TopVue Air Multifocal (1 šošovka)


Výhodnejšie balenie:
TopVue Air Multifocal (3 šošovky) - 17,89 € (ušetríte 2,06 €)

attributesPrimary

Pondelok 23.9.

cleaner
blank
Pridajte si výhodne roztok:
9,89 €

6.65 €

Dopravcovia

Slovenská pošta Slovenská pošta – doručenie na adresu:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
1.99 €
2.49 €
ZADARMO
kurýr GLS Doručenie na adresu kuriérskou službou GLS:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
2.49 €
2.99 €
ZADARMO

Výdajné miesta

Zasielkovna.sk Osobné vyzdvihnutie:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Výdajné miesta po celom Slovensku – Zobraziť výdajné miesta
Platba vopred
Hotovosť
Objednávky nad 10 €
0.70 €
1.70 €
ZADARMO

On-line platby

Platobné (kreditné) karty:

Pri online platbe môžete v našom e-shope využiť karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a platobný portál PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou PayPal
 

Hodnotené 54 x

Komentáre

Pridať komentár

Jana

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať TopVue Multifokal šošovky, avšak neviem zvoliť správ. adíciu, keďže predpis od oč.lekárky mám pre inú značku - Bausch+Lomb PureVision presbyopia s add. high (+1,75 - +2,50 ). PO : +1,25 D, ĽO : +2,25 D Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Prechod na inú značku je u multifokálnych šošoviek náročný. U šošoviek, ktoré momentálne používate je hodnota adície udaná rozmedzím, avšak u šošoviek TopVue je hodnota adície udaná konštantou. Aby sme Vám mohli odporučiť, čo najpresnejšie hodnoty, potrebovali by sme od Vás doplniť ďalšie informácie od očnej lekárky. Konkrétne hodnoty dioptrií, ktoré máte namerané na blízko i na diaľku. Až potom budeme mať dostatok informácií pre výpočet, čo najpresnejších hodnôt. Avšak výpočet nezaručuje, že Vám šošovky budú 100% vyhovovať, pretože jednotlivé multifokálne šošovky pracujú s jednotlivými dioptrickými zónami vždy trošku inak. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Hron

Neznášam okuliare, šošovky mi vyhovujú už dlhé dlhé roky.

Jovana

Chcela som vyskúšať multifokálne šošovky a som spokojná. Okuliare už skoro nenosím.

Dagmar

Dobrý deň potrebovala by som multifokalne šošovky toricke je možné také u vás objednať a aká je doba dodania. Ďakujem Dioptria +1,75cyl - 0,75 90st add+2,5.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Na trhu sú dostupné šošovky Proclear Multifocal Toric. V tejto chvíli bohužiaľ v našej ponuke nie sú, ale čoskoro by sme ich mali do sortimentu zaradiť. Rozhodne Vám ale šošovky doporučujeme najskôr vyskúšať v aplikačnom stredisku. Vyhnete sa tak zbytočnému nákupu, ktorý by bol veľmi nákladný. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Alexander Varga

Dobrý deň,prosil by som poradiť ,používam okuliare s bifokálnymi sklami s dioptriami do diaľky : PO +3,75, ĹO+3,25,chcel by som vyskúšať multifokálne šošovky,aké Add si mám vybrať,poprípade íné parametre ? ´Dakujem a prajem Vám pekný deń.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Aby sme Vám mohli poradiť s výberom adície, potrebovali by sme poznať aj dioptrie namerané na blízko. Pri objednaní multifokálnych šošoviek sa zadáva dioptria do diaľky a adícia. Adícia je rozdielom práve medzi dioptriami do diaľky a do blízka. Keď nám napíšete Vaše namerané dioptrie do blízka, poradíme Vám lepšie. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Zorka

Prvé multifokálne šošovky s ktorými nemám absolútne žiadne problémy. Odporúčam ich vyskúšať, určite budete spokojní rovnako ako ja.

Júlia Vargová

Prosím o radu ake Add si mám vybrať do diaľky LO -1 PO -2 a na blízko + 1,5 obe

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pri objednaní sa zadáva dioptria nameraná na diaľku. Adícia by vyšla u oboch očí +0,50. Bohužiaľ je ale najnižšia v ponuke +1,00. Môžete šošovky vyskúšať s adíciou +1,00 a keby Vám nevyhovovali, môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Prvá aplikácia multifokálnych šošoviek je ideálna osobne od kontaktológa. Ak by sme pre Vás mohli ešte niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Eva

Tak teda Vam odpisem recept:visus od+ 0,75 ,do bl ODS+3,0 sf=Jč1

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za doplnenie informácií. Pri objednaní si zvoľte dioptriu +0,75 a adíciu +2,00. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Eva

Dobry den,pani doktorka mi namerala tieto hodnoty:do dialky 0,75 obe oci a na blizko 3,0 na obe oci ake sosovky si mam objednat?dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Pre výpočet hodnôt potrebujeme poznať Vaše namerané dioptrie aj s plusovými či mínusovými znamienkami. Napíšte nám prosím ešte raz a uveďte kompletný zápis. Ďakujeme a zatiaľ prajeme pekný deň.

Erika

Dobrý, objednala som si na skúšku tieto šošovky. Musím ich pochváliť, mám však s nimi jeden problém: veľmi ťažko si ich večee viem vybrať. Objednala som si do diaľky: PO: 0,50 do diaľky, 0,50 do blízka, adícia 1,00 LO: 0,75 do diaľky, 0,50 do blízka, adícia 1,00 Viete mi poprípade mi viete odporučiť nejaké podobné šošovky? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pokiaľ vám šošovky vyhovujú a vaše videnie je ostré na blízku i diaľku, odporúčame vám, aby ste začali pracovať s technikou manipulácie s objektívmi a prípadne kvapkami počas dňa zvlhčiť oči – ideálne s Gelone Drops alebo Laim-Care Gel Drops. Pokiaľ problém bude pretrvávať a vyberanie šošoviek bude skutočne problematické, odporúčame vám nájsť iné šošovky pri osobnej konzultácii s kontaktológom. Multifokálne čočky sú vyrábané rôznymi technikami a pre niekoho sú multifokálne čočky problémom a nikdy si na ne nezvyknú. Pokiaľ by sme pre vás mohli urobiť niečo ďaľšie, napište nám. Prajeme pekný deň.

adela

Potrebujem poradiť pri výbere add, dioptria LO -1,50 PO -1,00, na blízko +0,5 na obe oči. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Pri objednaní sa zadáva dioptria do diaľky a podľa Vami uvedených dioptrií vychádza pre každé oko iné hodnota adície, čo sa nestáva často. Pre ľavé oko adícia +1,00 a pre pravé oko +0,50. Adíciu +0,50 u týchto multifokálnych šošoviek nenájdete a zvoliť adíciu +1,00 by zrejme neprospelo ostrosti videnia. Konzultujte vhodnosť parametrov so svojím očným špecialistom. Aplikácia multifokálnych šošoviek je zložitejšia, než u obyčajných šošoviek a ideálne bude vybrať prvé šošovky za osobnej asistencie špecialistu. Niektorí nositelia si na multifokálne šošovky nikdy nezvyknú. Ak by sme pre Vás mohli ešte niečo urobiť, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Kramárová

Prvé multifokálné šošovky, ktoré naozaj nie sú v očiach cítiť.

Klaudia

Dobrý deň, bola som na vyšetrení očí a pani doktorka mi namerala tieto hodnoty: do diaľky PO +2,0 ĽO +1,25 ..... do blízka PO +3,5 ĽO + 2,75. Poprosila by som radu aké multifokálne kontaktné by som si mala objednať.... ďakujem a prajem pekný deň.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Budete potrebovať multifokálne šošovky s dioptriou +2,00 a adiciou +1,50 pre pravé oko a s dioptriou + 1,25 a adiciou +1,50 pre oko ľavé. Výber šošoviek potom záleží predovšetkým na potrebách Vašich očí. Ak ste zatiaľ žiadne kontaktné šošovky nenosila, odporúčame Vám vyskúšať tieto mesačné TopVue Air Multifocal. Pri objednaní základného balenia môžete prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak budete potrebovať čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Peter

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Ešte jedna otázka - aký je najvhodnejší roztok pre tento typ KŠ? Pekný deň

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. K šošovkám TopVue odporúčame vždy roztok Gelone alebo Laim-Care. Oba typy roztoku obsahujú hyaluronáct sodný, ktorý dodáva šošovkám lubrikáciu. Takto ošetrené šošovky sú potom pri nosení pohodlnejšie. Ak budete mať ďalšie otázky, obráťte sa na nás. Prajeme pekný deň.

Peter

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o konzultáciu v rámci nasledovného. Aktuálne používam mesačné kontaktné šošovky na diaľku -4,75, BC 8,3, DIA 14,0 (obe oči). Keďže sa mi zhoršil zrak aj na blízko, doktorka mi odporučila vyskúšať citujem : „multifokálne KŠ -4,75 Dsph obe oči a nablízko -3,75 Dspha obe oči“. Vedeli by ste mi prosím odporučiť mesačné multifokálne KŠ pri uvedených dioptrických parametroch? Vopred ďakujem, pekný deň

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Ak sme správne pochopili otázku a zápis parametrov, mali by vám vyhovovať šošovky s dioptriou –4,75 a s adíciou +1,00. Vhodnosť parametrov Vám doporučujeme vyskúšať na týchto kontaktných šošovkách TopVue Air Multifocal. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, určite nám napíšte. Prajeme pekný deň.

Dagmar

.. dopĺňam predchádzajúcu otázku. Do blízka mám +0,25.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Podľa výpočtov by pre Vás mali byť vyhovujúce multifokálne šošovky s dioptriou –2,25 a add power +2,00. Odporúčame Vám vyskúšať si vhodnosť parametrov práve na týchto TopVue Air Multifocal. Ak objednáte klasické balenie 6 kusov, môžete prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Dagmar

Dobrý deň, mám 49 rokov a okuliare do diaľky: pravé oko -2.0, cylinder -0,50, osa 150°, ľavé oko to isté len bez cylindra. Nevidím s nimi už však na blízko. Kontaktné šošovky mám -2.0, 8.50, 14.20 , tiež s nimi nevidím do blízka. Chcela by som poradiť aké si mám vybrať multifokálne šošovky. Ďakujem.

Ivka

Najlepšie multifokalné šošovky!

Iveta

Dobrý deň. Aké multifokálne šošovky by som potrebovala, keď mam namerané dioptrie do diaľky +2 a na blízko +3,5 a os 170. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Zápis parametrov pravdepodobne nie je kompletný. Váš lekár Vám určite diagnostikoval konkrétnu očnú vadu. Multifokálne šošovky sú určené pre korekciu presbyopie – pri tejto vade sú namerané dioptrie do blízka aj do diaľky. Vy ale uvádzate os a tá je nameraná, pokiaľ je nutné korigovať astigmatizmus. Je samozrejme možné, že potrebujete korigovať oboje, ale odporúčame Vám uistiť sa o svojich nameraných parametroch u lekára. Podľa parametrov, ktoré ste uviedla, nie sme bohužiaľ schopní odporučiť vhodné kontaktné šošovky. Pokiaľ Vám budeme môcť pomôcť s čímkoľvek ďalším, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Miroslava

Dobrý deň, aké hodnoty pre šošovky mám zadať, ak mám okuliare na čítanie pravé oko +2,5, do diaľky +1,0 a ľavé oko na čítanie +2,25 a do diaľky +0,75. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Pri multifokálnych šošovkách sa zadáva dioptria do diaľky a príslušná adícia. Podľa zapísaných parametrov by to u Vás bolo pre pravé oko dioptria +1,00 a adícia +1,50 a pre ľavé oko dioptria +0,75 a adícia +1,50. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Beata

Dobrý deň, od očného lekára mám z vyšetrenia tieto údaje: Obj refr +3,75 +0,5 170 +4,5 +0,5 45 a vl kor 0,8 1,0 IOT/NCT 13,0/13,5 Astigmatizmus Presbyopia Prosím o odpoveď či môžem nosiť šošovky a s akými hodnotami. Ďakujem Vám

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Ak by išlo o dioptrie do okuliarov, potom by pre Vás mali byť vhodné tieto parametre: pravé oko dioptria +4,25 cylinder –0,50 a os 80 °, pre ľavé oko dioptria +5,00 cylinder –0,50 a os 135 °. Pre kontaktné šošovky by to teda bolo pravé oko dioptria +4,25 a ľavé oko dioptria +5,00. To by zodpovedalo obyčajným sférickým šošovkám – napríklad TopVue Air. V zápise ale spomínate aj presbyopiu, ku ktorej však nie sú uvedené žiadne namerané parametre. Odporúčame Vám osobnú konzultáciu s kontaktológom, ktorý vykoná odbornú aplikáciu šošoviek. Budete mať istotu, že máte vybrané správne šošovky s ohľadom na materiál a aj s vhodnými dioptriami. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Jozef

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať,či sú aj s touto hodnotou multifokálne šošovky. Nosím multifokálne okuliare majú parametre PO:+0,75 cyl.+1,00 axx.130 add.2 ,00 ĽO:+0,75 cyl.+50 axx.60 add.2,00. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Vašu otázku. Parametre, ktoré ste uviedol zodpovedajú na pravom oku kombinovanej očnej vade, kedy je potrebné korigovať astigmatizmus aj presbyopiu. V našej ponuke bohužiaľ zatiaľ nemáme kontaktné šošovky pre kombinované očné vady. Na trhu sú dostupné Proclear Multifocal Toric. Na ľavom oku by snáď bolo možné urobiť prepočet a zvoliť si iba multifokálne šošovky. V oboch prípadoch Vám ale odporúčame, aby Vám šošovky aplikoval kontaktológ. Je veľmi ťažké odhadnúť, aké parametre by Vám vyhovovali. Plusové cylindre je totiž navyše nutné prepočítať na mínusové a celkovo upraviť pre hodnoty šošoviek. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Jonatán

Šošovky sa výborne sedia a nosia. Odporúčam vyskúšať a aj keď som vyskúšal iné druhy, tieto poskytujú najväčší komfprt pri nosení.

Izabel K.

V očiach ich vôbec necítiť a celý deň sú komfortné a perfektné!

Andrea

Dobrý deň, prosím o radu. Nosím multifokálne okuliare. Do dialky PO +1,25 do blízka PO +3,5 dioptrie. Do dialky LO +1,75 do blízka LO +4,0 dioptrie. Aké hodnoty šošoviek a adicie mám zadať. Ďakujem Andrea

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za vašu otázku. Podľa uvedených parametrov by pre Vás mali byť vyhovujúce kontaktné šošovky s dioptriou + 1,25 a adiciou +2,00 pre pravé oko a pre oko ľavé dioptria +1,75 s adiciou +2,50. Odporúčame Vám objednať toto balenie po jednej šošovke a vhodnosť parametrov si vyskúšať. V prípade, že sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

michal

Dobrý deň ,prosím o radu. Nosím multifokalne okuliare. Chcem skúsiť šošovky. Očná lekárka mi namerala tieto hodnoty ale povedala že so šošovkami v mojom pripade nemá skusenosti : ľavé oko : +1,75 Dsph 5/5 na dialku a +3 Dsph blízko, pravé oko :+ 1,25 Dsph na diaľku a +3.5 Dsph na blízko. Aké šošovky s akymi hodnotami mi odporučíte ? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za dotaz. Odporúčame Vám objednať tieto kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal, ktoré sú dostupné v balení po jednej šošovke. Pre pravé oko si pri objednávaní zvolíte dioptriu +3,75 s adiciou +2,50, pre ľavé oko dioptriu +3,00 s adiciou +1,00. V naprostej väčšine prípadov má nositeľ na oboch očiach zhodnú adíciu. Možno je teda toto tá zvláštna situácia. Kontaktné šošovky budete musieť vyskúšať, aby ste vedel, ako na ne Vaše oči budú reagovať a či sú hodnoty korekcie správne. TopVue Air Multifocal sú mesačné kontaktné šošovky, takže budete potrebovať tiež roztok, ktorý sa o ne bude starať. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Tatiana

Dobrý deň prajem, potrebujem poradiť akú adíciu si mám zvoliť ak na pravé oko mám dioptriu -1,25 a ľavé oko -0,5 ? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dopyt. Adícia a multifokálne šošovky sa volia len za predpokladu, že máte na jednom (alebo oboch) oku namerané dve rôzne dioptrie – na diaľku a na blízko. Vy ale uvádzate pre každé oko dioptriu iba jednu, takže to vyzerá, že potrebujete kontaktné šošovky klasické a teda TopVue Air. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme krásny deň.

Mirka

Dobrý deň, u očného mi namerali tieto hodnoty: vízus o.dx. 0,5 sl nat. +1,0 ds 1,0/+2,5ds o.sin. 0,6 sl nat. 0,75 ds 1,0/+2,25ds Aké kontaktné šošovky sú pre mňa vhodné? Ďakujem

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, Mirka. Ďakujeme za opýtanie. Ak sme zápis „rozlúštili“ správne, budete potrebovať multifokálne kontaktné šošovky. V zápise sú uvedené dioptrie aj adícia, takže zrejme nosíte okuliare na čítanie. Určite si objednajte práve tieto skúšobné šošovky, aby ste si overili, že pre Vás bude tento typ šošoviek vhodný. Pre pravé oko potrebujete dioptriu +1,00 s add power (adícia) +2,25 a pre oko ľavé dioptriu +0,75 s adíciou +2,25. U šošoviek TopVue Air Multifocal však táto hodnota adície nie je dostupná, u oboch očí si teda zvoľte adíciu +2,00. Keby ste mali ďalšie otázky, pokojne nám znova napíšte. Želáme Vám krásny deň,

Eva

Dobry den, chcem vyskusat kont. Šošovky 1x a neviem ake parametre zadať. Ľavé oko mam tupozrake tzn. Číre sklo a prave -1,25 na diaľku ale uz potrebujem aj na citanie. Zatial okuliare nemam. Lebo to vraj nebolo nutne. Ale mam problemy na blízko. Takze by som chcela skusit multifokalne šošovky. Prosim o radu ....dakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rádi bychom Vám poradili, ale bohužel to není v našich silách. Tupozrakost není možné korigovat ani kontaktními čočkami a pokud cítíte, že se Váš zrak jakkoli zhoršil nebo změnil, budete muset navštívit očního specialistu, který Vám zrak přeměří. Ideálně samozřejmě kontaktologa, se kterým společně vyberete i vhodné kontaktní čočky. Pro multifokální čočky musíte mít naměřenou na oku dioptrii do dálky i do blízka. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Iveta

Dobrý deň, Ďakujem Markéta za odpoveď, spravila som chybu, pozrela som si potvrdenie od očnej lekárky a do diaľky je -5,5 a do blízka -3,5. Ďakujem.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za zprávu. S těmito parametry si při objednání čoček zvolíte dioptrii –5,50 a add power +2,00. Pokud jsou dioptrie naměřeny pro dioptrické brýle, bude zřejmě potřeba upravit dioptrii na –5,25. Adice bude stále +2,00. Můžete využít možnost objednání této zkušební čočky a vyzkoušet, co pro Vás bude více vyhovující. Pokud budete mít jakýkoli další dotaz, napište nám. Přejeme krásný den.

Iveta

Dobrý deň, prosím o radu aké šosovky si mám vybrat. Ľavé aj pravé oko mám rovnaké do diaľky - 5,5 a do blízka +3,5. Ďakujem.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte na levém i pravém oku naměřeny dioptrie do dálky i do blízka, budete určitě potřebovat multifokální kontaktní čočky. Při objednání multifokálních kontaktních čoček se zadává dioptrie naměřená na dálku a vypočítává se adice. Ve Vašem případě to ovšem není možné. Jste si jistá uvedenými znaménky? Neprodělala jste v minulosti operativní zákrok očí? Pokud jsou uvedené parametry správné, můžete zkusit osobní konzultaci se specialistou, ale pro nás není možné adici vypočítat. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Pavol Pačuta

Zdravím Vás, mám 63 rokov, mám obe očí po operácií šedého zákalu (pôvodne pred operáciou som mal dioptrie PO -0,50 a ĽO -4.0. Po operácií (vlastnou vinou - skôr som začal športovať, ako som mal) mám dioptrie -1.20 tak na pravom, ako aj na ľavom oku. Prosím o info, aké dioptrické šošovky potrebujem, ak mám obe oči -1,20, pretože zvažujem multifokálne šošovky. Vyskúšal som 1 dňové (-1,25 na oboch očiach, bolo celkom fajn, a aj šošovku -1,25 iba do pravého oka, aby som ľavým videl aj blízko, bolo to zaujímavé, ale výrobca bol z UK). Ďakujem za info. S úctou Pavol

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pokiaľ chcete vyskúšať multifokálne šošovky, odporúčame vám navštíviť vašeho očného lekára, ktorý vám presne namerá hodnoty, ktoré potrebujete. Prajeme príjemné nosenie šošoviek.

Eva

Dobry den,chcem sa spytat ake sosovky potrebujem do dialky mam´+1,5 obe oci a na blizko +3,0 obe oci dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, potrebujete šošovky s adíciou 1,5. Prajeme príjemné nosenie.

ANTON MILO

TOPVUE MULTIFOCAL 2 SOSOVKY NA BLIZKO +3,00 DO DIALKY+0,5 180 PRAVE OKO LAVE OKO DO BLIZKA +3,00 DO DIALKY +0,5 90 STUPNOV CENA 6.65 EUR 1 KUS MILO VDAKA

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, keď sa zaregistrujete na našej stránke, tak si môžete šošovky, ktoré potrebujete objednať.

TopVue Multifocal (1 šošovka)

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Vlastnosti

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 1 šošovka
Add power: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Obsah vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Hyaluronát sodný: Áno