SoloCare Aqua 3 x 360 ml

26.89 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Utorok 26.9.

blank
SoloCare Aqua 3 x 360 ml  - Menicon
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 156 x

Roztok na kontaktné šošovky SoloCare AQUA

SoloCare AQUA je viacúčelový roztok určený k čisteniu, dezinfekcii, hydratácii a uchovávaniu všetkých druhov mäkkých kontaktných šošoviek. Umožňuje čistenie šošoviek bez nutnosti ich trenia. Vďaka použitiu šetrných, aktívne čistiacich látok je roztok vhodný aj pre citlivé oči.

Hydratačná technológia a systém dezinfekcie

Technológia Hydrolock udržuje kontaktné šošovky vlhké, a tým zaisťuje vyšší komfort pri ich užívaní. Účinné čistiace zložky roztoku ničia škodlivé mikroorganizmy. SoloCare AQUA je dodávaný spolu s originálnym plochým antibakteriálnym puzdrom, ktoré zabraňuje vstupu baktérií a udržuje šošovky čistejšie a sviežejšie.

Čistenie aj bez trenia

Doba pôsobnosti roztoku k správnemu vyčisteniu v ňom uložených šošoviek sa odvíja od použitej varianty čistenia – s trením, alebo bez. V prvom prípade, je nutné šošovky ponechať v puzdre naplnenom roztokom po dobu minimálne 5 minút. Pri použití druhej varianty čistenia (bez trenia) musia byť šošovky vystavené pôsobeniu roztoku po dobu minimálne 4 hodín. Roztok SoloCare AQUA musí byť spotrebovaný do 3 mesiacov odo dňa prvého otvorenia.

Roztok SoloCare AQUA ponúkame tiež v baleniach 90 ml, 360 ml a 2 x 360 ml.

Viac informácii o výrobku SoloCare AQUA nájdete na www.menicon.cz.

Vlastnosti

Expirácia: 16 mesiacov a viac
Hyaluronát sodný: Nie
Typ roztoku: viacúčelový
V balení: 3 x 360 ml
Výrobca: Menicon

Komentáre

Pridať komentár

Spokojnosť, žiadne negatívne reakcie oka na roztok

veľmi dobrý roztok

je urcena aj pre jemne a citlive oci,aj moj manzel,svokra a kamaratka ho pouzivaju a zasadne objednavaju odo mna a vychvaluju si ho aj pred inymi ludmi.

sluzi tomu comu ma.....nemam na dany roztok ziadnu vyhradu. bol mi odporuceny mojou optickou a som s nim spokojny - cena je prijatelna, oci ho znasaju dobre, sosovky ho tiez dobre znasaju,...

Velmi dobra lubrikacia.