Garancia vrátenia peňazí

TopVue Color - Green - dioptrické (2 šošovky)

11.19 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
11.19 €

Popis zelených šošoviek TopVue Color Green

Zelené oči sú považované za tie najkrajšie a najkúzelnejšie. Zelená farba očí sa ale neobjavuje príliš často, a zrejme preto patria zelené kontaktné šošovky medzi najobľúbenejšie. Pre všetkých, ktorí si túto krásnu farbu očí želajú, sú pripravené práve tieto zelené šošovky TopVue Color Green.
Vaše nové zelené oči budú vyzerať prirodzene a budete s nimi môcť vyraziť na výlet, párty aj formálny večierok. Zelené dioptrické kontaktné šošovky urobia radosť slečnám aj pánom, plavovláskam i tmavovláskam.

Ako sa starať o farebné šošovky s mesačnou periódou výmeny?

Šošovky môžete nosiť príležitostne aj každodenne po dobu 1 mesiaca. Nikdy v šošovkách neprespávajte a venujete im potrebnú starostlivosť. Šošovky vždy čistite a skladujte vo viacúčelovom roztoku a nikdy na šošovky nepoužívajte roztok peroxidového typu. Ak sú šošovky uložené v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné proces dezinfekcie šošoviek opakovať. Pri manipulácii so šošovkami majte vždy perfektne čisté ruky.

Farebné šošovky TopVue Color

Šošovky TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s vysokým obsahom vody. Veľký podiel vody v šošovkách vytvára jemný materiál, ktorý vám poskytne celodenné pohodlné nosenie.
TopVue Color majú UV filter, takže pri nosení týchto farebných šošoviek je podporovaná ochrana očí proti UV žiareniu.

Efekt farebných šošoviek TopVue Color

Šošovky TopVue Color súkrycie. Farba je nanášaná pomocou špeciálnej technológie 3Tones, ktorá zaistí perfektné krytie, a napriek tomu prirodzený vzhľad očí. Všetky farby sú bezpečne uzavreté vo vnútri šošovky, takže nemôže dôjsť ku kontaktu oka a farby. Na kontaktnú šošovku je nanesený tmavý prstenec, ktorý vytvára dojem väčších očí. Nasleduje výsledný odtieň spolu s hnedou farbou. Tie sú na šošovku nanesené lúčovito a vzájomne sa prelínajú. Ide o veľmi prirodzenú zmenu farby, ktorá pomôže doladiť váš vzhľad a napríklad zladiť farbu očí s obľúbenými doplnkami.
Rovnako, ako je každé oko originál, bude 100% originál aj výsledná farba, ktorá je do istej miery vždy ovplyvnená prirodzenou farbou očí.

Vlastnosti - TopVue Color - Green - dioptrické (2 šošovky)

Farba: Zelená
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 28 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do -1.00
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Color
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Všetky varianty tohto produktu

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Juliana Piatakova

Za mňa spokojnosť, musela som si zvyknúť na zahmlené periférne videnie, no po pár hodinách po prvej aplikácii som na to zabudla. Dokonca kvalita mi príde okey na to že sú celkom lacné, v oku nesvrbeli a nemusím si pri nich tak často kvapkať kvapky ako pri iných. Páči sa mi nenápadnosť zeleného tónu na okraji. Mám tmavšie hnedé oči a na rozdiel od colourvue šošoviek sú tieto prirodzenejšie a nie je hneď vidieť že mám šošovky a dojem robia záhadnejší a nie umelý. Škoda že nie sú štvrťročné, neodporúčam pre tých ktorý očakávajú extra zmenu farby. Ja som skúsila mnoho zelených a tieto mi tónom z tohto eshopu prídu najviac fajn lepšie sú farbami už len ttd eye

Petra Nyíri

Veľká nespokojnosť, žiaľ. Šošovky nepigmentujú oko ani tak ako je na obrázku, zafarbená šošovka je väčšia ako vlastná, takže po nasadení vyzerá dúhovka neprirodzene veľká v oku (a to mám ešte celkom veľké oči), a odhliadnuc od týchto estetických problémov, je najväčší problém periférne videnie, je zhoršené - také hmlisté, veľmi to prekáža, takže po chvíľke museli ísť šošovky do koša. Nečakala som nejaké farebné zázraky v oku, ale zvedavosť ma premohla, tak som ich objednala, ale nakoniec som v nich nevydržala ani hodinu, to hmlenie po bokoch naozaj prekáža.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Pokiaľ budú dodržané podmienky, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Šošovky majú priemer 14,20, ktorý patrí k úplne bežným hodnotám pri farebných šošovkách aj pri šošovkách bez farebného efektu. Bohužiaľ, nákup farebných kontaktných šošoviek na internete bez predchádzajúceho vyskúšania nesie so sebou tieto riziká. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.