SoloCare Aqua 90 ml

4.99 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Streda 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. december Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1159x od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / packeta
Packeta na adresu od 1.99 €
4.99 €

Roztok na kontaktné šošovky SoloCare AQUA

SoloCare AQUA je viacúčelový roztok určený k čisteniu, dezinfekcii, hydratácii a uchovávaniu všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Umožňuje čistenie šošoviek bez nutnosti ich trenia. Vďaka použitiu šetrných, aktívne čistiacich látok je roztok vhodný aj pre citlivé oči.

Hydratačná technológia a systém dezinfekcie

Technológia Hydrolock udržuje kontaktné šošovky vlhké, a tým zaisťuje vyšší komfort pri ich užívaní. Účinné čistiace zložky roztoku ničia škodlivé mikroorganizmy. SoloCare AQUA je dodávaný spolu s originálnym plochým antibakteriálnym puzdrom, ktoré zabraňuje vstupu baktérií a udržuje šošovky čistejšie a sviežejšie.

Čistenie aj bez trenia

Doba pôsobnosti roztoku k správnemu vyčisteniu v ňom uložených šošoviek sa odvíja od použitej varianty čistenia - s trením, alebo bez. V prvom prípade, je nutné šošovky ponechať v puzdre naplnenom roztokom po dobu minimálne 5 minút. Pri použití druhej varianty čistenia (bez trenia) musia byť šošovky vystavené pôsobeniu roztoku po dobu minimálne 4 hodín. Roztok SoloCare AQUA musí byť spotrebovaný do 3 mesiacov odo dňa prvého otvorenia.

Roztok SoloCare AQUA ponúkame tiež v baleniach 360 ml, 2 x 360 ml a 3 x 360 ml.

Roztok Solocare AQUA má nový bezpečnostný uzáver. Sterilita roztoku je zaistená zapečateným hrdlom, ktoré otvoríte úplným dotiahnutím uzáveru.

Viac informácii o výrobku SoloCare AQUA nájdete na www.menicon.cz.

Vlastnosti
Výrobcovia: Menicon
Typ roztoku: Univerzálny
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Expirácia: 6 mesiacov a viac
Obsah: 90 ml
Konzervanty: Áno
Najlepšia alternatíva

Roztok Gelone 100 ml

  • s obsahom hyaluronátu sodného
  • ideálny aj pre citlivé oči
  • šošovky čistí a chráni
Cena: 5.79 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (6)

Comments: Do you have any questions?

Michaela

Dobrý. Obsahuje to peroxid?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, tento roztok peroxid neobsahuje.

Zita Rabayová

Dobrý deň.Ako pozerám,fľaška má štítok na vrchnáku.Na mojej chýbala aj bola trocha otvorena.Ako to je v tomto prípade spotreba? A ak pár dní nepoužijem farebnú šošovku treba pred ďaľším použiťim vymeniť vodičku aj počkať?

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, výrobca roztoku SoloCare Aqua zmenil spôsob uzatvárania fľaše, takže na novších fľaškách sa na vrchnáku fólia nenachádza. Čo sa týka farebných šošoviek, ak ich nepoužívate pravidelne je potrebné meniť roztok v puzdro aspoň 2x týždenne.

Anonymous

v súčasnosti používam iný roztok-pre zmenu

Anonymous

univerzálny na akékoľvek šošovky, neškodí šošovkám, a najmä nedráždi oči

Anonymous

tento produkt bol lacny je pre všetky typy mäkkých šošoviek nemam s nim žiadne problemy odporučala by som ho svojim znamym

Robert

Dobrý deň, mám drobnú otázku, roztok Solo Care Aqua mi posledne prišiel od výrobcu Menicon, predtým bol vždy od Ciba Vision. Menil sa výrobca? Ďakujem.

Odpoveď

Poradňa

Dobrý deň, Ciba Vision predala Solo Care Aqua Menicomu, to znamená, že nové roztoky budú už pod značkou Menicomu.