TopVue Color - nedioptrické denné (10 šošoviek)

Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 8 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku. Viac informácií...

Komentáre

Pridať komentár

na vyskúšanie týchto šošoviek ma zlákala garancia vrátenia peňazí. Aplikácia bola prekvapivo jednoduchá, šošovky som v oku po pár sekundách necítila a farebný efekt ma zaujal. Som veľmi spokojná.

Helen S.

Príjemné farebné kontaktné šošovky, odpúčam vyskúšať..

janka

ake farby su v baleni , ja by som chcela vsetky sive a nedioptricke

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za vašu otázku. Šošovky sú dostupné vo farbách: Blue, Brown, Green, Sapphire Blue, Soft Grey a Fresh Green. V políčku „farba“ si vyberte Soft Grey. Farbu vyberiete pre celé balenie. Šošovky sú nedioptrické, ako je napísané v názve. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Karmen

Tieto šošovky kupujem na odporúčanie kolegyne, ktorá ich nosí a má vďaka nim krásne modré oči.

Nela

farebné šošovky som vyskúšala prvýkrát, tieto mi v oku sedeli dobre a príjemne zmenili farbu mojich očí

Kate

NAJ!

Alica

Super farebné šošovky!

Gita Králová

Šošovky posobia velmi prirodzene!

Martina

Šošovky zvyraznia prirodzenu farbu oci, pripadne dodaju novy odtien :)

Popis šošoviek TopVue Color

Jednodenné farebné krycie kontaktné šošovky TopVue Color sú určené na nosenie po dobu jedného dňa. Predstavujú tak najjednoduchšiu a najzdravšiu variantu nosenia kontaktných šošoviek vôbec. TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s obsahom vody 57%, takže sa ľahko prispôsobia oku a zostanú príjemné a pohodlné po celý deň. Aby boli oči chránené pred škodlivým UV žiarením, sú šošovky opatrené UV filtrom. TopVue Color nie sú určené k predĺženému ani kontinuálnemu nosenie, výrobca neodporúča v šošovkách prespávať.
 

Šošovky TopVue Color sú dostupné aj v dioptrickej alternatíve.

Technológia a kvalita

Počas procesu výroby prechádza šošovka štyrikrát systémom kontroly, aby bol dodržaný prísny režim kvality. Medzi výrobné procesy patrí tiež technológia Radial Edge, ktorá dáva šošovkám rovnomerne tenké okraje, ktoré sú ďalšou úrovňou pohodlia pri nosení – viečko môže cez kontaktnú šošovku prejsť plynule bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov.

Šošovky sú vyrobené technológiou troch tónov. Na šošovku sú nanesené farby v niekoľkých vrstvách a odtieňoch, aby došlo k naozaj účinnému krytiu. Na šošovke je tiež tmavý prstenec, ktorý robí oči opticky väčšie a výraznejšie.

Výsledný efekt

Žiadne oči na svete nie sú úplne totožné, a to platí aj o výslednej farbe. Efekt farebných kontaktných šošoviek TopVue Color bude ovplyvnený prirodzenou farbou Vašich očí, farbou doplnkov a oblečenia a tiež svetelnými podmienkami. Všeobecne platí, že oči svetlých odtieňov sa prekrývajú ľahšie ako dúhovky tmavých farieb.

Balenie desiatich jednodenných farebných kontaktných šošoviek TopVue Color je ideálne na vyskúšanie farebného efektu šošoviek vďaka službe Garancia vrátenia peňazí.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Obsahuje: UV filter
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 10 šošoviek
Dioptrie: 0 , od -10.00 do +6.00
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 43%
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Polyhema
UV filter: Áno