TopVue Color - Grey - dioptrické (2 šošovky)

11.19 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Streda 1.12. Stock day info: Today 1. december Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 1. december Vyberte si parametre
  Pridať
  9.69 €
  POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
  11.19 €

  Popis šedých šošoviek TopVue Color Grey

  Šedé kontaktné šošovky vás určite prekvapia svojím efektom. Aj keď sa šedá farba môže zdať skôr nenápadná, buďte si istí, že sivé šošovky vám urobia naozaj zaujímavú farbu očí. Šedé kontaktné šošovky obzvlášť vyniknú na tmavých očiach. Presvetlia ich a dodajú im iskru. Menej výrazná, ale o to prirodzenejšia, bude výsledná farba na očiach svetlých odtieňov.
  Šedé dioptrické kontaktné šošovky sú skvelým doplnkom pre všetkých, ktorí milujú zmenu a potrpia si na zvedavé pohľady ostatných. So sivými kontaktnými šošovkami budú vaše oči neprehliadnuteľné pri každej príležitosti.

  Ako sa starať o farebné šošovky s mesačnou periódou výmeny?

  Šošovky môžete nosiť príležitostne aj každodenne po dobu 1 mesiaca. Nikdy v šošovkách neprespávajte a venujete im potrebnú starostlivosť. Šošovky vždy čistite a skladujte vo viacúčelovom roztoku a nikdy na šošovky nepoužívajte roztok peroxidového typu. Ak sú šošovky uložené v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné proces dezinfekcie šošoviek opakovať. Pri manipulácii so šošovkami majte vždy perfektne čisté ruky.

  Farebné šošovky TopVue Color

  Šošovky TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s vysokým obsahom vody. Veľký podiel vody v šošovkách vytvára jemný materiál, ktorý vám poskytne celodenné pohodlné nosenie.
  TopVue Color majú UV filter, takže pri nosení týchto farebných šošoviek je podporovaná ochrana očí proti UV žiareniu.

  Efekt farebných šošoviek TopVue Color

  Šošovky TopVue Color súkrycie. Farba je nanášaná pomocou špeciálnej technológie 3Tones, ktorá zaistí perfektné krytie, a napriek tomu prirodzený vzhľad očí. Všetky farby sú bezpečne uzavreté vo vnútri šošovky, takže nemôže dôjsť ku kontaktu oka a farby. Na kontaktnú šošovku je nanesený tmavý prstenec, ktorý vytvára dojem väčších očí. Nasleduje výsledný odtieň spolu s hnedou farbou. Tie sú na šošovku nanesené lúčovito a vzájomne sa prelínajú. Ide o veľmi prirodzenú zmenu farby, ktorá pomôže doladiť váš vzhľad a napríklad zladiť farbu očí s obľúbenými doplnkami.
  Rovnako, ako je každé oko originál, bude 100% originál aj výsledná farba, ktorá je do istej miery vždy ovplyvnená prirodzenou farbou očí.

  Vlastnosti
  Farba: Sivá
  Výrobcovia: TopVue
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.20
  Veľkosť balenia: 2 šošovky
  Priepustnosť O2: 19 Dk/t
  Expirácia: 24 mesiacov a viac
  Ako často meniť?: 30 dní
  Obsah vody: 55%
  Dioptrie: od -8.00 do -1.00
  Materiál: Methafilcon A
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  Názov produktu: TopVue Color
  UV filter: Áno

  Všetky varianty tohto produktu:

  Komentáre (1)

  Comments: Do you have any questions?

  Zoja

  zvláštne farba a cítim sa v nej dobre