TopVue Air (1 šošovka)

3.45 €
100% odporúčaní
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Air (6 šošoviek) - 17.99 € (ušetríte 2.71 €)
Kedy odošleme? utorok 21.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €

TopVue Air (1 šošovka)

TopVue Air sú predstaviteľom poslednej generácie moderných silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek, ktoré sú extrémne priedušné a zároveň si zachovávajú potrebný obsah vody. Nová technológia konštrukcie šošovky a jej výroby sú zárukou vysokého komfortu a zdravého nosenia.


Prejsť na základné balenie TopVue Air 6 šošoviek.

Vlastnosti - TopVue Air (1 šošovka)

Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 1 šošovka
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Názov produktu: TopVue Air
Hyaluronát sodný: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (36)

Máte nejaké otázky?
Tatiana

Dobrý deň, chcela by som sa oppýtať aký je rozdiel medzi šošovkami TopVue Air a TopVue Premium? Jedná sa iba o rozdiel v dobe výmene šošoviek alebo sú TopVue Premium kvalitnejšie? Vopred ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Tatiana, ďakujeme Vám za komentár. Šošovky majú zhodné hlavné parametre a sú vyrobené z rovnakého materiálu. Líšia sa hlavne dobou výmeny. Ak nie ste si istá, čo Vám bude viac vyhovovať, môžete u vybraných balení šošoviek TopVue využiť služby Garancia vrátenia peňazí. Šošovky môžete podľa podmienok služby vyskúšať a pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, vrátite ich a my Vám vrátime peniaze. V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii. Pekný deň.
Ivona

Dobry den, potrebujem pre syna objednat sosovky koli lyziarskemu vycviku a potrebujem poradit. Prave oko -3,25, cylinder -0,5, os 80, lave oko - 3,5, cylinder - 0,25, os 100. Vedeli by ste mi odporucit vhodne sosovky? Dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Ivona, ďakujeme Vám za otázku. U Vášho syna sa začína prejavovať astigmatizmus, hodnoty cylindrov sú však zatiaľ príliš nízke a bude potrebné ich previesť na sféru. Na korekciu zraku tak budú teraz postačovať klasické sférické šošovky, napr. tieto. Pre pravé aj ľavé oko bude Váš syn potrebovať zhodou okolností šošovku s rovnakou hodnotou dioptrie -3,25. Ak Váš syn nemá s kontaktnými šošovkami skúsenosti, bolo by možno vhodnejšie zaobstarať jednodňový variant. O jednodenné šošovky nie je nutné sa nijak starať, ráno si aplikuje dokonale čistú šošovku, večer vyberie a jednoducho vyhodí. Pokiaľ by sa šošovka z dôvodu začiatočníckej neskúsenosti poškodila, finančná strata nebude taká vysoká, ako pri mesačných šošovkách. Z nášho sortimentu by sme Vám mohli ponúknuť napr. TopVue Blue Blocker. Tieto šošovky sú síce na rozdiel od TopVue Air hydrogélové, ale sú veľmi obľúbené. K vybraným baleniam šošoviek TopVue však ponúkame službu Garancia vrátenia peňazí a nemusíte sa obávať vyskúšať niekoľko typov šošoviek, aby ste našli tie, ktoré synovi budú vyhovovať najlepšie. Pokiaľ budete kupovať mesačný variant, nezabudnite, že na ich čistenie a skladovanie budete potrebovať aj roztok, napr. Gelone. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Marcela

Dobrý deň, prosím môžete mi poradiť aké dioptrie obj. pre kontaktné šošovky ak okuliare mám Práve oko: +1 cylinder 0.25 os 67 Ľavé oko: -1 Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Marcela, ďakujeme Vám za otázku. Na pravom oku sa u Vás začína rozvíjať astigmatizmus. Hodnota cylindra je však príliš nízka a ku korekcii zraku budete potrebovať klasické sférické šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +1,00. Pre ľavé oko potom bude hodnota dioptrie pri kontaktnej šošovke -1,00. Vzhľadom k tomu, že ide o mesačné kontaktné šošovky, nezabudnite, že budete potrebovať aj roztok k ich starostlivosti. Z nášho sortimentu by sme Vám mohli odporučiť napr. Gelone. Celú ponuku univerzálnych roztokov nájdete TU. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Prajeme Vám krásny deň.
Kabzanova Eva

Dobry den, prosim vas o radu pri vybere šošoviek. Moje dioptrie su: Prave oko: sph.-8,00 , cyl. -0,75, Os 51°; Lave oko: sph.-5,25, cyl.-0,50,os 74° dakujem velmi pekne

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Eva, ďakujeme Vám za otázku. Máte astigmatizmus a ku korekcii pravého oka budete potrebovať tórickú (astigmatickú) variantu týchto šošoviek TopVue Air for Astigmatism s hodnotou dioptrie -7,50, cylindra -0,75 a osou 50°. Ku korekcii ľavého oka budete môcť použíť túto šošovku s hodnotou dioptrie -5,50. Pretože ide o mesačné šošovky s denným režimom nosenia, budete k šošovkám ešte potrebovať roztok napr. AQ Pure, s ktorým sa budete o šošovky starať. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Olga

Olga 14.04. 2021 Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o pomoc pri výbere kontaktných šošoviek. Moje dioptrie sú Pravé oko : sfér.diop.+2,5 , cylinder dioptrie + 0,5, os 90 Ľavé oko : +3,5, cylinder +0,5, os 90 Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň Oľga, ďakujeme Vám za komentár. Pretože sú Vaše astigmatické hodnoty nízke, tak Vám ku korekcii zraku postačia tieto kontaktné šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +2,75 a pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +4,00. Pretože ide o mesačné šošovky, nezabudnite si k šošovkám kúpiť aj čistiaci roztok napr. LaimCare. Pekný deň.
Anežka Vlasáková

Kúpené na skúšku a spokojnosť. Práve kupujem väčšie balenie :)

olga

jednoduchosť objednávania, lahká manipulácia a navyše ziadne sosovky nie su take pohodlne ako tieto

DAN

Dlhodobá spokojnosť :-)

Silvia

Dobrý deň. Aká je cena poštovného, ak by som zobrala dve tieto šošovky pre jedno oko a dve pre druhé? Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Prehľad všetkých cien poštovného prostredníctvom rôznych dopravcov nájdete na stránke Cena poštovného. Ak pre Vás budeme môcť niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Tereza Hralová

Zo mňa dobré šošovky, teraz už objednávam väčšie balenie.

Anonymous

spokojnosť

Adam

Pre mňa vyhovujuce šošovky.

Veronika Palšová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aký je rozdiel medzi šošovkami TopVue Air a TopVue Plus. Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Rozdiel medzi týmito šošovkami je v materiáli. TopVue Air sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu a TopVue Plus z hydrogélu. Silikón-hydrogélové materiály majú vysokú priepustnosť kyslíka a materiály tohto typu bývajú považované za pevnejšie. Hydrogélové materiály vynikajú obsahom vody a materiál sa pri manipulácii môže zdať jemnejší. Pre niektoré oči je dôležitejší obsah vody, pre iné priedušnosť. Môžete vyskúšať oba typy šošoviek a prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Natália

Dobrý deň, prosím Vás, doteraz som mala šošovky s priemerom 14,0, no tieto majú 14,2. Je v tom veľký rozdiel pri používaní? Ďakujem za pomoc.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Tento malý rozdiel je považovaný za prijateľný pre oči. Samozrejme to nemusí platiť u všetkých nositeľov, ale ak zakúpite klasické balenie šošoviek TopVue Air, môžete prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Pri výbere nových šošoviek je dôležité brať ohľad najmä na materiály a ich vlastnosti. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Daniel Fabík

Pri nosení ich ani necítim :-)

Dana

Jemné a kvalitné šošovky.

Pollák F.

Perfektne sedia v oku, ľahká aplikácia a vyberanie z oka..

Alexandra Jakubcova

Dobry den prajem .... Chcem sa vas opytat ze.... Jednu sosovku -4,5 mi viete dodat v stredu 25 a sosovku -3.5 o 10 az 11 tyzdnov? Alebo na 10 az 11 tyzden v novom roku? Za odpoved vam vopred dakujem....

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Ak sa objaví táto informácia, znamená to 10 až 11 týždňov od objednania. Išlo ale pravdepodobne o chybu v systéme alebo ste sa trafila do oneskorenia medzi naskladnením. Dostupnosť Vami požadovanej dioptrie je už kratšia a predpokladané doručenie je v pondelok 30. 10. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, bude nám potešením poradiť Vám. Zatiaľ prajeme krásny deň.

Norbert Cisko

Dobrý deň.Chcel by som sa opýtať či roztok pri týchto šošovkach musím meniť každý deň alebo môže ostať aj dlhšie.Pouzivam roztok solo care aqua. Ďakujem

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Ak je Vaša otázka smerovaná na výmenu roztoku v čase, keď kontaktné šošovky nie sú nosené a sú iba uchovávané v roztoku, jednu dávku roztoku stačí meniť približne každých päť dní. Pred opätovným nasadením však treba šošovky vyčistiť úplne novou dávkou roztoku. V prípade každodenného nosenia šošoviek musí byť teda roztok vždy čerstvý. Keby ste mali ďalšie otázky, pokojne nám znova napíšte. Prajeme Vám pekný deň.

ronald

dobri den ja bi som.hcek.iba tolko ze tie to.kontaktne sosovki co.mate tie su pre krasu cii?

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Kontaktné šošovky TopVue Air sú určené na korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Vďaka dioptrickej korekcii uvidíte lepšie všetky krásy sveta, ale ak hľadáte farebné, respektíve kozmetické kontaktné šošovky pre „krásu“, pozrite sa na TopVue Color. Keby ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme krásny deň.

Mia

Dobry den, chcela by som si objednat tieto sosovky ale neviem kde mam uviest cylinder. Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Tyto čočky nejsou určeny pro korekci astigmatismu. Osou a cylindrem jsou opatřeny TopVue Air for Astigmatism. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.
Alžbeta

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je veľký problém, keď mám mať zakrivenie 8.4 ale TopVue Air má 8.6. Lebo mám problém nájsť šošovky práve s požadovaným zakrivením. Ďakujem za odpoveď.

info@sosovky-kontaktne.sk
Dobrý deň, parameter zakrivenia už nie je v dnešnej dobe tak významný ako bol kedysi. Vďaka asférickému designu šošoviek má šošovka v každom mieste iné zakrivenie a teda sa lepšie prispôsobuje oku. Preto by rozdiel v zakrivení nemal byť problém. Za nás odporúčame TopVue Air(6šošoviek)na ktoré platí garancia vrátenia peňazí, keď Vám šošovky po vyskúšaní jednoho páru nebudú vyhovovať.
Rudolf

Dobrý deň, chcel by som si objednať šošovky, len neviem ake parametre mám zadať. Predpokladam, že niesu take iste ako okuliare. Mohli by ste mi s tým poradiť? Okuliare nosím: pravé oko: sph. dioptr.-2,0 ,cylinder-2,5 ,osa-180° ľavé oko: sph. dptr.-1,0 ,cylinder-3,0 ,osa-0° .Šošovky som už kedysi nosil, len po zvýšení dioptrii som si už nevedel prepočítať dioptrie šošovky. Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, je potrebné ísť k očnému špecialistovi, ktorý Vám zmeria zrak a určí dioptrie pre kontaktné šošovky. Tie sa od tých pre okuliare môžu líšiť.

Dávid Hečko

Dobrý deň, používam tieto šošovky a sú veľmi dobré , lekár mi však predpísal okuliare s -0,75 a -1,00 dioptrie. Chcel by som sa teda spýtať , či by bol moc veľký rozdiel, resp. či vadí ak si zakupim 2x -1,00 dioptrie alebo jednu -0,75 a jednu -1,00. Momentálne používam 2x -1,00

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, namerané dioptrické hodnoty u okuliarov a kontaktných šošoviek sa môžu líšiť, odporúčame teda používať hodnoty namerané priamo pre kontaktné šošovky.

Gabriel Benčat

za pravopisné chyby sa ospravedlňujem :)

Gabriel Benčat

Dobrý deň, chcel by som vyskúšať tieto šošovky no mam na vás pár otázok a bol by som veľmi rád, keby ste mi na ne odpovedali :) Chcel by som sa opýtať či je možné nosiť tieto kontaktné šošovky pri cvičený v posilovni :) Tiež ma zaujíma či pri sprchovaní si ich vždy musím dať dole. Môžem použiť k týmto šošovkám tento roztok ? http://www.sosovky-kontaktne.sk/laim-care-400-ml

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, šošovky sú vhodné pri športových činnostiach, takže aj na cvičenie v posilovni. Pred sprchovaním odporúčame kontaktné šošovky vybrať, pretože akýkoľvek priamy kontakt s vodou môže kontaktné šošovky z oka ľahko vyplaviť. Čo sa týka roztoku Laim-Care, ten je vhodný na všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek, teda aj na TopVue Air.

Tereza

Dobrý deň, môžem použiť roztok opti free pure moist pre tieto šošovky?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, roztok Opti-Free PureMoist je vhodný.

Lenka

Dobry den, ak som doteraz pouzivala sosovky so zakrivenim 8.5, budu tieto sosovky pre mna vhodne? Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, parameter zakrivenia už nie je taký významný ako v minulosti. Asférický design šošoviek znamená, že šošovka ma v každom mieste iné zakrivenie a teda lepšie sa prispôsobuje oku. Preto by takáto malá zmena nemala byť problémom.

Zuzana Strnisková

Ospravedlňujem sa, už som našla informácie v popise. Ďakujem.

Zuzana Strnisková

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať kontaktné šošovky TOPVUE AIR. Doposiaľ používam Biofinity, avšak majú dosť vysokú cenu. Je možné aj tieto šošovky TOPVUE AIR nechať v oku cez noc? Ďakujem.

Marcela

Dobry den,chcela by som si objednat skusobny pár tychto sosoviek,ale mam DIA 14,5 - nebude to vadit? A kde mozem zadat moje parametre AXIS 100 a 70 (pre kazde oko osobitne). Moje dioptrie su -1,25. Dakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vzhľadom na to, že máte vo Vašich parametroch os, budete potrebovať astigmatické šošovky. Vo Vašom prípade by bolo najlepšie poradiť sa s očným špecialistom, aké kontaktné šošovky budú pre Vás najvhodnejšie.

Anonymous

Vyskúšala som ich hlavne kvôli dobrej cene a garancii vrátenia peňazí a neľutujem, zatiaľ som spokojná.

Ivana Mihálová

aky roztok třeba používat při těchto sosovkach?Kontaktné šošovky TopVue Air

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri kontaktných šošovkách TopVue je možné používať všetky druhy roztokov pre mäkké kontaktné šošovky.

Lenka

korigujú strabizmus tieto šošovky?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri strabizme je potrebné korigovať refrakčné chyby, k čomu môžu slúžiť kontaktné šošovky, ale k odstráneniu ďalších prejavov strabizmu je potrebná komplexná liečba očného lekára.

Janka

môžem ich používať s roztokom cooper vision?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, môžete ich používať aj s roztokom od spoločnosti Cooper Vision.

Alenka

Som rada, že ste ich začali predávať aj po jednom kuse, mohla som si ich tak objednať na skúšku a neoľutovala som. Dobre sedia na oku a hlavne sa nevysušujú, takže super.