Očné kvapky Systane GEL Drops 10 ml

11.99 €
97% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 25.10. Pondelok 25.10. Pondelok 25.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
11.99 €

Očné kvapky Systane GEL Drops

Tento typ očných kvapiek nie je možné aplikovať na nasadené kontaktné šošovky.
Systane GEL Drops sú zvlhčujúce gélové kvapky vyvinuté spoločnosťou Alcon, ktoré poskytujú úľavu od nepríjemného pocitu a podráždenia spôsobeného suchosťou očí. Predstavujú tiež vhodný prostriedok k lubrikácii kontaktných šošoviek. Kvapky účinne zvlhčujú povrch oka vytvorením stabilnej ochrannej vrstvy a poskytujú tak rohovkovým bunkám prostredie k regenerácii.

Spôsob použitia

Gélové kvapky Systane GEL Drops môžete používať podľa potreby po celý deň a tiež na noc. Pokiaľ sú kvapky užívané pri nosení kontaktných šošoviek, aplikujú sa vždy pred nasadením kontaktných šošoviek a následne po ich vyňatí.

Gélová formula a zvlhčujúci systém

Kvapky Systane GEL Drops disponujú špeciálnym zvlhčujúcim systémom, ktorý sa prispôsobuje individuálnemu slznému filmu každého človeka. Vytvárajú gélovitú kryciu vrstvu, ktorá poskytuje dostatočnú ochranu a umožňuje obnovu buniek očného povrchu. Keď sa zložky kvapiek zmiešajú s prirodzenými slzami, vznikne mäkký gél, ktorý vytvorí na povrchu oka odolnú ochrannú vrstvu. Systane GEL Drops majú vďaka tejto gélovej formule dlhšiu dobu účinnosti, pretože sa z povrchu oka tak ľahko neodplavujú.

Systane GEL Drops

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Systane 10 ml pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach. Vhodný aj ako doplnenie Systane®ULTRA a Systane®BALANCE pre dosiahnutie maximného efektu.

Doba použiteľnosti: 3 mesiace od otvorenia.

Vlastnosti
Výrobcovia: Alcon
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Expirácia: 6 mesiacov a viac
Použitie s kontaknými šošovkami: Nie
Konzervanty: Áno
Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone 10 ml

  • vytvárajú na oku ochranný film
  • zabraňujú vysychaniu povrchu oka
  • možné kvapkať aj na nasadené šošovky
  • vhodné aj pre citlivé oči
Cena: 4.10 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?