Garancia vrátenia peňazí

TopVue Daily (90 šošoviek)

33.79 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Daily (180 šošoviek) - 62,99 € (ušetríte 4,59 €)
Kedy odošleme? utorok 16.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
33.79 €

Popis šošoviek TopVue Daily

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky

  • hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie

a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Okrem kĺbov a iných miest je obsiahnutá aj v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue Daily sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom mrknutí. Ak okraj šošovky vytvára "schod", môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci sa bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue Daily sa pýši veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue Daily sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, ale nemožno sa spoľahnúť len na neho, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva vystavená UV žiareniu, je teda potrebné ochranu zaistiť slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX používa nový postup pri aplikácii UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na jej vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue Daily tým získali lepšie mechanické vlastnosti ako pre aplikáciu do očí (lepšia manipulácia), tak aj pre ich komfort.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Nie sú určené na prespávanie. Nie je potrebné čistenie kontaktných šošoviek, teda neutrácate za roztoky a prípadná strata či poškodenie nie je tak finančne bolestivá.

Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily ponúkame tiež v balení 30 šošoviek, 2 x 30 šošoviek a 2 x 90 šošoviek.

Vlastnosti - TopVue Daily (90 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Áno
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (26)

Máte nejaké otázky?
Kami

V poslednej dobe sa mi už 2x stalo, že som si nasadila šošovku a bola akoby bez dioprii.Vybrala som ju, očistila a skúsila nasadiť znova a zasa. Keďže každé oko mám inú dioptriu, skontrolovala som pre istotu aj obal. Všetko sedelo. Tak som otvorila ďalšiu a tá už bola ok. Doteraz bola vždy všetko ok a teraz už druhý krát sa mi toto stalo.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Kami, ďakujeme Vám za komentár. Je nám veľmi ľúto, že máte so šošovkami problémy. Ak už spĺňate podmienky služby Garancia vrátenia peňazí, využite ju. V prípade, že podmienky už nespĺňate, môžete chybné šošovky samozrejme reklamovať. Postup reklamácie nájdete na našom webe alebo kontaktujte náš Zákaznícky servis, kde Vám veľmi radi pomôžeme. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Robert Homola

Dobrý deň, prosím vás o radu. Momentálne som si objednal 3 balenia a dve balenia prišli v štandardnej veľkosti a jedno balenie je o čosi menšie a teda sa chcem opýtať, či budú šošovky dodávané už len v menšom balení, pretože v tejto veľkosti je zjavne zmenený i materiál a celkom mi nevyhovuje. Šošovka mi v oku nerobí dobre, je akási prelepenejšia na oku no a mám hneď pocit svrbenia. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Róbert, ďakujeme Vám za komentár. Je nám ľúto, že nie ste spokojný. Radi by sme Vás požiadali, aby ste kontaktovali náš zákaznický servis na e-maile: info@sosovky-kontaktne.sk, kde s Vami Vašu situáciu radi vyriešime. Vopred Vám ďakujeme. Pekný deň.

Kristína Kamodyová

Dobrý deň, na jednom oku mám predpísanú dioptriu -1,15 avšak žiaľ zatiaľ som si všimla že všetky šošovky ponúkajú dioptrie iba -1 a -1,25, odporučili by ste mi kúpiť si slabšiu alebo silnejšiu ? Na druhom oku mám -3,25. S týmito šošovkami som veľmi spokojná a nerada by som ich menila za iné keďže mám veľmi citlivé oko a máloktoré mi sadnú, ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Kristína, ďakujeme Vám za otázku. Ak máte nameranú hodnotu dioptrie -1,15, odporúčali by sme Vám zvoliť hodnotu dioptrie -1,00. Pri druhom oku zostane dioptrická hodnota bez zmeny. Pekný deň.

Deny

Jedným slovom - komfort!

Anonymous

Uplne makke,tenke,prvy krat sosovky necitim v oku.

Pavel

Tieto šošovky mi boli odporúčané známou a sú naozaj výborné.

Aless

pohodlné denné šošovky

Anonymous

Dobrý deň, prvý raz by som si chcela objednať šošovky. mala by som mať dioptriu -1,25 a ľavé -1,5 ale cylinder -0,5 cyl 106...chcela by som sa spýtať či teda dioptrie ostávajú rovnaké takto pri šošovkách, alebo by som to kvôli tomu cylindru mala zmeniť. Veľmi pekne ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Na ľavom oku upravte dioptriu na -1,75. Tým môžete nízky cylinder a os vypustiť. Odporúčame Vám dioptrie vyskúšať na kontaktných šošovkách z rady TopVue, pretože je u nich zavedená služba Garancia vrátenia peňazí. Ak pre Vás budeme môcť urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Anonymous

Odporúčam, sú veľmi pohodlné.

Veronika Kopp

Moje oči tieto šošovky veľmi dobre znášajú a keďže sú jednodňové nepotrebujem ani roztok, odporúčam :-)

Helen

príjemné

Dominik K.

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, ak mám predpísané zakrivenie (BC) 8,7 no šošovky ktoré si chcem kúpiť majú 8,5. Je v tom príliš veľký rozdiel? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Tento rozdiel by nemal pri nosení pôsobiť žiadne problémy. Oko je schopné prijať určité rozdiely a navyše TopVue Daily majú asférický dizajn, ktorý formuje zakrivenie trochu inak ako u starších typov šošoviek. Ak by vám šošovky napriek tomu neboli z akéhokoľvek dôvodu pohodlné, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade ďalších otázok sa obráťte na nás. Zatiaľ majte pekný deň.

Pavol Pihorna

Dobrý deň, doktorka mi predpísala po vyšetrení nasledujúce okuliare: P -2,0, Ľ -2,25 cylinder 0,5 os 150°. Môžem si na denne nosenie kúpiť aj tieto šošovky, ktoré cylinder nemajú? Doporučuje sa kúpiť tú istú dipotriu alebo sa pri šošovkách kupuje o číslo menšie ( P -1,75, Ľ -2,00)

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tórické šošovky zatiaľ nepotrebujete, môžete určite vyskúšať tieto TopVue Daily. Pre pravé oko zostane dioptria rovnaká, ale pre ľavé oko bude treba hodnoty upraviť. Pokiaľ Vám lekárka namerala cylinder +0,50, zvolíte si u šošoviek dioptriu -2,00. V prípade, že je nameraný cylinder -0,50, zvoľte si dioptriu -2,50. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Ivett

Najlepsie denne sosovky ake som vyskusala

Liška

Naozaj pohodlne nosenie!

Arnošt

môžem ich mať v očiach aj viac ako 10 h bez problémov

Martina

Dobrý deň, sú tieto KŠ vhodné aj pre suché oko?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky TopVue Daily môžete určite vyskúšať. Taktiež na ne platí garancia vrátenia peňazí, keby vám šošovky po vyskúšaní prvých dvoch párov nevyhovujú. Na suché oko taktiež odporúčame kvapky alebo sprej, ktoré napomáhajú k zvlhčovaniu.

milan

použivam PureVision -9,5 zakrivenie 8,6 priemer 14 možem prejst na tieto šošovky TopVue Daily?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, určite môžete šošovky TopVue Daily vyskúšať. Mierny rozdiel v priemere a zakrivení by vám nemal spôsobiť žiadny problém. Na tieto šošovky platí taktiež garancia vrátenia peňazí. Keby vám po vyskúšaní dvoch párov nevyhovujú, tak nám ich môžete poslať naspäť a my vám za ne vrátime plnú sumu.

Silvia

Dobrý deň mám okuliare do diaľky prave oko 1,25 a ľavé 1,30 sú vhodné tieto šošovky aj pre mňa? Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky sú vhodné aj pre vás. Jedná sa o jednodenné šošovky, ktoré sú najhygienickejšou a najzdravšiou formou nosenia kontaktných šošoviek. Pevne veríme, že s nimi budete spokojná.

Alenka

Jednodňové šošovky používam pretože mám citlivé oči a pravdupovediac mi aj najviac vyhovujú. S týmito som spokojná, nosím ich už asi 2 roky a nemala som žiadny problém.

Milan

Skvelé na letné cestovanie, na festivale sa nemusím obťažovať s roztokom a puzdrom, naviac ako študent oceňujem priaznivú cenu.

Milan

Donedávna som používal šošovky CIBA VISION, lebo som bol presvedčený, že sú kvalitné. Až keď som vyskúšal tieto šošovky, ktoré som dostal ako darček na skúšku z tohto e-shopu, som zistil čo sú to komfortné kednodňové šošovky. Odporúčam, sú veľmi pohodlné.

Anonymous

Sú 100 %, používam ich už viac rokov. určite ich odporúčam.

Anonymous

Dobrá kvalita za nízku cenu,

Anonymous

tieto šošovky používam od začiatku ich uvedenia na náš trh a som veľmi spokojná

Robert

Bol som nútený zo zdravotného hľadiska začať nosiť jednodňové šošovky - vyskúšal som tie Vaše a som moc spokojný. Cena a kvalita = super. Vďaka

Poradňa

Vaše slova nám veľmi tešia.