TopVue Air for Astigmatism (1 šošovka)

6.05 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Streda 31.5.

cleaner
blank

Hodnotené 30 x

TopVue Air for Astigmatism (1 šošovka)

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Vlastnosti

Dioptrie: od +6.00 do -12.00
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Hyaluronát sodný: Áno
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
V balení: 1 šošovka
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Tomáš Farkaš

Dobrý deň,bol som u očnej zistili že mam astigmatizmus.Tak som si podľa nameraných hodnôt objednal tieto šošovky, no po nasadení som videl veľmi rozmazane.Ako je to možné? Za odpoveď vopred ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, niekedy sa môže stať, že vám nevyhovuje materiál z ktorého sú šošovky zhotovené. Preto odporúčame vyskúšať šošovky z iného materiálu.

E

Objednal som si u Vas tento typ sosoviek a na druhy den pri nasadzani mi prava pukla na dve polky da sa to zreklamovat

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pokiaľ chcete šošovky reklamovať pošlite nám ich na adresu ALENSA s.r.o. 906 11 Prietrž 100 Slovensko Reklamácie odporúčame zasielať doporučene v pevnej škatuľke, aby neprišlo k poškodeniu behom prepravy. Ak reklamujete už rozbalenú (použitú) kontaktnú šošovku, je potrebné zaistiť, aby v priebehu prepravy balíčku k nám nedošlo k jej vyschnutiu. Odporúčame šošovku vložiť do puzdra, zaliať roztokom a pevne uzavrieť. K reklamovanému tovaru je treba priložiť tiež list s popisom chyby a výrobným číslom šošovky.

Lenka Kiššová

Dobry den, doteraz som nosila sosovky s priemerom 14,5 a zakrivenim 8,5, budu tieto sosovky pre mna vhodne? So znackou TopVue som bola spokojna a sosovky mi sedeli, akurat som zacala nosit cylindricke, tak chcem vyskusat tieto. Vdaka.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, menší rozdiel v zakrivení a v priemere by nemal byť problém.

Jana

Dobrý deň. V lekárskej správe mám tieto parametre ale nie je mi celkom jasné, čo to znamená. Neviem si na základe toho objednať kontaktné šošovky. OU BK +8st OU SK +5st SU SK +2 st x AR: +0,25+3,25ax. 110/ +0,5+2,5 ax. 86st. Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vaše dioptrie, ktoré potrebujete na šošovky sú OP: +3,50 –3,25 20° OL: +3,0 –2,50 180°, na OP máte vyšší cylinder, ktorý sa nevyrába pri každom type kontaktných šošoviek. Odporúčame Vám pozrieť si našu TopVue ponuku.

Rudolf

Dobrý deň, chcel by som si objednať šošovky, len neviem ake parametre mám zadať. Predpokladam, že niesu take iste ako okuliare. Mohli by ste mi s tým poradiť? Okuliare nosím: pravé oko: sph. dioptr.-2,0 ,cylinder-2,5 ,osa-180° ľavé oko: sph. dptr.-1,0 ,cylinder-3,0 ,osa-0° .Šošovky som už kedysi nosil, len po zvýšení dioptrii som si už nevedel prepočítať dioptrie šošovky. Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, je potrebné ísť k očnému špecialistovi, ktorý Vám zmeria zrak a určí dioptrie pre kontaktné šošovky. Tie sa od tých pre okuliare môžu líšiť.