TopVue Air for Astigmatism (6 šošoviek)

32.49 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 28.9.

cleaner
blank
TopVue Air for Astigmatism (6 šošoviek) - TopVue
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 100 x

Popis šošoviek TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism patria k torickým kontaktným šošovkám korigujúcim astigmatizmus, ktoré sú vyrobené z inovatívneho silikón-hydrogélového materiálu tretej generácie. TopVue Air for Astigmatism sa vyznačujú extrémnou priedušnosťou pri zachovávaní vysokého obsahu vody. Design šošoviek TopVue Air for Astigmatism využíva pokrokovú stabilizačnú technológiu, ktorá zaisťuje šošovke stabilnú polohu na oku za každej situácie po celú dobu nasadenia.

Účinná pomoc pri astigmatizme

Astigmatizmus patrí medzi refrakčné očné chyby a je zapríčinený nepravidelným tvarom rohovky, ktorá je u postihnutého človeka klenutá podľa osi orientovanej určitým stupňom. Pre dosiahnutie správnej korekcie oka postihnutého astigmatizmom je teda, okrem určenia cylindra a stupňa osi, nutná ešte stabilná poloha šošovky na oku. Tým, že TopVue Air for Astigmatism zachovávajú stabilnú polohu na oku, je zaistené, že sú cylinder a os šošovky umiestnené presne na tom mieste rohovky, ktoré je potrebné korigovať pre dosiahnutie kvalitného videnia.

Ako TopVue Air for Astigmatism fungujú?

TopVue Air for Astigmatism využívajú stabilizačnú technológiu SHT PrismBallast vďaka ktorej je dosiahnutá dokonalá stabilita šošovky na oku. Ide o technológiu inšpirujúcu sa klasickým prizmatickým balastom dosahujúcim stabilitu šošovky pôsobením gravitačnej sily pomocou zhrubnutia dolnej časti šošovky. Pri použití klasického prizmatického balastu môže dochádzať k subjektívnemu vnímaniu zosilnenia šošovky užívateľom, v krajných prípadoch môže zasahovať dokonca do optickej zóny (napr. pri horších svetelných podmienkach a veľkom rozšírení pupily). Technológia SHT PrismBallast však toto eliminuje, pretože hmota samotného balastu je rozložená jedinečným spôsobom. Vďaka špeciálnemu tvaru a rozloženiu hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachovaný plynulý pohyb očného viečka po celom povrchu šošovky a stabilita šošovky je naviac pozitívne ovplyvnená žmurkaním. K tomu dochádza tak, že horné viečko stabilizuje šošovku pomocou pôsobenia na dve rovnomerne rozložené stabilizačné zóny šošovky.

Pohodlné už od prvého nasadenia

Kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism sú dodávané v blistri, ktorého súčasťou je roztok obohatený zvlhčujúcou látkou – hyaluronátom sodným, ktorý je naviac kompatibilný s fyziologickým prostredím oka. TopVue Air for Astigmatism sú vďaka tejto látke oku príjemné a pohodlné už od okamihu prvého nasadenia.

Vysoko priedušné a zároveň hydratované

Inovatívne technologické spracovanie silikón-hydrogélového materiálu zaisťuje TopVue Air for Astigmatism potrebnú priepustnosť kyslíka. Transport vzdušného kyslíka k rohovke prebieha prostredníctvom mikroskopických kanálikov. Schopnosť prenosu kyslíka (transmisibilita) činia u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

hydratácia šošoviek topvue Dôležitý faktor pre zdravé užívanie kontaktných šošoviek predstavuje tiež obsah vody. TopVue Air for Astigmatism sú tvorené vodou zo 45% svojho objemu. Vďaka svojmu podielu vody si zachovávajú vysoký stupeň hydratácie v priebehu celého dňa. Množstvo vody obsiahnutej v TopVue Air for Astigmatism tiež znižuje hromadenie depozít na povrchu šošoviek.

Vlastnosti

Dioptrie: od +6.00 do -12.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Hyaluronát sodný: Áno
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
V balení: 6 šošoviek
Zakrivenie (BC): 8.6

Garancia vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí Ak nebudete so šošovkami spokojní, zašlite nám 4 ks nepoškodených šošoviek do 60-tich dní od doručenia späť. Vrátime Vám celú čiastku.
Viac informácií...

Komentáre

Pridať komentár

Lucia

Dobrý deň, chcela by som z okuliarov prejsť na šošovky. Bola som na očnom a doktorka mi napísala toto: Pravé oko - plan -1, 175° Ľavé oko - plan -1, 170°. Ako mám vyplniť objednávku? Ďakujem

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. U šošoviek si pre obe oči vyberte dioptrie 0,00, cylinder –0,75 a os 170°. Pri týchto šošovkách môžete navyše využiť službu Garancia vrátenia peňazí, takže keby Vám šošovky nevyhovovali, môžete ich bez problémov vrátiť. Ak by ste mali ďalšie otázky, pokojne nám znova napíšte. Želáme krásny deň.

Silvia Žisková

Dobry den,chcela by som sa opýtať ci by boli vhodné tieto kont.šošovky aj pre mňa doteraz som používala Aquvue oasys for astigmatis a už mi moc nesedia a tak som rozmýšľa zmenu a neviem či trafm a bojím sa aby som kúpila dobre nosím dioprie -4.75 Cyl: -2.25 os;30 a D-2 .50 Cyl: -2.25 os 170 tak prosím Vas o radu ci si vhodné pre mňa aj tieto ďakujem pekne Silvia

Zákaznícky servis

Dobrý deň, tieto šošovky môžete výskušať a keby vám nevyhovujú platí na ne garancia vrátenia peňazí, po vyskúšaní prvého páru. Prajeme príjemné nosenie.

Terezka

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Chcela by som si u Vás objednať šošovky, podľa všetkého by boli pre mňa najvhodnejšie šošovky TopVue Air for Astigmatism, potrebovali by som však poradiť s dioptriami. Pravé oko: diaľka: SPH: -1,75, CYL: -2, AXE: 10 , Ľavé oko: SPH: -1,25, CYL:-1,25, AXE: 155, P.D. 60,50. Ďakujem pekne za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Dioptrie zvolíte podle předpisu. Musíte tedy objednat dvě balení čoček – potřebujete pro každé oko jiné parametry. Hodnoty, u kterých je nutné udělat korekci je cyl –2,00 to na hodnotu –1,75 a osa 155°, zde zvolíte 150°. Přejeme hezký den.

Alena

Dobrý den. Potrebovola by som kontaktné šošovky pre astigmatikov. Doteraz som nosila Cooper Vision zo zakrivením 8,8. Prosím Vás mohla by som mať aj iné zakrivenie ako napríklad 8,6? Poradili by ste mi prosím Vás šošovky ktoré sú dobré pre velmi citlivé oči s vysokou dioptriou?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, menšia zmena v zakrivení nehrá v dnešnej dobe príliš veľkú rolu pri výbere šošoviek. Odporúčame vám vyskúšať šošovky TopVue Air for Astigmatism, ktoré sa tešia vysokej spokojnosti zákazníkov. Taktiež na ne platí garancia vrátenia peňazí, keby vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú.

Lucia

Dobrý den. Prosím Vás chcela by som sa spítať ako to funguje ked zvolím parametre pre druhé oko? Kebyze vyberiem na kazdé oko iné parametre tak mi pošlete 3 také šošovky a 3 také šošovky z balenia 6 šošoviek alebo mi pošlete 2 balenia po 6 šošovkách?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pošleme vám dve balenia po 6 šošovkách. Nie je možné kombinovať jedno balenie dvomi rôznymi parametrami šošoviek. Ďakujeme za pochopenie.

karol

Dobry den, moja ocna mi zistila taketo parametre: lave oko -2,75, cylinder -0,5, prave oko -2,75, cylinder -0,75, os 90. Ake by ste mi poradili sosovky? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň pre ľavé oko potrebujete klasické sférické šošovky s dioptriou –3,00. Pre pravé oko hodnoty zostávajú –2,75 –0,75 90°. Pre ľavé oko Vám odporúčame šošovky TopVue Air a pre pravé oko TopVue Air for Astigmatism.

Lukáš Konrád

Maximálna spokojnosť s týmito šošovkami. Vyhovujú mi kvalitovo a super rýchle dodanie.

Nela

tieto šošovky mi veľmi vyhovujú a konečne ich máte aj vo väčšom balení, paráda