TopVue Air (1 šošovka)

3.45 €
Skladom
Výhodnejšie balenie: TopVue Air (6 šošoviek) - 17,99 € (ušetríte 2,71 €)
Kedy odošleme? Štvrtok 22.4. Štvrtok 22.4. Vyberte si parametre
Pridať
9,69 €
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1075× od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / GLS
Najvýhodnejšie doručenie od 1.99 €
3.45 €

TopVue Air (1 šošovka)

TopVue Air sú predstaviteľom poslednej generácie moderných silikón-hydrogélových kontaktných šošoviek, ktoré sú extrémne priedušné a zároveň si zachovávajú potrebný obsah vody. Nová technológia konštrukcie šošovky a jej výroby sú zárukou vysokého komfortu a zdravého nosenia.


Prejsť na základné balenie TopVue Air 6 šošoviek.
Vlastnosti
Výrobcovia: TopVue
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 1 šošovka
Priepustnosť O2: 100 Dk/t
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Názov produktu: TopVue Air
Hyaluronát sodný: Áno

Komentáre (32)

Comments: Do you have any questions?

Komentár

Olga

Olga 14.04. 2021 Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o pomoc pri výbere kontaktných šošoviek. Moje dioptrie sú Pravé oko : sfér.diop.+2,5 , cylinder dioptrie + 0,5, os 90 Ľavé oko : +3,5, cylinder +0,5, os 90 Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Oľga, ďakujeme Vám za komentár. Pretože sú Vaše astigmatické hodnoty nízke, tak Vám ku korekcii zraku postačia tieto kontaktné šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +2,75 a pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +4,00. Pretože ide o mesačné šošovky, nezabudnite si k šošovkám kúpiť aj čistiaci roztok napr. LaimCare. Pekný deň.

Komentár

Anežka Vlasáková

Kúpené na skúšku a spokojnosť. Práve kupujem väčšie balenie :)

Komentár

olga

jednoduchosť objednávania, lahká manipulácia a navyše ziadne sosovky nie su take pohodlne ako tieto

Komentár

DAN

Dlhodobá spokojnosť :-)

Komentár

Silvia

Dobrý deň. Aká je cena poštovného, ak by som zobrala dve tieto šošovky pre jedno oko a dve pre druhé? Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Prehľad všetkých cien poštovného prostredníctvom rôznych dopravcov nájdete na stránke Cena poštovného. Ak pre Vás budeme môcť niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Komentár

Tereza Hralová

Zo mňa dobré šošovky, teraz už objednávam väčšie balenie.

Komentár

Anonymous

spokojnosť

Komentár

Adam

Pre mňa vyhovujuce šošovky.

Komentár

Veronika Palšová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aký je rozdiel medzi šošovkami TopVue Air a TopVue Plus. Ďakujem.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Rozdiel medzi týmito šošovkami je v materiáli. TopVue Air sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu a TopVue Plus z hydrogélu. Silikón-hydrogélové materiály majú vysokú priepustnosť kyslíka a materiály tohto typu bývajú považované za pevnejšie. Hydrogélové materiály vynikajú obsahom vody a materiál sa pri manipulácii môže zdať jemnejší. Pre niektoré oči je dôležitejší obsah vody, pre iné priedušnosť. Môžete vyskúšať oba typy šošoviek a prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Komentár

Natália

Dobrý deň, prosím Vás, doteraz som mala šošovky s priemerom 14,0, no tieto majú 14,2. Je v tom veľký rozdiel pri používaní? Ďakujem za pomoc.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Tento malý rozdiel je považovaný za prijateľný pre oči. Samozrejme to nemusí platiť u všetkých nositeľov, ale ak zakúpite klasické balenie šošoviek TopVue Air, môžete prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Pri výbere nových šošoviek je dôležité brať ohľad najmä na materiály a ich vlastnosti. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Komentár

Daniel Fabík

Pri nosení ich ani necítim :-)

Komentár

Dana

Jemné a kvalitné šošovky.

Komentár

Pollák F.

Perfektne sedia v oku, ľahká aplikácia a vyberanie z oka..

Komentár

Alexandra Jakubcova

Dobry den prajem .... Chcem sa vas opytat ze.... Jednu sosovku -4,5 mi viete dodat v stredu 25 a sosovku -3.5 o 10 az 11 tyzdnov? Alebo na 10 az 11 tyzden v novom roku? Za odpoved vam vopred dakujem....

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Ak sa objaví táto informácia, znamená to 10 až 11 týždňov od objednania. Išlo ale pravdepodobne o chybu v systéme alebo ste sa trafila do oneskorenia medzi naskladnením. Dostupnosť Vami požadovanej dioptrie je už kratšia a predpokladané doručenie je v pondelok 30. 10. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, bude nám potešením poradiť Vám. Zatiaľ prajeme krásny deň.

Komentár

Norbert Cisko

Dobrý deň.Chcel by som sa opýtať či roztok pri týchto šošovkach musím meniť každý deň alebo môže ostať aj dlhšie.Pouzivam roztok solo care aqua. Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Ak je Vaša otázka smerovaná na výmenu roztoku v čase, keď kontaktné šošovky nie sú nosené a sú iba uchovávané v roztoku, jednu dávku roztoku stačí meniť približne každých päť dní. Pred opätovným nasadením však treba šošovky vyčistiť úplne novou dávkou roztoku. V prípade každodenného nosenia šošoviek musí byť teda roztok vždy čerstvý. Keby ste mali ďalšie otázky, pokojne nám znova napíšte. Prajeme Vám pekný deň.

Komentár

ronald

dobri den ja bi som.hcek.iba tolko ze tie to.kontaktne sosovki co.mate tie su pre krasu cii?

Odpoveď

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Kontaktné šošovky TopVue Air sú určené na korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Vďaka dioptrickej korekcii uvidíte lepšie všetky krásy sveta, ale ak hľadáte farebné, respektíve kozmetické kontaktné šošovky pre „krásu“, pozrite sa na TopVue Color. Keby ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme krásny deň.

Komentár

Mia

Dobry den, chcela by som si objednat tieto sosovky ale neviem kde mam uviest cylinder. Dakujem za odpoved

Odpoveď

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Tyto čočky nejsou určeny pro korekci astigmatismu. Osou a cylindrem jsou opatřeny TopVue Air for Astigmatism. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.

Komentár

Alžbeta

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je veľký problém, keď mám mať zakrivenie 8.4 ale TopVue Air má 8.6. Lebo mám problém nájsť šošovky práve s požadovaným zakrivením. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, parameter zakrivenia už nie je v dnešnej dobe tak významný ako bol kedysi. Vďaka asférickému designu šošoviek má šošovka v každom mieste iné zakrivenie a teda sa lepšie prispôsobuje oku. Preto by rozdiel v zakrivení nemal byť problém. Za nás odporúčame TopVue Air(6šošoviek)na ktoré platí garancia vrátenia peňazí, keď Vám šošovky po vyskúšaní jednoho páru nebudú vyhovovať.

Komentár

Rudolf

Dobrý deň, chcel by som si objednať šošovky, len neviem ake parametre mám zadať. Predpokladam, že niesu take iste ako okuliare. Mohli by ste mi s tým poradiť? Okuliare nosím: pravé oko: sph. dioptr.-2,0 ,cylinder-2,5 ,osa-180° ľavé oko: sph. dptr.-1,0 ,cylinder-3,0 ,osa-0° .Šošovky som už kedysi nosil, len po zvýšení dioptrii som si už nevedel prepočítať dioptrie šošovky. Ďakujem.

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, je potrebné ísť k očnému špecialistovi, ktorý Vám zmeria zrak a určí dioptrie pre kontaktné šošovky. Tie sa od tých pre okuliare môžu líšiť.

Komentár

Dávid Hečko

Dobrý deň, používam tieto šošovky a sú veľmi dobré , lekár mi však predpísal okuliare s -0,75 a -1,00 dioptrie. Chcel by som sa teda spýtať , či by bol moc veľký rozdiel, resp. či vadí ak si zakupim 2x -1,00 dioptrie alebo jednu -0,75 a jednu -1,00. Momentálne používam 2x -1,00

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, namerané dioptrické hodnoty u okuliarov a kontaktných šošoviek sa môžu líšiť, odporúčame teda používať hodnoty namerané priamo pre kontaktné šošovky.

Komentár

Gabriel Benčat

za pravopisné chyby sa ospravedlňujem :)

Komentár

Gabriel Benčat

Dobrý deň, chcel by som vyskúšať tieto šošovky no mam na vás pár otázok a bol by som veľmi rád, keby ste mi na ne odpovedali :) Chcel by som sa opýtať či je možné nosiť tieto kontaktné šošovky pri cvičený v posilovni :) Tiež ma zaujíma či pri sprchovaní si ich vždy musím dať dole. Môžem použiť k týmto šošovkám tento roztok ? http://www.sosovky-kontaktne.sk/laim-care-400-ml

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, šošovky sú vhodné pri športových činnostiach, takže aj na cvičenie v posilovni. Pred sprchovaním odporúčame kontaktné šošovky vybrať, pretože akýkoľvek priamy kontakt s vodou môže kontaktné šošovky z oka ľahko vyplaviť. Čo sa týka roztoku Laim-Care, ten je vhodný na všetky typy mäkkých kontaktných šošoviek, teda aj na TopVue Air.

Komentár

Tereza

Dobrý deň, môžem použiť roztok opti free pure moist pre tieto šošovky?

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, roztok Opti-Free PureMoist je vhodný.

Komentár

Lenka

Dobry den, ak som doteraz pouzivala sosovky so zakrivenim 8.5, budu tieto sosovky pre mna vhodne? Dakujem

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, parameter zakrivenia už nie je taký významný ako v minulosti. Asférický design šošoviek znamená, že šošovka ma v každom mieste iné zakrivenie a teda lepšie sa prispôsobuje oku. Preto by takáto malá zmena nemala byť problémom.

Komentár

Zuzana Strnisková

Ospravedlňujem sa, už som našla informácie v popise. Ďakujem.

Komentár

Zuzana Strnisková

Dobrý deň, chcela by som vyskúšať kontaktné šošovky TOPVUE AIR. Doposiaľ používam Biofinity, avšak majú dosť vysokú cenu. Je možné aj tieto šošovky TOPVUE AIR nechať v oku cez noc? Ďakujem.

Komentár

Marcela

Dobry den,chcela by som si objednat skusobny pár tychto sosoviek,ale mam DIA 14,5 - nebude to vadit? A kde mozem zadat moje parametre AXIS 100 a 70 (pre kazde oko osobitne). Moje dioptrie su -1,25. Dakujem.

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vzhľadom na to, že máte vo Vašich parametroch os, budete potrebovať astigmatické šošovky. Vo Vašom prípade by bolo najlepšie poradiť sa s očným špecialistom, aké kontaktné šošovky budú pre Vás najvhodnejšie.

Komentár

Anonymous

Vyskúšala som ich hlavne kvôli dobrej cene a garancii vrátenia peňazí a neľutujem, zatiaľ som spokojná.

Komentár

Ivana Mihálová

aky roztok třeba používat při těchto sosovkach?Kontaktné šošovky TopVue Air

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri kontaktných šošovkách TopVue je možné používať všetky druhy roztokov pre mäkké kontaktné šošovky.

Komentár

Lenka

korigujú strabizmus tieto šošovky?

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, pri strabizme je potrebné korigovať refrakčné chyby, k čomu môžu slúžiť kontaktné šošovky, ale k odstráneniu ďalších prejavov strabizmu je potrebná komplexná liečba očného lekára.

Komentár

Janka

môžem ich používať s roztokom cooper vision?

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, môžete ich používať aj s roztokom od spoločnosti Cooper Vision.

Komentár

Alenka

Som rada, že ste ich začali predávať aj po jednom kuse, mohla som si ich tak objednať na skúšku a neoľutovala som. Dobre sedia na oku a hlavne sa nevysušujú, takže super.