Garancia vrátenia peňazí

TopVue Blue Blocker (90 šošoviek)

42.99 €
100% odporúčaní
Doprava je pri tomto produkte zadarmo
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Blue Blocker (180 šošoviek) - 77.49 € (ušetríte 8.49 €)
Kedy odošleme? streda 24.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Doprava je pri tomto produkte zadarmo
42.99 €

Popis šošoviek TopVue Blue Blocker

Tieto jednodenné šošovky obľúbenej značky TopVue si najviac užijete, ak trávite veľa času prácou na počítači a sledovaním obrazoviek digitálnych zariadení. TopVue Blue Blocker sú schopné filtrovať modré svetlo, ktoré vyžarujú displeje digitálnych zariadení. Touto svojou výnimočnou schopnosťou pomáhajú TopVue Blue Blocker predchádzať digitálnej únave zraku.
Ako jednorazové šošovky navyše ponúkajú najzdravšiu a najjednoduchšiu formu nosenia kontaktných šošoviek. Nepotrebujete k nim žiadne ďalšie príslušenstvo.

Jednodenné šošovky TopVue Blue Blocker sú dostupné aj v balení:
TopVue Blue Blocker (5 šošoviek)
TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)
TopVue Blue Blocker (180 šošoviek)

Blue Blocker - ochrana pred digitálnou únavou očí

Nadmiera umelého modrého svetla z televízie, displejov smart telefónov a rôznych monitorov či tabletov vedie k narušeniu prirodzeného biorytmu a k tzv. digitálnej únave očí.
Šošovky TopVue Blue Blocker blokujú 16% modrého svetla s vlnovou dĺžkou 400 nm - 450 nm. Pretože kontaktná šošovka leží priamo na oku, je efekt ochrany pred modrým svetlom vyšší ako u okuliarových šošoviek.

Modré svetlo, ktoré vyžarujú displeje digitálnych zariadení, pôsobí nepriaznivo na fungovanie organizmu a môže vám výrazne narušovať kvalitu spánku.
Je tomu tak preto, že modré svetlo sa prirodzene vyskytuje v ranných hodinách a postupne prechádza do červeného farebného spektra. Ak pracujete s počítačom, tabletom, alebo napríklad sledujete filmy a seriály - toto umelé modré svetlo dáva vášmu telu pokyn, že by malo byť aktívne. Škodlivá časť modrého svetla (380 - 460 nm) naviac tiež zrýchľuje starnutie oka a je tu aj riziko poškodenia sietnice.
Vďaka šošovkám TopVue Blue Blocker sa môžete týmto rizikám vyhnúť a dopriať svojim očiam príjemnú ochranu.

Vždy pohodlný materiál šošoviek TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker sú vyrobené z materiálu hydrogélového typu - Methafilcon A a celých 55% šošovky tvorí voda. Vysoký obsah vody sa stará o to, že sú šošovky po celú dobu nosenia jemné a pre oči komfortné.
Aby bolo zaistené pohodlie počas nosenia aj nositeľom, ktorých oči majú sklon k vysychaniu, sú šošovky ošetrené zvlhčujúcou technológiou ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Popri ochrane pred modrým svetlom majú jednodenné šošovky TopVue Blue Blocker zavedený tiež UV filter. Šošovky teda podporujú aj ochranu očí pred ultrafialovým žiarením.
Aby boli oči pred UVA a UVB lúčmi chránené 100%, kombinujte šošovky TopVue Blue Blocker so svojimi obľúbenými slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (90 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Priepustnosť O2: 20 Dk/t
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Blue Blocker
UV filter: Áno
Blue Blocker: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Martina Hofericová

Za mňa zatiaľ najhoršie šošovky ake som mala … uz v polovici dňa som mala neskutočne vysušené oči každý deň a len som sa modlila kedy ich konečne miniem aby som mohla prejsť na iné

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Martina, ďakujeme Vám za komentár. Je nám ľúto, že Vám šošovky nesedia. S najväčšou pravdepodobnosťou Vám nevyhovuje materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené. Niektorým nositeľom vyhovuje hydrogél, niekto naopak volí silikón-hydrogél. Každý nositeľ znesie a preferuje niečo iné. Z tohto dôvodu by mal mať každý šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám vyberie šošovky nielen na základe parametrov očí, ale aj Vašich potrieb a preferencií. Šošovky Vám vyskúšajú a podľa skúšky môže doladiť korekciu alebo zmeniť šošovky. Každopádne pri týchto šošovkách funguje služba Garancia vrátenia peňazí. Ak spĺňate podmienky služby, môžete ich vrátiť a my Vám vrátime peniaze. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám samozrejme k dispozícii. Pekný deň.