Garancia vrátenia peňazí

TopVue Color - Sapphire Blue - dioptrické denné (10 šošoviek)

9.79 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? utorok 16.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Tiež sa vám môže páčiť

Jednodenné farebné šošovky - pohodlná varianta nosenia

Jednodenné farebné šošovky sú určené ku každodennému alebo občasnému noseniu. Jednorazové šošovky predstavujú najzdravšiu a najpohodlnejšiu variantu nosenia, pretože nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Použité šošovky večer vyhodíte a na druhý deň si nasadíte nový pár. Farebné šošovky s každodennou výmenou sú skvelou voľbou pre začiatočníkov, nositeľov s citlivými očami a pre všetkých, ktorí si chcú novú farbu očí užívať len čas od času..

Jednodenné farebné šošovky si nikdy nenechávajte nasadené počas spánku a neprekračujte odporúčanú dobu výmeny páru šošoviek.

Farebné šošovky TopVue Color

Šošovky TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s vysokým obsahom vody. Veľký podiel vody v šošovkách vytvára jemný materiál, ktorý vám poskytne celodenné pohodlné nosenie.
TopVue Color majú UV filter, takže pri nosení týchto farebných šošoviek je podporovaná ochrana očí proti UV žiareniu.

Efekt farebných šošoviek TopVue Color

Šošovky TopVue Color súkrycie. Farba je nanášaná pomocou špeciálnej technológie 3Tones, ktorá zaistí perfektné krytie, a napriek tomu prirodzený vzhľad očí. Všetky farby sú bezpečne uzavreté vo vnútri šošovky, takže nemôže dôjsť ku kontaktu oka a farby. Na kontaktnú šošovku je nanesený tmavý prstenec, ktorý vytvára dojem väčších očí. Nasleduje výsledný odtieň spolu s hnedou farbou. Tie sú na šošovku nanesené lúčovito a vzájomne sa prelínajú. Ide o veľmi prirodzenú zmenu farby, ktorá pomôže doladiť váš vzhľad a napríklad zladiť farbu očí s obľúbenými doplnkami.
Rovnako, ako je každé oko originál, bude 100% originál aj výsledná farba, ktorá je do istej miery vždy ovplyvnená prirodzenou farbou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Sapphire Blue - dioptrické denné (10 šošoviek)

Farba: Modrá
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 10 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Priepustnosť O2: 19 Dk/t
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 43%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Polyhema
Názov produktu: TopVue Color
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Všetky varianty tohto produktu

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Mikuš Norbert

Dobrý deň.chcem sa opýtať celkom podstatnú otázku.ak nosím šošovky so zakrivenim 8.40 a objednám si so zakrivenim 8.60 keďže iné Niesu na výber môže to spôsobovať problémy?ďakujem pekný deň

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Povolené medzné odchýlky pri veľkostných parametroch sú ±0,20 mm. Každý užívateľ je na zmeny inak vnímavý, ale ak Vám šošovky so zakrivením 8,60 mm nevadia, potom nemusíte mať obavy. Pekný deň.

Veronika

Dobrý deň, ani neviem ako opísať môj problém. Objednala som si tieto šošovky, ale keď si ich dám, vidím zahmlene hlavne po bokoch. Ako keby mi tá farebná časť šošovky zakrývala časť zorného poľa. Môže to spôsobovať, že tieto šošovky majú priemer 14.2? Priesvitné šošovky, ktoré nosím majú priemer 14.0 a s nimi problém nemám, vôbec ich necítim v oku. Chcela by som vyskúšať farebné dioptrické šošovky ale obávam sa, že si zase objednám šošovky, ktoré nebudú vyhovovať mojim očiam. Viete mi poradiť? Ďakujem!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za otázku. Farebné šošovky sú vyrábané z hydrogélového materiálu, ktorý nevyhovuje všetkým. Je možné, že súvislosť so zlým videním môže mať práve nevyhovujúci materiál. Rozdiel v priemere môže mať tiež vplyv na kvalitu videnia. Ak šošovka dobre nesedí, môže spôsobiť hmlisté videnie. Bohužiaľ Vám takto na diaľku nemôžeme odporučiť vhodné farebné šošovky. Komfort pri nosení akýchkoľvek šošoviek je veľmi individuálny. Pekný deň.

Kikina

Modré oči sa mi veľmi páči a cítim sa v nich dobre. Cez šošovky vidím dobre a môžem ich mať bez problému celý deň. Môžem ich odporučiť.