Garancia vrátenia peňazí

TopVue Color - Green - nedioptrické (2 šošovky)

10.89 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? utorok 16.7. Vyberte si parametre
Pridať 9.69 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
10.89 €

Popis zelených šošoviek TopVue Color Green

Zelené oči sú považované za tie najkrajšie a najkúzelnejšie. Zelená farba očí sa ale neobjavuje príliš často, a zrejme preto patria zelené kontaktné šošovky medzi najobľúbenejšie. Pre všetkých, ktorí si túto krásnu farbu očí želajú, sú pripravené práve tieto zelené šošovky TopVue Color Green.
Vaše nové zelené oči budú vyzerať prirodzene a budete s nimi môcť vyraziť na výlet, párty aj formálny večierok. Zelené nedioptrické kontaktné šošovky urobia radosť slečnám aj pánom, plavovláskam i tmavovláskam.

Ako sa starať o farebné šošovky s mesačnou periódou výmeny?

Šošovky môžete nosiť príležitostne aj každodenne po dobu 1 mesiaca. Nikdy v šošovkách neprespávajte a venujete im potrebnú starostlivosť. Šošovky vždy čistite a skladujte vo viacúčelovom roztoku a nikdy na šošovky nepoužívajte roztok peroxidového typu. Ak sú šošovky uložené v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné proces dezinfekcie šošoviek opakovať. Pri manipulácii so šošovkami majte vždy perfektne čisté ruky.

Farebné šošovky TopVue Color

Šošovky TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s vysokým obsahom vody. Veľký podiel vody v šošovkách vytvára jemný materiál, ktorý vám poskytne celodenné pohodlné nosenie.
TopVue Color majú UV filter, takže pri nosení týchto farebných šošoviek je podporovaná ochrana očí proti UV žiareniu.

Efekt farebných šošoviek TopVue Color

Šošovky TopVue Color súkrycie. Farba je nanášaná pomocou špeciálnej technológie 3Tones, ktorá zaistí perfektné krytie, a napriek tomu prirodzený vzhľad očí. Všetky farby sú bezpečne uzavreté vo vnútri šošovky, takže nemôže dôjsť ku kontaktu oka a farby. Na kontaktnú šošovku je nanesený tmavý prstenec, ktorý vytvára dojem väčších očí. Nasleduje výsledný odtieň spolu s hnedou farbou. Tie sú na šošovku nanesené lúčovito a vzájomne sa prelínajú. Ide o veľmi prirodzenú zmenu farby, ktorá pomôže doladiť váš vzhľad a napríklad zladiť farbu očí s obľúbenými doplnkami.
Rovnako, ako je každé oko originál, bude 100% originál aj výsledná farba, ktorá je do istej miery vždy ovplyvnená prirodzenou farbou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Green - nedioptrické (2 šošovky)

Farba: Zelená
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 28 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 55%
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Color
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Všetky varianty tohto produktu

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Linda Kolompárova

Objednala som si šošovky, samozrejme som si myslela že zmení mi farbu očí no ale minimálne som spokojná....

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Linda, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Sme radi, že ste so šošovkami spokojná aj napriek tomu, že ste pravdepodobne očakávala výraznejší farebný efekt. Pekný deň.