Očné kvapky Systane GEL Drops 10 ml

11.99 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Streda 4.8. Stock day info: Today Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Ready to be sent in less then 4 days Stock day info: In stock, ready to be sent Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
11.99 €

Očné kvapky Systane GEL Drops

Systane GEL Drops sú zvlhčujúce gélové kvapky vyvinuté spoločnosťou Alcon, ktoré poskytujú úľavu od nepríjemného pocitu a podráždenia spôsobeného suchosťou očí. Predstavujú tiež vhodný prostriedok k lubrikácii kontaktných šošoviek. Kvapky účinne zvlhčujú povrch oka vytvorením stabilnej ochrannej vrstvy a poskytujú tak rohovkovým bunkám prostredie k regenerácii.

Spôsob použitia

Gélové kvapky Systane GEL Drops môžete používať podľa potreby po celý deň a tiež na noc. Pokiaľ sú kvapky užívané pri nosení kontaktných šošoviek, aplikujú sa vždy pred nasadením kontaktných šošoviek a následne po ich vyňatí.

Gélová formula a zvlhčujúci systém

Kvapky Systane GEL Drops disponujú špeciálnym zvlhčujúcim systémom, ktorý sa prispôsobuje individuálnemu slznému filmu každého človeka. Vytvárajú gélovitú kryciu vrstvu, ktorá poskytuje dostatočnú ochranu a umožňuje obnovu buniek očného povrchu. Keď sa zložky kvapiek zmiešajú s prirodzenými slzami, vznikne mäkký gél, ktorý vytvorí na povrchu oka odolnú ochrannú vrstvu. Systane GEL Drops majú vďaka tejto gélovej formule dlhšiu dobu účinnosti, pretože sa z povrchu oka tak ľahko neodplavujú.

Systane GEL Drops

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Systane 10 ml pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach. Vhodný aj ako doplnenie Systane®ULTRA a Systane®BALANCE pre dosiahnutie maximného efektu.

Doba použiteľnosti: 3 mesiace od otvorenia.

Vlastnosti
Výrobcovia: Alcon
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Expirácia: 6 mesiacov a viac
Použitie s kontaknými šošovkami: Nie
Konzervanty: Áno
Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone 10 ml

  • vytvárajú na oku ochranný film
  • zabraňujú vysychaniu povrchu oka
  • možné kvapkať aj na nasadené šošovky
  • vhodné aj pre citlivé oči
Cena: 4.10 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre

Comments: Do you have any questions?