SofLens Daily Disposable (30 šošoviek)

15.29 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

Piatok 26.5.

cleaner
blank
SofLens Daily Disposable (30 šošoviek) - Bausch and Lomb
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 130 x

Kontaktné šošovky SofLens Daily Disposable

SofLens Daily Disposable ponúkame tiež

Výrobca – spoločnosť Bausch and Lomb – nahradil starý typ šošoviek SofLens One Day (materiál: Hilafilcon A, obsah vody: 70%) novými Soflens Daily Disposable (materiál: Hilafilcon B, obsah vody: 59%). Ostatné parametre šošoviek zostali zachované. Podľa odporúčania výrobcu nie je pre prechod na nové SofLens Daily Disposable potreba návštevy kontaktológa.

Celodenná hydratácia a dlhotrvajúci komfort

Vďaka vylepšenému materiálu Hylafilcon B a zvlhčujúcej technológii ComfortMoist prináša nosenie šošoviek SofLens Daily Disposable pocit pohodlia po celý deň. Zvlhčujúca technológia funguje na báze pomaly sa uvoľnujúcich lubrikačných zložiek, ktoré sú obsiahnuté už v roztoku v blistri. Tieto látky potom udržiavajú šošovku hladkú a hydratovanú po celú dobu, kedy je nasadená v oku.

Vylešpené optické vlastnosti – asférický design

Súčasťou SofLens Daily Disposable je asférická optika High Definition, ktorá zlepšuje ich optické vlastnosti. Ostré videnie je tým pádom zaručené aj pri zhoršených svetelných podmienkach (napr. šero), alebo aj dôjde k náhlemu oslneniu. 

Vlastnosti

Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Hilafilcon B
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 59%
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Nie
V balení: 30 šošoviek
Výrobca: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Lukáš

Dobrý deň prajem. Chcel by som sa opýtať či je veľký problém, že šošovky používam aj cca 2-3 dni nakoľko ma vôbec v oku nerežú ani nijako neovplyvňujú môj zrak. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, keďže sa jedná o jednodenné kontaktné šošovky z hygienických dôvodov neodporúčame, aby sa nosili viacej dní. Pokiaľ ale trváte na nosení šošoviek viacej dní, určite ich pravidelne čistite prostredníctvom roztoku.

Martina

Dobrý deň, používam šošovky SofLens 59 (6 šošoviek). Chcela by som začať používať SofLens Daily Disposable (30 šošoviek): Je nutné, aby som navštívila očného lekára? Ďakujem

Jan

Udaj- cylinder je -0.75

Poradňa

Dobrý deň,

ak si chcete urobiť u nás objednávku, prosím prezvonte nás na tel. č. 0918314227. Za­voláme Vám. Bez mena a adresy nemôžeme objednávku zadať.

Jan

Dobry den, chcel by som sa spytat. Mam astigmatizmus na jednom oku, dioptria -0.50, zakrivenie 180 .... Ak potrebujem surne objednat sosovky, znamena to ze na dane oko musim objednat -0.75 /jednodenne, normalne sosovky/ ?

Poradňa

Dobrý deň, je potrebné vedieť celkovú refrakciu, chýba jeden údaj, cylimder alebo sph dpt.

nízka cena za ks v prípade poškodenia alebo straty plánujem ich využívať najmä pri rôznych športových aktivitách a na dovolenke

tom24

Dobry den chcel by som sa spytat aka je priepustnost kyslika tychto sosoviek?

Poradňa

Dobrý deň, priepustnosť kyslíkaje 19 Dk/t.

velmi komfortne, az na to, ze je potrebne skontrrolovat, ci su vsetky sosovky v roztoku, ja som v jednom baleni musela 4 vyhodit - stalo sa mi to sice len 1 krat a vsetky sosovky boli z jedneho balenia, ale som rada, ze to nastastie neboli posledne, ze som si mohla zobrat druhe:-)