Garancia vrátenia peňazí

TopVue Daily (2x30 šošoviek)

24.58 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
TopVue Daily (30 šošoviek)
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Bežná cena 12.29 €
TopVue Daily (30 šošoviek)
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Bežná cena 12.29 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
24.58 €

Popis šošoviek TopVue Daily

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky

  • hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie

a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Okrem kĺbov a iných miest je obsiahnutá aj v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue Daily sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom mrknutí. Ak okraj šošovky vytvára "schod", môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci sa bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue Daily sa pýši veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne.Šošovky. Vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue Daily sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, ale nemožno sa spoľahnúť len na neho, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva vystavená UV žiareniu, je teda potrebné ochranu zaistiť slnečnými okuliarmi.

Technológia AQUAMAX

topvue - technológia aquamax Technológia AQUAMAX používa nový postup pri aplikácii UV filtra pri výrobe kontaktných šošoviek, ktorý nemá negatívny vplyv na jej vlastnosti. Kontaktné šošovky TopVue Daily tým získali lepšie mechanické vlastnosti ako pre aplikáciu do očí (lepšia manipulácia), tak aj pre ich komfort.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Nie sú určené na prespávanie. Nie je potrebné čistenie kontaktných šošoviek, teda neutrácate za roztoky a prípadná strata či poškodenie nie je tak finančne bolestivá.

Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily ponúkame tiež v balení 30 šošoviek, 90 šošoviek a 2 x 90 šošoviek.

Vlastnosti - TopVue Daily (30 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Daily
UV filter: Áno
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (20)

Máte nejaké otázky?
Adamcová

Kupujem je synovi na šport a je s nimi spokojný.

Denisa

najľahšia manipulácia akú som zažila

K

Neobťažuje v oku, jednoduchosť užívania bez nutnosti starostlivosti o šošovku je pre mňa velké uľahčenie.

Lucia Siraňová

Pre mňa ako začiatočníka veľmi dobrá volba, celý deň pohodlie, ani o nich neviem, len vkladanie ešte musím natrénovať, sú fakt jemné a veľakrát sa mi prilepí na prst namiesto na oko :-) ale zlepšujem sa, ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Sme veľmi potešení, že Vám šošovky vyhovujú. Začiatočnícka neistota a nešikovnosť pri aplikácii je úplne bežná. Postupom času sa budete zlepšovať a časom pre Vás bude nasadzovanie aj vyberanie šošoviek úplne automatická činnosť. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Monika

Dobry den, chcela by som si objednat sosovky ten tip ma zaujal. Rozdielne dioptrie prave -2,25 a lave -1,5. Je potrebne sosovky pouzivat take iste ako dioptrie?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Áno, u takto nízkych dioptrií použijete rovnaké aj u kontaktných šošoviek. Ak by som Vám na šošovkách čokoľvek nevyhovovalo, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Lenka

Dioptrie mám na oboch očiach -3,50.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lenko, ďakujeme za doplnenie informácií. U kontaktných šošoviek by Vám teda mala vyhovovať dioptria -3,25. V prípade, že sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Lenka

Dobrý deň. Chcem si objednať vaše šošovky a tieto ma zaujali. Šošovky som už v minulosti používala ale veľmi málo. Moja otázka je. Šošovky je potrebné používať presne také dioptrie ako mám aj okuliare? Mne vtedy povedali aby som šošovky používala o štvrť dioptrie menej ako nosím okuliare.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Úprava dioptrických hodnôt záleží na nameranej hodnote. Napíšte nám prosím, aké Vám očný špecialista nameral dioptrie. Zatiaľ ďakujeme a prajeme pekný deň.

Stella

Sosovky sú v očiach príjemné, po celý deň je necítim.

Petrách

tieto šošovky mám rokmi vyskúšané a môžem ich odporučiť všetkým

Nikodýmová

V oku nie sú cítiť :-)

Hana

S dennými šošovkami TopVue som spokojná, už nebudem nosiť iné.

Hoffmann

Šošovky su naozaj velmi pohodlne a nedrazdia oci!

J. Jánček

Vyskúšal som aj iné značky, ale tieto mi najviac sadli, s nimi som najviac spokojný.

Lukrécia

Veľmi príjemné nosenie, % vlhkosti podporuje komfort, odpadá starosť s čistením :)

Pavol Rudišin

Dobrý den, pouzivam primer 8,60. Mozem pouzit aj priemer 8,50?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, vďaka za Váš dopyt. Takýto rozdiel v zakrivenie by nemal pôsobiť žiadne problémy. V prípade nespokojnosti môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Mino

Zdravím, doteraz som používal dvojtýždenné topvue premium, doteraz najlepšie aké som mal, ale stále to nie je 100% tak som chcel vyskúšať tieto denné, ale tieto mi lietajú na oku, pozriem sa doboku a šošovka sa posunie o pol cm :) ... je to možné, veď premiumky majú rovnaké rozmery.... inak tieto majú ešte lepšiu priepustnosť kyslíka, cítim že mi oči viac dýchajú vo vykúrenej miestnosti..., zatial mám prvý pár na oku ale vyzerá to tak, že tieto nebudú pre mňa kôli tomu šmýkaniu sa po rohovke..

info@sosovky-kontaktne.sk
Dobrý deň, Váš problém by mohol byť v zakrivení, keďže šošovky Topvue premium majú zakrivenie 8.6 a šošovky TopVue Daily 8.50. Na základe toho Vám odporúčame skúsiť šošovky TopVue Plus, ktoré majú opäť zakrivenie 8.6. Na šošovky TopVue Daily platí aj garancia vrátenia peňazí, pokiaľ Vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú tak nám ich môžete zaslať naspäť a my Vám vrátime peniaze.
Vanesa

1 par šošoviek koľko vydrži?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ide o jednodenné šošovky, teda jeden pár šošoviek používate jeden deň.

František

Čítal som niekoľko komentárov, že sa ťažšie vkladajú do oka lebo sú tenké, ale osobne s tým problém nemám, stačilo pár dní tréningu. To že sú tenké je super, lebo o nich ani neviem keď ich nosím.

Ivan

Šošovky sú skvelé, oči z nich nie sú unavené, v podstate ich v oku ani necítim, takže spokojnosť.

Pavla

Tieto šošovky som dostala ako darček k 1 Day Acuvue a obľúbila som si ich, vyhovujú mi rovnako dobre, akurát že majú lepšiu cenu.