TopVue Elite+ (10 párov šošoviek) + cestovné puzdro TopVue Elite

TopVue Elite+ s cestovným puzdrom TopVue Elite+

Precízne spracované jednodňové šošovky TopVue Elite+ v špeciálnom balíčku spolu s pevným plastovým puzdrom. Ideálna kombinácia pre aktívnych nositeľov, ktorí milujú jednodňové šošovky a slobodu s nimi spojenú. Žiadne čistenie, žiadna starostlivosť a teraz už ani žiadna pokrčená papierová krabička v batohu, kabelke alebo kufre.
Poskladajte si do dizajnového puzdra 10 kusov blistrov a majte so sebou šošovky všade. Pri každom balení 10 kusov si môžete vybrať dioptriu, takže balíček je perfektnou voľbou pre osoby, ktoré majú rozdielne dioptrie na pravom a ľavom oku.

Kontaktné šošovky TopVue Elite+

Pokrok a inovácie - to sú TopVue Elite+. Jednodňové mäkké kontaktné šošovky z obľúbenej série TopVue, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť.
Kontaktné šošovky TopVue Elite+ vynikajú jemným hydrogélovým materiálom Bioxifilcon A s obsahom vody 58%, ktorý vám zaručí vysoký stupeň pohodlia pri nosení. Asférický dizajn šošovky vám poskytne perfektne ostré videnie bez sférických aberácií a vďaka technológii UltraSoo zostane šošovka po celý deň dokonale lubrikovaná, pre oko príjemne vlhká a pri nosení komfortná.
Pre lepšiu manipuláciu sú kontaktné šošovky jemne sfarbené do modra a obsahujú UV filter, ktorý chráni vaše oči. Tieto šošovky sú veľmi pohodlné, a preto vyhovujú 99% nositeľov kontaktných šošoviek.

Pevné puzdro TopVue Elite+

Pevné plastové puzdro je ideálne pre uloženie 10 kusov blistrov šošoviek počas cestovania, a tiež ak chcete mať náhradné šošovky neustále po ruke. Puzdro má skladnú veľkosť 162x62 mm a vo vnútri je pevne vložené zrkadlo - pomocník pre vloženie a vybratie šošoviek. Slečny a dámy ho iste ocenia pri rýchlom líčení a priebežnej kontrole make-upu.
Vlastnosti
Farba: Fialová
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 10 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 27 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Elite+
UV filter: Áno

Komentáre (2)

Comments: Do you have any questions?

Matyáš

ideálny nielen na cestovanie

Barbora Gaborova

Keď som videla tento špecialne balíček, hneď som ho musela objednať. TopVue Elite sú najlepšie šošovky a puzdro je kvalitne spracované. Super nápad! Určite odporúčam.