TopVue Daily (10 šošoviek)

4.99 €
94% odporúčaní
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Daily (30 šošoviek) - 12,29 € (ušetríte 2,68 €)
Kedy odošleme? Pondelok 25.10. Stock day info: Tomorrow 25. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1445x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / packeta
Packeta na adresu od 1.99 €
4.99 €

Popis šošoviek TopVue Daily

Kontaktné šošovky TopVue Daily svojimi parametrami vyhovujú 99% nositeľov. Ide o veľmi pohodlné dobre znášané hydrogélové šošovky s prídavkom výnimočne efektívnej lubrikačnej látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovacej látky PEG (polyetylénglykol), ktoré zaisťujú výnimočné zvlhčenie a maximálne pohodlie po celý deň. Hyaluronát sodný, respektíve kyselina hyalurónová, je látka, ktorá je pre ľudské telo prirodzená. Okrem kĺbov a iných miest je obsiahnutá aj v očnom sklovci.

Perfektný design okrajov

tenké okraje šošoviek topvue
Šošovky TopVue Daily sa pýšia veľmi tenkými okrajmi. Očné viečko prichádza do styku s okrajom šošovky pri každom mrknutí. Ak okraj šošovky vytvára "schod", môžeme šošovku v oku cítiť. Hoci sa bohužiaľ jedná o veľmi málo diskutovaný faktor, je to práve spôsob zakončenia šošovky, ktorý je pre pohodlie kontaktných šošoviek rozhodujúci.

Kvalitná stabilná korekcia

TopVue Daily sa pýši veľmi stabilnou optickou korekciou, ktorá je dosiahnutá precízne rovnakou dioptrickou mohutnosťou v celej optickej zóne. Vďaka tomu poskytujú kvalitné videnie za všetkých svetelných podmienok, čo oceníte obzvlášť pri riadení vozidla za šera.

UV filter

TopVue Daily sú, ako jedny z mála šošoviek, vybavené UV filtrom zachytávajúcim škodlivé UVA a UVB žiarenia. Je samozrejme lepšie, ak šošovky UV filter obsahujú, ale nemožno sa spoľahnúť len na neho, pretože šošovka zakrýva iba časť oka. Väčšia plocha bielka zostáva vystavená UV žiareniu, je teda potrebné ochranu zaistiť slnečnými okuliarmi.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek TopVue Daily je určený pre jedno použitie po dobu jedného dňa. Nie sú určené na prespávanie. Nie je potrebné čistenie kontaktných šošoviek, teda neutrácate za roztoky a prípadná strata či poškodenie nie je tak finančne bolestivá.

Použitým materiálom je hydrogél Etafilcon A. Obsah vody je 58% a priepustnosť pre kyslík je deklarovaná na úrovni 26 Dk/t.

TopVue Daily ponúkame tiež v balení 30 šošoviek, 2 x 30 šošoviek, 90 šošoviek a 180 šošoviek.
Vlastnosti
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 10 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +4.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Áno
UV filter: Áno

Komentáre (7)

Comments: Do you have any questions?

Adela

Dobrý deň, prosím, aké hodnoty dioptrií zadať do objednávky, ak mám na PO -2 a na ĽO -2,75, cylinder -0,75, os 147 ? Ďakujem.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Adela, ďakujme Vám za otázku. Pretože máte na ľavom oku nameraný ešte cylinder a os, budete na korekciu zraku potrebovať na každé oko iný typ šošoviek. Pretože TopVue Daily nemajú tórickú (astigmatickú) verziu, odporučame Vám inú značku. Pre pravé oko by sme Vám odporučili 1 Day Acuvue Moist s hodnotou dioptrie -2,00 a pre ľavé oko by sme Vám odporučili 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism s hodnotou dioptrie -2,75, cylindrom -0,75 a osou 150 °. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Michaela

Dobrý deň, prosím o radu, aké hodnoty zadať do objednávky. Na jednom oku mám dioptriu -1, na druhom -1, cylinder -0,25 a os 20°. stačí -1 pre obe oči, alebo na oko s cylindrom inú hodnotu? ďakujem za odpoveď

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Michaela, ďakujeme Vám za otázku. Na oku, kde máte nameranú hodnotu s cylindrom sa Vám rozvíja pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Ku korekcii zraku Vám však budú stačiť zatiaľ klasické šošovky, ako sú napr. tieto a pre obe oči Vám bude stačiť šošovka s hodnotou dioptrie -1,00. Pri značke TopVue naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú invesíciu. Pekný deň.

Miriama

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť pri výbere šošoviek, nakoľko som ich ešte nikdy nemala. Na predpise na okuliare mám uvedené nasledovné hodnoty: Pravé oko - dioptria -1,5 cylinder -0,5 os 160° Ľavé oko - dioptria -1,5 cylinder -0,5 os 70° Aké hodnoty si mám vybrať pri šošovkách? Ďakujem.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miriam, ďakujeme Vám za otázku. Pre pravé oko aj ľavé oko budete mať po prepočte hodnotu dioptrie -1,75, ktorú môžete zadať do objednávky. Pekný deň.

Ema

Dobrý deň, chcela by som vyskúsať šošovky, nosím dioptrie P: -2,25 a Ľ: -1,75, môžem si objednať šošovky v týchto dioptriách? Ďakujem veľmi pekne:)

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Ema, ďakujeme Vám za otázku. Áno, tento typ šošoviek si môžete objednať vo Vami uvedených dioptrických hodnotách. U šošoviek naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.

Nina

Dobrý deň,chcela by som sa poradiť... Nosím okuliare P oko -2,25 a L oko -3,5 a rozhodla som sa, že skúsim aj kontaktné šošovky. Tiež by som chcela poradiť, aké dioptrie pre šošovky by ste mi odporúčali. Ďakujem za odpoveď

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Nina, ďakujeme Vám za komentár. Vaše dioptrické hodnoty sa pri nákupe kontaktných šošoviek musia trošku upraviť. Pravé oko zostane na dioptrii -2,25 a ľavé oko je potrebné upraviť na hodnotu dioptrie -3,25. Ak s kontaktnými šošovkami začínate, doporučujeme Vám začínať s jednodennými kontaktnými šošovkami. Nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie produkty, vždy si budete nasádzať nové, perfektne čisté šošovky. Dalšou výhodou je, že pokiaľ neopatrnou manipuláciou šošovku poškodíte, náklady za poškodenú šošovku nebudú tak vysoké. Keď získáte potrebnú prax pri manipulácii so šošovkami, môžete prejsť na viacdenné kontaktné šošovky. Okrem ich nosenia pribudne ešte starostlivosť aj s roztokmi. Z nášho sortimentu Vám doporučujeme kontaktné šošovky TopVue One+. U týchto kontaktných šošoviek naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o peniaze. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Veronika

Dobrý deň prosím Vás chcela by som vyskúšať tieto šošovky. Budu moje prvé. Chcela by som poradiť akú dioptriu, nosím okuliare: P oko do diaľky 0,5 a L oko do diaľky 1. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za komentár. Jednodňové kontaktné šošovky sú pre zoznámenie s kontaktnými šošovkami ideálnou voľbou. V našom článku si môžete prečítať pár informácií o manipulácii so šošovkami alebo si môžete prezrieť celý náš informačný portál. Vaše okuliarové dioptrie sú nízke, a tak zostanú pre nákup kontaktných šošoviek rovnaké. Pri objednávaní si dajte pozor na znamienka dioptrií. Tieto šošovky navyše disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť. Pekný deň.

Paulína

Tieto šošovky sú moje obľúbené :) som veľmi spokojná