Očné kvapky Systane Ultra 10 ml

11.39 €
99% odporúčaní
Kedy odošleme? Vyberte si parametre
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
11.39 €

Očné kvapky Systane Ultra

Systane Ultra sú zvlhčujúce očné kvapky vyvinuté spoločnosti Alcon k riešeniu všetkých príznakov syndrómu suchého oka. Prináša úľavu suchým a podráždeným očiam a eliminujú nepríjemné pocity sprevádzajúce nosenie kontaktných šošoviek - pálenie a pocit cudzieho telesa v oku. Kvapky sú vhodné k lubrikácii všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek.

Ochranná vrstva

Očné kvapky Systane Ultra vytvárajú na povrchu tenkú vrstvu - ochranný štít, ktorý bráni vysychaniu očí a zamedzuje ich podráždenie v dôsledku pôsobenia vplyvov okolitého prostredia, ako sú smog, vietor, peľ alebo suchý a klimatizovaný vzduch. Systane Ultra musia byť spotrebované do 6 mesiacov od otvorenia fľaštičky.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Systane Ultra pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Vhodné tiež pre úľavu od príznakov, ktoré sa rozvíjajú v priebehu dňa a večer. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti - Očné kvapky Systane Ultra 10 ml

Výrobcovia: Alcon
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre

Máte nejaké otázky?