Garancia vrátenia peňazí

TopVue Daily (10 šošoviek)

4.99 €
100% odporúčaní
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Daily (30 šošoviek) - 12.29 € (ušetríte 2.68 €)
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Popis šošoviek TopVue Daily

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky

  • hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie

a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Okrem kĺbov a iných miest je obsiahnutá aj v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue Daily sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom mrknutí. Ak okraj šošovky vytvára "schod", môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci sa bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue Daily sa pýši veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue Daily sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, ale nemožno sa spoľahnúť len na neho, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva vystavená UV žiareniu, je teda potrebné ochranu zaistiť slnečnými okuliarmi.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Nie sú určené na prespávanie. Nie je potrebné čistenie kontaktných šošoviek, teda neutrácate za roztoky a prípadná strata či poškodenie nie je tak finančne bolestivá.

Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily ponúkame tiež v balení 30 šošoviek, 2 x 30 šošoviek, 90 šošoviek a 180 šošoviek.

Vlastnosti - TopVue Daily (10 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 10 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Áno
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (19)

Máte nejaké otázky?
Stanislava Šišková

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť aké šošovky objednať? Predpis: PO: -2,5; cylinder -1,5; osa 174; ĽO: -2; cylinder -1,5; osa 174. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Stanislava, ďakujeme Vám za otázku. Podľa Vášho dioptrického zápisu máte pomerne častú refrakčnú vadu - astigmatizmus. Na korekciu zraku teda budete potrebovať torické (astigmatické) šošovky. Vaše okuliarové dioptrické hodnoty bude navyše potrebné pre nákup šošoviek upraviť. Na korekciu pravého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2,50, cylindra -1,25 a osi 170°. Na korekciu ľavého oka potom budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2,00, cylindra -1,25 a osi 170°. Z nášho sortimentu by sme Vám ponúkli kontaktné šošovky Gelone 1-Day for Astigmatism. Pri týchto šošovkách funguje služba Garancia vrátenia peňazí, a preto nemusíte mať z ich vyskúšania obavy. V prípade, že by Vám šošovky v nejakom smere nevyhovovali a spĺňali by ste podmienky služby, mohli by ste ju využiť a investícia za šošovky by sa Vám tak vrátila. Ak s torickými šošovkami nemáte zatiaľ žiadne skúsenosti, potom by sme Vás radi ešte informovali, ako šošovku správne nasadiť na oko. Všetky torické šošovky majú na sebe nepatrnú orientačnú značku (malá čiarka). Tú si pred nasadením na oko zarovnajte tak, aby bola značka na pozícii 6. hodiny. Tak si na oko šošovku nasadíte vždy v správnej pozícii osi. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Barbora

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť, aké šošovky by som si mala objednať? Moje parametre z predpisu na okuliare: -PO : dioptria: -1.00, cylinder: -0.75, os: 62 -ĽO : dioptria: -0,75, cylinder: -0.75, os: 175 Ďakujem veľmi pekne:)

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Barbora, ďakujeme Vám za otázku. Vzhľadom na to, že máte namerané aj cylindrické hodnoty, budete na korekciu zraku potrebovať astigmatické (torické) kontaktné šošovky. Mohli by sme Vám za nášho sortimentu ponúknuť mesačné silikón-hydrogélové šošovky TopVue Air for Astigmatism. Pre nákup kontaktných šošoviek treba okuliarový zápis upraviť. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1.00, cylindra -0.75 a osi 60°. Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -0.75, cylindra -0.75 a osi 180°. Vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. Šošovky môžete vyskúšať a pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a my Vám vrátime Vaše peniaze. Vzhľadom na to, že sa jedná o mesačné šošovky, budete k nim potrebovať ešte roztok na starostlivosť, napr. Gelone. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Michaela

Dobrý den viete mi poradit prosím?Chcem si objednať kontaktné sosovky a dioptrie na okuliaroch mám pravé oko -3,75 a lavé -3.Ake dioptrie sosoviek mam objednat?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Michaela, ďakujeme Vám za otázku. Podľa predpisu budete ku korekcii pravého oka potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,50 a ku korekcii ľavého oka budete ďalej potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,00. Na značku TopVue navyše funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Janka

Dobry den. Chcela by som sa opytat, ake kontaktne sosovky si zvolit? S TopVue uz skusenost mam, len neviem ako spravne zvolit parametre. Prave oko: -3,5 cylinder -0,25, os 180 priem 70 Lave oko: -2,5 cylinder -0,25, os 180 priem 70 Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý den, Janko, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás rozvinula poměrně častá refrakční vada – astigmatismus. Nicméně jsou Vaše cylindrické hodnoty příliš nízké a není potřeba na ně brát zřetel. Bude nutné jen nepatrně upravit sférickou dioptrii pro pravé oko, a to na -3,25. Dioptrickou hodnotu pro pravé oko není potřeba upravovat a zůstane na hodnotě -2,50. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Bianka B.

Dobrý deň, môj očný lekár mi predpísal: AR- 0.5D sph -0,5D cyl 158 ( len práve oko). Viete mi prosím Vás odporučiť tie správne jednodňové šošovky? Zaujali ma TopVue Daily ale neviem či budú správne. Ďakujem vopred za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Bianka, ďakujeme Vám za otázku. Na úvod pre istotu zopakujeme Vaše parametre na okuliare, nakoľko si nie sme na 100% istí znamienkom pri dioptrii. Počítame teda s týmito hodnotami: dioptria -0.50, cylinder -0.50, os 158 °. Pokiaľ by bolo znamienko nesprávne, prosím, dajte nám vedieť. I keď máte nameranú hodnotu pre cylinder (začína sa u Vás teda prejavovať astigmatizmus), jeho hodnota je zatiaľ príliš nízka a musíme ju previesť na sféru. Ku korekcii zraku Vám teraz postačia klasické sférické kontaktné šošovky, napr. tieto, s hodnotou dioptrie -0.75. Pohodlie pri nosení ovplyvňuje viacero faktorov - materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, ich vlastnosti, optika, ale aj veľkostné parametre (zakrivenie a priemer). Pri vybraných baleniach šošoviek TopVue však poskytujeme službu Garancia vrátenia peňazí. Nemusíte sa preto obávať a šošovky môžete vyskúšať. Pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a neprídete tak o svoju investíciu. Ak máte aj ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Vladena

Dobrý deň. Prosím o radu, aké hodnoty šošoviek vybrať. Možno by ste mi zároveň vedeli poradiť, ktoré šošovky zvyknú zákazníci v oku najlepšie tolerovať.. PO/ -4,25 cylinder -0,5 os150 ĽO -4,5 Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Vladena, ďakujeme Vám za otázku. Na pravom oku síce máte nameraný cylinder a začína sa u Vás prejavovať astigmatizmus, avšak hodnota cylindra je zatiaľ príliš nízka. Ku korekcii zraku Vám preto postačí klasická sférická šošovka. Po úprave parametrov pre okuliare budete zhodou okolností pre obe oči potrebovať sférickú kontaktnú šošovku s hodnotou dioptrie -4.25. Pokiaľ si vyberiete šošovky od značky TopVue, nemusíte sa nákupu obávať. Na vybrané balenia poskytujeme službu Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a neprídete tak o svoju investíciu. Správne by ste však mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám na základe Vašich parametrov a preferencií vyberie vhodné šošovky presne pre Vás. Môže reagovať na Vaše poznámky a v prípade potreby šošovky zmeniť. Pokiaľ si vyberiete iné šošovky ako TopVue, prosím, majte na pamäti, že na nevhodné šošovky alebo ich parametre nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Jana

Dobrý deň, prosím Vás, rada by som sa informovala, aké jednodňové šošovky sú pre mňa vhodné na objednanie, ked’ mám predpísané okuliare: PO Sph 1,0, Cyl 0,5, 180°, ĽO Sph 2,75, Cyl 0,5, 0°. Veľmi pekne Vám d’akujem za skorú odpoved’.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Jana, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný okuliarový predpis. Napíšte nám, prosím, opäť zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =, radi Vám potom pomôžeme. Ak to bude pre Vás pohodlnejšie, môžete nám poslať kópiu zápisu od lekára na e-mail: info@sosovky-kontaktne.sk. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Simona

Dobry den, ake dioptrie sosoviek mam objednat dcere, ak ma dg: Astig. Myop. Comp. O.u. a recept na okuliare mala: LO: -2,5 -0.25 160⁰ PO: -2,5 -0.25 140⁰ Prvy krat sme teraz kupili skusobne sosovky -2,5, ale dcera hovori, ze nevidi cez ne tak dobre ako cez okuliare Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. U Vašej dcéry sa rozvíja pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Cylindrické hodnoty sú však zatiaľ príliš nízke a pri korekcii kontaktnými šošovkami na ne nie je potrebné brať ohľad. Hodnoty pre nákup šošoviek ste teda zvolili dobre. Ak je ale je Vaša dcérka zvyknutá na plnú korekciu z okuliarov, ktoré korigujú aj nízke cylindrické hodnoty, odporučili by sme dceŕe ku korekcii sférické šošovky s asférickým designom. Ide o šošovky, ktoré vedia korigovať nízke stupne astigmatizmu. Z nášho sortimentu by sme Vám odporučili jednodenné šošovky Procear 1 Day. Správne by Však mala mať Vaša dcéra šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Na tejto mape si môžete vyhľadať očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý s výrobcom týchto šošoviek spolupracuje. Ak sa rozhodnete šošovky vyskúšať sami, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamácii. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Mária

Dobrý deň! Poprosila by som Vás o radu, aké dioptrie potrebujem, ak mám predpísané okuliare: PO: -4,25, -0,25 cyl, os 72 LO: -4,0, -0,25 cyl, os 22 Šošovky by som chcela vyskúšať na turistiku a bicyklovanie. Prípadne aké jednodňové by ste mi odporučili? Ďakujem Vám za odpoveď!

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Mária, ďakujeme Vám za otázku. Aj keď máte na očiach nameraný cylinder, je jeho hodnota zatiaľ nízka a ku korekcii zraku Vám budú stačiť klasické, sférické šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4,00. Pre ľavé oko potom bude hodnota dioptrie u kontaktnej šošovky -3,75. Tieto jednodenné šošovky môžete bez obáv vyskúšať. Značka TopVue disponuje službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky nevyhovovali, môžete ich vrátiť a neprídete o svoju investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Petra

Dobrý deň, aké dioptrie kontaktných šošoviek je vhodné objednať ak sú moje dioptrie na okuliaroch nasledovné? : Pravé oko: -1,25 Ľavé oko: -0,75 , cylinder -0,5, os 175° Vopred ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Petra, ďakujeme Vám za otázku. Pri ľavom oku sa Vám rozvíja astigmatizmus. Cylindrická hodnota je zatiaľ príliš nízka a bude nutné ju prepočítať na sféru. Ku korekcii pravého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,25 a ku korekcii ľavého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,00. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Lucia

Dobrý deň prajem. Prosím Vás aké hodnoty mám zadať do objednávky ak mám jedno oko: +0,5, cylinder -1,0, osa 179 a druhé oko: +0,25 (takú možnosť tu ani nemám), cylinder: -1,0, osa 17,

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Podľa zápisu máte pomerne bežnú refrakčnú vadu - astigmatizmus. Ten je nutné riešiť tórickými (astigmatickými) šošovkami. Pre nákup šošoviek bude nutné Vaše okuliarové hodnoty upraviť. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +0,50, cylindra -0,75 a osou 180°. Pre ľavé oko potom budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +0,25, cylindra -0,75 a osou 20°. Ak máte záujem o jednodenné´šošovky, môžete si ponukuku jednodenných tórických šošoviek pozrieť TU. Správne by ste však mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Dovoľujeme si Vás preto upozorniť, že na nevhodný výber šošoviek není možné uplatniť reklamáciu. Pekný deň.

Simona Magdinová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať aký je rozdiel medzi TOpvue daily a Topvue one + . Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. Hlavný rozdiel je v použitom materiále - šošovky TopVue Daily sú hydrogélové, šošovky TopVue One+ sú silikón-hydrogélové. Nevieme jednoznačne povedať, ktoré šošovky sú lepšie - záleží na subjektívnom pocite. Viac o rozdiele materiálov sa môžete dočítať TU. Nemusíte mať obavy vyskúšať oba druhy kontaktných šošoviek, značka TopVue disponuje službou Garancie vrátenia peňazí, a pokiaľ by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete túto službu využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. Pokiaľ by ste potrebovali poradiť s hodnotami dioptrií alebo by ste mali ďalšie otázky, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Adela

Dobrý deň, prosím, aké hodnoty dioptrií zadať do objednávky, ak mám na PO -2 a na ĽO -2,75, cylinder -0,75, os 147 ? Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Adela, ďakujme Vám za otázku. Pretože máte na ľavom oku nameraný ešte cylinder a os, budete na korekciu zraku potrebovať na každé oko iný typ šošoviek. Pretože TopVue Daily nemajú tórickú (astigmatickú) verziu, odporučame Vám inú značku. Pre pravé oko by sme Vám odporučili 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie -2,00 a pre ľavé oko by sme Vám odporučili 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie -2,75, cylindrom -0,75 a osou 150 °. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Michaela

Dobrý deň, prosím o radu, aké hodnoty zadať do objednávky. Na jednom oku mám dioptriu -1, na druhom -1, cylinder -0,25 a os 20°. stačí -1 pre obe oči, alebo na oko s cylindrom inú hodnotu? ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Michaela, ďakujeme Vám za otázku. Na oku, kde máte nameranú hodnotu s cylindrom sa Vám rozvíja pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Ku korekcii zraku Vám však budú stačiť zatiaľ klasické šošovky, ako sú napr. tieto a pre obe oči Vám bude stačiť šošovka s hodnotou dioptrie -1,00. Pri značke TopVue naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú invesíciu. Pekný deň.
Miriama

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť pri výbere šošoviek, nakoľko som ich ešte nikdy nemala. Na predpise na okuliare mám uvedené nasledovné hodnoty: Pravé oko - dioptria -1,5 cylinder -0,5 os 160° Ľavé oko - dioptria -1,5 cylinder -0,5 os 70° Aké hodnoty si mám vybrať pri šošovkách? Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miriam, ďakujeme Vám za otázku. Pre pravé oko aj ľavé oko budete mať po prepočte hodnotu dioptrie -1,75, ktorú môžete zadať do objednávky. Pekný deň.

Ema

Dobrý deň, chcela by som vyskúsať šošovky, nosím dioptrie P: -2,25 a Ľ: -1,75, môžem si objednať šošovky v týchto dioptriách? Ďakujem veľmi pekne:)

Zákaznícky servis
Dobrý deň Ema, ďakujeme Vám za otázku. Áno, tento typ šošoviek si môžete objednať vo Vami uvedených dioptrických hodnotách. U šošoviek naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.
Nina

Dobrý deň,chcela by som sa poradiť... Nosím okuliare P oko -2,25 a L oko -3,5 a rozhodla som sa, že skúsim aj kontaktné šošovky. Tiež by som chcela poradiť, aké dioptrie pre šošovky by ste mi odporúčali. Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Nina, ďakujeme Vám za komentár. Vaše dioptrické hodnoty sa pri nákupe kontaktných šošoviek musia trošku upraviť. Pravé oko zostane na dioptrii -2,25 a ľavé oko je potrebné upraviť na hodnotu dioptrie -3,25. Ak s kontaktnými šošovkami začínate, doporučujeme Vám začínať s jednodennými kontaktnými šošovkami. Nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie produkty, vždy si budete nasádzať nové, perfektne čisté šošovky. Dalšou výhodou je, že pokiaľ neopatrnou manipuláciou šošovku poškodíte, náklady za poškodenú šošovku nebudú tak vysoké. Keď získáte potrebnú prax pri manipulácii so šošovkami, môžete prejsť na viacdenné kontaktné šošovky. Okrem ich nosenia pribudne ešte starostlivosť aj s roztokmi. Z nášho sortimentu Vám doporučujeme kontaktné šošovky TopVue One+. U týchto kontaktných šošoviek naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o peniaze. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Veronika

Dobrý deň prosím Vás chcela by som vyskúšať tieto šošovky. Budu moje prvé. Chcela by som poradiť akú dioptriu, nosím okuliare: P oko do diaľky 0,5 a L oko do diaľky 1. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za komentár. Jednodňové kontaktné šošovky sú pre zoznámenie s kontaktnými šošovkami ideálnou voľbou. V našom článku si môžete prečítať pár informácií o manipulácii so šošovkami alebo si môžete prezrieť celý náš informačný portál. Vaše okuliarové dioptrie sú nízke, a tak zostanú pre nákup kontaktných šošoviek rovnaké. Pri objednávaní si dajte pozor na znamienka dioptrií. Tieto šošovky navyše disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť. Pekný deň.
Paulína

Tieto šošovky sú moje obľúbené :) som veľmi spokojná