TopVue Color - Fresh green - dioptrické denné (10 šošoviek)

9.79 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Streda 1.12. Stock day info: Today 1. december Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 1. december Vyberte si parametre
  POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
  9.79 €

  Jednodenné farebné šošovky - pohodlná varianta nosenia

  Jednodenné farebné šošovky sú určené ku každodennému alebo občasnému noseniu. Jednorazové šošovky predstavujú najzdravšiu a najpohodlnejšiu variantu nosenia, pretože nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Použité šošovky večer vyhodíte a na druhý deň si nasadíte nový pár. Farebné šošovky s každodennou výmenou sú skvelou voľbou pre začiatočníkov, nositeľov s citlivými očami a pre všetkých, ktorí si chcú novú farbu očí užívať len čas od času..

  Jednodenné farebné šošovky si nikdy nenechávajte nasadené počas spánku a neprekračujte odporúčanú dobu výmeny páru šošoviek.

  Farebné šošovky TopVue Color

  Šošovky TopVue Color sú vyrobené z hydrogélového materiálu s vysokým obsahom vody. Veľký podiel vody v šošovkách vytvára jemný materiál, ktorý vám poskytne celodenné pohodlné nosenie.
  TopVue Color majú UV filter, takže pri nosení týchto farebných šošoviek je podporovaná ochrana očí proti UV žiareniu.

  Efekt farebných šošoviek TopVue Color

  Šošovky TopVue Color súkrycie. Farba je nanášaná pomocou špeciálnej technológie 3Tones, ktorá zaistí perfektné krytie, a napriek tomu prirodzený vzhľad očí. Všetky farby sú bezpečne uzavreté vo vnútri šošovky, takže nemôže dôjsť ku kontaktu oka a farby. Na kontaktnú šošovku je nanesený tmavý prstenec, ktorý vytvára dojem väčších očí. Nasleduje výsledný odtieň spolu s hnedou farbou. Tie sú na šošovku nanesené lúčovito a vzájomne sa prelínajú. Ide o veľmi prirodzenú zmenu farby, ktorá pomôže doladiť váš vzhľad a napríklad zladiť farbu očí s obľúbenými doplnkami.
  Rovnako, ako je každé oko originál, bude 100% originál aj výsledná farba, ktorá je do istej miery vždy ovplyvnená prirodzenou farbou očí.

  Vlastnosti
  Farba: Zelená
  Výrobcovia: TopVue
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.20
  Veľkosť balenia: 10 šošoviek
  Ako často meniť?: 1 deň
  Priepustnosť O2: 19 Dk/t
  Expirácia: 24 mesiacov a viac
  Obsah vody: 43%
  Dioptrie: od -10.00 do +6.00
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  Materiál: Polyhema
  Názov produktu: TopVue Color
  UV filter: Áno

  Všetky varianty tohto produktu:

  Komentáre (1)

  Comments: Do you have any questions?

  Lea

  Som z tej farby tak nadšená, že si kúpim tie mesačné :)