Garancia vrátenia peňazí

TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 šošovky)

11.19 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
11.19 €

Popis modrých šošoviek TopVue Color True Sapphire

Modré kontaktné šošovky sú veľmi populárne. Predovšetkým ľudia s vyšším a teda tmavším fototypom túžia po modrých očiach. Modré oči v kombinácii s tmavými vlasmi a snedou pokožkou vyzerajú exoticky. Oči s modrými kontaktnými šošovkami potom z tváre výrazne vystupujú a vyložene žiaria.
Tieto modré dioptrické šošovky TopVue Color majú odtieň nebeskej modrej a vzácnych zafírov a sú perfektné pre bežné nosenie, špeciálne príležitosti aj ako doplnok kostýmov. Vaše nové zafírovo modré oči zažiaria vždy a všade.

Ako sa starať o farebné šošovky s mesačnou periódou výmeny?

Šošovky môžete nosiť príležitostne aj každodenne po dobu 1 mesiaca. Nikdy v šošovkách neprespávajte a venujete im potrebnú starostlivosť. Šošovky vždy čistite a skladujte vo viacúčelovom roztoku a nikdy na šošovky nepoužívajte roztok peroxidového typu. Ak sú šošovky uložené v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné proces dezinfekcie šošoviek opakovať. Pri manipulácii so šošovkami majte vždy perfektne čisté ruky.

Farebné šošovky TopVue Color

Šošovky TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s vysokým obsahom vody. Veľký podiel vody v šošovkách vytvára jemný materiál, ktorý vám poskytne celodenné pohodlné nosenie.
TopVue Color majú UV filter, takže pri nosení týchto farebných šošoviek je podporovaná ochrana očí proti UV žiareniu.

Efekt farebných šošoviek TopVue Color

Šošovky TopVue Color súkrycie. Farba je nanášaná pomocou špeciálnej technológie 3Tones, ktorá zaistí perfektné krytie, a napriek tomu prirodzený vzhľad očí. Všetky farby sú bezpečne uzavreté vo vnútri šošovky, takže nemôže dôjsť ku kontaktu oka a farby. Na kontaktnú šošovku je nanesený tmavý prstenec, ktorý vytvára dojem väčších očí. Nasleduje výsledný odtieň spolu s hnedou farbou. Tie sú na šošovku nanesené lúčovito a vzájomne sa prelínajú. Ide o veľmi prirodzenú zmenu farby, ktorá pomôže doladiť váš vzhľad a napríklad zladiť farbu očí s obľúbenými doplnkami.
Rovnako, ako je každé oko originál, bude 100% originál aj výsledná farba, ktorá je do istej miery vždy ovplyvnená prirodzenou farbou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - True Sapphire - dioptrické (2 šošovky)

Farba: Modrá
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 28 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do -1.00
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Color
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Všetky varianty tohto produktu

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Dávid Sochuľák

Dobrý mám otázku mám zlé oči a som brankár vo futbale tak sa chcem opýtať či keď ma trafia alebo dačo vypadne alebo posunie sa mi šošovka lebo neviem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, vďaka za otázku. Ak Vám budú šošovky správne sedieť, nemalo by sa stať, že Vám šošovky vypadnú. Keby sa posunuli, mali by sa samé vrátiť späť na svoje miesto. Na šport by sme Vám ale odporučili denné šošovky bez farebného efektu. Keby sa pri športe predsa len stalo, že šošovku stratíte, tak pri denných šošovkách nie je finančná investícia taká, ako keď stratíte šošovku mesačnú. Vyskúšať môžete napríklad šošovky TopVue Daily, pri ktorých je zavedená služba Garancia vrátenia peňazí. Keby sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.