TopVue Blue Blocker (5 šošoviek)

3.69 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

Popis šošoviek TopVue Blue Blocker

Tieto jednodenné šošovky obľúbenej značky TopVue si najviac užijete, ak trávite veľa času prácou na počítači a sledovaním obrazoviek digitálnych zariadení. TopVue Blue Blocker sú schopné filtrovať modré svetlo, ktoré vyžarujú displeje digitálnych zariadení. Touto svojou výnimočnou schopnosťou pomáhajú TopVue Blue Blocker predchádzať digitálnej únave zraku.
Ako jednorazové šošovky navyše ponúkajú najzdravšiu a najjednoduchšiu formu nosenia kontaktných šošoviek. Nepotrebujete k nim žiadne ďalšie príslušenstvo.

Jednodenné šošovky TopVue Blue Blocker sú dostupné aj v balení:
TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)
TopVue Blue Blocker (90 šošoviek)
TopVue Blue Blocker (180 šošoviek)

Blue Blocker - ochrana pred digitálnou únavou očí

Nadmiera umelého modrého svetla z televízie, displejov smart telefónov a rôznych monitorov či tabletov vedie k narušeniu prirodzeného biorytmu a k tzv. digitálnej únave očí.
Šošovky TopVue Blue Blocker blokujú 16% modrého svetla s vlnovou dĺžkou 400 nm - 450 nm. Pretože kontaktná šošovka leží priamo na oku, je efekt ochrany pred modrým svetlom vyšší ako u okuliarových šošoviek.

Modré svetlo, ktoré vyžarujú displeje digitálnych zariadení, pôsobí nepriaznivo na fungovanie organizmu a môže vám výrazne narušovať kvalitu spánku.
Je tomu tak preto, že modré svetlo sa prirodzene vyskytuje v ranných hodinách a postupne prechádza do červeného farebného spektra. Ak pracujete s počítačom, tabletom, alebo napríklad sledujete filmy a seriály - toto umelé modré svetlo dáva vášmu telu pokyn, že by malo byť aktívne. Škodlivá časť modrého svetla (380 - 460 nm) naviac tiež zrýchľuje starnutie oka a je tu aj riziko poškodenia sietnice.
Vďaka šošovkám TopVue Blue Blocker sa môžete týmto rizikám vyhnúť a dopriať svojim očiam príjemnú ochranu.

Vždy pohodlný materiál šošoviek TopVue Blue Blocker

TopVue Blue Blocker sú vyrobené z materiálu hydrogélového typu - Methafilcon A a celých 55% šošovky tvorí voda. Vysoký obsah vody sa stará o to, že sú šošovky po celú dobu nosenia jemné a pre oči komfortné.
Aby bolo zaistené pohodlie počas nosenia aj nositeľom, ktorých oči majú sklon k vysychaniu, sú šošovky ošetrené zvlhčujúcou technológiou ASSL - Aqua Safety Shield Layers.

Dvojitá ochrana očí

Popri ochrane pred modrým svetlom majú jednodenné šošovky TopVue Blue Blocker zavedený tiež UV filter. Šošovky teda podporujú aj ochranu očí pred ultrafialovým žiarením.
Aby boli oči pred UVA a UVB lúčmi chránené 100%, kombinujte šošovky TopVue Blue Blocker so svojimi obľúbenými slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (5 šošoviek)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 5 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Priepustnosť O2: 20 Dk/t
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Obsah vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Názov produktu: TopVue Blue Blocker
UV filter: Áno
Blue Blocker: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (22)

Máte nejaké otázky?
Katarina

Dobry den, Rada by som sa opytala ake sosovky su vhodne pre manzela kedze ma astigmatizmus. Jeho hodonty su: Prave oko - Dioptria 0,75, cylinder 1,75, osa 119 stupnov Lave oko - Dioptria 1,0, cylinder 2.0, osa 59 stupnov Uplne sa v tom nevyznam a tak som sa chcela radsej poradit ak to nevadi. Dakujem pekne a prajem pekny zvysok dna.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Katarina, ďakujeme Vám za otázku. Torické (astigmatické) šošovky sa vyrábajú v obmedzenom rozsahu a len so zápornými cylindrami. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný okuliarový predpis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =. Pri cylindrických hodnotách ste znamienka, bohužiaľ, neuviedli. Pokiaľ nám zápis doplníte, radi Vám pomôžeme. Ak to bude pre Vás pohodlnejšie, môžete nám poslať kópiu zápisu od lekára na e-mail: info@sosovky-kontaktne.sk. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať akú dioptriu šošovky si kúpiť, ak mám dioptrie -4,75 a -4,5. Prípadne, ktorý typ šošoviek by bol vhodný pre glaukomatika. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lenka, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup kontaktných šošoviek je nutné okuliarové hodnoty upraviť. Pre prvé oko budete teoreticky potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4.50. Pre druhé oko by mala mať šošovka hodnotu -4.25. Každopádne by sme Vám vzhľadom k spomínanému glaukómu odporučili kontaktné šošovky riešiť predovšetkým s očným špecialistom. Ten Vám zvolí vhodné šošovky podľa parametrov očí, ale aj podľa Vašich potrieb a preferencií. Akonáhle budete mať šošovky odborne aplikované a vyskúšané, môžete ich bez obáv nakupovať cez internet. Pokiaľ si šošovky vyberiete sama, nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu nevhodne vybraných šošoviek alebo ich parametrov. Ďakujeme Vám za pochopenie a v prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii. Pekný deň.

Simona

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať jednodňové šošovky TopVue Blue Blocker. údaje, ktoré mám sú dioptrie - Pravé oko : -1,00 a ľavé : -1,5. Sú potrebné aj ďalšie parametre pre správny výber šošoviek, alebo postačuje zadať údaje o dioptriách? ďakujem veľmi pekne .

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. Okuliarové hodnoty je pre nákup šošoviek potrebné prepočítavať až od hodnoty dioptrie -3.50, resp. +3.25. Vo Vašom prípade teda zadáte hodnoty tak, ako máte uvedené na predpise, žiadna úprava zatiaľ nie je potrebná. Radi by sme Vás upozornili, že vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. Ak Vám nebudú šošovky vyhovovať, môžete ich podľa informácií v prekliku vrátiť a neprídete tak o svoju investíciu. Táto služba sa nevzťahuje na balenia po 5 ks. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Peter

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aké šošovky by ste mi odporúčili pokial som ešte nikdy šošovky nepoužíval, mám veľký rozdiel v dioptriách medzi očami jedno je -0,25 a druhé -2. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Peter, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ ste kontaktné šošovky ešte nikdy nenosili, odporúčame Vám navštíviť očného špecialistu. Ten Vám na základe merania odporučí vhodné šošovky, podľa skúšania ďalej doladí korekciu alebo zmení typ šošoviek. Akonáhle budete mať šošovky odborne aplikované a vyskúšané, môžete ich bez obáv nakupovať na našom e-shope. Pokiaľ si však šošovky vyberiete sám, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Alternatívne môžete vyskúšať tieto šošovky TopVue. Pre prvé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -0.25, pre druhé oko bude mať dioptria hodnotu -2.00. Vybrané balenia šošoviek TopVue (10 ks a viac) disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky nevyhovovali, (či už z dôvodu veľkostných parametrov alebo napr. materiálu), môžete ich podľa inštrukcií v prekliknutí vrátiť a neprídete o svoju investíciu. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Zuzana

Dobrý deň. Budu tieto šošovky blue blocker dostupné aj ako mesačné pripadne dvojtyždňové?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Zuzana, ďakujem za vašu otázku. Nemáme informácie o tom, že by výrobca TopVue plánoval rozšíriť sortiment šošoviek Blue Blocker o viacdňové varianty. Ak hľadáte viacdňové šošovky, ktoré filtrujú modré svetlo, môžeme Vám ponúknuť dvojtýždňová šošovky Acuvue Oasys with Transition alebo mesačné šošovky TOTAL30 z našej ponuky. Oba typy šošoviek tiež eliminujú množstvo modrého svetla vstupujúceho do oka. Správne by ste mali mať pred nákupom šošovky vždy odborne aplikované. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou sa nákup na internete môže stať. Ak sa rozhodnete aj napriek tomu šošovky skúšať sama, majte prosím, na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu.Ak máte ďalšie otázky, napíšte nám a my vám radi pomôžeme. Prajem vám pekný deň.
Majka

Dobry den. Mala by som zaujem o zakupenie jednodnovych sosoviek. Okuliare kt mi boli predpisane su: PO -0,75 bez cyl a ĽO -0,25 a cyl -1,0 ,os. 14. Mozete mi poradit pri spravnom zvolneni sosoviek? Dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Majka, ďakujeme Vám za otázku. Podľa predpisu máte na ľavom oku astigmatizmus, a preto budete ku korekcii zraku potrebovať na každé oko iný typ šošovky. Ku korekcii pravého oka by ste mali mať klasické sférické šošovky, napr. Clariti 1 day s hodnotou dioptrie -0,75. Ku korekcii ľavého oka by ste ďalej potrebovali tórické (astigmatické) šošovky Clariti 1 day Toric s hodnotou dioptrie -0,25, cylindra -0,75 a osi 10°. Správne by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované, a tým pádom aj vyskúšané. Na tejto stránke si môžete vyhľadať očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý s výrobcom šošoviek spolupracuje. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky skúšať sama, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Michaela

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať šošovky poradili by ste mi aké hodnoty šošoviek mám? PO -1,5 cyl. -0,5 os 90, LO - 1,75 cyl. -0,5, os 70, a ktore by ste mi odporučili? Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Michaela, ďakujeme Vám za komentár. Podľa zápisu sa u Vás začína rozvíjať pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Cylindrické hodnoty sú však zatiaľ príliš nízke a budeme ju prevádzať na sféru. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1.75. Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -2.00. Správne by ste mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám na základe parametrov očí odporučí vhodné šošovky. Ak si vyberiete šošovky sama, majte, prosím, na pamäti, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametrov nie je možné uplatniť eventuálnu reklamáciu. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť z nášho sortimentu šošovky TopVue, napr. tieto. Vybrané balenia (viac informácií v prekliku) disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám šošovky nebudú vyhovovať, môžete ich pri splnení podmienok služby vrátiť a neprídete o svoje peniaze. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Sára

Dobrý deň, rada by som skúsila jednodňové šošovky TopVue Blue Blocker. údaje, ktoré mám sú dioptrie - Pravé oko : -2,25 a ľavé : -3,50. Sú potrebné aj ďalšie parametre pre správny výber šošoviek, alebo postačuje zadať údaje o dioptriách? ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Sára, ďakujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty na okuliare bude potrebné pred nákupom kontaktných šošoviek trocha poupraviť. Korekcia pravého oka zostáva rovnaká, potrebujete teda dioptriu -2.25. Pre korekciu ľavého oka však budete potrebovať šošovku s dioptriou -3.25. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám môžete napísať, radi Vám pomôžeme. Prajeme pekný deň.

Lukas

Dobry den, chcel by som sa opytat ake sosovky by ste mi odporucili ak predpis korekcie je: ODS-1,0Dsf -0,5Dcyl. 180st. A k tomu tam je Myopia leavis cum astigmatizmus myopicus Oc utr. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lukáš, ďakujeme Vám za otázku. Odpovedali sme Vám už v predchádzajúcom komentári. Pokiaľ si nie ste istý, môžete nám Váš dioptrický predpis odfotiť a poslať na info@sosovky-kontaktne.sk. Radi Vám pomôžeme. Prajeme Vám krásny deň.

Lukas

Dobry den, ak mam lekarsky predpis na korekciu ODS -1,0Dsf. -0,5Dcyl. 180st a nieco latinsky ze: Myopia leavis cum astigmatizmus myopicus Oc utr, tak ake kotaktne sosovky bz ste mi odporucili? Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lukáš, ďakujeme Vám za otázku. ODS označuje dioptrickú korekciu pre pravé oko. Nakoľko Váš predpis obsahuje aj cylindrickú hodnotu a os, vypovedá o tom, že máte pomerne bežnú refrakčnú poruchu – astigmatizmus. Vaša cylindrická hodnota je však príliš nízka, a tak je potrebné prepočítať ju na sféru. Na korekciu pre pravé oko budete teda potrebovať sférickú šošovku , napríklad túto s hodnotou dioptrie -1,25. Jednodenné šošovky sú pre začiatočníka ideálnou voľbou. Parametre pre ľavé oko nie sú vo Vašom komentári uvedené. Pokiaľ máte akékoľvek ďalšie otázky, alebo by ste parametre doplnili aj pre ľavé oko, napíšte nám. Radi Vám pomôžeme. Prajeme krásny deň.

Nina

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Pravé oko dioptrie -3,5, cylinder -0,75 a os 180. Ľavé oko dioptrie -3,25, cylinder -0,76 a os 155. Akú dioptriu mi treba pre tieto šošovky? Toto je môj prvý raz a pokiaľ sa to dá, k očnej by som kvôli tomu nechcela chodiť. Vopred ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Nina, ďakujeme Vám za otázku. Podľa predpisu máte astigmatizmus a k jeho korekcii budete potrebovať torické (astigmatické) šošovky. Šošovky TopVue Blue Blocker, o ktoré máte záujem, sú sférické. Ak máte záujem o jednodenné šošovky, môžeme Vám ponúknuť šošovky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Ku korekcii pravého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,50, cylindru -0,75 a osi 180°. Ku korekcii ľavého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -3,25, cylindru -0,75 a osi 160°. Správne by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Ak sa však šošovky rozhodnete hľadať sama, majte, prosím, na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám napíšte, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Karol

Dobry den! Chcem sa opytat, ake hodnoty sosoviek mám prosim PO: - 2,00 cylynder 0,5 osa 90,LO:-2,00 cylynder 0,25 osa 90. Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Karol, ďakujeme Vám za komentár. Podľa zápisu máte mierny astigmatizmus. Hodnoty cylindrov sú však zatiaľ nízke a budeme ich prevádzať na sféru. Aby sme Vám mohli vypočítať vhodné dioptrické hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek, potrebujeme od Vás kompletný zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =. Pri Vašich cylindrických hodnotách ste znamienka, bohužiaľ, neuviedli. Pokiaľ nám zápis doplníte, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Laura

Dobrý den, mohli by ste mi poradiť aké hodnoty šošoviek mám prosím ? LO:-1,25 cylinder: -0,50 os:1 PO:-1,00 cylinder:-1,00 os:4 Ďakujem vopred za odpoved.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Laura, ďakujeme Vám za otázku. Podľa zápisu máte pomerne častú vadu - astigmatizmus. Na ľavom oku je však hodnota cylindra príliš nízka a ku korekcii zraku Vám bude stačiť klasická sférická šošovka s hodnotou dioptrie -1,50. Pri pravom oku je hodnota cylindra vyššia a ku korekcii zraku budete potrebovať astigmatickú (tórickú) šošovku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindra -0,75 a osou 180°. Šošovky TopVue Blue Blocker bohužiaľ neponúkajú tórickú variantu, mohli by sme Vám teda ponúknuť šošovky TopVue Air resp. TopVue Air for Astigmatism. Vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Ak Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a neprídete o svoje peniaze. Nezabudnite, že ide o mesačné šošovky a budete k nim potrebovať aj roztok k starostlivosti napr. Laim-Care. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme.
Linda kratochvílova

Dobrý deň vedeli by ste mi prosím vás poradiť aké šošovky by som mala nosiť ak mám práve oko: -1.50, ľavé oko : -1.25 dioptrie: - 0,50 os: 15 Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Linda, ďakujeme Vám za otázku. Pri ľavom oku sa začína prejavovať pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Hodnota cylindra je však príliš nízka a bude nutné ju prepočítať na sféru. Pre obe oči tak budete potrebovať klasické, sférické kontaktné šošovky s hodnotou dioptrie -1,50. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.

Kristian

Dobrý deň, chcel by som vyskúšať kontaktné šošovky, na príležitostne nosenie na kúpalisko. Nikdy predtým som však šošovky nenosil. Aké by ste mi odporučili? Prave oko: -6,5 a Ľavé oko: -4,75 cylinder +0,75, ax 92. Dali by sa nosit sférické jednodňové aj napriek tomu cylindru? Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý den, Kristiane, děkujeme Vám za otázku. Nejprve je nutné upravit brýlový předpis. Pro pravé oko budete potřebovat sférickou čočku s hodnotou dioptrie -6,00. Pro levé oko budete potřebovat torickou (astigmatickou) čočku. Jelikož se torické čočky vyrábějí pouze se zápornými hodnotami cylindru, je nutné Vaše hodnoty převést. Budete tak potřebovat čočku s hodnotu dioptrie -4,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Z našeho sortimentu jednodenních čoček bychom Vám mohli nabídnout 1 Day Acuvue Moist resp. 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Správně byste však měl mít před nákupem na internetu čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Rádi bychom Vás upozornili, že na nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů nelze uplatnit případnou reklamaci. Nyní k Vašemu dotazu ohledně nošení sférických čoček i pokud máte naměřený cylindr. Převod pomocí sférického ekvivalentu se provádí u hodnot cylindru do ±0,50. Pokud bychom však postupovali stejně, byla by teoreticky hodnota dioptrie čočky pro levé oko -4,25. Ovšem korekce zraku nejspíš nebude dobrá. Je možné, že budete při nošení pociťovat nepohodlí a čočku nesnesete. V tomto případě bychom Vám nabídli např. tyto čočky nebo čočky TopVue One+. Značka TopVue u vybraných balení disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o své peníze. Pokud budete mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Boba

dobry den, potrebovala by som jednodnove kontakt.sosovky (mensie balenie). Poradite mi, prosim, s vyberom? Parametre: PO: dioptr. -1,75; cyl. -0,5; osa 157 a LO: dioptr. -2,50; cyl. -0,5; osa 157. Da sa s tymito parametrami kupit nejake, ktore nebudu na mieru, kvoli cylindru? dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus, jsou Vaše cylindrické hodnoty zatím příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. Ke korekci pravého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,00 a ke korekci levého oka budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,75. Můžete si tak koupit tyto čočky nebo Vám můžeme nabídnout v měnším balení ještě čočky TopVue One+, TopVue Elite+ nebo TopVue Daily. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Miroslav

Peky den chcel by som si objednat na skusku -2ky treba ist na visetrenie kde mi povedia zakrivenie a priemer?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Miroslav, ďakujeme Vám za otázku. Správne by ste mali mať kontaktné šošovky pred nákupom na internete odborne vybrané a aplikované očným špecialistom, ktorý Vám oči vyšetrí a zmeria potrebné hodnoty. Vyhnete sa tak zbytočnej investícii do šošoviek, ktoré Vám nebudú vyhovovať. Značka TopVue, ktorej šošovky ste si vybrali, však disponuje službou Garancie vrátenia peňazí a pokiaľ by Vám šošovky z akéhokoľvek dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a Vaša investícia sa Vám vráti. V prípade týchto šošoviek teda nemusíte mať obavu šošovky vyskúšať. Pokiaľ by ste chceli poradiť s úpravou okuliarových hodnôt pre nákup kontaktných šošoviek, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Žanet

Dobrý deň, Rada by som si objednala tieto kontaktné šošovky. Moje dioptrie sú: -1 a -2 Aké šošovky si mám objednať? Resp. aké hodnoty je potrebné zadať do parametrov pri objednávaní? Také aké mám predpísané na okuliare, alebo o pol čísla menej? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Žaneta, ďakujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty sú zatiaľ príliš nízke a nie je potrebné ich pre nákup šošoviek upravovať a môžete ich zadať tak, ako sú. Okuliarové dioptrické hodnoty je nutné upravovať až do hodnôt +3,25 a -3,50 a viac. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Norika

Dobrý deň som po operácií vnútornej šošovky na diaľku ale na blízko teraz potrebujem okuliare cca +1 alebo +1,5 na čítanie. Chcem sa informovať či je možné na denné nosenie šošovky k PCa na čítanie? ovplyvňí mi to videnie do dialky?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Norika, ďakujeme Vám za otázku. Keďže ste po operácii a nepoznáme Vašu kompletnú anamnézu, nemožno Vám takto na diaľku odporučiť nosenie kontaktných šošoviek. Situáciu, prosím, konzultujte predovšetkým s Vašim ošetrujúcim lekárom. K Vašej otázke - nosenie kontaktných šošoviek na blízko nijako neovplyvní zrak na diaľku. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Prajeme Vám pekný deň.

Anonymous

Dobry den prosim Vas chcem sa opytat chcela by som si u vas objednat multifokalne jednodnove sosovky na citanie mam dioptriu 4 a do dialky 2 kedze nemam ziadne skusenosti z sosovkami chcela by som nejake mensie balenie kedze neviem ci budem vediets tym fungovat Dakujem za kazdu radu a odporucanie

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať správne parametre, potrebujeme od Vás kompletný dioptrický zápis vrátane všetkých znamienok (+, - a =). Kontant šošovky TopVue Blue Blocker sú sfrérické. Ponuku multifokálnych šošoviek si môžete prezrieť TU. Pokiaľ nám napíšete kompletný zápis, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Silvia Maxová

Dobrý deň ,rada by som skúsila šošovky na skúšku,keďže mám okuliare,ktoré mi veľmi nepasuju. Vadi mi to na nose a ušiach.

Zákaznícky servis

Dobrý deň Silvia, ďakujeme Vám za komentár. Tieto kontaktné šošovky sú na skúšku veľmi dobrou voľbou. Okuliarové hodnoty sa od hodnôt +3,25 a -3,50 musia pre nákup kontaktných šošoviek upraviť. Pokiaľ sú Vaše dioptrické hodnoty nižšie, môžete zadať okuliarové hodnoty. Pokiaľ majú Vaše okuliarové hodnoty rovnakú alebo vyššiu hodnotu, napíšte nám a my Vám dioptrické hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek upravíme. Pekný deň.

Matilda Šilarová

Kúpené na skúšku. Milé prekvapko. Ochranná vrstva evidentne funguje. Oči sú fresh a farby sú oveľa živšie. Myslím, že môžem odporučiť :)