korekciu nízkych stupňov astigmatizmu a prekvapia vás lepšími optickými vlastnosťami aj za šera a pri práci na počítači.

Celodenná lubrikácia šošoviek TopVue Elite+

Pri výrobe kontaktných šošoviek je použitá technológia UltraSoo. Táto technológia funguje tak, že do materiálu Bioxifilcon A sa pridáva hyaluronát sodný. Táto zložka zaistí, že šošovky nebudú počas nosenia vysychať. Po celú dobu budú príjemne lubrikované a materiál šošoviek TopVue Elite+ bude pre oči príjemný.

Špeciálna ochrana s UV filtrom

Jednodňové šošovky TopVue Elite+ sú vybavené ochranným UV filtrom, ktorý zachytáva škodlivé UVA a UVB žiarenia. Avšak by ste mali myslieť na to, že kontaktné šošovky zakrývajú, a teda chránia, iba časť oka. Preto je dôležité nosiť aj slnečné okuliare, ktoré ochránia vaše oči komplexne.

Najzdravší spôsob nosenia

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky, a preto je nutné ich každý deň meniť. Vďaka tomu však nepotrebujete žiadne roztoky ani puzdra. Jednoducho si ráno nasadíte nový pár šošoviek a večer ho vyhodíte. Jedná sa o najzdravší a najjednoduchší spôsob nosenia kontaktných šošoviek. Jednodňové šošovky sú jasnou voľbou pre športovcov a všetkých aktívne žijúcich ľudí, ktorí musia riešiť korekciu zraku.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (10 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 10 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Elite+
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (34)

Máte nejaké otázky?
Soňa

Dobrý deň, Chcela by som si objednať tieto jednodňové šošovky, viete mi poradiť akú dioptriu? PO: -0,25, cylinder 2,0 a ĽO: -0,25, cylinder 0,75. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný zápis. To znamená, že potrebujeme poznať hodnoty sférickej aj cylindrickej dioptrie a osi vrátane všetkých znamienok +, - alebo =. Ak to bude pre Vás pohodlnejšie, môžete nám poslať kópiu zápisu od lekára na e-mail: info@sosovky-kontaktne.sk. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Petra

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradit ake šošovky by boli pre mna vhodne? Na PO mam sfericku dioptriu -1,25, cylinder -0,25 a ĽO -1,5 a cylinder -0,25. Mala som šošovky -1,5 ale nevidela som dobre. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Petra, ďakujeme Vám za otázku. Podľa zápisu máte veľmi slabý stupeň astigmatizmu. Vaše cylindrické hodnoty sú zatiaľ také nízke, že sa do prepočtu vôbec nepremietnu. Na korekciu pravého oka by ste mali mať šošovku s hodnotou dioptrie -1.25 a na korekciu ľavého oka by ste potom mali mať šošovku s hodnotou dioptrie -1.50. Či Vám tento typ šošoviek bude vyhovovať Vám nie sme schopní povedať. Výhodou šošoviek TopVue je služba Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám šošovky v nejakom smere nebudú vyhovovať a spĺňali by ste podmienky služby, môžete ju využiť a Vaša investícia za šošovky sa Vám tak vráti. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Miroslava

Dobrý deň Chcela by som sa poradiť ohľadom výberu šošoviek. Namerané údaje z očného vyšetrenia mam PO: -5,75 a ĽO: -4,75, cyl. -0,50, ax 180. Cylinder je len na ľavom oku. Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Miroslava, ďakujeme Vám za otázku. Pred nákupom kontaktných šošoviek je nutné okuliarový predpis upraviť. Hoci máte na ľavom oku nameraný cylinder, je jeho hodnota zatiaľ príliš nízka a budeme ju prevádzať na sféru. Pre pravé oko budete potrebovať sférickú šošovku, napr. túto, s hodnotou dioptrie -5.25. Pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4.75 (tu po prevode cylindra a úprave podľa sférickej vrcholovej lámavosti zostane hodnota nezmenená). Výhodou vybraných balení šošoviek TopVue je služba Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám šošovky nebudú vyhovovať, môžete ich podľa informácií v kliknutí vrátiť a neprídete o svoju investíciu. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Lenka Augustínová

Dobry den. Chcela by som sa opytat. Mam jednodnove sosovky TOPVUE.Elite+ a chcela by som si objednat mesacne, tieto mi vyhovuju. Viete mi poradit??? Vdaka Lenka

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Lenka, ďakujeme Vám za otázku. Z nášho sortimentu by sme Vám vedeli ponúknuť mesačné šošovky TopVue Monthly alebo TopVue Plus. Obe tieto šošovky sú hydrogélové (tak ako aj TopVue Elite+), majú zhodujúce sa zakrivenie, iba priemer je odlišný. Nakoľko však ide o značku TopVue, ktoré na vybrané balenia zákazníkom ponúka Garanciu vrátenia peňazí, nemusíte sa obávať a šošovky si môžete vyskúšať. Pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich podľa podmienok služby vrátiť a my Vám vrátime peniaze. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Lenka Bernátová

Dobrý deň, potrebujem si objednať nové šošovky. Namerané údaje mám : PO =3,0 , Cyl. =0,5 a Os 120. ĽO =3,0, Cyl. =0.75 a Os 40. Doteraz som príležitostne nosila jednodňové šošovky Acuvue Oasys. Objednať opäť tie, či by boli vhodné nejaké iné? ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Lenka, ďakujeme Vám za otázku. Podľa predpisu trpíte na pomerne častú refrakčnú poruchu – astigmatizmus. Na pravom oku je Vaša cylindrická hodnota nízka, a tak ju treba prepočítať na sféru. Pre korekciu zraku tak budete potrebovať na každé oko iný typ šošovky. Ak Vám vyhovovali jednodňové šošovky Acuvue Oasys, potom sa k šošovkám môžete vrátiť, pretože ponúkajú sférickú aj tórickú (astigmatickú) verziu. Pre korekciu pravého oka by ste teda mali mať sférický variant Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe s hodnotou dioptrie -3,25. Ku korekcii ľavého oka by ste potom mali mať tórickú verziu šošoviek Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism s hodnotou dioptrie -3,00, cylindra -0,75 a osi 40°. Správne by ste napriek tomu mali mať šošovky vždy pred nákupom na internete odborne aplikované. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou by sa nákup na internete mohol stať. Ak sa rozhodnete šošovky skúšať sama, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Gizela Asztalosová

Ešte doplním, že cylinder je -0,5. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Gizela, ďakujeme Vám za otázku. Ak máte na ľavom oku nameraenú hodnotu cylindra, rozvíja sa u Vás pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Avšak hodnota je zatiaľ príliš nízka a bude nutné ju prepočítať na sféru. Ak máte okuliare na diaľku, máte určite dioptrické hodnoty so znamienkom - alebo =. V takom pripade budete ku korekcii pravého oka potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,50 a ku korekcii ľavého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4,25. V prípade, že sme vyhodnotili znamienka u dioptrií chybne, napíšte nám, prosím, znovu kompletný dioptrický zápis vrátane všetkýchch znamienok +, - alebo =. Radi Vám hodnoty znova vypočítame. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Gizela Asztalosová

Dobrý deň! Prosím Vás, aké hodnoty mám zadať do objednávky šošoviek TopVue Elite+, ak dioptrie na okuliaroch do diaľky mám nasledovne: PO: 3,75, ĽO: 4,25, cylinder 0,50 (cyl. je iba na ĽO)., ax 65. Ďakujem!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Gizela, na Vašu otázku odpovieme vo Vašom ďalšom komentári. Ďakujeme za pochopenie.

Palo

Dobrý deň, chcem požiadať o radu aké šošovky by ste mi doporučili ( diptrie, zakrivenie a pod..) ? Podľa očného vyšetrenia mám dioptrie do diaľky: pravé oko: Sph -2,25, Cyl. -1,00, Os 107 ľavé oko : Sph -2,00, Cyl. -1,00, Os 92 Ďakujem pekne.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Paľo, ďakujeme Vám za ďalšiu otázku. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za meškanie s Vašou predchádzajúcou odpoveďou. Pretože je Vaša otázka prakticky totožná, odpoveď na svoju otázku nájdete v predchádzajucom komentáre. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Palo

Dobrý deň, aké šošovky by som potreboval ? Vite mi doporučiť nejaké konkrétne ? Jedno oko mám -2,25 Sph, -1,00 Cyl. 107 Os druhé oko - 2,00 Sph, -1,00 Cyl. 92 Os Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Paľo, ďakujeme Vám za otázku. Podľa nameraných hodnôt trpíte astigmatizmom, pomerne častou refrakčnou vadou a ku korekcii zraku budete potrebovať astigmatické (tórické) šošovky. Hodnoty z okuliarového zápisu je nutné pre nákup šošoviek najprv upraviť. Pre prvé oko budete teda potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie -2,25, cylindra -0,75 a osou 110°. Pre druhé oko budete objednávať šošovky s hodnotou dioptrie -2,00, cylindra -0,75 a osou 90°. Z nášho sortimentu šošoviek by sme Vám mohli ponúknuť napr. TopVue Air for Astigmatism. Značka TopVue ponúka svojim zákazníkom službu Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o svoju investíciu. Kedže ide o mesačné šošovky, budete k nim potrebovať aj roztok, napr. Gelone. Pokiaľ však s kontaktnými šošovkami najprv začínate, popremýšľajte, či by nebolo vhodnejšie zvoliť jednodenné šošovky, o ktoré sa nemusíte nijako starať. Jednoducho si každý deň aplikujete dokonale čistú šošovku. V takom prípade by sme Vám mohli ponúknuť napr. 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Majte, prosím, na pamäti, že by Vám šošovky mal odborne aplikovať očný špecialista. Pokiaľ si šošovky vyberiete sám, nie je možné na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov uplatniť reklamáciu. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Slepy Peter

Zdravicko, potreboval by som poradit... skusil som kupit podla seba ale 0 bodov. Nevidim dobre a rezu ma. dioptrie mam... sph. -2,25 cyl -0,5 osa 80 druhe oko... sph. -2,00 cyl -2,0 osa 70 ...(to mam ale meranie na okuliare, neviem mozno aj v tom je rozdiel). Nemam so sosovkami skusenosti, tak dakujem za pochopenie a dufam, ze aj za odpoved. Pekny den

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. S výberom šošoviek to nie je tak jednoduché a správne by Vám mal pred nákupom na internete šošovky vybrať a aplikovať očný špecialista, ktorý môže upraviť namerané hodnoty a zohľadniť Vaše potreby. Podľa zápisu máte pomerne častú refrakčnú vadu - astigmatizmus. Na prvom oku z Vášho zápisu sú hodnoty cylindra zatiaľ príliš nízke, a preto ich bude nutné previesť na sféru. Ku korekcii zraku tak budete potrebovať na každé oko iný typ šošovky. Ak nemáte skúsenosti s kontaktnými šošovkami, odporučili by sme Vám z nášho sortimentu jednodenné šošovky 1 Day Acuvue Moist. O jednodenné šošovky sa nemusíte nijako starať - šošovky ráno nasadíte, večer vyjmete a jednoducho vyhodíte. Na prvé oko teda budete potrebovať sférickú variantu 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie -2,50. Druhé oko bude potrebné korigovať tórickou šošovkou 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie -2,00, cylindra -1,75 a osou 70°. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Katka

Dobry den, vedeli by ste mi poradit? sosovky som este nekupovala neviem ake potrebujem. Na predpise mam napisane od lekara Sosovka do dialky prava: sph -0,75 D cyl -0.5 D ax 128° Sosovka do dialky lava: sph -1,0 D Dakujem za odpoved :)

Zákaznícky servis
Dobrý deň Katka, ďakujeme Vám za otázku. Na pravom oku máte veľmi slabý astigmatismus, ktorý bude nutné prepočítať na sféru. Po prepočte budete pre obe oči potrebovať sférické kontaktné šošovky s hodnotou dioptrie -1,00. Tieto jednodenné kontaktné šošovky sú na vyskúšanie veľmi dobrou voľbou. Môžeme Vám od tejto značky ešte odporučiť kontaktné šošovky TopVue One+, ktoré sú zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý má vyššiu priepustnosť kyslíka. Naviac kontaktné šošovky TopVue disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. V prípade, žeby Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť. Pekný deň.
Dagmar

Dobrý deň, šošovky nenosím, ale chcela by som vyskúšať. Doteraz som mala na okuliaroch dioptriu -3,00 a po návšteve lekára mám dioptriu -3,25 a chcem sa Vás spýtať, či si mám objednať šošovky s dioptriou -3, 25 alebo -3,00 ? Podla čoho mám vybrať zakrivenie? Vďaka za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Dagmar, ďakujeme Vám za otázku. Hodnoty dioptrii sa upravujú až od hodnoty -3,50 dioptrie. Preto pri nákupe kontaktných šošoviek budete zadávať novo nameranú hodnotu dioptrie -3,25. Hodnotu zakrivenia by Vám mal oznámiť očný špecialista na základe vyšetrenia. Najčastejšie sa zakrivenie pohybuje v rozmedzí 8,40 - 8,70 mm. Šošovky TopVue Elite+ sú z hydrogélového materiálu a medzi užívateľmi sú obľúbené, alebo Vám môžeme odporučiť ešte TopVue One+ zo silikón-hydrogélového materiálu, ktoré sú najnovšími šošovkami z rodiny TopVue a oproti TopVue Elite+ majú vyššiu priepustnosť kyslíka, ktorá je pre oči veľmi dôležitá. Pri oboch kontaktných šošovkách je zakrivenie 8,60 mm. Navyše pri oboch kontaktných šošovkách funguje služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám nesadol materiál alebo veľkosť, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň.
Anonymous

Ďakujem za odpoveď. Keď mám dioptrické okuliare - 3.75, tak šošovka bude tá istá hodnota, nezníži sa ? Viete mi poradiť podľa čoho si vybrať zakrivenie? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za ďalšiu otázku. Vaša dioptria na pravom oku je - 3,75 a cylinder je - 0,5. Cylindrická hodnota sa do hodnoty ± 0,50 nevyrába a prevádza sa na sféru. To znamená, že sa cylindrická hodnota premietne do dioptrie, tá sa navýši o vypočítanú hodnotu. Finálna hodnota sa potom znižuje podľa tabuľky sférickej vrcholovej lámavosti. Vaša finálna dioptrická hodnota je zhodou okolností, rovnaká, ale potrebná úprava je v dioptrickej hodnote spracovaná. Hodnotu zakrivenia by Vám mal oznámiť očný špecialista počas vyšetrenia. Pokiaľ Vám tento údaj neposkytol, potom Vám, bohužiaľ, príliš nepomôžeme. Môžeme Vám však povedať, že najčastejšia hodnota zakrivenia sa pohybuje okolo hodnoty 8,4 - 8,6 mm. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Veronika

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať tieto šošovky. Parametre mám na okuliare nasledovné: Pravé oko: diop. - 3.75, cylinder - 0.5, osa 2, ...Ľavé oko: diop. - 1.25, cylinder - 1, osa 169. Viete mi prosím poradiť aký typ a veľkosť dioptrie zvoliť, tiež? Ďakujem pekne

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za otázku. Máte častú refrakčnú vadu - astigmatizmus. Na pravom oku máte cylindrickú hodnotu príliš nízku a preto bude nutný prepočet na sféru. Preto budete na každé oko potrebovať iný druh šošoviek. Pre pravé oko budete potrebovať sférickú šošovku s hodnotou dioptrie -3,75 napr. TopVue Premium. A pre ľavé oko budete potrebovať tórickú kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -1,25, cylindrom -0,75 a osou 170° napr. TopVue Premium for Astigmatism. Toto sú však 14-dňové kontaktné šošovky a je k nim potrebné zakúpiť aj ošetrujúci roztok napr. Gelone. Ak však s kontaktnými šošovkami začínate a radšej by ste dali prednosť jednodňovej variante, potom si môžete vybrať pre pravé oko z celej našej ponuky jednodenných sférických šošoviek a pre ľavé oko z ponuky jednodenných tórických kontaktných šošoviek. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.
Nikola

Dobrý deň. Chcela by som vyskúšať poprosim aké objednať dnes namerané na okuliare prave oko:sfericke dipt.-0.75 cylinder dioptria -1.5 os 150 Lave oko:sfericke diop. -1.5 cylinder dioptria -2.5 os 8 chcela by som vyskúšať tie 10 dňové poprosim alebo odporucate ine? Astigmatizmus mam ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Podľa nameraných parametrov pre Vás budú vhodné šošovky z kategórie astigmatické kontaktné šošovky. Pre pravé oko by sme Vám odporučili dioptriu -0,75, cylinder -1,25 a os 150°. Pre ľavé oko dioptriu -1,50 cylinder, -2,25 a os 10°. Kontaktné šošovky sa vyrábajú buď jednodenné, dvojtýždňové alebo mesačné. Na vyskúšanie by sme vám odporučili šošovky TopVue Premium for Astigmatism. Ide o šošovky na 2 týždne, pri ktorých je v prípade potreby možné využiť službu Garancie vrátenia peňazí. Sú teda ideálne na vyskúšanie. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám prosím. Prajeme Vám pekný deň.
Barbora

Chcela by som sa spýtať akú dioptriu by ste mi odporučili si objednať ak mám -1,5 a -0,25 cylinder? Rozhodla som sa pre tento typ šošoviek, nakoľko prvýkrát skúšam nosenie šošoviek a tu je garancia vrátenia peňazí.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Barbora, ďakujeme Vám za otázku. Máte veľmi slabý astigmatizmus, ktorý sa prepočíta na sféru. Po prepočte budete potrebovať dioptriu -1,50. Tieto kontaktné šošovky sú veľmi dobrou voľbou pre vyskúšanie práve kvôli službe Garancia vrátenia peňazí. Pekný deň.
Ľubor

Radšej nosím okuliare, ale na 3D film si beriem šošovky. S týmito mám dobrú skúsenosť.

Daša

Dobry den-poprosimo radu-pri parametroch: vpravo:diopt -6,25,cyl.-0,75,os 75 st,BC 8,4,, ,vlavo diopt -5,5,cyl.-1,os 168 st,BC 8,4. Nosila som sosovky CL58-vzdy mi predpisovali o 0,5 dioptrie nizsie ako korekciu okuliarmi,avsak momentalne vacsinou pracujem na pocitaci--ktore zo sosoviek by boli vhodne a aku velkost dioptrii zvolit? Dakujem pekne

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Kontaktné šošovky Clear58, ktoré ste nosili, sú sférické. Podľa novo nameraných hodnôt budete potrebovať torické (astigmatické) kontaktné šošovky. Pokiaľ sú hodnoty, ktoré ste uviedli, z predpisu na okuliare, hodnoty sa mierne zmenia. Pre pravé oko: dioptria -5,50, cylinder -0,75 a os 80 ° a pre ľavé oko: dioptria -5,00, cylinder -0,75 a os 170 °. Z našej ponuky by sme Vám mohli ponúknuť kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism, pri ktorých je zavedená služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, budete môcť túto službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň
Lenka

Dobrý deň prajem, prosím Vás o radu, doteraz som nosila šošovky Acuvue Oasis dvojtýždňové s priemerom 14 a zakrivením 8,4 a sedeli mi bez problémov. Teraz by som chcela skúsiť tieto jednodňové, ale zakrivenie majú 8,6 a priemer 14,2. Môže byť nejaký diskomfort pre oči? Poradíte mi prosím aj s dioptriou? Na jednom oku mám -1,25, cylinder 0,50 a os 45. Stačí mi dioptria -1,25 bez cylidra? Ďakujem veľmi pekne.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Priemer a zakrivenie môžu mať taktiež vplyv na pohodlie pri nosení. Pre oči však býva dôležitejší materiál šošoviek a jeho vlastnosti. Šošovky určite vyskúšajte a v prípade potreby môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Pri šošovkách zvoľte dioptriu -1,50, ak je cylinder nameraný v mínusovej hodnote. Ak je cylinder plusový, potom pri šošovkách zvoľte dioptriu -1,00. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Adam

Šošovky sú skvelé, vyhovujú mi. Preto kupujem nové a nové balenia :))

Lucia.

Dobrý deň mám otazku dioptrie mam - 0.75 a - 1.5 cyl +050 os 60...su vhodné pre mňa jednodňové šošovky? Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Áno, určite by ste pre seba našiel vhodné jednodenné kontaktné šošovky. Ak chápeme zápis parametrov správne, potom pre jedno oko potrebujete dioptriu -0,75 a pre druhé to po prepočte bude dioptria -1,25. Odporúčame Vám vyskúšať jednodenné šošovky z radu TopVue, u ktorých môžete v prípade potreby využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Michaela L.

Dobrý deň , Prosím menilo sa niečo okrem balenia na týchto šošovkách ? Objednávam si ich od r. 2015 a posledný raz mi prišli v ,,novom balení,, avšak ani jedna šošovka mi nesedí . Bohužiaľ skúšala som to viac dni aj s odstupom a šošovky sú iné ako ich predchodca! Mám ešte pár kúskov zo starých a tie sú v poriadku . Predtým než opäť objednam , chcela by som sa informovať o zmenách značky top vue nakoľko mám od Vás ako denne tak aj dvojtyzdnove a aj mesačne šošovky a bojim sa momentálne niečo doobjednať . Ďakujem Vám a teším sa na rýchlu spätnú väzbu S pozdravom

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Áno, pre kontaktných šošovkách TopVue Elite došlo k zmene. Výrobca sa rozhodol pre nový materiál. Je nám veľmi ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Samozrejme môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Pri iných šošovkách TopVue k žiadnej zmene nedošlo. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Samuel

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ak mám dioptrie -1.5, cylinder -0.5 a osu na pravom oku 90° a na ľavom oku 150° stačia mi kúpiť tieto šošovky s dioptriou -1.5? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Odporučili by sme Vám dioptriu upraviť na -1,75. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

aneta

som s nimi dlhodobo spokojná

Imrich Húska

Vynikajúce šošovky za super cenu , rýchlosť objednávky, spôsob zasielania a platby je super....no proste na 100%

Pavel Klus

so šošovkami TopVue elite som dlhodobo spokojný, odporúčam ich aj svojim známym

Žaneta

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať keď mám dioptrie -2 tak priemer a zakrivenie ostávajú 14,2 a 8,6. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Priemer a zakrivenie u týchto šošoviek nemožno meniť. Táto hodnota sa navyše nedá vypočítať podľa dioptrií, ale zmeria Vám ju optik, kontaktológ alebo oftalmológ. Ak sa budete chcieť opýtať na niečo iné, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Kamča

S týmito šošovkami má dlhoročnú skúsenosť a stále mi vyhovujú.

Miroslav Burín

Dobrý deň ja by som sa rád spýtal . Tieto TopVue ELITE sa vyrábaju len ako dňové šošovky ? Rád by som totiž kúpil mesačné ale ako som si všimol od tohoto ELITE máte len denné. Môj kamarát používa tieto a je s nimi velmi spokojný. Ja som doteraz používal Soflens 38 a bol som s nimi spokojný , no už pol roka ich neviem poriadne nosiť lebo ma začnú dráždiť a netuším či to je tým, že si moje oči odvykli od šošoviek , alebo jednoducho si len odvykli od značky Soflens, prípadne že som ich mal dlho v skrinke a nepoužíval ich ...tak zostarli ...neviem no...chcem vyskúšať niečo nové a experimentovať či s inými šošovkami nebude problem . Zatial by som objednal tieto dňové na vyskúšanie , ale v prípade, že mi vyhovujú boli by nejaké mesačné ? Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Kontaktné šošovky TopVue Elite sú súčasťou značky TopVue. Značka ponúka šošovky z rôznych materiálov a s rôznymi periódami výmeny. Vyskúšať jednodňové TopVue Elite určite môžete. Z mesačných šošoviek by sme Vám odporučili šošovky TopVue Plus. U kontaktných šošoviek TopVue je možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Šošovky Vám mohli prestať vyhovovať, pretože na oku dochádza k rôznym zmenám a môžu sa tak meniť potreby očí. V prípade, že sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Ilona T.

Tieto šošovky sú až neuveriteľne tenké, mäkké a vďaka tomu aj veľmi komfortné. Pre mňa sú to jedny z najlepších denných šošoviek na trhu...

Damián

Najjemnejšie a najkomfortnejšie šošovky ktoré som kedy vyskúšal.

Lucia

Ešte som zabudla spomenút, že momentálne mám torické šošovky.

Lucia

Dobrý deň, Hľadám jednodňové šošovky, moje aktuálne (mesačné) majú zakrivenie 8,7 a priemer 14,5. Ktoré by ste mi odporučili? zatiaľ najbližšie sa k týmto vlastnostiam približujú asi tieto, no myslíte, že by to bol problém alebo by mi nejak zle sedeli ak by tieto vlastnosti neboli totožné? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. TopVue Elite bohužiaľ nie sú určené pre korekciu astigmatizmu. Ide o klasické šošovky iba s dioptriou. Napíšte nám prosím, aké konkrétne tórické šošovky nosíte teraz a prečo ich chcete vymeniť. Sú Vám v očiach nepríjemné? Zatiaľ ďakujeme a napíšte nám. Pekný deň.

Amália Černíková

Topvue Elit su moje najoblubenejsie kontaktné šošovky, su jemne ale dostatocne pevne.