SofLens Multi-Focal (6 šošoviek)

26.89 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

Streda 31.5.

cleaner
blank
SofLens Multi-Focal (6 šošoviek) - Bausch and Lomb
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 107 x

Kontaktné šošovky SofLens Multifocal

Kontaktné šošovky SofLens Multifocal sú mesačné šošovky určené pre denné nosenie. Šošovky SofLens Multifocal sú určené ku korekcii tzv. PRESBYOPIE, inak nazývané tiež vetchozrakosť, kde človek okolo 40teho roku veku čelí zhoršujúcemu sa zraku a prestáva vidieť ostro ako na blízko tak i do diaľky.

Pohodlie po celý deň

Kontaktné šošovky SofLens Multifocal umožňujú ostrosť videnia na blízko, na strednú vzdialenosť a do diaľky bez namáhavého zaostrovania. Ide o technologicky dobre vydarené kontaktné šošovky z kvalitného materiálu, ktoré prinášajú komfort vízu a sú zároveň veľmi príjemné v oku. Kontaktné šošovky SofLens Multifocal môžete mať v oku po celý deň, nie sú však určené k spánku, na noc je nutné šošovky vyňať očistiť a uložiť do fyziologického roztoku.

Hodnota adície

Hodnota ADICE u SofLens Multifocal je špeciálna dioptrická hodnota pridávaná k dioptrickej korekcii do diaľky umožňujúca zachovanie ostrého vízu na strednú vzdialenosť a do blízka.

LA (LOW ADITION) – nízká adíca: pokryje rozmezí od +0.75 do +1.50
HA (HIGHT ADITION) – vysoká adícia: pokryje rozmezí od +1.75 do + 2.50

Vlastnosti

Dioptrie: od -7.00 do +6.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Polymacon
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 38%
Priemer (DIA): 14.5
V balení: 6 šošoviek
Výrobca: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.5 a 8.8

Komentáre

Pridať komentár

Dobrý deň. Chcem sa spýtať aké potrebujem šošovky keď mám do diaľky +0,50 a do blízka +1,50. Ďakujem.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hledáte správně v multifokálních kontaktních čočkách. Při objednání konkrétních kontaktních čoček zvolíte dioptrii +0,50 a Vaše Add power je +1,00 (této hodnotě se musíte co nejvíce přiblížit). Při výběru čoček je důležité také zakřivení, průměr a materiál, který je použitý k výrobě čoček. Materiály se liší vlastnostmi – rozdílný obsah vody, propustnost kyslíku, … Pokud hledáte své první kontaktní čočky, je ideální poradit se osobně s kontaktologem, který Vám doporučí konkrétní čočky s ohledem na potřeby Vašich očí. Přejeme hezký den.