Slnečné okuliare Ray-Ban RB4147 - 601/32

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
139 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
145 mm
50 mm 56 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 24.6.
Cena
120.90 €

Popis okuliarov

Slnečné okuliare Ray-Ban RB4147 601/32 sú súčasťou najnovšej kolekcie Highstreet značky Ray-Ban. Okuliare sú navrhnuté pre mužov aj pre ženy. Zahnutý tvar čiernych obrúb vypadá veľmi moderne a je ideálnou voľbou predovšetkým pre oválne, guľaté a srdcové tváre. Svetlošedé sklá pohlcujú 100% škodlivých UV paprskov a v hornej časti pravého skla je umiestnené logo značky Ray-Ban.


Okuliare sú dodávané v praktickom pevnom púzdre spoločne s čistiacou handričkou.

Značkové okuliare Ray-Ban

Okuliare Ray-Ban patria medzi aktuálne must-have trendy. Okuliare pôvodne vyrábané pre amerických pilotov zažiarili vo filmoch ako Top Gun a Matrix. Dá sa povedať, že v dizajne očnej optiky udáva Ray-Ban smer. Ich modely ľudia milujú a vy môžete vyberať z obrovského množstva modelov, tvarov i farieb. Tak len do toho. Aspoň jedny Ray-Bany by mal mať každý.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú ľahký farebný prechod od tmavšieho do svetlejšieho odtieňa. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.